PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan albüme yeni şarkılar ekliyor

nedjohnlansen
15-07-10, 03:03
@Gokhanberber fanlar da karar versin 6 şarkı az diye tt şarkı ekliyor

ertelenme nedeni buymuş.

asd1234
15-07-10, 03:11
6 şarkı az evet,ama bu saatten sonra eklenmesin,ben razıyım..eğer ikinci part gerçekten aralıkta çıkabilecekse,aralığa kadar şimdi beklediğimiz o 5 şarkı kliplendirilecek ve yeri yerinden oynatacaksa -ki ben bundan eminim,lütfen Tarkan da emin olsun..:) - ben ona da razıyım..Tek başına Sevdanın Son Vuruşu bile listeleri altüst etmişken 5 şarkı yeter de artar bile..yeter ki çıksın şu albüm hayırlısıyla 19'unda!

mordum
15-07-10, 03:12
inanmıyorum

jix_melis
15-07-10, 03:12
o zmn cıkıs parcasını cıkarsın arkadas yaaa

nedjohnlansen
15-07-10, 03:14
bilmiyorum doğru mu yapıyoruz erken çıksın diyerekten. tarkan bu davranışıyla, yani şarkı az diyen hayranlar var diye şarkı ekliyor, bu çok önemli bir şey. gerçekten ben tarkan'ın hayranlarını bu kadar umursayacağını düşünmüyordum.

jetaime
15-07-10, 03:18
Gercekten mi ???
Oooo gercek olacaksa cok guzel bir haber

asd1234
15-07-10, 03:20
bilmiyorum doğru mu yapıyoruz erken çıksın diyerekten. tarkan bu davranışıyla, yani şarkı az diyen hayranlar var diye şarkı ekliyor, bu çok önemli bir şey. gerçekten ben tarkan'ın hayranlarını bu kadar umursayacağını düşünmüyordum.

Bu açıdan düşünürsek evet,az şarkı olduğunu düşünen hayranlarını umursayarak böyle bir şey yapıyor,ancak nasıl olsa 2. part aralıkta gelmeyecek miydi? Yani arası uzatılmayacaktı şarkıların.Eklenecek şarkıları bu albümü ha bire ertelemektense 5 ay sonra 2. parta koymak daha iyiydi bence.. Çok beklenmeyecekti nasılsa,hani bu part 1 deki 6 şarkıyı iyice sindirdikten sonra diğerlerine gelecekti sıra...Ne diyelim,artık Tarkan'ın ne yapacağını bekliyoruz :)

nedjohnlansen
15-07-10, 03:24
açıkçası 2. partı direkt bu albüme koyacaksa beklemeye değer diye düşünüyorum. ki eskiden de demiştim, şarkılar hazır ve iyi şarkılar, tarkan dayanamaz beklemeye diye. sanırım bu oldu. biraz geç oldu ama oldu. tabi 2. partı direkt olarak bu albüme koyacaksa... 1 şarkı ekliyorsa keşke eklemese, olduğu gibi bıraksa...

pembe_cin
15-07-10, 03:32
off ya tarkanın işi gerçekten çok zor kimseyi memnun edemiyor garibim

tarkankolik1972
15-07-10, 04:00
biizm için en iyisini yapmak için cabalıyor, bir bildiği vardır elbet ,bekleyip görücez zaten elinde sonunda cıkıcak bu albüm.... o yüzden bize beklmek düşüyor .....

lotte
15-07-10, 04:13
şarkı eklenicekse her türlü beklenir.. hevesim kursağımda kalsada çare yok..öyle albüm ismi falan gibi gereksiz bi ayrıntı değil en azından..

TARQANIM
15-07-10, 09:22
daha ne yapsin tarkan alin sonunda sarkilarda artiyo.. bukadar agir elestirenler albüm cikinca utanacakmi acaba ?

özlemmis
15-07-10, 09:54
Arkadaşlar kabul edin 6 şarkı az ben sitem etmiştim yani bekle bekle 6 şarkı.Yoğun mailler gelince tarkan böyle bir karar vermiş.Bence doğru bir karar.

arau
15-07-10, 10:03
iyi de albüm baskıya girdi pazartesi nasıl yeni şarkı ekleyecekmiş acaba?

İZMİRLİ
15-07-10, 10:11
Şarkıları ekler sonra yine çıkarır :)) Tarkan bu yazdıklarımızı okuyorsan, yine hevesimizi kursağımızda bıraktın valla, tebrikler :)

moeller
15-07-10, 10:20
temmuzda çıksında ona da razıyız.

tarkaseksüel
15-07-10, 10:31
2. part çıkmaz tarkan vazgeçer ondan...

jetaime
15-07-10, 10:45
2. Part çıkmaz tarkan vazgeçer ondan...

bende oyle dusunuyorum zaten
ne kerek var ondan sonra ??

redjingle
15-07-10, 12:14
1.part en geç ağustos 10'a kadar çıkar inşallah. 2. part aralıkta erken olur. 2. partı da 2011 baharında yayınlarsa daha iyi olur kanaatindeyim. ya da slow ağırlıklı olacaksa 2011 ağustos sonları. çünkü şimdi çıkacak olan part 1 iyi olursa çok rahat 1 yıl capcanlı gider... aralık 2.si için erken...

twilight
15-07-10, 12:27
2.5 yıl beklemişiz,6 şarkıyla mı çıkacak diyordunuz...alın size 6 şarkı bile yok...
ödül mü ceza mı belli değil...bana ne abi...ben gidip hande yener'in albümünü alıcam... xD

ozgem__
15-07-10, 12:52
Of moral kalmadi ama tarkanada kizmamaliyiz sonuçta bizim için kendisi icin albumu en iyi sekilde yapmaya çalişiyor..

TRKN_NB
15-07-10, 12:54
tarkan bu tam çıkaracak dersin bişey bulur. ekler çıkarır. farketmez. bi ara dediler ki ibrahim tatlıses in albümünden sonra çıkacak. o yalan oldu. ne zaman çıkarsa çıksın. ben albümü internetten indircem ceza olsun. ha şarkılar mest ederse alırım ama beklettiğine değmezse hiç almam

twilight
15-07-10, 13:05
maalesef ben de albümü almayacagim...baska protesto yolu bilmiyorum! :)

goksenin
15-07-10, 13:22
Evet biz itiraz ediyorduk 6 şarkı çok az diye eğer Aralık da çıkacak albümde buna ekleniyorsa süper birşey olur. Bir taraftan seviniyor bir taraftan geç çıkacak diye üzülüyorum.

yigit
15-07-10, 13:27
Boşu boşuna para verip konser bileti aldım yazıklar olsun.İptal edilebilirse iptal edicem.Gerçi alınmış bileti geri alırlar mı bilmem.Sıkıldım artık kuzu kuzu dan falan aynı konseri 50 kere izledim bi daha izlemek için mi o kadar para verdim.Tarkan bu işi bilmiyor onu anladım.Saçma sapan işler ya

Dark_blue
15-07-10, 13:27
yok boyle birsey , tarkan 6 sarki cikarirken bilmiyormuydu az oldugunu ? dudu albumu kac sarkilikti ? sarki az diye album baskidan geri cevrilmez yok boyle bir sacmalik.

nedjohnlansen
15-07-10, 13:37
dün sinirlendik bağırdık çağırdık ama gerçekten 6 şarkı azdı. dudu bence yetersiz bir albümdü. albüm gibi değildi. 2. yarısını bir yerden sonra dinlemiyordum bile. albümde 3 tane dudu vardı, çoktu. umarım tarkan 6 şarkı sayısını en az 10'a çıkarır. zaten şarkılar hazır. sadece eklenecek. hatta boşversin part 2'yi falan 12 şarkı+6 versiyon gibi bir albüm çıkarsın, yıllarca dinleyelim. sonuçta 1 hafta geç çıkacak, 4 5 şarkı fazla olarak çıkacak...

denizarya
15-07-10, 14:09
eger sarkilar eklicekse ozaman beklemeye raziyim

xurush'nine
15-07-10, 14:11
Cogunlukla hosnut degildiniz 6 sarki cikariyor diye.."Adam gibi album cikarsin" istiyordunuz.. Oluyor iste, neden isyan ediyorsunuz ki?

haluk seki
15-07-10, 14:14
nee ozaman albüm ağustosta çıkar bencee

denizarya
15-07-10, 14:24
protesto olarak albümü almamak cok ama cok cocukca bisey..adam bizim icin ugrasiyor..bazi arkadaslarimiz da albümü almicam artik dioyor...cok sacma

MonaRıza
15-07-10, 14:30
protesto olarak albümü almamak cok ama cok cocukca bisey..adam bizim icin ugrasiyor..bazi arkadaslarimiz da albümü almicam artik dioyor...cok sacma

Bu bir tavır koymadır, protesto gelişmiş toplumların vazgeçilmezidir. Asıl göz yumarak, es geçerek çocukluk yapmış olursunuz, çünkü birşeyden anlamıyorsunuzdur.

denizmavisi
15-07-10, 16:22
sakin olalım arkadaşlar bende sinirlendim ama bekletse de bizi umursamasa da Tarkan'dan vazgeçilemiyor işte o başka...Sonuçta sözlerimize kulak verip tam bir albümle çıkacak bu harika neydi öyle yarım yamalak bi albümle çıkmak neyse son anda da olsa en iyisini yapıyor ölürüm sana gibi harika bir albüm gelecek megastar yeniden doğacak bu albümle eminim

TRKN_NB
15-07-10, 17:49
bence... olayın aslı ne biliyormusunuz arkadaşlar. ozan çolakoğlunun eski bir röportajında bitmiş 9-10 şarkıdan bahsediyordu. yani tarkanda hazır halde 12-14 tane parça var. tarkan hatayı albümü 2 ye bölmekle yaptı. ee sen 2 yılı aşkın ara vermişsin 6 tane şarkı çerez niyetine. ya şimdi şöyle bir durum var adam kaliteli parçalar yapıyor. ama 70 milyon insan 6 parçadada kendini bulmayabilir. sen parça sayısını ne kadar çok tutarsan satışın o kadar artar. mesela adımı kalbine yaz benim hoşuma gider senin hoşuna gitmez.
ayrıca tarkan kimseye çıkıpta albümüm çıkıyor demedi. samsun demir olsun ozan çolakoğlu olsun böyle açıklamalar yapmaları çok yanlış. albümü çıkaran tarkan. yıllardır çalışıyorlar huyunu suyunu bilmeleri lazım. onun için tarkanın suçuı yok adam iyisini yapmak isteyecek tabi. varsın part albüm olmasın. ama bi şımarık bi karma albümü kadar hatta daha güzel olsun. 2 yıldır yeni albüm yoktu varsın 2 hafta daha olmasın. geç olsun güç olmasın.

nedjohnlansen
15-07-10, 17:52
2 haftaya gerek olmayacak bence. haftaya cumaya kadar çıkar. çünkü dendiği gibi şarkılar hazırsa tek yapılacak şey kartonete şarkıları eklemek, cdleri basmak. bitti gitti. bunlar 1 hafta bile sürmemeli. pazartesi basıma başlansa cumaya kadar bitmesi lazım.

serennn
15-07-10, 17:54
Bu açıdan düşünürsek evet,az şarkı olduğunu düşünen hayranlarını umursayarak böyle bir şey yapıyor,ancak nasıl olsa 2. part aralıkta gelmeyecek miydi? Yani arası uzatılmayacaktı şarkıların.Eklenecek şarkıları bu albümü ha bire ertelemektense 5 ay sonra 2. parta koymak daha iyiydi bence.. Çok beklenmeyecekti nasılsa,hani bu part 1 deki 6 şarkıyı iyice sindirdikten sonra diğerlerine gelecekti sıra...Ne diyelim,artık Tarkan'ın ne yapacağını bekliyoruz :)

:20::20:aynennn katılıyorumm !!!

TRKN_NB
15-07-10, 18:03
albümün 2. part ı içinde 6-7 ay beklemektense bitmiş şarkıları 6-7 gün beklemek daha iyi.

efsane_01
15-07-10, 18:47
Evet Ben,de Isyan Ediyorum, Ama Album Icin Diyil, Kendinizi Boshuna Harab Ettiyiniz Icin...

yasinenessahin
15-07-10, 20:14

aynen, ben de bizi dinlediğine inanamıyorum

secil.06
15-07-10, 22:45
cok titiz olduğu için tekrar tekrar gözden geciriyodur tabiki eklenen,cıkan şarkılarda olacak

jetaime
16-07-10, 03:17

evet cok sacma oluyo yani
ve daha guzel album cikartmak icin erteleniyo baska ne istebiliriz ki ???

denizmavisi
16-07-10, 14:35
2 şarkı için albümü erteliyorsa hiç çıkartmasın daha iyi şuna bak ya albüm arapsaçına döndü böyle rezalet görmedim

nedjohnlansen
16-07-10, 14:51
maxi single yerine albüm yapmak istendiği söyledi. 6 şarkı yerine 8 oldu... albüm sınırı mı var acaba? 7 şarkıyı geçince albüm mü oluyor? 8 şarkılık albüm olsa ne olur maxi single olsa ne olur... bari eklemişken 12 şarkıya tamamlasaydı. neyse bu sefer bizi ciddiye alıp ertelemesin. tamam yeterlidir 8 şarkı, yeter ki haftaya çıksın.

sally
17-07-10, 00:23
Tarkan Part 2 albümü aralik diye baslar yaza kadar ertelenirdi.

okantuzun
19-07-10, 13:04
Ya arkadaşlar bu adam 4 senede bi albüm yapmıyormu hepimiz biliyoruz 2008'de Metamorfoz çıktı 2008 diyorum çünkü aralık sonundaydı. Ee 2 sene oldu ne bu acele sanki 10 yıldır albüm yapmıyor bu adam. Zaten Come Closer sonrası Metamorfozda aceleye geldi o yüzden böyle oldu yapmayın allah aşkına....