PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Protesto ediyelim !!

mage
15-07-10, 00:22
Arakdaşlar resmen bizle dalga geçiyorlar ben kendi adıma samsun demirin twitterına ve Dmc nin mailine aynen sunları yazdım

'' Tarkan fanı olarak kendimle bu kadar dalga geçilmesini hazmedemiyorum. Çıkarıcaz diyip çıkarmadığınız tarih sayılarını siz bile hatırlamıyorsunuzdur sanırım :)

Pazartesi günü sözde (baskıda olan albüm) çıkmassa albümü almayıp protesto ediyorum.

asd1234
15-07-10, 02:01
Albüm isterse 5 sene sonraya ertelensin;albümü almayıp Tarkan'a olan desteğini -en azından maddi anlamda- onun üstünden çekmemelisin bence.Hele ki onun desteğe en çok ihtiyacı olduğu zamanlardan birini atlatmışken -çok şükür- ...Şunu da hatırlatayım,evet ben de çok kızıyorum albüm bir an önce çıksın istiyorum ama Tarkan hiçbir zaman albüm tarihi vermedi,hep Samsun Demir'in verdiği tarihler üstünden konuşuldu,o yüzden de onu suçlayamayız,en azından "tarih verdin tutmadı" diyerek..Sakin olunmalı..

denizarya
15-07-10, 02:28
protesto fln gerekmez..adam hayranlari icin ugrasiyo yaaa...bi abartmayin

MonaRıza
15-07-10, 05:19
protesto fln gerekmez..adam hayranlari icin ugrasiyo yaaa...bi abartmayin

İşte bunu yiyecek kadar safsın arkadaşım. Saflık güzel birşey ama fazlası zarar.

İZMİRLİ
15-07-10, 10:14
Biz Tarkan fanlarıyız , albüm erteleniyor , kızgınız kızmakta haklıyızda fakat bu Tarkanı protesto etmek gibi bir düşünceye itmemeli bizi. Keşke tam bir tarih verebilse ama Tarkanın karakteri böyle çok kararsız bir adam. Biraz daha sabır arkadaşlar, nasıl olsa çıkacak albüm :)

anakha26
15-07-10, 10:57
Arkadaşlar, protesto edilecek birisi varsa o da Samsun Demir'dir. Samsun Bey Tarkan'ın albüm hazırlık ekibinden biri değil, basım ve dağıtım şirleti DMC'nin yöneticilerinden... Farkettiyseniz asıl ekipten (uygar atas, ozan colakoğlu,...vb) hiç biri albümle ilgili detay bilgi yada tarih vermezken Samsun Bey kafasına göre yazıp yazıp sildi... Tarkan fanlarının bu kadar agresifleşmesinin ve albüm hakkında beklentilerin bu kadar yükselmesinin en büyük sebebi Samsun Demirin gelişi güzel tarih verip durmasıdır.

Unutmayın ki Samsun Demir Tarkanın fanlarının memnuniyetini değil, Tarkan albümün satışlarından kazanıp cebine girecek parayı düşünmektedir.... Çünkü işi bu...

mehmeteren
15-07-10, 13:02
ya bu sitede tarkana bi destektir almış başını gidiyor sürekli tarkanın destege ihtiyacı var

ne destegi bu çözemedim para desen adamda (...) gibi semaye desen o biçim alt yapı malzeme imkan olanak sınırsız , eee daha neyin destegi elinde herşey mevcut fazlasıyla ama bi albümü eline yüzüne bulaştırıyorsun

ben hiç bi sanatcıda bu kadar bi tutarsızlık görmedim millet albümünü yapıyo bitiriyo heşey tam olunca sürüyo piyasaya

ama tarkan bi başlıyo albüm 1 ay sonra cıkacak diye aradan 1 yıl geçiyo maşşallah, yok begenmedim yok rütüşdu yok makyajdı ertele babam ertele

benim bildigim rutujuyla makyajıyla kayıtlarıyla herşey biter ondan sonra derki albüm hazır bu hafta kasetçilerde der ve cıkar

aradan neredeyse 3 yıl geçiyo 5 şarkı yapacak kadar olamamış olması tarkana hiç yakışmıyor, bunu sıradan basit şarkıcılar yapar parasal sorunlar nedeniyle

fincan
15-07-10, 13:15
destekten anladığın sadece maddiyatsa diyecek sözüm yok zaten ruhsal olarak zor durumda olduğunu anlayamıyorsun sanırım.Mart ayında başına gelenler den sonra ben en az 1 yıl hiç bişey yapmaz kendini toplamak için diye düşünmüştüm ama o işine sarıldı ve çok doğru yaptığı ortada ama aynı zamanda stresini de artıran bir durum o yüzden anlayış istiyoruz herşey normal giderken bile o olayı hatırlatan bi haber çıkınca bizim moralimiz bozuluyor. Düşüyorum ki o bizden daha güçlü ayrıca ne ile mücadele ettiğini de tam olarak bilmiyoruz duygusal anlamda.Diyeceksinizki diğer albümlerde de aynı sorun vardı ertelendi durdu evet doğru ama bu tarkan yani herkesin kusurları vardır isteyerek yaptığını düşünmüyorum biraz fazla müşkülpesent bulunduğu konum itibariyle (nedeninide anlayabiliyorum) ama tepki zamanı şimdi değil şu an yanlış zaman

twilight
15-07-10, 13:23
niye samsun demir'in ne sucu var ben bunu anlamadim...hitt müziki buradan 1000 kisi arayip ''albüm cikmazsa almayacagiz''derse tarkan tamamen iptal eder...o zaman görürsünüz naneyi... :) Ben yaptim...sira sizde... :P

Dark_blue
15-07-10, 13:29
''Protesto ediyelim !! '' Derken ? :)))

yigit
15-07-10, 13:29
ben protestomu konser biletlerini iade ederek yapıcam.Eğer iade almazlarsa da gitmicem.Boşuna yorulamam aynı konseri izlemek için.Aynı dans aynı şarkı kaç sene daha gidicek bakalım ! Çok sinirledim ya.Tam aptal yerine koyuluyoruz

Dark_blue
15-07-10, 13:31
ben protestomu konser biletlerini iade ederek yapıcam.Eğer iade almazlarsa da gitmicem.Boşuna yorulamam aynı konseri izlemek için.Aynı dans aynı şarkı kaç sene daha gidicek bakalım ! Çok sinirledim ya.Tam aptal yerine koyuluyoruz

yeni album cikmazsa , mecbur eski konser tekrari gibi olacaktir...kuzu kuzu ile acilis ' ay ' ile kapanis uygundur :)

twilight
15-07-10, 13:31
ben de albümü almıyorum,bursaya albümden önce giderse gitmiyorum...
harbiyeye gitmeye düsünüyordum ona da gitmicem...!

yigit
15-07-10, 13:32
ben biletlerimi aldım.O kadar da para verdim arkadaşlarıma da aldırdım yeni albümü çıkmış olacak dedim.Rezillik ya

özge
15-07-10, 14:45
isteyen istediği protestoyu yapsın..Tarkan keyfine erteletiyo sankii ben yıllar da geçsee ilk çıktığı gün koşup alırımmm...Çünki ben onu karşılıksız seviyorumm..eminimm çoğuda öyle düşünüyo...yok bizimlee dalga geçiliyo falan filan bunlar bence hiçde hoş değill..bizim için yapıyo zaten herşeyi neden dalga geçsin ki..

efsane_01
15-07-10, 15:09
Bu Hayatta Cok Shey Gordum, Hatta Kendisini Kandiranlari Bile...Ancak Bu Kadarini Hic Gormedim...Demekki Kismetimde Bunlari Da Gormek Varmish Ya...

karma_elcin
15-07-10, 15:18
gene mi ertelendi ya bu ne?? çocuk oyuncağı gibi oldu bu iş, tam netlendiğinde söylesinler o zaman, yarını beklerken bi bakıyorz vazgeçilmiş değişiklikler yapılmaya başlanmış, Tarkan ve ekibi seri olsun artık en dandik sanatçıların bile sistemli bi programı var ama bu program ve disiplin Tarkan ve ekibinde yok, çıkarılmıcaksa da söylenmesin daha var desinler yani bole tam bi tarih verilip snradan vazgeçilmesi cok anlamsz..
bu tarz şeyler yüzünden artık Tarkan'ı takip etmiorm eskisi kadar çnkü sinirlerim bozuluo hep bi aksaklık hep bi bozukluk var. şu amele serdar ortaç bile dikiş tutturdu Tarkan hala kararszlığını sürdürüyo :s

denizarya
15-07-10, 15:56
İşte bunu yiyecek kadar safsın arkadaşım. Saflık güzel birşey ama fazlası zarar.

safliklan alakasi yok bunun...ama neyi protesto etceksiniz yaa..adam albümü cikarmiyor mu diye...istedigi zaman cikarir..istedigi gibi oldugunda albüm cikarir..isinde titiz olan gamsiz olmayan biri olsaydin anlardin sen de

denizarya
15-07-10, 15:59
bu sitede gercekten tarkan hayrani olan birileri yok galiba...biri albüm almicam diyor..biri biletleri iade edicem diyor

_trkn_
15-07-10, 16:06
Tarkan yeni albümüne şarkı ekleyeceği için bekletiyor.

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14386

Harbiye Açık Hava konserine kadar albüm piyasada olur zaten ;)

karma_elcin
15-07-10, 16:16
arkadaşlar şok şok şok albüm 2058de çıkıcak :D sdce gülüyorm gülüyorum ve gülüyorm, absürtlükten başka bi şey değil, yazılan hiç bi şeye de inanmıyorm artık yarın karar değişir nsl olsa diyorum..
2 sene bekleyip 6 tane şarkı çıkıcak deniyo snra şarkıların sayısı artırılcak deniyo deniyo deniyo deniyo :) Tarkan bizi deniyo :D

özge
15-07-10, 17:06
bu sitede gercekten tarkan hayrani olan birileri yok galiba...biri albüm almicam diyor..biri biletleri iade edicem diyor

aynenn arkadaşım katılıyorum sanaa...burdaki yorumlara bakıyorumdaa yok bizimlee dalga geçiyo yok şölee yok bölee...nee dalgası yaa Tarkanı daha tanıyamamışlar demekkii..bu adam titizz işineee acaip önem veriyor bir şarkı için aylarca uğraşıyorr..sanki bunları boşaa yapıyor bizim için ve kendi için yapıyor..senede 1 albüm yapan piyasa şarkıları gibi albüm çıkarsaa daha mı iyi olurdu..bu titizliğin sonundaa yapılan albümm eskimedenn yıllarca dinleniyor..konser biletini iade eden albüm almayarak protesto edenlerr buyursunnn protestosunu yapsınn..Konserdee orda olucam albümüdee ilk günü gidip alıcamm..Tüm Tarkan severlerlerdee böyle yapıcak..biz Tarkan ismini kalbimize yazmışız gerisi sadece teferruat olarak kalır...