PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan albümü ertelendi

dowson
15-07-10, 00:21
arkadaşlar d&r dış hatlarda arkadaşım çalışıyor albüm 25 temmuza ertelenmiş mail gelmiş

jetaime
15-07-10, 00:25
Vayyy ne demek bu her gun erteleniyorlar neden boyle seyler yapiyorlar yaa

mage
15-07-10, 00:26
Arkadaşlar mail atalim ben attim protesto ediyoruz artik sesimizi çikarma vaktii

schumaer
15-07-10, 00:36
tarkan mı megastarmışş diyenlere bazen hak vermiyo diilim açıkcası,bi insan da 1 gr profesyonellik olmazmı ya,kendi düşen ağlamaz arkadaşım ramazanda çıkarsın,millet de tarkanı bekliyodu iftardan sonra tarkan dinleyelim diye,yazık çok yazık..

yiğit
15-07-10, 00:37
yuh..başka bişe demiyorum

smh
15-07-10, 00:43
ya arkadaşlar 19 du zaten 6 gun daha bekelriz şunun şurasında ne kaldı ki canımmm=))))

mage
15-07-10, 00:45
Semih sen bekle ben almiyorum albümü felan bu ne kardeşim

simgem__
15-07-10, 00:53
Bende az önce samsun demirin twitter'ından okudum '' tt son rotuşlari yapıyo album 30 temmuzdan once umarım '' gibi bişey yazmıştı

moeller
15-07-10, 00:58
yapacak birşey yok arkadaşlar,ne zaman çıkarsa diyelim artık.

berkan
15-07-10, 00:59
tam bir sacmalık

Dark_blue
15-07-10, 01:00
34 temmuz :) bence kimse tarih bilmiyor.

Yakisikli89
15-07-10, 01:00
Albüm sonbahar cikacaktir!

Ibrahim24
15-07-10, 01:02
Bana oyle geliyo augostos'a kadar bile cikmaz bu album ! xD

jetaime
15-07-10, 01:53
Ben dusunuyorumki bir daha ertelenecekse album ramazan dan sonra cikacak

denizarya
15-07-10, 02:28
bakalim artik..ama buy ay kesin diye bakiyorum

redjingle
15-07-10, 12:20
bence albüm 2015 haziran a ertelenmiş...süper. bayıldım.

twilight
15-07-10, 12:24
iyice abarttiniz...
2-3 ay ertelendi...ne 2011'i allah askina? :) Gerci bana kalirsa,2011'in Mayis ayinda cikarsin...Ey Yüce Tarkan Duy Beni xD hahahaha...

TRKN_NB
15-07-10, 12:46
merhaba arkadaş dün bende arabada radyo dinlerken duydum süper fm di ordaki bir dj dedi ki tarkan yılan hikayesine dönen albümü son rütüşlardaymış. tahminimce ramazan ayı içinde piyasada olacakmış. ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem.
bence konsere kadar çıkmayabilir albüm. şarkı koyulacaksa uzar durur. 2005 yılı gibi olur. konserler başladığın ingilizce albüm yoktu ama yeni şarkıları okudu albüm sonradan çıktı.

ozgem__
15-07-10, 13:00
Sabrın tükendigi yerdeyim..

levent_taka61
15-07-10, 13:30
baskıda olan albüm nasıl erteleniyor dış hatlarda o zamanda olması normal ithalat izinileri ile ilgili bişiydir oo kesin...

yigit
15-07-10, 13:36
ne zaman çıkarsa dinleyelim haklısınız da konser tarıhını hemen kesınlestırmesını bılıyorlar.İnsanlar yeni album cıkıcak dıye konsere gıdıcek.Ne izliyecekler yine atesler ıcınde tarkan sahneye cıkar ıkı tekme sallar kuzu kuzu yu soyler gıder.Eeee bilet paraları nolucak.Kimsenin ülke şartlarından haberi yok sanırım

xurush'nine
15-07-10, 13:37
Albumu piyasaya surmeden belli kisilere dinletti ya,dusunuyorum ki bazi elestirilere kulak verip,(mantikli bulup) son rutuslari yapiyor..Bazen kendi dyamadigini kenar kulak duya biliyor ya o turden belki kucuk hatalari gideriyor...

haluk seki
15-07-10, 14:13
ama yaa yeter artık bu nee ertele ertele ne oluyor..çıksın yaa

karma_elcin
15-07-10, 15:26
Tarkan erteleye erteleye 60 yaşında çıkarır artık albümü, yaa bi plan program yok mu bu ekibin ben anlamış değilim, Tarkan bence artık yeni bi ekip kursun, ekibi zamana ayak uyduramıyo heralde, yapılacak işleri tam bitiremiyolar hiç bi zaman :@
Tarkan için hayırlısı olsn çnkü onu cok seviyorm fakat artık çevresindeki kişileri bi kontrol etsn artık, Tarkan eskiden bu kadar kararsz değildi son 2 albümdür bu tarz şeyler devam edio Tarkan'ın üstündeki kara bulutlar kalksn artık ya..Tarkan her zaman güçlü ve kararlı olmalı..:(kimseye haber vermeden cıksn albüm boyle olunca her kafadan bi ses çıkıyo..

dowson
15-07-10, 15:30
baskıda olan albüm nasıl erteleniyor dış hatlarda o zamanda olması normal ithalat izinileri ile ilgili bişiydir oo kesin...

hayır cuma günü gelecek demişti gene maille bildirmişlerdi tekrar mail gelmiş ertelendi diye.

karma_elcin
15-07-10, 15:31
tarkan mı megastarmışş diyenlere bazen hak vermiyo diilim açıkcası,bi insan da 1 gr profesyonellik olmazmı ya,kendi düşen ağlamaz arkadaşım ramazanda çıkarsın,millet de tarkanı bekliyodu iftardan sonra tarkan dinleyelim diye,yazık çok yazık..

katılıyorm..
profosyonel Tarkan 2002-2003lerde kaldı, bi kararszlıktır gidio hiç hoş bi durum değil Tarih verilmeden albüm çıksa daha ii o zaman surprz olur herkese hem de kmsenin başı ağrımaz..

_trkn_
16-07-10, 01:57
Tarkan ne yapacağını sizden iyi bilir,merak etmeyin.

Albümü erteliyorsa bir sebebi vardır, o da hemen albümün çıkmasını ister ama bu işler kolay değil.

Tarkan bu konularda çok titizdir..

jetaime
16-07-10, 03:16
Evet yaa erteliyorsa guzel bir sey icin oyle yapiyo
merrak etmeyin

TheLastAirBender
16-07-10, 14:42
yaw 6 şarkı az demişler adam 2 tane daha ekliyor işde keyfindemi erteliyor sanki bekleyelim 1 hafta daha ne olcak sanki...

denizmavisi
16-07-10, 14:51
Titizlikmiş,sevenlerine saygısından dolayı filanmış...geçin bunları arkadaşlar diğer sanatçılar titiz değil mi hiç bir sanatçının albümünde bu tip şeyler olmuyordur heralde Tarkan'ın kendine her konuda çekidüzen vermesi gerekiyor herşeyi boşladı, olsa da olur olmasa da olur gibi lakayıt bir tavrı oluştu bana göre,madem şarkı ve albüm tarihinde kendine güvenmiyorsun kimseye albüm hazırlığı yaptığını söylemeden pat diye çıkar albümü, böyle insanların duygularıyla oynanmaz ki resmen dalga geçiliyor bizlerle çok ayıp

leyla
16-07-10, 15:53
tarkan super bir albumla ciksin karsimiza olurum sana basarisini yakalasin hatta daha fazlasini ben beklemeye raziyim

TRKN_NB
16-07-10, 19:17
ya ertelesin ertelesin ama deysin yani. şimdi 5-6 şarkıya ooo uuuu diyeceğimize 2-3 parça koysun ki ortalık çözsün. bence albüm aaacayipsin ölürüm sana albümlerindeki şarkılara benzer olacak. yazılanlar çizilenler onu gösteriyor. vakti zamanında alaturka okumak istemiyorum diyerek sezen aksunun fikirlerine başvurmuş. sezen aksuda 90 ların modasını yarat demiş. bakınca bir şeytan azapta bir delikanlı çağlarım şımarık unutmamalı vs vs parçalar tarkanı tarkan yapan parçalardı. karma albümü onu zirveye taşıdı. ardından gelen dudu maxi single ekmeğin kaynağıydı. ama doğru söylemek gerekirse metamorfoz bir değişim bir dönemiydi kulak aşınalığı olmayıncada garip geldi. o eski kıvrak şıkır şıkır tarkan gitti. yerine olgun bir tarkan geldi. sonuçta yorumuyla müziğiyle bir kral.
değecekse 1 yılda bekleriz. ama artık bu gidişatı değiştir tarkan. sen ki müziğin zirvesindesin. melodik bir mırıldaman bile radyolarda hit olurken artık bu güvensizlikten vazgeç.

bence tarkan artık şarkı bitti mi hemen digital single çıkarsın. şarkı online satın alınsın. aynen sevdanın son vuruşu gibi. dinlemek isteyen parasını ödesin şarkıyı indirsin. sadece kendi sitesinde yapsın.

flores
16-07-10, 22:16
haaaaaaaaaaaaaaaahah sadece guluyorum.Tarkan bu kadar da saka olmaz ki !!!!!!!!!!!!!!! ! 1 NISAN cokdan gecmisssss:))))))))))))))))))))))