PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : son dakika..

dedikodu_tugberk
15-07-10, 00:16
arkadaşlar tarkan deluxe.comu açın orada geri sayım başlamış.. son 4 gün...inş pazartesi çıkıyor...bravo:17::41: hadi bitsin şu 4 günn...

mage
15-07-10, 00:18
Samsun demir ne diyor sen ne diyorsun arkadaşim ya

albüm 30 temmuza kadar yok !!!!!

TarkanColl
15-07-10, 00:19
Onların son twitter haberinden haberleri yoktur geri sayım başlatmışlardır...

jetaime
15-07-10, 00:25
Evet onlar haber yok zaten 4 gun once siteye girdim ve 3 gun falan filan kaldi yazmis

nedjohnlansen
15-07-10, 00:52
onlara da yazık bize de yazık. o kadar şarkıcı, sanatçı, grup arasından sadece tarkan'a hayran sayılırım. bir tek onu bu kadar takip ediyorum ama hata ediyormuşum. bendeki şansa bak ki başka hiç bir şarkıcı ya da grup bu kadar albüm erteleyemez.

physics
15-07-10, 00:55
onlara da yazık bize de yazık. o kadar şarkıcı, sanatçı, grup arasından sadece tarkan'a hayran sayılırım. bir tek onu bu kadar takip ediyorum ama hata ediyormuşum. bendeki şansa bak ki başka hiç bir şarkıcı ya da grup bu kadar albüm erteleyemez.

kesinlikle katılıyorum bravo

rosebüşra
15-07-10, 01:52

gerçekten haklısın :( ama yinede az daha sabredelim yanlış giden bişeyler var ve inşallah tarkan bu yanlışı en kısa zamanda düzeltir çünkü ben tarkanı bu kadar sevdiğimiz için takipçisi hayranı olduğumuz için hata yaptığımıza inanmak istemiyorum

denizarya
15-07-10, 02:24
belkide onlarin dedigi cikar yinede