PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaçınılmaz son,albüm bu yaz çıkmicakk!!

schumaer
14-07-10, 23:32
tt son rötuşları tekrar yapıyor 30 Temmuz'dan önce umuyorum

samsun demirin son iletisi,

yorumsuz...

nedjohnlansen
14-07-10, 23:33
evet ben de gördüm. lanet olsun ya, çıkmasın.

jix_melis
14-07-10, 23:34
evet tarkan son rütuşları yapsın tekrar artık 10 yıl sonra cıkar albüm

goksenin
14-07-10, 23:40
Hani albüm baskidaydı baskıda olan albümün neyine rotüş yapılıyor bunların hepsi oyalama politikası

nedjohnlansen
14-07-10, 23:43
ya anlamıyorum baskıda olan bir albümü sen al rütuş yap... aylardır üstünde çalıştığın albüm, hatta albümün yarısı. 12 şarkıyla da uğraşılmadı, 6 tane şarkıyla uğraşıldı... 6 şarkı ya toplasan 30 dakika etmiyor... hatta birisi sevdanın son vuruşu, kadlı 25 dakika. sözlerin kaç tanesi tarkan'a ait bilmiyorum. 3 4 şarkının sözleri başkasına ait. müzik desen ozan çolakoğlu'na emanet. ee? nedir? niye?

İZMİRLİ
14-07-10, 23:43
Arkadaşlar sakin olalım...Eğer bu doğru ise baskıda denilen albüm üzerinde nasıl değişiklik yapılır onu anlamadım. Fakat tekrar tekrar rütüş yapılması yok şarkı çıkarılıp eklenmesi artık bizimde psikolojimizi bozdu, Allah bize sabır versin. Ayrıca ben 30 temmuz'a uzadığına inanmıyorum, inanmak istemiyorum.

jetaime
14-07-10, 23:44
Ya bu ne demek ??
Album 30 temmuz cikacaksa nasil 31 temmuz harbiye konser vericek ???

hani albüm baskidaydı baskıda olan albümün neyine rotüş yapılıyor bunların hepsi oyalama politikası

ben zaten oyle hissediyorum ki samsun demir bizle oynuyo

mmuurrsseell
14-07-10, 23:50
eğer haber doğruysa ayıp yaa gerçekten ayıp...

smh
14-07-10, 23:52
size çıkmıcak dıyorm ınanmıyosunuz sıtede bıse yok mılletı kandırıyolr rötuşa devam tarkan

dedikodu_tugberk
14-07-10, 23:59
arkadaşlar son bilgiyi verim bu sabah kanal d de irfan değirmencioğlu kapanışı yaparken programın artık müzikle kapanış yapıo ve kapanışı tuğba ekincinin yeni parçasıyla ve yeni klibiyle yazpıoruz dedi ve ekledi aynen cümle şu= yeni albümler derken bu ara konuşulan isimde megastar tarkan onun albümleri çok konuşuluo önümüzdeki birkaç gün içinde çıkıcak albümü tarkanın hep beraber dinleriz inş) v.s gibi cümlelerle hemen programını kapadı yani pazartesi çıkar albüm meraklanmasın kimse.....

jetaime
15-07-10, 00:01
arkadaşlar son bilgiyi verim bu sabah kanal d de irfan değirmencioğlu kapanışı yaparken programın artık müzikle kapanış yapıo ve kapanışı tuğba ekincinin yeni parçasıyla ve yeni klibiyle yazpıoruz dedi ve ekledi aynen cümle şu= yeni albümler derken bu ara konuşulan isimde megastar tarkan onun albümleri çok konuşuluo önümüzdeki birkaç gün içinde çıkıcak albümü tarkanın hep beraber dinleriz inş) v.s gibi cümlelerle hemen programını kapadı yani pazartesi çıkar albüm meraklanmasın kimse.....

insallah dogru olacak

physics
15-07-10, 00:01
gerçekten ayıp ya bu ne kaç aydır napıyolardı acaba son haftaya rütuş yapıyolar...

Ibrahim24
15-07-10, 00:06
Cok ayip, nediyim baska.
Bu ne cocuk oncagimi? Madem bilmion nezaman cikartcani ozaman kimseyi kaldirmasinlar kardesim!! Gozumden dusmeye basliyo artik.

nedjohnlansen
15-07-10, 00:06

o zaman samsun demir niye böyle konuşuyor? samsun demir yetkisiz, anlamayan biri olsa neyse. ozan çolakoğlu bile albüm bitti şimdi soruları samsun demir'e sorun yazmıştı. yani samsun demir albümün ne zaman çıkacağını bilen kişi. az çok reklam yaptılar, cuma, pazartesi çıkacak dedirttiler, şimdi iptal oldu. bence tarkan harbiye konserinde albüm tanıtımı yapacak. ama böyle yaparak iyi yapmayacak.

denizarya
15-07-10, 00:07
ben onun samsun demir olduguna inanmiyorum.. eger gercekten oysa..ozaman cok amatörce...harbiye konseri 31 temmuzda ama albüm yok daha...bu nee yaaa

Yakisikli89
15-07-10, 00:07
Müzik stüdyosun'a baskina gidiyormuyuz? Kim geliyor?

dedikodu_tugberk
15-07-10, 00:09
şurası kesin ki adımı kalbime yaz yada kayıp şarkıları yarından sonra radyolara düşebilir dikkat derim ben....inş düşer die ümitliyim

denizarya
15-07-10, 00:10
kanal d nin haberine de inanmiyorum..sonucta onlar da bilgileri twitter dan alior..hic güvenim yok...

jetaime
15-07-10, 00:12
Kim inanabiliriz o zaman ???
Sorun bu

Ibrahim24
15-07-10, 00:16

Ahahahaha !!
Kanki geliyorum bekle !! :27:

nedjohnlansen
15-07-10, 00:17
arkadaşlar en güvenilir kaynak samsun demir'dir. o biliyor. sorun samsun demir'de değil, tarkan'da. tarkan karar veremiyor albümü çıkarmaya. samsun demir napsın?

umarım albüm internete düşer. bir sürü yere dağıldı albüm, elbet internete koyacak birisi vardır. tarkan demedi mi umrumda değil internete düşmesi albümün diye. iyi o zaman düşsün de dinleyelim bari.

TARQANIM
15-07-10, 00:28
siz samsun demiri fazla ciddiye aliyosunuz twittere fazla güvenmeyin derim.. 1hafta daha bekleyelim bakalim..seytan ücgenine döndü tarkanin albümü iyce

pembe_cin
15-07-10, 00:47
bide şöyle sorun kendinize samsun demir olarak tanıdığımız kişi gerçekten samsun demirmi ?

pembe_cin
15-07-10, 00:54

bende geliyorum bi çarpayım şunlarıda akıllansınlar:5:

moeller
15-07-10, 00:56
bekliyelim pazartesini.

trkntrkn89
15-07-10, 00:59
bu cuma veya p.tesi çıkar albüm tarkana yakışmıyor ama heyecanı artırmak istiyorlar 30 unda falan çıkcaksa zaten çıkmasın ramazan ayı geliyor ramazanda türkiyenin hali malum yani 30 unda çıkarırsa albümü tarkan tutmaz...

denizmavisi
15-07-10, 01:02
Görülüyor ki Tarkan'ın kendisine güveni baya azalmış gören de 20-30 parçalık albüm çıkarıyor zanneder bu kadar da müşkülpesentlik olmaz:16: albümü ister çıkarsın ister çıkarmasın artık beklemicem:12:

babeface2
15-07-10, 01:02
arkadaşlar panik yapmayın radyolar yazarlar hatta tvler bile bangır bangır bağırıyo albüm yakın yani

Dark_blue
15-07-10, 01:04
sagdan soldan eksik bilgilere guvenirseniz , boyle hayal kirikliigi olur , tarih belli degil , tanitim yapilmadi , umutlanacak birsey yok , tarkan.com da duyrulur album cikacak olsa , daha zaman var...

eskalen
15-07-10, 01:06
Artik Harbiye konser gunude elde Tarkan'in yeni albumumu sozleri ezberlemeye calisiriz!!

1- Tarkan albumu cikartacak ta cogu dinleyici Albumun yeni parcalari bilmeyecek..(Sevdanin Son Vurusu haric). Bu kesinlikle negaif bir durum...

2- Album, Harbiye konserinden once cikti diyelim..Bi de Harbiye'de yeni 6 sarkinin hepsini soyleyecegi de belli degil...Hadi soyledi diyelim harbiye kitlesinin cogu ezbere bilemeyecek!

3- Konserin %70'i eski ve Metamorfoz albumunun repetaurindan olusacak...Bu da boyle...6yeni sarkiyi konser boyunca defalarca okuyacak degil ya!

4- Tarkan Harbiyeyi inletmek cokk artik sov yapmali sovvv... Tsm soyleyerek supriz olmuyor artik...Senelerdir yapti...Bambaska bir sey gormek istiyoruz Tarkan'dan...

5- "Guc olmasinda gec olsun" laflari maziye karisti dimi artik??

serennn
15-07-10, 01:07
sabırlı olmalıyızzzz !!! albüm çıktığında beklediğimize değecekk (böyle avutuyorum kendimi) ama artık ne yaptıysan bırak öle kalsın rötuş falan boşver biz razıyız gel artık be Tarkanımmm çok uzadı bu ayrılıkk yeterr ...

TorNadO
15-07-10, 01:19
Bir sürü kişi albümü dinledi,yazılar yazdı övdü şöyle dedi böyle dedi Sevdanın Son Vuruşu ile ağzımıza bir parmak bal çalındı.

Bu kadar kişi albümü dinlemiş yorumlar yapıyorken bu albümün bu yazın dışında bir yazda çıkması imkaansız bu albüm internete düşüp heba olmadan Tarkan ve ekibi bir an önce albümü çıkarmalı zaten yeterince erteleme oldu.

Tabi ben şunu düşünüyorum şimdi albüm baskıya girdi diyen bir insan yani SamsunDemir ise bunları yazan o kişi Samsundemir olmayabilir çünkü bu kadar tutarsız açıklamalar koskoca kurumlarda yönetici konumunda ki insanlardan çıkacakmış gibi bir şey benim aklıma yatmıyor.

Önümüzde ki günlerde ne var ne yok her şey ortaya çıkar.

Ibrahim24
15-07-10, 01:20
umarım albüm internete düşer. bir sürü yere dağıldı albüm, elbet internete koyacak birisi vardır. tarkan demedi mi umrumda değil internete düşmesi albümün diye. iyi o zaman düşsün de dinleyelim bari.

Haha cok guluncume gitti xDD

TARQANIM
15-07-10, 01:33

dinleyen ünlülere herkese bi cd verilmiyor bildigim kadariyla, toplu birlikte bi tanitim tarz gibi bisey düzenleniyor o sekil dinlemislerdir suana kadar yorum yapan sosyete..

TarkanColl
15-07-10, 01:33

Bu da çok doğru bir tepki değil... (umarım internete düşer tepkisi) Bu kişilere şarkılar verilmiyor sadece dinletiliyor...

jix_melis
15-07-10, 01:34
ben hem hitt e hem dmc ye mail attım arkadaslar sizde atın

duduboy
15-07-10, 01:41
Elbette bir sanatcinin sevenlerine karsi bir sorumlugu var...... öyle sacmalik olur mu ?????? sorumlulugu yok mus.... allah allah... ???? onu bugünlere gelmesini ( Maddi ve manevi ) her konuda biz yani hayranlari sagladik....... iyi ozaman müzik hayatini bitirsin...... cikip ben artik albüm malbüm yapmiyorum, pakistana daglara cikip yasamak istiyorum desin.... bizde birakalim...... öyle degilmi ????

jix_melis
15-07-10, 01:42
cok doğru duduboy

redjingle
15-07-10, 01:42
Yanlış şurada : Albüm hakkında kesinlikle ekip dışarıya bilgi vermeyecekti. Yeni bir Tarkan albümünün çıkacağından haberimiz bile olmayacaktı. Dolayısıyla beklenti yaratılmamış olacaktı. Çünkü kimsenin haberi olmayacaktı böyle bir projeden. Bu arada albümü tamamlayacaklardı. İstedikleri kadar vakitleri olacaktı. Hayran baskısı olmadan rahat rahat çalışacaklardı. Komple tamamen bittikten ve içlerine sindikten sonra, promosyon dönemi planlanacaktı. Mesela 1,5 - 2 ay önce insanlara yakında bir tarkan albümünün çıkacağı duyurulacaktı, sonra tam tarih belirlenip 1 ay kala yavaş yavaş posterler ve billboardlar yayınlanmaya başlanıcaktı ilgili yerlerde, radyo-tv reklamları belkli..Albümün çıkma tarihine yaklaştıkça daha da artan bir reklam tanıtım dönemi olacaktı. Hatta atıyorum mesela posterlerde albümün çıkış tarihi yazıcaktı, 18 Temmuz 2010 mesela, gibi...Bunlar aşırı ,stekler değil, profesyonellik gereği.

asd1234
15-07-10, 01:46
Umarım doğru değildir,Samsun Demir'in bu konuda fena halde yanılıyor olmasını temenni ediyorum..Hani baskıdaydı albüm,kartoneti filan hazırdı? Daha ne rötuşu bu yahu??!... Tarkan bu kadar titiz olmasaydı keşke diyorum bazen..

Ganador
15-07-10, 01:49
Tarkanin anti profesyonel ekibi.Samsun demir menajermi oldu haberimiz yok.Bugun yarin derken Hintlilerin yukleme zamani termin verme isine dondu bu is.

fatihvefatih
15-07-10, 01:51
samsun demir diye Twitter'da açıklamalar yapan kişiye de güvenim kalmadı bence o kişi samsun demir değil! hani albüm baskıdaydı en geç pazartesi albüm müzik marketlerdeydi?

duduboy
15-07-10, 01:51
Ya yok yok baskiya maskiya girdigi yok bu albümün...... inanmiyorum..... herhalde okadarda salak degil tarkan..... baskiya girmis bi albümü durdurup rötüs yapmasi...... inanmiyorum...... ya su samsun demirmidir nedir aklinca bize simdi süpriz yapacak göya.... ve albüm bugun yarin cikacak yada daha baskiya filan girdigi yaok...... bence....

mordum
15-07-10, 01:52
pazartesi çıkmazsa albümü almama kararı aldım... insanlarla oyun oynuyorlar profesyonelce hareket etmeyerek yanlışlar yapıyorlar kimse kusura bakmasın...

asd1234
15-07-10, 01:54
Bu arada aklıma geldi,facebook'ta(malum,twitter ve bu en güvenilir kaynağımız artık) Günay Çoban "albüm basıldı bile,ama dağıtım uzun süreceği için 19 temmuz olur" gibi bi yorum yapmıştı,hatta "yigit" isimli arkadaş foruma eklemiş onu, "Kayıp" başlığında,yine duyuruların altına. Çelişki değil de nedir bu? Ozan Çolakoğlu albüm bitti dedi,Oben Budak "kartoneti basıldı rahat bilgi verebiliyorum" diye yazdı,peki o zaman Samsun Demir neden böyle dedi?!...Şahsen Tarkan'ın şu duruma el atmasını istiyorum, albüm şu tarihte çıkacak desin ya da hemen çıkartsın..Zaten yaz geçiyor,en azından Harbiye konserine şarkıları ezberlemiş 10larca kez dinlemiş olarak gidelim..

**Twitter hesabı olan bir arkadaş sorabilir mi Samsun Demir'e yukarıda anlattığım çelişkili durumun nedenini?

mordum
15-07-10, 02:07
bugün bi arkadaşımla konuşuyordum. sortie nin dj i cenker bayrak' ın yakın bi arkadaşı ve cenker suat ateşdağlının yanında calışıyor.cenker in arkadaşıma dediği şu tarkan sevdanın son vuruşunu çıkarırken bile inanılmaz kararsızmış çok korkmuş suat ateşdağlı ya acaba metamorfoz gibi mi olacak bu şarkıda demiş fakat suat ateşdağlı biz arkandayız şarkı süper çıkar demiş...

nedjohnlansen
15-07-10, 02:08
Bu arada aklıma geldi,facebook'ta(malum,twitter ve bu en güvenilir kaynağımız artık) Günay Çoban "albüm basıldı bile,ama dağıtım uzun süreceği için 19 temmuz olur" gibi bi yorum yapmıştı,hatta "yigit" isimli arkadaş foruma eklemiş onu, "Kayıp" başlığında,yine duyuruların altına. Çelişki değil de nedir bu? Ozan Çolakoğlu albüm bitti dedi,Oben Budak "kartoneti basıldı rahat bilgi verebiliyorum" diye yazdı,peki o zaman Samsun Demir neden böyle dedi?!...Şahsen Tarkan'ın şu duruma el atmasını istiyorum, albüm şu tarihte çıkacak desin ya da hemen çıkartsın..Zaten yaz geçiyor,en azından Harbiye konserine şarkıları ezberlemiş 10larca kez dinlemiş olarak gidelim..

**Twitter hesabı olan bir arkadaş sorabilir mi Samsun Demir'e yukarıda anlattığım çelişkili durumun nedenini?

samsun demir her soruya cevap vermiyor. ben duyar duymaz sordum "tarkan'ın albümü baskıda değil miydi? albüm cuma veya pazartesi çıkmayacak mı? ertelendi mi?" diye ama cevap vermedi. seçerek cevap veriyor sorulara.

jetaime
15-07-10, 02:12
Baska protesto yapabilirsiniz cocuklar
album d&r de almayin daha guzel olacak

asd1234
15-07-10, 02:19
samsun demir her soruya cevap vermiyor. ben duyar duymaz sordum "tarkan'ın albümü baskıda değil miydi? albüm cuma veya pazartesi çıkmayacak mı? ertelendi mi?" diye ama cevap vermedi. seçerek cevap veriyor sorulara.

Hmm,anladım..Teşekkür ederim..

tufanzenger
15-07-10, 02:35
neler olduğunu ayrıntılı öğrenmeden bir şey söylememek lazım bence. duygularınızı, hislerinizi abartmayın, dolup taşmayın.

lotte
15-07-10, 02:44
30 temmuz tarihide konserden dolayı samsun beyin temennisi.. ama albüm baskıya gittiyse son rötüşluk iş değil bu sanki.. şarkı değişikliği mi yapılıcak(yeni falan) yoksa konserle birlikte gelicek bi rüzgar mı hesaplanıyo anlamadım gitti..

bide şu var tarkan'la doğum tarihlerimiz çok yakın..bu burç mevzularından az çok tahminim bu albümden yarın vazgeçse aralıkta 12 şarkı olarak çıkarıcam dese şaşırmam

jix_melis
15-07-10, 02:59
tarkan 6 şarkı az diye sarkı ekliyormusssssssssss

djan
15-07-10, 09:10
tarkan 6 şarkı az diye sarkı ekliyormusssssssssss

evet arkadaslar hazir olan yeni sarkilar ekleniyormus!!

Samsun Demir twit

@acarhalil konsere kadar yetişecek albüm merak etmeyin

@dilektelcioglu tt sevenleri için en iyisini istiyor bize anlayış ve Saygi düşüyor...

@acarhalil 6 şarkı az diyenler çok oldu buna kulak verildi zaten hazır olan şarkılar finalize edilip ekleniyor hepsi bu

anakha26
15-07-10, 09:49
Ben çok sıkıldım artık bu albüm mevzusundan... :( Yorum bile yapmak istemiyorum. :(
Ne istiyorlarsa öyle yapsınlar... :(

özlemmis
15-07-10, 09:51
bencede şarkı sayısı az, birkaç şarkı eklenmesindede mahsur yok bence.Tarkan titizleniyor albümüne niye bunu kabullenemiyorsunuz anlamıyorum o bizim için çalışıyor çabalıyor.

anakha26
15-07-10, 10:21
bencede şarkı sayısı az, birkaç şarkı eklenmesindede mahsur yok bence.Tarkan titizleniyor albümüne niye bunu kabullenemiyorsunuz anlamıyorum o bizim için çalışıyor çabalıyor.

Ben de anlıyorum herşey bizim için. ama devamlı tarih verdikten, medyaya dinlettirdikten, köşe yazılarında ballandıra ballandıra anlattırdıktan, albüm basılıyor dendikten sonra son dakika da şarkı ekleme çıkarma mı olur? Beklentiyi bu kadar arttırmak mantıklı mı? Sonra bunun içinmiymiş bu kadar beklenti diyecek çoğu insan.
Diyeceksinizki tarkan hiçbir zaman albüm tarihi vermedi. ama samsun demir gibi adamlar bangır bangır yazıyorlar twitterda orda burda. Madem tarih verilmeyecek, Tarkan mani olabilir bu adamlara .hepsinin patronu o.
Hİç haberimiz olmamalıyıd bu kadar albüm hazırlık çalışması detaylarından...
Bu aylardır süren strateji kararsızlığı (hep söylediğim gibi) Tarkana birşeyler kazandırmak yerine daha çok şey kaybettirecek... Sakınan göze çöp batar. demedi demeyin...

arau
15-07-10, 10:30
şarkı az dediniz koskoca tarkan 2 yılda 6 şarkımı yaptı dediniz. adam sitemlerinize cevap verdi şarkı sayısını arttırıyor ama gine yaranamıyor. herkesi memnun etmeye uğraşırken adamı delirteceksiniz o olacak......................

arau
15-07-10, 10:36
samsun demir'de söylemiş zaten şarkılar hazır diye hazır olan şarkıları baskıya sokmak zor olmasa gerek tek sorun daha önce basılan cd'ler heba oldu. onuda samsun demir düşünsün artık !!!!!

patriot_214
15-07-10, 11:11
Ben zaten soylemishdim bu samsun demirin`in hic bi sey bildigi yok. Ancak konushmayi biliyor adam !

patriot_214
15-07-10, 11:14
şarkı az dediniz koskoca tarkan 2 yılda 6 şarkımı yaptı dediniz. adam sitemlerinize cevap verdi şarkı sayısını arttırıyor ama gine yaranamıyor. herkesi memnun etmeye uğraşırken adamı delirteceksiniz o olacak......................

E onu onceden dushunecekdi , tam albumun cikmasina 2 gun kalmish yapilmaz ki boyle bishey, her wey bir haddi hududu var. Ne bu ya cocuk bashimi aldatiyorlar. Hic bir kendine hurmet eden sanatci boyle sheyler yapmiyor !!

twilight
15-07-10, 12:11
artik albüm ertelenmesin de,31 temmuza kadar ciksin da,baska bi istegim yok..

mehmeteren
15-07-10, 12:34
ben söylüyorum ama sakalımız yokki dinleyenim olsun, burda tarkan hayranıyız diye yırtınıyorsunuz ama daha tarkanın albüm çıkarma politikasını ögrenememisiniz daha

ben şaşırmadım aksine normal geldi,ben bu gerçegi söyledigimde sen tarkan düşmanısın falandı filandı herkes konuşuyo ben yalancı degilim albüm çıkacak diye diye sizi kandırsaydım demekki çok iyi tarkan hayranı olacaktım size göre

tarkan bunu hep yapıyo ama bazılarınız at gözlügü ile baktıgından bunları görmüyo,albüm kaç defa ertelendi kaç defa rutuş yapıldı kaç defa şarkılar yanilendi sayabilen varmı,

ozgem__
15-07-10, 12:44
artik tarkan çıksın bi açıklama yapsin neye inanicamizi şaşirdik ya :$

gizem-akkaş
15-07-10, 15:15
Tarkandan bişi duymadan inanmıorm ben tarihlere falan her kafadan bi ses çıkıyo çok titizlenio bizde biraz sabırsızlanıorz haklı olark çok özledk çnkü ama artk Tarkanın bişiler demesi lazım artık

jetaime
16-07-10, 02:49
Sadece 10 gun falan gec cikacak soyluyorlar

yigit
16-07-10, 02:54
Artik Harbiye konser gunude elde Tarkan'in yeni albumumu sozleri ezberlemeye calisiriz!!

1- Tarkan albumu cikartacak ta cogu dinleyici Albumun yeni parcalari bilmeyecek..(Sevdanin Son Vurusu haric). Bu kesinlikle negaif bir durum...

2- Album, Harbiye konserinden once cikti diyelim..Bi de Harbiye'de yeni 6 sarkinin hepsini soyleyecegi de belli degil...Hadi soyledi diyelim harbiye kitlesinin cogu ezbere bilemeyecek!

3- Konserin %70'i eski ve Metamorfoz albumunun repetaurindan olusacak...Bu da boyle...6yeni sarkiyi konser boyunca defalarca okuyacak degil ya!

4- Tarkan Harbiyeyi inletmek cokk artik sov yapmali sovvv... Tsm soyleyerek supriz olmuyor artik...Senelerdir yapti...Bambaska bir sey gormek istiyoruz Tarkan'dan...

5- "Guc olmasinda gec olsun" laflari maziye karisti dimi artik??çok güzel özetlemişsin ;)

kujo
16-07-10, 15:30
tarkan fanlarını dinlemiyor ve sallamıyor burası da kesin....
kaliteli olacak diye uzuyor felan artık yemezler...
elinde senin kaç tane şarkı var bu yaz bitmek üzere ve sen bu yazı kaçırıyorsun....
gider birde sevdanın son vuruşuna klip çeker tam olur....
yazık. tarkan'ın menajeri ya bu işi bilmiyor yada tarkan profesyonel birisi değil.
öyle olsa sürekliliği olan bir internet sitesi olur. hayranlarıyla bütün gelişmeleri, konser tarihlerini albüm bilgilerini paylaşırdı. yazık. kaç yıllık sanatçı henüz bir tane dvd albümü yok. insan biraz öncü olur o kadar konser veriyorsun birini yüksek standartlarda kayıt et dvd yap... ama nerede o bakışşşş....
devam edelim böyle kibariyeyle felan. bravo tarkan...

fatihvefatih
16-07-10, 15:49
tarkan fanlarını dinlemiyor ve sallamıyor burası da kesin....
kaliteli olacak diye uzuyor felan artık yemezler...
elinde senin kaç tane şarkı var bu yaz bitmek üzere ve sen bu yazı kaçırıyorsun....
gider birde sevdanın son vuruşuna klip çeker tam olur....
yazık. tarkan'ın menajeri ya bu işi bilmiyor yada tarkan profesyonel birisi değil.
öyle olsa sürekliliği olan bir internet sitesi olur. hayranlarıyla bütün gelişmeleri, konser tarihlerini albüm bilgilerini paylaşırdı. yazık. kaç yıllık sanatçı henüz bir tane dvd albümü yok. insan biraz öncü olur o kadar konser veriyorsun birini yüksek standartlarda kayıt et dvd yap... ama nerede o bakışşşş....
devam edelim böyle kibariyeyle felan. bravo tarkan...

bravobravobravo