PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : album tanitimi twitter

djan
10-07-10, 12:48
Twitter bir arkadas Samsun Demir'e sormus;

@SamsunDemir demolari ve album tanitimlari nezaman yapilicak reklam sitesini bekliyoruz lutfen siz baski yapin simdiden reklama baslansin

@Buzlukahve herkes elinden geleni yapiyor inanin

twilight
10-07-10, 12:56
:) Soruya bak,cewaba bak...hic baglantili mi? :P
Ne zaman baslanacak sorusuna,
herkes elinden geleni yapıyor die cewap werior...ilginc bu adam... :P

**MegaStarkan**
10-07-10, 12:58
DMC'in kaliteli oldugunu saniyordum ama söz konusu Türk müzik piyasasi olunca kisitli imkanlar hep... bu Tarkan icin de gecerli.

Yakisikli89
10-07-10, 14:27
Biraz daha fazlasini yapsinlar derim ..

simgem__
10-07-10, 14:27
haber için teşekkürler ... bir an önce reklamlara başlanmalı.... eğer 16 temmuzda çıkacaksa tam 6 gün var ....

Buzlukahve
10-07-10, 14:34
Twitter bir arkadas Samsun Demir'e sormus;

@SamsunDemir demolari ve album tanitimlari nezaman yapilicak reklam sitesini bekliyoruz lutfen siz baski yapin simdiden reklama baslansin

@Buzlukahve herkes elinden geleni yapiyor inanin

o benim :)

Buzlukahve benim tarkancoll üyeleri twitterda beni ekleyebilirler

xurush'nine
10-07-10, 14:38
Ben de yurtdisi dagitimini sordum..Bakalim cevap vericek mi?
Turkiyede yasayanlar,ya da su siralar orda bulunanlar cok sansli bu konuda, bizim canimiz cikiyor albumu(orjinal) buluncayadek..

Yakisikli89
10-07-10, 14:41
Ben de yurtdisi dagitimini sordum..Bakalim cevap vericek mi?
Turkiyede yasayanlar,ya da su siralar orda bulunanlar cok sansli bu konuda, bizim canimiz cikiyor albumu(orjinal) buluncayadek..

'nine'cigim aynen bravo. Mecbur gelesiye kadar youtube'dan dinlicez napalim :7:

twilight
10-07-10, 14:45
Aslinda Tarkan albümlerinin yurt disinda da dagitilmasi lazim...
Cünki Avrupa'da da cok seveni var :)

TARQANIM
10-07-10, 14:57
bizim viyanayada hep gec geliyo albümler ve her sordugumda kasetciyi bogasim geliyo:14:

**MegaStarkan**
10-07-10, 17:20
bizim viyanayada hep gec geliyo albümler ve her sordugumda kasetciyi bogasim geliyo:14:

Sen nerden aliyordun? Türkce albümleri 10. Viyanadaki Pamukkale'den aliyordum ama oda kapaniyormus duydum... daha iyi yer taniyor musun?

duduboy
10-07-10, 17:31
Elimizden geleni yapiyoruz..... lafa bak.... allah allah...... manyak ediyorlar bunlar beni yaaaa...... bi bes intro koymakda is mi yani ....... hayret bi sey ya.......bu ne organizesis is vallahi billahi anlayamadim ..... :-(

xurush'nine
10-07-10, 19:50
Aslinda bu mesele uzerinde durulmasi gereken onemli bir mesele..Yurt disi dagitimlari aksarken, hayranlarin bir sure orjinal kaset bulamayip uzulmesi, mecburen ordan burdan dinlemek, hatta bazen korsan almak zorunda kalmasi bi tarafa dursun(ki bu da gozardi edilecek bi durum degil), daha onemlisi bu sorun album satis rakkamlarini ciddi bi sekilde etkiliyor kanimca..
Genelde kaset en cok ciktiktan sonra ilk bir iki ayda satar bliyorsunuz..Ve insanlik halidir, bir cok kisi artik merakini giderdiginden durumu musaitse bile daha ucuza aldigi bir CD icin cuzdanindan ikinci kes ve daha cok para vermek gibi bir fedakarlik etmek istemez..
Hayran demiyorum dikkat ettiyseniz, bir cok kisi diyorum!Tabi ki hayran mecburiyeten korsan aldiysa bile mutlaka orjinalini(hatta bir kac tanesini) de buldugunda alir, butcesi musaitse.. Fakat Tarkan dunyada ,ozellikle post sovyetlerde onemli kisimda dinleyici kitlesine sahip bir sanatci.Ve bu kitle sadece onun hayranlari degil..
Gunumuzun kritik sartlarinda insanlarin butcelerini artik daha dikkatli harcadigini da goz onunde bulundurursak, isin ekonomik boyutu icin endise duyan(ki mutlaka duyuyorlardir) yetkililerin bir an once bu soruna da dikkat yoneltmesinde buyuk fayda var diye dusunuyorum..
Bu soruna deyinirken de yalniz kendimiz icin soylemiyoruz.Bu durumdan Tarkan da maddi manevi zarar goruyor bizler de.. Kazanansa uyanik korsancilar oluyor..
Ornek veriyorum, Baku'ye iki aya bile orjinal CD gelip cikmiyor.. Bizde her kosede Tarkan satar biliyorsunuz kardes ulke, insanlar 60 000 kisilik stadi doldurdu Tarkan konserinde, ama malesef koskoca sehirde orjinal sadece bir iki yerde satar ve yok satar..Geldigi gibi de biter..
Yazik oluyor onca caba emek veriliyor,para harcaniyor baska birileri kar ediyor..

efsane_01
10-07-10, 21:01
:54::35::52::30::35::48::21::21::21:...:8:

TARQANIM
10-07-10, 22:20
Sen nerden aliyordun? Türkce albümleri 10. Viyanadaki Pamukkale'den aliyordum ama oda kapaniyormus duydum... daha iyi yer taniyor musun?
pamukkalede aliyordum hep kapaniyomuymus deme yaa nasil olur ben ordan cok memnundum.. eren diye bi yer var oda 10.viyanada ama ordan pek memnun degildim.. 16.viyanada akdeniz falan var galiba hala acikmi bilmiyorum

denizarya
10-07-10, 23:28
görcez artik nasil bir tanitim hazirladirlar