PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ın dosyası Yargıtay’a gönderildi!

badboyserkan
09-07-10, 15:27
http://img695.imageshack.us/img695/6296/liveimageskelebekhabergq.jpg (http://img695.imageshack.us/i/liveimageskelebekhabergq.jpg/)

MEGASTAR Tarkan Tevetoğlu’nun da aralarında bulunduğu 17 şüpheli hakkında açılan dava dosyası, İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği “görevsizlik” kararı nedeniyle Yargıtay uyuşmazlık mahkemesine gönderildi.

İstanbul’daki uyuşturucu operasyonuyla ilgili olarak aralarında sanatçı Tarkan Tevetoğlu’nun da bulunduğu 17 şüpheli hakkında açılan dava dosyası Yargıtay uyuşmazlık mahkemesine gönderildi. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Emin Ateşağaoğlu, Tarkan'ın da aralarında olduğu 17 kişi hakkında iddianame hazırlamıştı. İddianame İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilmişti. İddianameyi inceleyen İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi dosyayı görevsizlik kararıyla özel yetkili ağır ceza mahkemelerine göndermişti.

Davanın gönderildiği İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi de dosya üzerindeki incelemesini tamamladı. Mahkeme, suçun örgüt kapsamında değerlendirilemeyeceğini, suçun “iştirak halinde bireysel suç” olduğunu ifade ederek dosya hakkında görevsizlik kararı verdi.

Bu nedenle dosya mahkemeler arasındaki uyuşmazlığın çözümlenmesi için Yargıtay 5. Ceza Dairesi'ne gönderildi. Tarkan'ın davasının hangi mahkemede görüleceğine Yargıtay karar verecek.

Kaynak : Hurriyet Gundem

twilight
09-07-10, 15:32
offf...tam albüm öncesi...yine mi bu olay...
artik hatirlamak istemiyorum...!

arau
09-07-10, 15:43
türk mahkemeleride ilginç doğrusu. daha yargılamanın hangi mahkemede görüleceğine karar verememişler. adalet bu kadar yavaş işlermi canım allah'tan serbest ya içerde olsaydı aylarca bekleyecekti davaya başlanması için . (tıpkı deniz seki gibi)

Pamela_beyazgul
09-07-10, 16:59
offf bitsin artik bu isler!!!!!!!!!!

simgem__
09-07-10, 17:43
tam albüm üstü yine gündeme getirdiler şu konuyu off:((((

meryem_17
09-07-10, 18:24
Tamda albüm üstü daha yeni yeni unutmaya çalışıodum ben bu konuları yine çıktı ortaya offfff yha offffffff ben böle adeletin teeeee...................... yetmiomu yha ne istiosnuz adamdan yhaaaaaa allahın cezalarııııı yeterrrinnnnn uğraşmayın artık tarkanımızlaaa N OLURRRRRRRR.:6::6::6::6::6::6::6::6::6::6:

pare pare
09-07-10, 18:47
Canim sıkıldı artık bu olaylari gormekten duymaktan . . .

serennn
09-07-10, 19:01
inş. albüm öncesi yine bu saçmalıklarla uğraşmak zorunda kalmaz ...artık ne o üzülsün ne de bizz !

eLiF
09-07-10, 20:43
daha fazla uzamadan biter inş. bu iş... artık üzülmesin, biz de üzülmeyelim

xurush'nine
09-07-10, 20:54
Bayagidir merak ediyordum bu konuyu..Sonuclandimi diye..Hala surundurmecilikle mesgullermis..
Bu kadar "kararsiz" mahkemelere kaldiysak vay bizim halimize..Fazla yorum yaomamak icin kendimi zor tutuyorum...

fatihvefatih
09-07-10, 21:28
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff !!

MARY JANE
10-07-10, 00:11
ben artık bu haberlerin hiçbirine inanmıyorum. kaç defa yaptılar aynı haberlerden. bence ısıtıp ısıtıp tekrar yayınlıyorlar. artık gerçekten kaynak verilmeden yapılan hiçbir habere de inanmıcam medyada. haber yapıyorlar kaynak yok. ben artık inanmıyorummmmm.
çünkü güvenmiyorum medyaya :(

jetaime
10-07-10, 04:08
Offf biktim artik bu haber den

ozgem__
10-07-10, 12:50
hazır uyuşturucu konusu unutulmuşken ne yine bu ya albüm öncesi:(