PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 Temmuz 2010,Cuma 13.14 Son Dakika!!!

twilight
09-07-10, 14:15
EvolotionField @SamsunDemir Tarkanin albümünün adi daha önceden Adnan Senses tarafindan kullanilmis...Degistirilmesi mümkün mü acaba ? :)
3 minutes ago via web in reply to SamsunDemir

SamsunDemir @EvolotionField su anda bunu konusuyoruz
less than 5 seconds ago via Echofon in reply to EvolotionField

:27: saygılar... :)

nedjohnlansen
09-07-10, 14:19
bu nasıl iş ben anlamadım. neredeyse samsun demir'e isim önersek kabul olacak. o denli iş değişken ve bize yansıtılıyor. hatta neden olmasın, burada bir isim düşünelim, önerelim.

Yakisikli89
09-07-10, 14:19
Hani bu albüm coktan baskidaydi .. ?
Bu adam gercekten birsey bilmiyor. Daha dün albümün adi Adini Kalbime Yaz olucak diyordu. :7:

duduboy
09-07-10, 14:20
Hani albüm baskidaydi ????????? Daha adamlar albüm adini konusuyorlar........ sizin yazdiginizi ...... cizgiginizi......... yuuuhhh beee..... yemin ederimki iyice soguttular beni....

twilight
09-07-10, 14:24
SamsunDemir @EvolotionField bir kaç gün gecikebilir maalesef moralim bozuk

veee maalesef yine beklenen oldu.. :((( Ama artik ben oynamiyorum abi yaaa!

denizmavisi
09-07-10, 14:32
işin içinde Tarkan varsa herşey meçhuldur eminim Tarkanın kendisi bile albüm çıkış tarihini kesinleştiremiyordur, yazık olan bizlere oluyor hevesimiz hep kursağımızda kalıyor...

ece**
09-07-10, 14:37
albüm çıkınca değil biz,tarkan bile albümünün çıktığına inanamayacak :28:

smh
09-07-10, 15:13
nasıl bır iştir anlamadım Tarkan'ın ekibi önceden araştırmıyor mu kardeşim?önceden yapılmış mı yapılmamış mı?böyle amatörlük olur mu ya biz söylüyoruz twitterden bari bıraksınlar biz çalışalım Tarkan'la daha iyi yapacağımız kesin...

denizarya
09-07-10, 15:23
twitter haberlerine inanmama inanmicam da...twitter da bize yazaninda ben hala samsun demir olduguna inanmiyorum

sally
09-07-10, 15:29
Twitter de yazan yazana Tarkan dan duymadigim sürece inanmiyorum artik bu tür haberlere

arau
09-07-10, 15:35
bence o samsun demir değil bu kadar yoğun bir iş adamı sürekli bilgisayar başında insanlara laf yetiştirsin inanılır gibi değil gerçekten...

özge
09-07-10, 15:38
Ya zaten albümün gecikmesi bizde bağışıklık yaptı..eğer gecikmezse dengemiz bozulur çünki alıştıkk artıkk:):) yapıcak bişey yokk konu Tarkan olunca kızamıyorumm maleseff o ne yaparsa kabülümdür...

nedjohnlansen
09-07-10, 15:43
kendisine 2 soru sordum, aslında 3 soru sordum da birisini ya görmedi ya cevap vermedi. ilk sorum, cevap verilmeyen, albümün tanıtımının ne zaman yapılacağıydı. tarkan.com'da şarkıların demolarının olup olmayacağıydı ki en önemli soruma cevap vermedi. ikinci sorum albümün 6+4 şarkı şeklinde mi çıkacağı, sayılarda bir değişim olup olamayacağıydı. buna "bu sefer böyle artık çıksın" dedi. son sorumsa albüm kapağının sevdanın son vuruşu zamanında çıkan kapak mı yoksa başka bir kapak mı olacağıydı, buna da "farklı" cevabını verdi. yani kısacası 16 temmuz'da albüm çıkabilir, çıkmazsa da 18-19 temmuz'a kadar kesin çıkar, böyle düşünüyorum.

simgem__
09-07-10, 17:50
Ya zaten albümün gecikmesi bizde bağışıklık yaptı..eğer gecikmezse dengemiz bozulur çünki alıştıkk artıkk:):) yapıcak bişey yokk konu Tarkan olunca kızamıyorumm maleseff o ne yaparsa kabülümdür...

evet ya ....

günışığım
09-07-10, 17:53
geciksin geciksin ben alistim :28: cikarsa hemen hasta eder bizi aliskin degiliz :28:

ozgem__
10-07-10, 12:39
ya isme bu kadar takılmasınlar bence