PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 temmuz 2010

collcoll
08-07-10, 16:45
Arkadaşlar gidişata bakilinca en uygun tarih 16 temmuz. Daha başka bişey yazmayin. Zaten bu formda tarkan hariç herkes çikardi sağolsun albümü. önüne gelen yazdi bişeyler. Kaç kez dedim yeni bir albüm genelde cuma günleri çikar. Farkli bir tarih beklemeyin. Bi standarttir bu ülkede. 6+4 şeklinde bi albüm tamam. Ama yeter artik kimse bişey yazmasin. Site yönetimide kapatsin diğer konulari. Tarkanda çikaracaksa çikarsin. Tek sorun tarkanin albümü kaldi sanki. 5 6 şarkinin nesiyle uğraşiyor anlamadim. En fazla ne yapabilir ki. Başkalari neyse onu çikariyor. Dinliyormuyuz evet. Tarkanin yorumu müzikte kipir kipir olursa tamam. Daha ne kadarsin ki. 70 milyon nüfuslu bir ülkede herkese beğendiremezsin şarkini. Artik bu huyundan vazgeçmeli tarkan. Sakinan göze elbetteki çöp batacaktir. Albüm çikinca hih bunun için mi erteledi diyenlerde olacak yere göğe siğdiramayanlarda. Ama rica ediyorum konular kapansin. Olağanüstü bi durum olmadikçada yorum yapilmasin. Biri bi yer şarkisini duyar yada tarkani bir yerde görürse söylesin. Artik her kafadan ses çikmasin. Twitterden da bilgilerin yalan olduğu zaten ortada. Saygilarimla

site yönetimine...

xurush'nine
08-07-10, 20:18
.. önüne gelen yazdi bişeyler...

... Ama yeter artik kimse bişey yazmasin. Site yönetimide kapatsin diğer konulari.

...Ama rica ediyorum konular kapansin. Olağanüstü bi durum olmadikçada yorum yapilmasin. Biri bi yer şarkisini duyar yada tarkani bir yerde görürse söylesin. Artik her kafadan ses çikmasin. Twitterden da bilgilerin yalan olduğu zaten ortada. Saygilarimla

site yönetimine...

Istersen bir onceki kilitlenen konuna geri donelim..Unutmadin her halde daha bugun yazdiklarini.. Ben yine de bir hatilrlatayim:

Albüm 12 parçadan oluşan bir albüm. Yani 2 part halinde filan olmayacak. Ve henüz tamamlanmadı. Bi kaç pürüz var. Şarkı tamamlanması değil ufak pürüzler. Konserlerine yakın bi tarihte. Büyük ihtimalle 16 temmuz da müzik marketlerde yerini alacak. 12 temmuz biraz zor. Lakin 12 temmuzda kımıldamalar başlar. Albümün adı AŞK ....

Sen de albumdeki sarkilarla ilgili kafalari karistiriyorsun..Ne fark eder ha Ali Veli ha Veli Ali?
Ve gordugun gibi gereksiz bulunan konu ve yorumlara hemen mudahele ediliyor.. Site yonetimine akil verecegine kendi kendini paradokslama.

Album kac gun gecikmeli ve kac sarkiyla cikmasindan asili olmayarak hayirli ugurli olsun!

Saygilar.