PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son dakika!

twilight
08-07-10, 14:20
Tarkan albümü 16 temmuz Cuma gunü Muzik marketlerde olacaktır bürokratik işlemler gecikmeye sebep oldu müzikseverlerden özür dileriz...

Samsun Demir,Twitter

ece**
08-07-10, 14:24
mış mış mış mış.....iyi niyeti suistimal etmek işte.. başkada bişey değil yaptıkları.hala herkes nasıl sabırlıca wardır tarkanın bi bildiği diyo bende ona hayret ediyorum ..böle büyük bi stara bukadar sorumsuzluk olmuyo ya yakışmıyo doğruya doğru..ekibinemi kızmalı tarkanamı kızmalı bilemiyorum.ama en çok kendime kızıyorum her seferinde tarihe aldandığım için..çıkacak çıkmasına ama burnumuzdan da getire getire...sustum bu zamana kadar ama artık yeter tadını kaçırdılar...eleştiriyi hakettiler yani.

schumaer
08-07-10, 14:24
18 temmuz pazartesi de olabilir dedi ki 18 temmuzda çıkcak,yaz bitti adam albüm çıkarıyo,ben bunların yaptığı işe ne diim ya,bi adam bu kadarmı kötü yönetilir bu nsl menajerlik bu nsl prodüksiyon anlamadım yemin ederim,hakediyo birazda tarkan bu kadar eleştri almayı kimse kusura bakmasın

twilight
08-07-10, 14:28
EvolotionField @SamsunDemir cumaya da yetismezse? :) Dmc'nin kapisinda TARKAN DELİLERİ olarak toplanacaz haberiniz olsun... ;)
less than 5 seconds ago via web in reply to SamsunDemir

:))) Birazda benden twitler... :)))

anakha26
08-07-10, 14:58
İşte söylemek istediğim buydu günlerdir benim.. Plansızlık ve programsızlık yansıyor bizlere...
Sanki albümü son bir haftadır yapmaya karar verdiler... Aylardır sürüp giden bir süreç bu. Bence Tarkan hem plak şirketini hem de menejerlik ekibini değiştirmeli çok acilen... İşin tadını kaçırıyorlar resmen. Samsun Bey'de her hergün ayrı bişey yazıp aklımızı bulandırıyor bizim. Tarkan'ın haberi yok galiba twitterda hakkında yapılan yorumlardan.
Samsun Bey'in son twitter cevabına göre bürokratik işlem engelinin müzik sektöründe genel problemlerden biri olan bestecilerden biriyle edisyon şirketi arasında çıkan bir anlaşmazlıkmış.. Bu cevaptan da bişey anladığımı söyleyemicem... Zaten 2 besteci var albümde. Biri tarkan biri sezen... O besteleri de 2 gün önce almadılar heralde...

Twitter dan yazdım. burdan da sesleniyorum kendisine....

Samsun Bey ve diğer Tarkan ekibi üyeleri:
Kararlarınız kesinleşince ve çok paylaşma isteğiniz varsa bizimle kendi şirketinizin internet sitesi DMC.com.tr'de yada tarkan.com da ilanlandırın....Lütfen Tarkan ve albümü hakkındaki bilgileri twitter sitesinin 140 karakterle sınırlı yazışma alanında paylaşmayınız...

**MegaStarkan**
08-07-10, 15:05
Kararlarınız kesinleşince ve çok paylaşma isteğiniz varsa bizimle kendi şirketinizin internet sitesi DMC.com.tr'de yada tarkan.com da ilanlandırın....Lütfen Tarkan ve albümü hakkındaki bilgileri twitter sitesinin 140 karakterle sınırlı yazışma alanında paylaşmayınız...

Kutluyorum seni. Benim hesabim yoktu, ne zaman biri cesur olup dogrulari söyliyecek diye bekliyordum... bu sözler artik söylenmesi gerekti. Biraz daha profesyonel adimlar lazim. Tekrar tesekkürler, helal olsun. Twitter'da sürekli bilgi almak icin onlarin suyundan gidenlerden degilsin; kendimizden ödün vermemiz gerek.

fatihvefatih
08-07-10, 15:13
inşallah doğrudur yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnn :)))))

collcoll
08-07-10, 15:34
Şimdi de 16 temmuz mu olmuş. Ehhh bu biraz gerçekçi gibi. Zaten genelde albümler cuma günleri çıkar. 16 olmazsa 23. 23 olmazsa 30. belkide çıkarmaz. konserinde 1-2 tane okur. çok yakında der. yılbaşına kadar gider. tarkan bu. bide trt de konser verir tam olur. hiç şaşırmam. kusura bakmayın ama çok sinirlendim.
ve şu formda kendini bişey sanan arkadaşlar var. eleştirmekte sevginin bir parçasıdır.
burda çıksın diye kendini yırtıp internetten indirenler var. peki nerde emeğe saygı. bedava mı yapılıyor o albüm. onlar bunları yaparken ben tarkanı biraz eleştirsem savunmaya geçiyorlar. böyle plansız programsız işe kızarım. ama tarkan ın huyu bu. bazı sanatçılar örneğin demet akalın çıkacak dediği tarihte çıkartıyor. tarkan 3 yıl önceden diyor çok yakında diye.

koskoca tarkan 2 yılda sadece 5-6 şarkı pes doğrusu. sağa sola vereceğine kendi okusun çantada keklik-ben sen olamam gibi parçaları baride doya doya bir albüm olsun. gelde sinirlenme. şöyle karma tadında bi albüm bi daha gelmeyecek sanırım :((((((

starzu
08-07-10, 15:42
off ya son dakika twitter haberlerinden ve sürekli deyişen tarihlerden resmen içime gına geldi bilmiyorumki hittin sitesi yada tarkan com neye hızmet ediyor eyer bi tarıh varsa yada bilinmesi gereken bilgi buralardan yapılmalı bu yuzden ne twitter haberlerine nede verilen tarihlere inanmıyorum
söz konusu kooskoca tarkan megastarımız ama albüm için kimlerden bilgi alıyoruz bi düşünelim oben budak ,samsun demir ve hitin sekreterinden bilgi alıyoruz aslında bu sinir bozucu bi durum biri buna dur desin:7:

moeller
08-07-10, 15:51
tarkan ekibindeki organizasyondan ve promosyondan sorumlu vatandaşı değiştirmeli bence.

Dark_blue
08-07-10, 16:01
ekip degismeli tadi tuzu kacti iyice...oyalamaca surekli.yanlis bilgiler.

collcoll
08-07-10, 16:06
değişse nolacak ki arkadaşım. tarkan gene aynı tarkan

bişey sorcam arkadaşlar tarkanı yakın zamanda tv de röpartaj verirken gören oldu mu?????

twilight
08-07-10, 16:07
Uygar gitsin diyenler parmak kaldisin .. :)

**MegaStarkan**
08-07-10, 16:08
bişey sorcam arkadaşlar tarkanı yakın zamanda tv de röpartaj verirken gören oldu mu?????

En son Amerika'dan dönerken röportaj vermisti.

Dark_blue
08-07-10, 16:10
Lacka oldu uygar mi gider kim gider bilemem ama hic yakismiyor budurum.Cikmicaksa cikmiyor densin.Kimse zorlamiyor album yap diye , ama surekli yanlis tarih verip insanin umidini kiriyorlar.

fatihvefatih
08-07-10, 16:11
uygarın gitmesi gerektiğini metamorfoz'dan beri söylüyorum hatta dudu'dan beri!!

xurush'nine
08-07-10, 16:13
Sanki birileri kafa buluyor merak edenlerin duygulariyla oynamakta..Olay albumun 3-5 gun gecikmesi degil ki.Biz her zaman sabirla bekledik yildizimizi.. Sorumsuz sayqisiz davraniyorlar , o koyuyor,- hem yaptiklari ise, hem Tarkan'in hayran kitlesine..3-5 hayran iste ne olucak ki.. dercesine..
Ama sunu unutmamalari lazim:Tarkan'in gergin gunlerinde yaninda sadece (cok az kisi) ailesi ve sevdikleri ve yakininda olamasa bile tum kalbiyle, dualariyla ona destek olan hayranlari vardi..Biz sinavimizi iyi gecdik..Bunu rahatlikla soyleye biliriz.. O zor gunlerde yaninda oldugumuzu, ona destek oldugumuzu haykira bileceyimiz her yerden haykirdik..Ona inandigimizi ,ona guvendigimizi, onunla qurur duydugumuzu her firsatta belli ettik!Bunu hatta o kenini begenmis ve Tarkanin ustune ustune giden iyi gunun dostu medya maymunlari bile itiraf etmek zorunda kaldi..
Ama ekip, Tarkanla calisanlar icin bunu soyleyemiyoruz malesef!Tek elin sesi cikmaz derler..Bu isler bi tek Tarkan'in cabalariyla yurumuyor malesef..Gorunen su ki sorumlu kisiler ne Tarkan'i(!) ne bizleri yeterince onemsemiyor malesef...
Sayin bu isin yoneticileri, cogunlukla sinifda kaldiniz, gecmis ola!

collcoll
08-07-10, 16:14
peki albüm için bişey dedi mi. ya herşey bişey diyor yazıp çiziyor. tarkandan ses yok. ben bunu anlamıyorum. önümüzdeki hafta albümü çıkacaksa tarkan neden bunu söylemiyor. ben şunu anlıyorum bence bu albüme pek güvenmiyor. neden ertelenir neden suskun kalınır ki. önceki albümlerde tarkan böylemiydi arşivlere bakın. şimdi tarkan hariç herkes tarih veriyor. tarih neysede. ya bitmişse albüm çık tv ye bi iki mırıldan. hiç olmadı siteye demo koy. 2 yıldır 5 şarkı için bekliyoruz.

Dark_blue
08-07-10, 16:18
Herkese sitem ettiriyorlar , kimsede sorumluluk almiyor.Cok ilginc bi durum.

Yakisikli89
08-07-10, 16:25
Herkese sitem ettiriyorlar , kimsede sorumluluk almiyor.Cok ilginc bi durum.

'O'nlar icin hava ho$. Beklemek ne ki onlar icin? Bakalim biliyorlarmidir bizim burada neler cektigimizi?
'O'nlar kendince 'büyük insanlar', istedikleri zaman gidip albüme giren sarkilari dinliyebilen insanlar ..

Dark_blue
08-07-10, 16:45
'O'nlar icin hava ho$. Beklemek ne ki onlar icin? Bakalim biliyorlarmidir bizim burada neler cektigimizi?
'O'nlar kendince 'büyük insanlar', istedikleri zaman gidip albüme giren sarkilari dinliyebilen insanlar ..

Bence okadarda onemli degil onlar icin albumu dinlemek...

onemsemedikleri icin boyle lackaliklar

vurdumduymazliklar oluyor

sonra adinida titizlik koyuyorlar :7:

arau
08-07-10, 16:55
tarkan ne zaman tarih verdi allah aşkına biriniz söylesin yaza yetiştirmeye çalışıyoruz dedi bu kesin bir tarih vermek değildir. hani tarkan'dan başka kimseye inanmiyordunuz. ne oldu tarkan da hiç bir şey söylemediğine göre üç beş kişinin facebook ta twittter da kendi aralarında abuk sabuk konuşmalarına kızıp tarkana yüklenin gene. he bu üç beş boş boğaz tarkan'ın ekibinde olabilir aralarındaki konuşmalar geyik muhabbeti tadında olabilir ve bu konuşmalar bizi çileden çıkarabilir ama hatırlarsanız o hep sözünü ettiğimiz çok sevdiğimiz karma albümünüde bu ekip çıkardı sonuçta......

collcoll
08-07-10, 17:00
Arkadaşlar gidişata bakilinca en uygun tarih 16 temmuz. Daha başka bişey yazmayin. Zaten bu formda tarkan hariç herkes çikardi sağolsun albümü. önüne gelen yazdi bişeyler. Kaç kez dedim yeni bir albüm genelde cuma günleri çikar. Farkli bir tarih beklemeyin. Bi standarttir bu ülkede. 6+4 şeklinde bi albüm tamam. Ama yeter artik kimse bişey yazmasin. Site yönetimide kapatsin diğer konulari. Tarkanda çikaracaksa çikarsin. Tek sorun tarkanin albümü kaldi sanki. 5 6 şarkinin nesiyle uğraşiyor anlamadim. En fazla ne yapabilir ki. Başkalari neyse onu çikariyor. Dinliyormuyuz evet. Tarkanin yorumu müzikte kipir kipir olursa tamam. Daha ne kadarsin ki. 70 milyon nüfuslu bir ülkede herkese beğendiremezsin şarkini. Artik bu huyundan vazgeçmeli tarkan. Sakinan göze elbetteki çöp batacaktir. Albüm çikinca hih bunun için mi erteledi diyenlerde olacak yere göğe siğdiramayanlarda. Ama rica ediyorum konular kapansin. Olağanüstü bi durum olmadikçada yorum yapilmasin. Biri bi yer şarkisini duyar yada tarkani bir yerde görürse söylesin. Artik her kafadan ses çikmasin. Twitterden da bilgilerin yalan olduğu zaten ortada. Saygilarimla

site yönetimine...

bounce
08-07-10, 17:10
bence çok abartıyorsunuz. verilen tarihten 4 gün sonra albüm çıkıyor... sanırım bu da bardağı taşıran son damlaydı sizler için... bazen aksaklıklar olabiliyor ama bu sefer sorun Tarkan'dan kaynaklanmıyor...Besteci ile bestecinin bestelerinin telif hakkında elinde bulunan şirket arasında sorun var.. Bunu Tarkan'a mal etmemek lazım. Ayrıca matbaa'da sorunlar yaşanıyormuş bu da Tarkan'ın suçu değil.....ama ekip konusunda haklı olabilirsiniz. Tarkan'la çalışan bi abimiz bana şöyle demişti.(açıklıyorum ulen)
''TARKAN'IN ekibi iyi bir ekip değil. sadece Özlen Turası dışında ekip fiyasko...Hitt'te Tarkan'ın her albümünden sadece bir tane var.. acayip korkuyorlar albümler kaybolacak diye.... Ayrıca Tarkan'da profesyonel düşünmüyor. sandığınız kadar dolu bi insanda değil. Tek profesyonel davranışı konserlerden önce masaj yaptırması...ama çok iyi bi insan... profesyonel düşünmediği için artık kendisiyle çalışmıyorum''
Şimdi düşünüyorum da Tarkan bu ekibine rağmen iyi yerlere gelmiş.ekibiyle yıllardır birlikte ama işler yolunda gitmiyorsa değiştirmek lazım. Bakınız Michael Jackson''BAD'' albümünde beklediği grammyleri alamayınca yapımcısı QUİNCY JONES ile yollarını ayırdı. ki bu adam en çok satan ''THRİLLER'' albümünün yapımcısı...

TARQANIM
08-07-10, 17:11
ben hala onun samsun demir oldugundna süpheliyim adamin isi gücü yok sürekli twitterde.. albümde en gec 23üne kadar cikar diye düsünüyorum tekrar ertelenebilir

meryem_17
08-07-10, 17:37
Artık iice ümiidimi kestim albüm sneye ertelenirsede hiç şaşırmam.:6::6::6::6:

jetaime
08-07-10, 17:43
Vay 16 ya dusmus
offf biktim artik ben

denizmavisi
08-07-10, 17:45
Nihayet albüm çıkıyor arkadaşlar

SamsunDemir:Tarkan albümü 16 temmuz Cuma gunü Muzik marketlerde olacaktır bürokratik işlemler gecikmeye sebep oldu müzikseverlerden özür dileriz...

Kaynak:Twitter

:17::17::17:

redjingle
08-07-10, 17:48
tamam daha erken çıkabilirdi ama, size şunu hatırlatıyım... "ölürüm sana" albümü, 17 temmuz 1997 de çıkmıştır...ve yaza damgasını vurmuştur... ölürüm sana albümü 17 temmuzda çıkarak yaza damgasını vurduysa, 16 temmuzda çıkan bi albüm neden vurmasın :D 1 gün geç kalacak diyemi...bi sakin olun yani bi zahmet :))))

collcoll
08-07-10, 18:02
Al işte.. Bu arkadaşta ayni. Twitter den kopyala yapiştir. 16 değil 32 temmuzda çikacakmiş albüm

twilight
08-07-10, 18:06
ohooo konuyu ben acali bi saat oldu be kardesim... ;)

denizmavisi
08-07-10, 18:20
ohooo konuyu ben acali bi saat oldu be kardesim... ;)

açtıktan sonra fark ettim arkadaşım yetkili arkadaşlar kaldırır kusura bakmayın...

İZMİRLİ
08-07-10, 18:45
ohhhhhhh beee nihayet :))

secil.06
08-07-10, 18:45
bu ayın sonuda olmuş olsa bile yeter ki cıksınnn

secil.06
08-07-10, 19:00
herkez tarih hakkında yorum yapıyo ne fark eder ya sabırla bekleyelim cok az kaldı

fatihvefatih
08-07-10, 19:39
sabır sabır sabır ya sabır :))

simgem__
08-07-10, 19:52
evet 12 si yada 16 sı çok da fark etmiyor ...yine bize yakışanı yapıp az daha sabredicez.....

ozgem__
08-07-10, 19:59
ha 12temmuz ha 16temmuz bekleriz :)

Bamboo
08-07-10, 20:03
sabır sabır yaa sabır..

TarkanColl
08-07-10, 20:10
Hadi bakalım hayırlısı...bravo

denizarya
08-07-10, 20:26
olsun 12 temmuz bilioduk..ama 16 temmuz da olur..ona da raziyim

redjingle
08-07-10, 20:49
bence bizim hiç duymadığımız alternatifler arasında olmayan bir isim olacak albüm adı... ve içimden bir his son bikaç aydır kulaktan dolma öğrendiğimiz bilgilerin çoğunun tumayacağını, şaşırtıcı içeriklere sahip olacağını söylüyor. bizi şaşırtan güzel şeyler olacak bence albümde.

günışığım
08-07-10, 21:07
16 si daha dogru olur cumaya da denk geliyor sevdim bu 16 temmuzu

moeller
08-07-10, 22:48
16 son mu şimdi :)

fatihvefatih
08-07-10, 22:53
16 son mu şimdi :)

Padişahın son fermanı: kim olaki 16 Temmuz tarihi de değişine dek başka bir tarih vere başı vurula :)))))))))

bounce
08-07-10, 23:30
İ

bence ayıp etmişsin... isterse cevap bile yazmayabilir kimse de niye cevap yazmıyorsun diye sorgulayamazken adam tüm efendiliğiyle Tarkan hayranlarının sorularına cevaplar yazıyor .. Hatta birisi KİMSİN SEN LAN TARKANLA ÇALIŞIYORSUN yazmış adam tüm efendiliğiyle cevap vermiş...bizlere müjdeli haberler vermek istiyor ama aksilikler çıkıyor işte.. burda taş atılmaması gereken tek kişi Samsun Demir.

fatihvefatih
08-07-10, 23:36
bence ayıp etmişsin... Isterse cevap bile yazmayabilir kimse de niye cevap yazmıyorsun diye sorgulayamazken adam tüm efendiliğiyle tarkan hayranlarının sorularına cevaplar yazıyor .. Hatta birisi kimsin sen lan tarkanla çalişiyorsun yazmış adam tüm efendiliğiyle cevap vermiş...bizlere müjdeli haberler vermek istiyor ama aksilikler çıkıyor işte.. Burda taş atılmaması gereken tek kişi samsun demir.

böyle birşey yapilmasina inan çok üzüldüm keşke hiç yazmasaydin da haberim olmasaydi, yazik bee adamlik bu mu! Seninde dediğin gibi samsun bey efendice herkesin sorularina cevap vermeye çalilşiyor ne yani aksilik olamaz mi, ayip ayip hem de çok ayip, bunu yazan adam değildir!

the_answer3535
09-07-10, 00:46
16 temmuz diye boşa heveslenmeyelim yarım saat önce 16 temmuz için çabalıyoruz demiş samsun demir.çabalıyorlar hala yani bu iş gene yaş :)

M-Yildiz
09-07-10, 01:24
Samsun Demir'e laf yok arkadaslar! Adam kibarca her sorana samimi cevap veriyor..Sükretmesini bilelim :)

Buzlukahve
09-07-10, 02:53
COMİNG SOON tek bildiğim bu artık çok yakında :) bence TARKAN albümün ismini Coming Soon YAPSIN daha mı şık oldu ne

fatihvefatih
09-07-10, 02:59
COMİNG SOON tek bildiğim bu artık çok yakında :) bence TARKAN albümün ismini Coming Soon YAPSIN daha mı şık oldu ne

son noktayı koydun :)) ayrıca tarkan albümüne sadece bir şarkı koysun adı da coming soon olsun kalanını da yakında (coming soon) yayınlasın :)))))))

ozgem__
09-07-10, 12:34
artık değişmesin 16 temmuzda çıksın yaa

coolx
09-07-10, 13:53
16 temmuz günü dinliyor olacaksınız.
Korkmayın acımıcak:)

Nefis bir albüm oldu,heyecanınızı düşürmeyin.

twilight
09-07-10, 13:57

:7: Hoppalaaaa bi sen eksiktin arkadasim...
Zaten birisi cikiyor 5 + 5 sarki war diyor,birisi cikiyor 12 sarki war diyor...
sen de kalkip harika bir albüm oldugunu söylüyorsun...
İyi de nasil dinlediniz?Siz kimsiniz?Albümü Tarkan öyle kolay kolay herkese dinletir mi? Hic kimseye inanmiyorum valla...Kulaklarimi tikadim...Kimsecikleri duymuyorum...Tek albümü bekliyorum...That's all(Hepsi bu)!... :) :17:

nedjohnlansen
09-07-10, 13:57

yetkili biri misiniz?

denizmavisi
09-07-10, 14:10
bu saatten sonra kimsenin sözüne inanmamak gerekir nasılsa 1 hafta kaldı sabır sabır...

coolx
09-07-10, 15:05
:7: Hoppalaaaa bi sen eksiktin arkadasim...
Zaten birisi cikiyor 5 + 5 sarki war diyor,birisi cikiyor 12 sarki war diyor...
sen de kalkip harika bir albüm oldugunu söylüyorsun...
İyi de nasil dinlediniz?Siz kimsiniz?Albümü Tarkan öyle kolay kolay herkese dinletir mi? Hic kimseye inanmiyorum valla...Kulaklarimi tikadim...Kimsecikleri duymuyorum...Tek albümü bekliyorum...That's all(Hepsi bu)!... :) :17:Bence de kulaklarını tıka albüm çıkana kadar.Ve bu hitap şeklindeki ağzını da!