PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan tam bir insan sarrafi!

simgem__
06-07-10, 22:47
HÜSEYİN ÖZKAN

TARKAN TAM BİR İNSAN SARRAFI!

Çıkarların, paranın, her şeyin önüne geçtiği bu günlerde tarkan’ın örnek alınması gerektiğini düşünüyorum.

tarkan kim ne derse desin Türkiye’nin bir numaralı popstarı. Birçok sanatçı tarkan’dan gelecek bir teklife asla hayır demez. Konser olur, düet olur, hiç fark etmez bir şeklide ortak bir proje olsun da ne olursa olsun. Bu güne kadar birçok programcı tarkan için çabaladı fakat bir türlü programına çıkaramadı. Peki peşinden bu kadar koşan ortak bir işe imza atmak için çabalayan bir çok insan varken Kibariye’nin Mega Star tarkan’ın yanında nasıl bir artısı var ki gözü kapalı Kibariye’ye şarkı veriyor ve düetler yapıyor. Kibariye, tarkan’dan son albümü için sözü müziği Mega Star’a ait “Arada Bir” şarkısını aldı ve almakla da kalmadı bir de düet yaptı. Bu ilgi, alakayı, desteği parayla alamazsınız. tarkan’ın bu içinden gelmese ve Kibariye’nin samimiyetine inanmasa gidip stüdyoda ona eşlik eder mi? Her şey para pul ya da şöhret değil. tarkan aslında bu hareketiyle müzik ve ünlüler dünyasına bir mesajda vermiş oluyor. Samimi olun canım feda… tarkan usta yorumcu,güçlü ses. Kibariye’nin samimiyetine inanıp her fırsatta yanında oluyor. Kimilerinin sadece televizyonda ya da gazetelerde gördüğü tarkan, Kibariye ile saatlerce çalışıyor, sohbet ediyor, fikir alışverişinde bulunuyor. Attığı adımı bile paraya çevirebilecek bir üne sahipken, Kibariye için stüdyoya girip saatlerce uğraşıyorsa tarkan için az da olsa bir fikir sahibi olabilirsiniz. Çıkarların, paranın, her şeyin önüne geçtiği bu günlerde tarkan’ın örnek alınması gerektiğini düşünüyorum. tarkan bu arada tam bir insan sarrafı belli sonuçta Kibariye doğru insan bence. tarkan kimin için bir şeyler yapması gerektiğini biliyor.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/tarkan_tam_bir_insan_sarrafi_.htm

**MegaStarkan**
06-07-10, 22:52
Cok güzel yazmis, Tarkan bu camiyayi iyi biliyor. Eger adim atmiyorsa bir bildigi vardir... gecmiste herkes düsman kesilmisti, bunu kolay kolay unutamaz herkes.
Haber icin tesekkürler.

moeller
06-07-10, 22:52
evet katılıyorum.biz tarkan hayranlarıda aynı onun gibi çıkar ilişkilerinin peşinde değil insani yönlerin ağır bastığı ilişkileri önemsemeliyiz.

twilight
06-07-10, 23:00
:) kesinlikle harika yazmis...
Tarkanin paradan daha cok arkadasliga düskünlügü var...ve arkadaslarini cok önemsiyor... ;)

ozgem__
06-07-10, 23:41
Harikasın HÜSEYİN ÖZKAN:)
Tarkan'ı tanımak daha doğrusu doğru tanımak çok önemli.. Bazı insanlar çok önyargılı oluyor..

arau
07-07-10, 00:27
Nihayet gercek tarkan'i anlatan bir yazi onu gercek haliyle anlatmis biri onada burada paylasanada tesekkurler

ıbrahımkekec
07-07-10, 00:44
bnce " gülümse kaderine " düeti şarkının ilk versiyonundan daha iyiydi ;) tarkan-kiboş yakışıyo vlla yaa yapsınlar düet. !

fatihvefatih
07-07-10, 00:45
o bizim biricik megastarımız :))

MARY JANE
07-07-10, 01:26
yürekten teşekkürler hüzeyin özkan...
o kadar güzel bir yazı ki teşekkür etmekten başka bişey gelmiyor elimden...
tarkanı anlayan ve bu kadar güzel anlatan insanların olması çok güzel. beni çok mutlu ediyor. işte gerçek tarkan bu. onun karalamaya çalışanlara bir örnek olsun hüseyin özkan...
paylaşım içinde çok teşekkürler...

meetee55
07-07-10, 02:40
çok harika bi buluş gbi bişi yani gerçekten bu zamadanda dürüst güvenilir manevyata önem vrern birini bulmak çok zor bu birde sanat camiasında olunca dahda zor bence kim ne derse desin tarkanın dostu dostumdur düşmanı düşnamındır

asd1234
07-07-10, 03:33
"Attığı adımı bile paraya çevirebilecek bir üne sahipken, Kibariye için stüdyoya girip saatlerce uğraşıyorsa tarkan için az da olsa bir fikir sahibi olabilirsiniz. Çıkarların, paranın, her şeyin önüne geçtiği bu günlerde tarkan’ın örnek alınması gerektiğini düşünüyorum."

İşte şu cümleler her şeyi özetliyor zaten..Yazıyı yazana da,haberi bizle paylaşana da teşekkürler.

günışığım
07-07-10, 05:05
harika bir yazi kutlarim yazani...

SESA
07-07-10, 13:21
Katılıyorum Tarkan için söylediklerine

xurush'nine
07-07-10, 14:01
Olmaz mi?Bunca yil kac cesit insan tipiyle karsilasti..Insan sarrafi kelimesi Tarkan icin az bile,- filosof oldu artik cancigazimiz..
Bazen sabr edemeyip ya da cok ozleyp kizip kuse biliyoruz kendisine, ama o yillardir ne yaptigini cok iyi biliyor..Albumu de oyle.Acleye getirmiyorsa bir bildigi vardir..Iste boyle bir insana hayraniz..Ne mutlu bilzere!
Guzel bir degerlendirme,yazanin kalemine saglik.Paylastigin icin de sagol arkadasim! :22:

pdrlütfiye
07-07-10, 14:36
çok güzel yazmış. teşekkür ediyorum.

bu arada bakın ben de insan sarrafıyım. doğru insanı buldum ve sevdim onu, yani tarkanı :D

moeller
07-07-10, 15:05
Tarkan karma albümündeki felsefesini anlatmıştı.Ne ekersen onu biçersin.

Hüli 82
07-07-10, 16:15
cok güzel yazmis

serennn
07-07-10, 17:26
haber için teşekkürler.. Tarkanı çok güzel ifade ettiğini düşünüyorum..Tarkan eğer gerçekten birine değer veriyosa ve onu hiç bi zaman kırmıyorsa kesinlikle karşısındaki insanın samimiyetine inandığı içindir.. o yüzden onun sevip değer verdiklerini bende seviyorum:)

sally
07-07-10, 17:51
Güzel yazi Yazdiklari dogru Tarkan sevdigi veya samimiy dugu sanatcilara herzaman destek olmustur tabiki hak edenlere

eLiF
07-07-10, 18:12
Tarkan hakkında böyle güzel şeyler yazabilen insanları görmek çok sevindirici.. Teşekkürler

meryem_17
07-07-10, 19:14
Ben daha öncede sölemiştim şimdi yine sölüorum sanat camiasında tarkandan kadar wefakar iyi nietli &temiz kalpli bir insan daha yok.Ayrıca çok güzel şeyler yazmış teşekkürler.

efsane_01
07-07-10, 20:29
Canim Benim, Iyiki Bu Dunyada Kotuler Mevcuttur, Yoksa Senin Gibi Iyilerin KIYMET,i Asla Bilinmezdi!...