PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 01/07/2010 Saat 17:38 Son Dakika!!!!

fatihvefatih
01-07-10, 18:40
Habertürk'ün Magazin yazarı Rahşan Gülşan Hn. yazmış Uygar Ateş aramış Rahşan Hanımı albüm 12 Temmuz'da kesin çıkıyormuş (Samsun Demir'de demişki maksimum 1-2 gün gecikir) Tarkan'ın feci sürprizleri varmış. Yaşasınnn yaba daba düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :))))))))))))))))))))))

http://twitter.com/#search?q=tarkan

twilight
01-07-10, 18:45
yaaa bi iki gün de gecikmesin de şu albüm dogum günüme yetissin...iyi bi fikir di mi? :))) aman neyse 12-13 gün daha beklerizzz... :)

nedjohnlansen
01-07-10, 18:45
şimdi tarkan.com'a şarkıların demosunu koysalar. en azından introlarını falan koysalar da iyice meraklansak güzel olur.

denizarya
01-07-10, 18:50
ins dogrudur

fatihvefatih
01-07-10, 18:50
şimdi tarkan.com'a şarkıların demosunu koysalar. en azından introlarını falan koysalar da iyice meraklansak güzel olur.

evet yaa harika olurdu :)))

jesusrock1985
01-07-10, 18:51
çok güzel güzelde birde 6 şarkı olayı var tabii
6 şarkılık bir albümde olabilir..

Buzlukahve
01-07-10, 18:52
ne gibi süprizler acaba? aslında 6 şarkı 4 remix iyi düşünce part 1 sonra part 2 mesela Lady Gaga Alejandro şarkısının 8 versionunu çıkardı çokta şık oldu demekki artık dünya müzik piyasası böyle değişiyor:)

Buzlukahve
01-07-10, 18:53
samsundemir: @rahsangulsan güzel bir albüm olacak sadece bunu söyleyebilirim özlediğimiz Tarkan tadında beklentiyi fazla artırmak istemiyorum

hadi bakalım

jetaime
01-07-10, 18:56
Harika olmus vallah

Dark_blue
01-07-10, 18:58
Hadi heyecan hergun artiyor ciksin albuuummmmm :))

nedjohnlansen
01-07-10, 18:59
ne gibi süprizler acaba? aslında 6 şarkı 4 remix iyi düşünce part 1 sonra part 2 mesela Lady Gaga Alejandro şarkısının 8 versionunu çıkardı çokta şık oldu demekki artık dünya müzik piyasası böyle değişiyor:)

ama lady gaga önce albüm çıkardı, sonra singleları çıkardı ve çıkarıyor. yani tarkan gibi parçalara bölmedi bir albümü ya da diğer şarkıcılar gibi önce singleları çıkarıp sonra bir albümde toplamadı. baştan ne kadar yeni şarkısı varsa ortaya döktü. bence tarkan da albümü önce çıkarıp sonra metamorfoz remixes albümü gibi bir albüm yapabilirdi yine. ya da her şarkı için sonradan singlelar yapabilirdi start the fire'da olduğu gibi. kışa çıkacak albümde yeni parçaya ya da parçalara yer vermesine gerek yoktu. yeni şarkıların hepsini 12 temmuz'da çıkarsa da merakımız tamamen giderilse...

trkntrkn89
01-07-10, 19:03
pamelayla resimleri falanmı çıkaracak albümle birlikte ve belkide düet var albümde bide kesin tarzıda değişmiştir sürpriz olarak bunlar aklıma geliyor benim...

Dark_blue
01-07-10, 19:04
Umarim soyle bol resimli bi album olur , metamorfozda cok SINIRliydi fotolar , Dudu gibi olsun :)

fatihvefatih
01-07-10, 19:08
evet birde yeni karizması, dansları nasıl olacak en çok bunları merak ediyorum, inşallah kuzu kuzu dönemlerindeki gibi süper bir dans bulmuştur :))))))

kartales26
01-07-10, 19:11
samsun demir part 1 deki şarkıların hareketli ağırlıklı part 2 nin slov ağırlıklı olduğunu yazmış

Dark_blue
01-07-10, 19:13
samsun demir part 1 deki şarkıların hareketli ağırlıklı part 2 nin slov ağırlıklı olduğunu yazmış

Yaza hareketli ki$a slow guzel dagilim.

nedjohnlansen
01-07-10, 19:15
yeni tarzı belli tarkan'ın. albüm için mozaik gibi olacak dendiğine göre, karma'dan da metamorfoz'dan da ölürüm sana'dan da aacayipsin'den de izler taşıyacak. bir şarkının da afrika ezgileriyle süslendiğini biliyoruz. yeni bir tarzı varsa da dinleyince afrika tadı verecek şarkısı olabilir. zaten az önce bir tweet vardı "özlediğiniz tarkan tadını alacaksınız bu albümde" diyen. yani yeni bir şey beklemeyelim öyle bir beklenti varsa. sadece harmanlanmış bir tarkan olacak. zaten bizim tarkan'dan beklentimiz bu. kendisini değiştirmesine gerek yok. sadece yeni şarkılar yapsın kendisi gibi yeter. kendi de demişti zamanında "başkası olma, kendinden ol"....

**aysgl**
01-07-10, 19:22
ay ay çok sevindim çıksın artık çok özledim şarkısını kendisini...:)))))inş dogrudur haber

bounce
01-07-10, 20:15
Rahşan Gülşan kadar daha kötü karakterli başka insan yoktur bu piyasada.... Michael Jackson' a bi çamur atmadığı kalmamıştı zavallının.... keşke yüklemeseydiniz haberini buraya

xurush'nine
01-07-10, 20:42
Valla adam ne yapsa suc..Oyle yapti yaranamadi.. "Metamorfoz" ve "Come closer"'i yerden yere vurmayan kalmadi..Simdi de "Karma" ,"Dudu" konseptini deniyor, yine album cikmadan hemen agiz buzmelere baslandi..
Kos koca megastar ille de bizlerin merakinin giderilmesine mi ayarliyicak tum islerini ?!Alemsiniz vallahi..
Kaliteli duzgun is yapiyor burda, ortaya guzel, az ama oz bir sey koymak istiyor..Bunun icin her fedakarligi da yapiyor basindan takip ediyorsunuz.. Her halde yuzunu gozunu boyayip "qaqa"lamiyor etrafini adam.. Lady Qaqa'nin imkanlari ve sartlariyla Tarkan'inki ayni mi ki kiyasliyorsunuz?Ayni kosullarda mi calisiyor,uretiyor ikisi?! "Lep" deyince malesef leblebi cikmiyor ortaya gunumuz ve sartlarimizda malesef...

Tarkan'i cok cok sevmemeiz onemli degil.Bir insana deger veriyorsak,(ki forumdaki her kesin ama her kesin en azindan Tarkan'a deger verdigini dusunuyorum,- aksi halde o kisinin degil bizlerle, her hangi bir Tarkan fan sitesinde olmasi cok sacma oludu..) bir az da dunyaya onun gozunden bakmayi oyrenmekte fayda var diye dusunuyorum..

Bamboo
01-07-10, 20:44
umarım çıkar 12 temmuzda..

SESA
01-07-10, 20:47
inşallah son tarih bu olur
sürprizleri merak ediyorum

eLiF
01-07-10, 20:49
bence de inş. değişmez bi daha tarih..

xurush'nine
01-07-10, 21:00
Fatih, boyle operatif sekilde habercikleri bizlere tasindigin icin tesekkur ediyorum arkadasim!Suan album icin onemli agizlardan soylenen,aktarilan her kelime,her cumle sahsen benim heyecanimi daha da artiriyor.. Insallah her sey cok guzel olucak!
Dualarimizi eksik etmeyelim bu aralar arkadaslar!

Ama Rahsan bana sahtekar gibi geliyor..Okudun mu sayfasindaki daha onceki yazilari?
"Sizce de "Sevdanin son vurusu" daha simdiden eskimedi mi?Yeni albumunden hala haber yok .." falan yaziyor.. Hayret bi sey..Sanki kasitli olarak insanlari sogutuyor sarkidan,Tarkandan.. Ya "Sevdanin son vurusu sarkisi" 2 aya eskiyecek bir sarki degil ki..Bin yil dinlesem doymam.. Varsayalim oyledir."Kendisini severim.." falan diye twitlemisdi bir aralar..Ya, sevdigin birinin yeni sarkisi icin (hem bu kadar kritik doneminde) her kesin okuya bilecegi bir yere bu tarz yazilar yazmak sizce normal mi?Bilemiyorum,insallah yaniliyorumdur..
Sasarim boyle qarip sevdalara...Hey de heyyyy...

pare pare
01-07-10, 21:29
Insallah oyledir. . . Sabirsizlikla bekliyorum albumu !

sally
01-07-10, 23:46
Umarim cikar sonradan yine ertelenmese

Buzlukahve
01-07-10, 23:55
ama lady gaga önce albüm çıkardı, sonra singleları çıkardı ve çıkarıyor. yani tarkan gibi parçalara bölmedi bir albümü ya da diğer şarkıcılar gibi önce singleları çıkarıp sonra bir albümde toplamadı. baştan ne kadar yeni şarkısı varsa ortaya döktü. bence tarkan da albümü önce çıkarıp sonra metamorfoz remixes albümü gibi bir albüm yapabilirdi yine. ya da her şarkı için sonradan singlelar yapabilirdi start the fire'da olduğu gibi. kışa çıkacak albümde yeni parçaya ya da parçalara yer vermesine gerek yoktu. yeni şarkıların hepsini 12 temmuz'da çıkarsa da merakımız tamamen giderilse...

hyr tarkanda metamorfoz albümünü çıkardı sonra metamorfoz remix albümü çıktı, lady gaga nında böyleydi,, pardon ama alejandro eski albüm şarkısımı? hayır yeni şarkı ama 8 tane remix le çıktı single olarak bundan sonrasıda albüm olarak gelicek buda tarkanla aynı taktik demek dikkatini çekerim:)

sarıpapatya
02-07-10, 00:41
hadi bakalım umarım çıkar bu yaz bol tarkanlı olsun:))

fatihvefatih
02-07-10, 01:08
Samsun Demir yarım saat önce Twitter'da yazmış
"@akdenizli78 Slow şarkılar Aralık basında ikinci bölüm olarak yayınlanacak orada da olacak"

nedjohnlansen
02-07-10, 04:09
hyr tarkanda metamorfoz albümünü çıkardı sonra metamorfoz remix albümü çıktı, lady gaga nında böyleydi,, pardon ama alejandro eski albüm şarkısımı? hayır yeni şarkı ama 8 tane remix le çıktı single olarak bundan sonrasıda albüm olarak gelicek buda tarkanla aynı taktik demek dikkatini çekerim:)

evet tarkan metamorfoz albümünü çıkardı sonra metamorfoz remixes albümü çıktı. bu benim dediklerimle aynı zaten. alejandro şarkısı da yeni değil. 4 5 ay önce dinlediğimi hatırlıyorum. lady gaga bir albüm çıkardı. daha sonra bu albüm üstüne 6 7 şarkı ekleyip bir kere daha çıkardı, fame monster adındaydı galiba. alejandro o 6 7 şarkıdan bir tanesi olabilir. olmayabilir ve daha da eski olabilir. alejandro yeni bir şarkı değil anlayacağın. yani lady gaga önce albüm, sonra single çıkarıyor...

meryem_17
02-07-10, 12:42
:17::17::17::17::17: Yaşasınnnnnnnnnn sonundaa gerçek geriye sayımmm başladııı yupppiiiiiiiiiiiiii :8::8::8: AçılıııııııııııııınnnnnMEGASTARRKAANNNNNNNNNNNN GELİORRRRRRR...:24::24:

gizem-akkaş
02-07-10, 17:47
ayyyyyyy sonundaaaaa çksn artk nolur rüyalarıma girdi artk albümü fln sabırsızlıkla ve çok büyük bi özlemle bekliorm bu yaz Tarkanımın yazı olsun bu yaz Tarkan dinlensinn süprizlerinide çok merak ediormm of dayanamıormmm inşallah daha fazla gecikmezz

simgem__
02-07-10, 17:57
harika bi haber ya süperr ... çok heyecanlıyımm:17:

ozgem__
02-07-10, 18:34
bekliyoruz heyecanla...