PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsun demir ve uygar ataş 12 temmuz:)))

yiğit
01-07-10, 00:45
arkadaşlar albüm 12 temmuzda....twitterda yazdı az önce:))))):17:

jetaime
01-07-10, 00:56
Oyle mi vay insallah bu kere dogru olacak

bounce
01-07-10, 01:10
http://twitter.com/SamsunDemir
yiğit twitter güzeli olmuşsun kuzen!!!!
yalnız bişey çok saçma geldi bana..Uygar Ataş albümün çıkış tarihini Samsun Demir'den onaylatarak söylüyor.. bu nasıl bir menejerlik... çok fazla organizasyon yapmasın öyle sadece sanatçısıyla ilgilensin

jix_melis
01-07-10, 01:10
cıkıs sarkısını ne zaman radyolara verceklermiş peki ?

goksenin
01-07-10, 01:16
uygaratas :
6 sarki var.... Part 1... Part 2 sene sonu anlamadım ben bu işten

TARQANIM
01-07-10, 01:18
ne 6 sarkisi off su twitter haberlerinden biktim artik en iyisi albüm cikmadan bu twitterde yazilanlara pek güvenmemek..

cansu06
01-07-10, 01:19
umarım bu sefer doğrudur

ece**
01-07-10, 01:19
üfff hiç bişey demesin bence şu samsun demir di uygar ataşdı bilmem neydi...3 aydır aynı tantana..sessiz sedasız beklemeye razıyım ben,daha huzurlu ölesi....

trkntrkn89
01-07-10, 01:20
uygaratas :
6 sarki var.... Part 1... Part 2 sene sonu anlamadım ben bu işten

6 şarkıyla çıkacak galiba ilk olarak sonra yılbaşında diğer 6 şarkı gelecek uygar ateş bide twitera adımı kalbime yaz demiş galiba çıkış şarkısı bu...

yiğit
01-07-10, 01:24
http://twitter.com/SamsunDemir
yiğit twitter güzeli olmuşsun kuzen!!!!
yalnız bişey çok saçma geldi bana..Uygar Ataş albümün çıkış tarihini Samsun Demir'den onaylatarak söylüyor.. bu nasıl bir menejerlik... çok fazla organizasyon yapmasın öyle sadece sanatçısıyla ilgilensin

öle oldu kuzen yaa:)))

haskimm
01-07-10, 01:25
uygar ataşın twitter adresinni kopyalasanıza bızde bakalım suna

trkntrkn89
01-07-10, 01:27
uygar ataşın twitter adresinni kopyalasanıza bızde bakalım suna

http://twitter.com/uygaratas

goksenin
http://twitter.com/uygaratas

TARQANIM
2 parca halinda hmm degisik fikir eger gercekten öyle olacaksa, aniden sok gecirmeyiz meraktan kivrandiracak tarkan bizi bu sene anladim :)

xurush'nine
01-07-10, 01:28
Yalniz konuyu heyecandan olsa gerek yalnis bolume acmisin..

haskimm
01-07-10, 01:29
şu şımarık ve şıkıdımdan daha iiyi dedikleri şarkı acaba part 1de mi olucak çook merak ediorum

jetaime
01-07-10, 01:31
Ne bu yaa iki album mi cikacak ???

goksenin
01-07-10, 01:35
Zaten bir parça Sevdanın Son Vuruşu geriye kaldı 5 parça

**MegaStarkan**
01-07-10, 01:40
Yilan hikayesinden sonra bide gel su arap saci cöz. 6 sarki ne simdi?

denizmavisi
01-07-10, 01:41
o kadar uğraşıp sadece 6 şarkı mı piyasaya sürecek yani hiç çıkartmayıp hepsini tamamladıktan sonra çıkartsaydı bence bu ne yarısı şimdi yarısı sene sonunda çok saçma:15:

yiğit
01-07-10, 01:42
albümü 2 ye bölmüşler..
albümde 6 şarkı ve 4 versiyon bulunuyormuş toplam 10 ..
şarkılardan biri ve mixlerden biri sevdanın son vuruşu..
yani,yeni 5 şarkı ve 3 yeni version..
sezenden ve yıldızdan aldığı şarkılar varmı sorusuna süpriz dediler...
diğer 6 şarkı sene sonu galiba..

fatihvefatih
01-07-10, 01:42
Banada pek mantıklı gelmedi bu iş, üff Tarkan seni çözebilene aşk olsun!!

haskimm
01-07-10, 01:44
twitterdan samsun demire yada uyar ataşa albümün 6 şarkılık olup olmadıını sorucak yok mu yaaaa

bbbeats
01-07-10, 01:44
ne zormus soyle bi full album cikartmak...uygar atas'a ne dersin ya? tarkandan haberi yok...boyle olmaz

bounce
01-07-10, 01:47
yiğit kardeşimiz sormuş Samsun Demir'e....
6 ŞARKI + 4 REMİX olacakmış... diğer 6 şarkı ise sene sonundaymış....
Tarkan haklı yanii. burda herkes çıkarsın çıkarsın yoksa yine yetişmeyecek kandırıyor bizi felan diyordu. Tarkan'da elinden geleni yapmış 6 şarkıyı piyasaya sürüyor işte... hayırlısı hakkında...

haskimm
01-07-10, 01:49
acımıycak şarkısı hanginde acaba yaaaa

Buzlukahve
01-07-10, 01:57
msn haber'de 15 şarkılık albüm aşk kapımda 10 temmuz da yazıyor şaştım kaldım 12 şarkılık mı şimdide albüm 6 sı şimdi dğer 6 sı yılbaşı ozaman single modelinde 2 part albüm tarkan niye böyle yapıyosun ya ne hayallerle bekliyoruz :( ama yinede 6 şarkıyada razıyız napalım

tarkaseksüel
01-07-10, 01:58
bu iş yaş 6 şarkı çıkar gerısı gelmez...

smh
01-07-10, 02:01
dudu albümüne benzer bir strateji sanırım bütün şarkıları koymak istemıyor bence daha güzel 5-6 ay oynarız 5-6 ay hüzüneniriz =))))

Yakisikli89
01-07-10, 02:02
bu iş yaş 6 şarkı çıkar gerısı gelmez...

Aynen. O diger sarkilardanda sene sonuna kadar vazgecer. Size 2011 yazinda bomba gibi bir full 12 sarkilik albümle geri dönücem der, bu albümde kis 2011'i bulur. Ne yapmak istiyor anlamis degilim :7:

mage
01-07-10, 02:03
arkadaslar son 11 gün artık ya hazırlıklar başlasın forumdaaa hayde breeeeee :D

TARQANIM
01-07-10, 02:03
2 sarkilik single raziyim, 6sarkiyla 6sene idare ederiz beee :)

mordum
01-07-10, 02:06
bu adam ne yapsa size yaranamaz!! 6 tane süper şarkı geliyor işte farklı strateji yapmış adam güvendiklerini koymuş yada başka bişi düşünmüş ama şu yorumlara bakıyorumda gerçekten bi çoğuna hiçmi hiç katılmıyorum.

albüm için hayırlısı olsun tarkan a güvenimiz sonsuz...

*HiLaL*
01-07-10, 02:13
yanmi ciziyor ne anlamadim ki ne bu $imdi 6 $arkI falan.. uff uff Tarkann.. haydi hayirlisi.

Buzlukahve
01-07-10, 02:14
bu adam ne yapsa size yaranamaz!! 6 tane süper şarkı geliyor işte farklı strateji yapmış adam güvendiklerini koymuş yada başka bişi düşünmüş ama şu yorumlara bakıyorumda gerçekten bi çoğuna hiçmi hiç katılmıyorum.

albüm için hayırlısı olsun tarkan a güvenimiz sonsuz...

beklenti büyük olunca tatlı sitemlerde olması gayet doğal karşılaman lazım ben fikrimi söyledim keşke full albüm olsaydı ama 6 şarkıyada razıyız diye belirttim herkeste benim gibi tatlı sitem etmiş bunlar (sevgi sitemleri):8:

dogan
01-07-10, 02:33
Demek ki bunca bekleyişin sebebi sonradan eklenen 'aşk dansı' adlı şarkının düzenlemesi ile ilgili değilmiş.. sanırım Tarkan'ın kafasında başka tilkiler dolaşıyor şu anda.. ya geriye kalan 6 şarkı yeterince sağlam değildi ve bu durum onu tedirgin ediyordu, ya da geriye kalan 6 şarkının büyük çoğunluğu slow parçalardan oluştuğu için onları yazın piyasaya sürmek istemedi.. büyük ihtimal kasım ayı gibi slowları da piyasaya sürecek.. ancak şunu da söylemekte fayda var; Tarkan'ın çıkaracağı her albümü öncesinde, bu kadar karmaşa yaşanması da hiç güzel birşey değil.. Önce 11 şarkı dendi, sonra 12 oldu, şimdi de albüm ortadan ikiye ayrıldı.. Bence bir repertuar yapıldıysa ve insanlarda 12 şarkılık albüm beklentisi oluşturulduysa, bunun gereğinin yerine getirilmesi gerekir ama şu anda böyle birşey olmayacak sanırım... Umarım bu durum diğer 6 şarkının yetersizliğinden kaynaklanmıyordur ve gerek 12 temmuzda çıkacak olan 6 şarkı, gerekse de sonra çıkacak olan şarkılar bizim beklentilerini karşılayabilecek düzeyde olur..

günışığım
01-07-10, 02:48
biz karma gibi sapasaglam bir bomba album beklerken cucuk bir maxi single geliyormus soylenenlere gore aferin tarkan dogru yoldasin devam et :7:

CanK
01-07-10, 03:36
Bırakın tarkanında bir farkı ayrıcalığı olsun sene sonuna kadar 6 şarkı hiç çıkmamasından iyidir bizlere bu 6 yeterde artar bile..(:

denizmavisi
01-07-10, 04:14
eğer haber gerçekten doğruysa sene sonu çıkaracağı 6 parça içine sinmediği için şimdi albümüne koymuyor bana göre ve bu kadar zamandır uğraşıp tam albüm çıkaramıyorsa da ayıp valla zaten geri kalan parçaları da bi bahaneyle yine erteler dudu gibi maxi single ile bir parmak bal çalar ağzımıza olur biter,diğer albümü de allah bilir ne zaman çıkarır:16:

MonaRıza
01-07-10, 05:27
Tarkan size yaranamaz.. Bekleyin ve görün..

özge
01-07-10, 05:51
Aslındaa dünyaa starına yakışır bir düşüncee..bence hiç bir mahsuru yok..2 cd halindee güzel düşüncee ama biz sabırsız olduğumuz için tüm albümü istiyoruzz:) 2 cd halinde piyasaya sürebilirmiş ama bu fikirde iyi olabilir..yine ilklerin adresi TARKAN..

anakha26
01-07-10, 09:50
Her seferinde şaşırtıyor bu adam beni :) Tam full albüm beklerken, ters köşe olduk :)
Tarkanın her şarkısının başımın üstünde yeri var. Onun sesini duyalım da ister 3 şarkı ister 5 şarkı olsun. Ama full albüm gelseydi çok daha iyi olurdu kanaatindeyim. Albümün hemen tüketileceğinden korkmuş desem, Tarkan şarkıları hemen tüketilmez zaten... Bence hepsini çıkarıp bol bol klip çekseydi daha iyiydi.

özlemmis
01-07-10, 10:14
6 şarkı bence tam bir saçmalık ne bu böyle ya Tarkan' ı hep korurum çok severim ama bence işin suyunu çıkardı artık albüm tutarmı tutmazmı görücez benim hiç ümidim yok.

ozgem__
01-07-10, 10:43
bu sefer doğru olsun ya lütfen

ece**
01-07-10, 10:55
ne saçma bişey ya bu...kalan 6 şarkı sene sonuna çıkarmı zannediyosunuz yoksa siz? tarkanı tanıyoruz bu 6 şarkı için bile nerdeyse kördüğüm olacaktık ki allahtan çıkıyo...çok şükür 6 şarkı lütfetmiş.bu iş yaş yine. 6'lıkta çıkaaarr tek'likte çıkaarr full'de çıkar..nasıl istiyosa öyle çıksın bana artık fenalık geldi çünkü.heyecan bile yapamıyorum gönlümce.... ne kadar bekledik bunun sonu full albüm olmalıydı..hiç nankörlük yapıyosunuz,tarkan yaranamaz size falan demeyin...öyle olmalıydı çünkü..denizci düğümü gibi bu iş arkadaş. ... :S :@

özlemmis
01-07-10, 11:20
3 sene olucak nerdeyse full albüm yapamamışlar bu nasıl bir çalışma sistemi anlamadım.Tarkan'ı gerçekten anlamıyorum ne yapmak istediğini çözemiyorum dibe vurmak içinmi uğraşıyor.Bugün şu haberi gördüm hiç sevinmedim tam tersi öfkelendim.

M-Yildiz
01-07-10, 11:32
Bu devirde albümler satilmazken maxi-single'ar hic satilmaz. Bunu hepimiz biliyoruz.
Tarkan halen eski kafadan gidiyor - devire ayak uyduramiyor maalesef. Kim ne derse desin. Ama tabiiki cok sevindirici bir olay, yeni sarkilar yeni konserler vs. Ama strateji acisindan Tarkan maalesef sinifta kaliyor.
Insallah dediklerim dogru cikmaz, cünkü hepimiz Tarkanin basarili olmasini isteriz. Ama basariyi elde etmek icinde yeni cözümler, yeni yollari denemeli (MENEJERINI DEGISTIRMELI)

twilight
01-07-10, 11:39
:) 12 Temmuzun benim acimdan cok büyük bir önemi var arkadaslar,o gün benim dogum günüm...Allah'im lütfen dogrudur...
6 sarkilik albüme gelince,bir ilk olacak galiba...Part 1 - Part 2...Güzel fikir...
Bir dünya starina da o yakisir bence... :)

kartales26
01-07-10, 11:40
şimdi o zaman sevdanın son vuruşu,uygar ataş'ın yazdığına göre adımı kalbime yaz albümdeki olan parçalar...geriye 4 tane kaldı.Bildiğim kadarıyla adımı kalbime yaz slov bir şarkı.geriye kalan 4 şarkı büyük ihtimalle hareketli şarkılar olur.üşüdüm,ceylan gibi slovları herhalde sene sonundaki albüme koyarlar artık.ah be tarkan çıkartsaydın şu şarkıların hepsini...

smile
01-07-10, 11:53
Bence en iyisini yapmış tarkan. Tabii eğer part 2 sene sonunda çıkıcaksa... Çok ii bi strateji .

HakanÇelik
01-07-10, 12:27
Değil 6 şarkının, bir şarkının bile başımın üstünde yeri var. Maxi Sıngle olan "Dudu"nun başarılarını ne kadar da çabuk unuttuk... Görünen o ki albüm bölüm bölüm yayınlanacak ve her şarkının üzerine oynanacak. Sizi bilmiyorum ama ben çok da olumsuz düşünmüyorum. Zaten albüm hakkında aldığımız haberleri biliyorsunuz. Yok şu Dj remix yapıyor, yok bu Dj remix yapıyor deniyordu. Böyle bir şey bekliyordum açıkcası. Şaşırmadım, mutlu oldum.

özlemmis
01-07-10, 12:33
Bugün Tarkan'a ne halin varsa gör diyesim var.12 Temmuzda çıkınca görürsünüz bol bol eleştirileri.

Dark_blue
01-07-10, 12:37
Beklemek lazim arkadaslar , Tarkan bu seferde boyle bi hamle yapmak istiyor demekki.

İZMİRLİ
01-07-10, 13:18
Tarkanın ekibi , her şeyi olduğu gibi bunuda eline yüzüne bulaştırdı. Menajerin dünyadan haberi yok , Tarkan nasıl bu adamla yıllardır çalışıyor anlamadım.

eLiF
01-07-10, 13:54
ben sevindim açıkçası albümü 2 bölüm halinde yayınlamaları değişik bi strateji olacak gibi ama tabi sene sonunda 2. bölüm gelirse... 12 Temmuz büyük gün olacak!! Onun tek şarkısını bile beklemeye razıyım

duduboy
01-07-10, 15:45
Nini de nini bebek....... :-(

badboyserkan
01-07-10, 16:20
12 temmuzda piyasaya cikacak olan album icin basim calismalari baslamis.Album belki 13 temmuzda muzik marketlerde yerini alabilir.

Albumun ismi : Adımı Kalbine Yazdım

Merakla Bekliyoruz.. :17:

M-Yildiz
01-07-10, 16:22
Benim tahminime göre albümün ismi "Adımı Kalbine Yaz".

schumaer
01-07-10, 17:12
başka isim bulamamışlarmı albüm ismi yapcak.. dudu,kuzu kuzu,karma,ölürüm sana,aacayipsin.. bu isimler farklıydı iz bırakıcıydı,şimdi herşeyi eleştirmeyin diiceksiniz biliyorum ama abi,adımı kalbine yazdım diye albüm ismimi olur ya :S
part 1 yapsınlar yada 1.bölüm diye falan çıkartsınlar albümü,yada ne bilim 1.mozaik falan filan,adımı kalbine yazdım çoooook sıradan..

nedjohnlansen
01-07-10, 17:39
6 şarkı hareketli 6 şarkı slow olarak bölmezler umarım. çünkü benim beklediğim kısım esas olarak slow kısmı. ben tarkan'ın slow şarkılarını daha çok seviyorum. hatta görüyoruz ki tarkan slow şarkılarıyla kalıcı oluyor. hareketli şarkıda napılır? dans edilir, eğlenilir tamam, geçici. ama slow şarkılar insanları duygulandırdığı için daha kalıcıdır. umarım böyle bir ayrım olmaz. ayrıca ben diğer 6 parçanın kışın çıkacağına hiç mi hiç inanmıyorum. tarkan'dan bahsediyoruz. bence tarkan o 6 şarkıyı dinler dinler, bunlar olmamış der, 6 parçayı da çöpe atar. metamorfoz çıkmadan önce koca bir albümü çöpe attığını ve metamorfoz şarkısından başlamak üzere kısa zamanda kendi başına bir albüm yaptığını biliyoruz. diğer 6 şarkıyı beklemeyin bence. ayrıca 6 şarkı olacak, hepsi hazırda bekliyor olacak, güzel şarkılar olacak, tarkan da 6 ay sabredecek öyle mi bunları çıkarmak için? imkansız. kimse bu kadar sabırlı olamaz. o yüzden toplamak gerekirse albüm bölünmesin. varsın 12'sinde çıkmasın temmuz sonunda çıksın. albüm diyelim bölündü, slow ve hareketli diye bölmesin lütfen. zaten dediğim gibi bölünürse o 2. parça çıkmaz. çıksa da eski halinden eser kalmaz, büyük bir değişikliğe uğrar.

eskalen
01-07-10, 19:51
Albumun kisim kisim yayinlanmasi farkli bir strateji..Boyle bir seye dinleyici alisik degil...Fakat Nasil bir yol izlenir neler goruruz bilmiyoruz..O yuzden o kadar onyargili da olmamak gerek...Zamanla gorucez..Fakat Tarkan bu albumu cikarmada zamanlama problemi var....Yani Turne konserlerinin sonbahar-kis olacagini duydum...Bu yeni album sadece Harbiye konseriyle yetmez ki...Ramazan ayi'da erken gelecegini dusunursek kafada bir karmasaklik olusuyor...Kisacasi gec cikariyor Tarkan albumu....Bu kadar gec cikarmamaliydi....

Pamela_beyazgul
01-07-10, 20:10
ayyy ne guzel haber!!!!! cok tesekkurler!!!!

TorNadO
01-07-10, 20:59
Halen twit kısmındayız işin koskoca tarkan.com sinek avlıyor.
bu konuda neden bu kadar geriyiz Tarkan 3 yıl'a yakın aradan sonra dönüyorken

Albüm tarihi kesinse artık resmi sitesindede albüm hakkında biraz bilgi verilsin ki bizde o mu ,bu mu diye kendi kendimizi yemeyelim.

Zaten uzunca bir zamandı bekliyoruz.

Müzik açısına gelince ise umarım çok daha fazlasını yapmıştır ve inş bu albümün turnesine çok fazla önem verir.

sally
01-07-10, 23:44
Ciksin artik albüm 6 sarkiya da raziyim

meryem_17
02-07-10, 12:50
:10::10::10::10::10:^^ADIMI KALBİNE YAZDIM^^ MEGASTARIMMMM bombaaa gibi çıkıcak inş bu şarkıyla bu sfer hberin doğru olduğuna inanıorum açıkçası çünkü eyer yalan olsa facebookta &twitter da bas bas sölentiler olmazdı.GERİİYE SAYIM BAŞLADIIIII bugünü saymazsak SONNN 10 GÜNN KALDI ALBÜMÜN ÇIKMASINA.Yaşasınnnnnnnnnn :17::17::17::4::4:

TEVETOGLU
02-07-10, 13:04
Hele şükür.

anakha26
02-07-10, 13:05
Samsun Demir yeni twitter mesajlarında part 1'deki şarkıların 5'inin uptempo sadece 1 şarkının midtempo olduğunu söylüyor. Yani 5 hareketli bir orta tempolu şarkı. slow şarkılar aralık başında part 2 olarak yayınlanacakmış. Ayrıca Samsun beyin en favori şarkısı Mithatcanın şarkısıymış. Heralde "Acıtmıcam Kalbini" şarkısından bahsediyor.

Değişik bir strateji. Yine değişik bir Tarkan görüceğiz galiba. Ben şahsen full albüm olmasını, ya da ayrılcaksa da hareketli/slow ayrımı yerine üstüste 2 ayrı hit albüm olmasını tercih ederdim. Ama herşeyde bir hayır vardır. :)

leyla
02-07-10, 13:59
keske full album cıkarsın cunku albumu full cikarsa satıslari da daha fazla olur
hayirlısı neyse o olsun
bıde bu kac gun ıcınde cıksaydı benım ıcın cok guzel olurdu ya

simgem__
02-07-10, 18:07
çok az kaldı çok az ..
son 10 gün:17:

sonurar
02-07-10, 23:18
ya ne bu yaaaa zaten piyasada adam gibi album bir elin 5 parmagini gecmiyor bari tarkan şöyle adam gibi bi album cikarsaydi. ne oyle yarisi yazin yarisi kışın. hadi her yil album cikaran siradan sarkicilar yapsa anlicam ama koskoca tarkan yani...!!! bence hepimiz karsi cikalim bu olaya cok en azindan part 1 ve part 2bi arada cikmasa bile yakin tarihli zamanda ciksin sonbaharda ciksin fln ne bliyim yapalim bişiler yazinda slowa ihtyaci olur insanin.....