PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sakınan göze çöp batar ...

devilmaycry11
30-06-10, 11:52
http://www.bugun.com.tr/newsFiles/1/1/0/1/0/0/1/0/0/1/1/0/1/0/1/1/file/107735.jpg
Yeni albümü için gün sayan Megastar, albümünün piyasaya çıkmadan imternete sızması konusunda bir önlem almadığını söyledi...
Pop müziğin megastarı Tarkan yeni çıkacak albümüyle ilgili açıklamalar da bulundu. Sözleri Aysel Gürel’e ait olan ‘Sevdanın Son Vuruşu ’ adlı şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Tarkan, beklenen albümün 10 Temmuz’ a kadar raflardaki yerini alması için gece gündüz stüdyoda çalışıyor.

MALİYETİ FAZLA DEĞİL

Albüm için Manhattan’daki evini 4 milyon dolara sattığı iddia edilen sanatçı, “Amerika’daki evi sattım ama albümle alakası yok. Türkiye’deki stüdyolar da yapılmış bir albüm. Türkiye’deki müzisyenlerin çaldığı, Türk besteci ve söz yazarların olduğu bir albüm. Türkiye’de yapılan diğer albümlerin maliyeti ne kadarsa bizimki de o kadar. Öyle düşünüldüğü gibi maliyeti yüksek değil” dedi.

Megastar, parçaları internete düşmesin diye stüdyoda geniş güvenlik önlemleri aldır dığı haberleri hakkında ise şöyle konuştu: “Ekstra bir önlem yok. Her albümde ne kadar özen gösteriyorsak bu albümde yine aynı. Zaten sakınan göze çöp batar. Aşk-ı Memnu’nun bile senaryosu internete düştü. Allah’ tan dizi yayınlanmadan bir gün önce düştü. Benim de başıma daha önce bu olay gelmişti. Hiç hoş olmuyor ama yapacak da bir şey yok.”

TARKAN'DAN KİBARİYE'YE TAM DESTEK!

Ünlü şarkıcı yeni albümüyle hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Albümünü Mayıs ayında tamamlayan Kibariye, söz ve müziği Tarkan'a ait "Arada Bir" isimli şarkı için albümünün çıkışını iki ay bekletmişti. Kibariye'ye şarkı vermekle kalmayan Megastar Tarkan, güçlü yorumuyla düet yaparak ve Kibariye'nin okumaları sırasında da sanatçının yanında olarak albüme tam destek verdi. Albümün çıkış şarkısı olma özelliğini taşıyan "Arada Bir"' ile Kibariye ve Tarkan yılın düetine imza atacak. Geçtiğimiz yıllarda Tarkan ve Kibariye'nin "Gülümse Kaderine" isimli düetleri Kibariye'nin albümüne adını vermiş, şarkı ve video klibi büyük ses getirmiş ve Kibariye'nin en çok satan albümlerinden biri olmuştu.

Okan IŞIK

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/107735-sakinan-goze-cop-batar-haberi-ref-f5haber.com.aspx

fatihvefatih
30-06-10, 11:59
Sabah sabah ilk bu haberi okumak çok müthiş oldu, paylaşımın için çok teşekkürler arkadaşım beni çok mutlu ettin :))

twilight
30-06-10, 12:05
Güzel haber...10 Temmuzda raflarda yerini bulacaksa,bana güzel bi dogum günü hediyesi olacak(12 Temmuz,dogum günüm xD)Umarim dogrudur,bu sefer!
Aski Memnu olayina bisey demek istemiyorum,kurtulduk bi diziden daha... xD Hic sevmezdim cünki o diziyi...Tarkan'in o kadar is arasinda dizi senaryosunun internete düsmesini takip etmesi de garibime geldi...Ama haber dogrudur,yanlistir,bilemicem... :)

devilmaycry11
30-06-10, 12:06
ne demek fatih, bi yerde görevimiz yani di mi ama :)

eLiF
30-06-10, 12:11
10 temmuza yetiştirmek için çalışıyomuş.. sınavdan sonra iyi bi hediye olacak =) hadi hayırlısı

ece**
30-06-10, 12:21
ne 10 temmuzu yaaaa :D

meryem_17
30-06-10, 12:33
Haber için teşekkürler.İnş 10 temmuzda çıkar artık şu albüm yhaa.

anakha26
30-06-10, 12:41
http://www.bugun.com.tr/newsFiles/1/1/0/1/0/0/1/0/0/1/1/0/1/0/1/1/file/107735.jpg

Fakettiniz mi bilmem ama cildine özel bir bakım mı yapıyodur nedir. Daha bir genç daha bir pürüzsüz fotoğraflarda.. Kral gecesinde de öyleydi :):):) Zeus musun mübarek :):)

eLiF
30-06-10, 13:25

Fakettiniz mi bilmem ama cildine özel bir bakım mı yapıyodur nedir. Daha bir genç daha bir pürüzsüz fotoğraflarda.. Kral gecesinde de öyleydi :):):) Zeus musun mübarek :):)

her konuda olduğu gibi cilt bakımında da çok titiz :)

Dark_blue
30-06-10, 13:38
Boyle bir aciklamayi Tarkan nezaman yapmis ? ve boyle bi roportaj varsa neden video kayidi yok ? pek dogru gelmedi bilemicem :)

Buzlukahve
30-06-10, 13:45
inşallah doğrudur,ama albüme 10 gün kaldıysa şimdiden çıkış şarkısını radyolarda çaldırması gerekmez mi? çokta güzel reklam olur albümün millet 10 günde çıkış parçasına kapılır ve koşa koşa albümü çıkınca almaya gider şımarık ta olduğu gibi:)

Zara
30-06-10, 13:59
Dun ozan colakoglu daha belli olmadi tarih dememismiydi... Bana da bu haber dogru gibi gelmiyo Hadi hayrlisi insallah dogrudur

trkntrkn89
30-06-10, 14:58
aşkı memnu ha adamlar masus yaydılar finali piyasaya demekki başarılı olmuşlar tarkan bile biliyor...

TARQANIM
30-06-10, 15:37
tarkan ne zamandan beri dizi izliyomus pek gercekci gelmedi bana bu aciklama, hadi neyse bi tek tarihi konusunu alip gerisini birza cizmisler

DaLy
30-06-10, 16:03
Haklı internete sızsa ne olur sızmasa ne olur..Her ne olursa olsun son 3 yılda en çok satılan albüm olucak sonuçta..

eskalen
30-06-10, 16:38
Hitt'in Harbiye'de kiraladigi tarih araligi 31 Temmuz-9 Agustos. Biletix'de de Tarkan pek yakinda diyor... Tarkan'da bu tarih araliginda bir gun konser verecek demek..Yani album binde bir Temmuz'da cikiyor... Fakat Tarkan bu aciklamayi ne zaman yapmis etmis ben anlayamadim....Sonuc olarak ister 10 Temmuz ister 20 Temmuz, Temmuz ayinda album kesinlikle raflarda yerini alir...

pare pare
30-06-10, 18:00
Bencede cok guzel bir haber

bounce
30-06-10, 18:03
Tarkan'ın cümleleri bunlar... çok belli çünkü çok samimi konuşma . Tarkan'da samimi bi adam.(ARİSTO MANTIĞI)
hem atasözüyle cevap vermiş..bakınız Metamorfoz albümü:)

denizmavisi
30-06-10, 20:48
Temmuzda kesin çıkacak da 10'una kadar zor gibime geliyor daha ortada hiçbir tanıtım yok 20'sinde filan anca çıkar bence umarım yanılıyorumdur

**aysgl**
30-06-10, 20:55
çok sevindimbu habere...temmuzdaki dogum günüm için hediye gibi olcak bana:)

jetaime
30-06-10, 21:32
insallah haber dogru cunku bizle cok oynuyorlar
haber dogrusa cok guzel olacak tam 10 gun kaldi vayyy anam vayyy

*HiLaL*
01-07-10, 01:54
Haydi hayirlisi bakalim 4 degil 16 gözLe bekliyorumm :)))