PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29/06/2010 Son Dakika!! Ozan ÇOLAKOĞLU: Tarkan albümü Temmuz'da!!!

fatihvefatih
30-06-10, 00:32
Arkadaşlar Ozan Çolakoğlu'na birkaç saat önce sormuştum Tarkan albümü ne zaman, ne olur bir tarih verin demiştim, cevaben Temmuz yazmış, ben Ozan Abiye güveniyorum albüm Temmuz'da hayırlı olsun hepimize :))

Yazışmalarımızı aşağıda aynen Twitliyorum :))

@ozancolakoglu Ozan Bey ne olur Tarkan artık çıkarsın şu albümü sabır kalmadı :( Lütfen bir tarih verin rahatlatın bizleri :(

@asanfa Temmuz

cansu06
30-06-10, 00:40
temmuzda ne diycekler acaba:12:

haskimm
30-06-10, 00:42
Megastarım çoook özletttin ama kendini

**MegaStarkan**
30-06-10, 00:44
Bu kadar aktif olupta nasil hala bölümleri ögrenemedigini hayret ediyorum. Bu tür konulari haberlere degil özel acdigimiz son dakika duyumlarda paylasdigimizi biliyorsun. Biraz daha düsünerek acalim konulari.

denizarya
30-06-10, 00:48
bi mayis deniyor..bi haziran bi temmuz...hic birseye inanmiyorum...o cevaplari veren de sanmiyorum ki ozan colakoglu olsun

denizmavisi
30-06-10, 00:51
temmuzda olduğunu az çok biliyorduk zaten, önemli olan kesin bi tarih vermesiydi ama yine yok:12:

fatihvefatih
30-06-10, 00:51
Bu kadar aktif olupta nasil hala bölümleri ögrenemedigini hayret ediyorum. Bu tür konulari haberlere degil özel acdigimiz son dakika duyumlarda paylasdigimizi biliyorsun. Biraz daha düsünerek acalim konulari.

Ben gerçek bir Tarkan hayranıyım, çakma değil :)) heyecandan nereye yazacağım konusu hiiiç aklıma bile gelmiyor, beni böyle sev seveceksen :)))

**MegaStarkan**
30-06-10, 00:56
Tüm dogru yapanlar cakma olsa gerek... herkes gibi sende kurallara uymak zorundasin, sevmeme gerek yok. Nice cakmalar gördük ayirt etmesini biliyoruz, hatirlatmana gerek yok.

fatihvefatih
30-06-10, 01:00
Tüm dogru yapanlar cakma olsa gerek... herkes gibi sende kurallara uymak zorundasin, sevmeme gerek yok. Nice cakmalar gördük ayirt etmesini biliyoruz, hatirlatmana gerek yok.

Dikkat ettiysen esprili bir şekilde konuşmuştum, yani senden gelen mesajı almıştım, tamam admin olabilirsin ama biraz daha sakin lütfen...

trkntrkn89
30-06-10, 01:06
Arkadaşlar Ozan Çolakoğlu'na birkaç saat önce sormuştum Tarkan albümü ne zaman, ne olur bir tarih verin demiştim, cevaben Temmuz yazmış, ben Ozan Abiye güveniyorum albüm Temmuz'da hayırlı olsun hepimize :))

Yazışmalarımızı aşağıda aynen Twitliyorum :))

@ozancolakoglu Ozan Bey ne olur Tarkan artık çıkarsın şu albümü sabır kalmadı :( Lütfen bir tarih verin rahatlatın bizleri :(

@asanfa Temmuz

asanfa sensin ha bende bu kim diyorum search te tarkan yazınca hep senin tarkan muhabbetlerin çıkıyor harbi tam tarkan hayranısın...bravo

fatihvefatih
30-06-10, 01:14
asanfa sensin ha bende bu kim diyorum search te tarkan yazınca hep senin tarkan muhabbetlerin çıkıyor harbi tam tarkan hayranısın...bravo

18 senedir, durmaksızın, hiçbir an vazgeçmeksizin, konserlerde, radyolarda, internet sitelerinde hep varımdır, o bilmese de görmese de her zaman her yerde Tarkan'ın yanındayımdır :)) sizlerde onun yanında olduğunuz için hepinizi çok seviyorum, biliyorumki Tarkan hepimizin mutluluk kaynağı, Allah Tarkan'a ve onun tüm hayranlarına başarılarla ve sağlıkla dolu uzuuuuun bir ömür versin inşallah :))

ismail
30-06-10, 02:19
temmuz olabilir arkadaşlar :)

Yakisikli89
30-06-10, 03:57
Fatih Samsun Beyfendi zaaten temmuz, temmuz demekten baska birsey bilmiyor ki. Dünde aynisini söylemisti. Temmuz diyor sonra gene son karar TT'de diye yazip duruyor.

fatihvefatih
30-06-10, 04:02
Fatih Samsun Beyfendi zaaten temmuz, temmuz demekten baska birsey bilmiyor ki. Dünde aynisini söylemisti. Temmuz diyor sonra gene son karar TT'de diye yazip duruyor.

Dikkat edersen Temmuz cevabını veren Ozan ÇOLAKOĞLU :))

anakha26
30-06-10, 09:36
Bence cevap çok kaçamak. Temmuz bu hafta başlıyor zaten. Önemli olan temmuzun 1'i mi yoksa Temmuzun 30'u mu? Sanırım tam tarih vermeleri yasak strateji gereği. O yüzden böyle kaçamak cevaplar veriyorlar...

ece**
30-06-10, 10:51
baydılar işte.sıkılmadılar esrarengizlik katmaktan.. temmuz eee temmuz tamam bunu 1 ay öncedende bilioduk yeni bişey değil..mayıstada haziran diolardı yine böyle havalara uçuyoduk.hele bi temmuz sonu gelsin bakalım ozamanda ağustosata çıkıyo diye ağzımız kulaklarımıza gelir.... inanmıorum arkadaş hiç bişeye albüm çıkana kadar. hiç konuşmasınlar bence öyle daha çok makbule geçer...

ertares
30-06-10, 11:27
Arada aşkın hatırı olmasa, durmazdım inan buralarda, yalnızlık çok zor yalnızlık, beklemek her yiğidin harcı değil :)

twilight
30-06-10, 11:45
Ozan degil valla,Tarkan söylese bile inanmicam artik...
Cünki Mayistan beri baydilar valla...

eLiF
30-06-10, 12:34
artık temmuz son karar olsun mayıstan beri sabrımızı deniyolar

meryem_17
30-06-10, 12:44
Haber için teşekkürler. İnş ozan çolakoğlu doğru sölüodur çünkü kime inancağmızı şaşırdık albüm sürekli ertelendiğinden dolayıı.

gülcan
30-06-10, 13:31
Temmuz....
Napalım bekliycez...

Yakisikli89
30-06-10, 14:26
Dikkat edersen Temmuz cevabını veren Ozan ÇOLAKOĞLU :))

:12: Evet bende simdi gördüm. Genede hep ayni aciklamalar. Su tarih'de kesin olarak cikacak diyemiyorlar. Sitesinde bile 10 Temmuz'da Raflarda gibi haberler okuyamiyoruz ya bu beni cok üzüyor

fatihvefatih
30-06-10, 14:48
:12: Evet bende simdi gördüm. Genede hep ayni aciklamalar. Su tarih'de kesin olarak cikacak diyemiyorlar. Sitesinde bile 10 Temmuz'da Raflarda gibi haberler okuyamiyoruz ya bu beni cok üzüyor

sıkma canını yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik en fazla 31 gün kaldı :))

asd1234
30-06-10, 15:45
Allah'tan temmuz yarın başlıyor :D İnşallah bu sefer doğrudur. Bekliyoruz..

Ibrahim24
01-07-10, 00:54
Arkadaslar Samsundemir az once bildirdi, 10-15 temmuz arasinda cikiyor!! Inanmiosaniz bakin :) (Ibrahimk24)

jetaime
01-07-10, 01:00
12 soylemis yok mi ???

Ibrahim24
01-07-10, 03:03
12 soylemis yok mi ???

Okusana yazdiklarimi? SamsunDemir @IbrahimK24 Temmuz'un 12-15 i arasi
about 3 hours ago via Echofon in reply to IbrahimK24

Suan yazmiski SamsunDemir Nihayet Tarkan ...12 Temmuz Pazartesi ...
about 2 hours ago via Echofon

ceren_33
01-07-10, 19:02
:17:umarım bu defa doğrudur artık albümü elime almak istiyorum seni herşeye rağmen çok seviyorum tarkaaaan

sally
01-07-10, 23:36
Mayis denilmisti simdide temmuz yakinda augustos derler

emremurat
03-07-10, 01:00
arkadaşlar bence albüm bu hafta içinde çıkacak ,dün akşam rüyamda gördüm müzikmarketde çıkmış dı tarkan ın gülümseyen bir resmi vardı albüm ün üst kapağında, hemen aldım seviçle, benim rüyamda gördüğüm şeyler yakın zamanda gerçek oluyor yada ona yakın konular oluyor.. ben çok eminim albüm bu hafta çıkacak.. şimdiden herkese hayırlı olsun ben çok heyecanlı vede seviçliyim..:20:

fatihvefatih
03-07-10, 01:48
arkadaşlar bence albüm bu hafta içinde çıkacak ,dün akşam rüyamda gördüm müzikmarketde çıkmış dı tarkan ın gülümseyen bir resmi vardı albüm ün üst kapağında, hemen aldım seviçle, benim rüyamda gördüğüm şeyler yakın zamanda gerçek oluyor yada ona yakın konular oluyor.. ben çok eminim albüm bu hafta çıkacak.. şimdiden herkese hayırlı olsun ben çok heyecanlı vede seviçliyim..:20:

Ağzından bal damlıyor yaa inşallah inşallah :))

efsane_01
03-07-10, 09:41
Yalnish Hatirlamiyorsam Eger, Bunu Gecen Yilin Temmuzunda Da Soylemishtiniz...Demek Ki, Kismet Bu Yilin Temmuzundaymish...Bekleyelim De Gorelim iNSHALLAH!...

Keshke Yarin Ciksa...CanimBenim Hadi Artik Sabrim Kalmadi...

Ibrahim24
03-07-10, 18:53
Valla arkadaslar, Tarkan diyorsa bekleyin adam bisey biliyorda diyodur.
:D

Neyse kaldi 8-9 gun insallah !! :D

Cecuq
04-07-10, 16:10
" wiki " de 12 temmuzda raflarda yerini alıcak diye yazıyo...Gecikse bile maximum 2-3 gün gecikir diye düşünüyorum...

haluk seki
04-07-10, 20:32
olsun eylüle kalmayacak yaa