PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Serdar'ın dijital zirve savaşı

özlemmis
29-06-10, 11:21
Serdar Ortaç'ın geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkardığı yeni albümü 'Kara Kedi', dijital platformda da satışa sunuldu. Megastar Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısı da internet üzerinden dinlenip, indiriliyor.

BAŞA BAŞLAR
Tarkan'ın yeni parçasıyla Serdar Ortaç'ın 'Poşet'i dijital platformda en çok dinlenen ve satılan şarkılar olarak zirve için yarışıyor. Power Club sitesinin 'En Çok Satan Şarkı' listesinde Tarkan birinci, Serdar Ortaç ise ikinci sırada yer alıyor. ttnet müzik'te ise Ortaç'ın 'Poşet' şarkısı zirveyi kimselere bırakmıyor.

sabah/günaydın

twilight
29-06-10, 11:27
(: Tarkan acik ara önde bence...
Serdar da iyi tabi ki kendi kulvarinda...
Serdar biraksin yarismayi bence,Tarkani kimse gecemez... :)

özlemmis
29-06-10, 12:17
Bana göre Tarkan Serdarı geçmiştir.Çünkü serdarın bu albümü kötü tarkan tek şarkıyla solladı onu.

**MegaStarkan**
29-06-10, 12:35
Poset sarkisi o kadar banal ki nasil tutulduguna hayret ediyorum.

meryem_17
29-06-10, 12:38
Bencede tarkan tek şarkıyla her yerde birinci şuan. :20: :20: Albümü çıkıncada öle olacak zaten hep.Serdar adına üzlüorum keşke bu yaz albüm çıkarmasaydı bi önceki albümü daha güzeldi ben olsaydım böle bi wasat albüm çıkarmazdım.Şarkıları hiç hoşuma gitmedi bu albümünde.

twilight
29-06-10, 12:43
Evet,Serdar'in yeni sarkilari cok kötü...''Mesafe''ve''Nefes''in devamini getiremedi maalesef... :) Dijital alanda Serdarin daha fazla satmasini söyle nitelendirebilyorum...Ee serdar,albümdeki sarkilari radyoya sunmadi...Tarkan sundu...O yüzden Tarkanin sarkilarini cogu kisi dinledi...ve ezberledi artik...ama serdarin ki yeni oldugu icin herkes dinlemek istiyor..yoksa Tarkan fan'leri daha fazladir heralde... :)

levent_taka61
29-06-10, 12:55
yuh yani tek şarkı ile albümüm yarıştırıolar peki albüm çıktımı ne olcak serdar bey ne olucak sölüm duman olucak işte ne olucak......

fatihvefatih
29-06-10, 13:15
Arkadaşlar neyi tartışıyoruz ki, Tarkan tek şarkı çıkardı Serdar Ortaç 17 şarkılık bir albüm çıkardı, hele bi Tarkan'ın albümde çıksın o zaman görücez bakalım, açık ara fark yapar Tarkan!!

bounce
29-06-10, 17:11
onu bilmem ama Serdar Ortaç Türkiyeyi dolaşıyor. Bonus Card sponsorluğunda...Müziği tartışılır ama sponsor bulabiliyor kendisine...
Tarkan'dan da bişeyler bekliyorum artık.. gerci avea daha 2005 yılının başında sponsor olmuştu Tarkan ''ayrılık zor''single'ını da mayısta çıkarmıştı.. bilmiyorum bişeyler olsun artık.

eLiF
29-06-10, 17:30
tek şarkısı bile bütün çıkan albümlere bedel :)) muhteşem bi adam ya :4:

pare pare
29-06-10, 18:31
Ben buna savas degil de Serdarin Tarkana yetismek istemesi derim :D:D:D daha cok kosman gerek serdarcim !!!

serennn
29-06-10, 19:34
Poset sarkisi o kadar banal ki nasil tutulduguna hayret ediyorum.

aynennnn !!! o kadar saçma sapan kii bu adam sabahtan akşama kadar netin başında kendi şarkılarını hep kendi indirip kendi mi dinlio napıo anlamadım gitti ...

devilscream
01-07-10, 00:02
Tarkan'in tek bi şarkısıyla Serdar'in albümünün
yarışmasi aralarindaki farki ortaya koyuyor zaten...

asd1234
01-07-10, 01:34
Tarkan'in tek bi şarkısıyla Serdar'in albümünün
yarışmasi aralarindaki farki ortaya koyuyor zaten...

Tam da bunu ifade edecektim..

*HiLaL*
01-07-10, 01:58
yorumlarinizi okudumda arkada$lar Serdar Allah var iyi bir sanatci. $arkilarida gzL.. Ama ne olursa olsn TarkanI gecemez. O bA$Ka. Ama hakkini yememek lazim ya bence adam gzL $arkLAr yapio ve $uanki ALbmde gyt gzL..

sally
01-07-10, 23:14
Tarkan tek sarkiyla zirvede hele bi albüm ciksin ozaman zirveden hic inmez

moeller
05-07-10, 12:51
serdar ortaç piyasa müzüiği yapar.tarkan'la kıyaslanması bile yanlış.

Zara
05-07-10, 14:08
[QUOTE=serennn;194986]aynennnn !!! o kadar saçma sapan kii bu adam sabahtan akşama kadar netin başında kendi şarkılarını hep kendi indirip kendi mi dinlio napıo anlamadım gitti ...[/QUOTE

aynennn aynennn canim :18::18::18::18: