PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar, megastar tarkan’a nasil yaklaşti?

tarkaseksüel
28-06-10, 12:17
Müzik dünyasının vazgeçilmezlerinden biri olan Serdar Ortaç, üst üste aldığı konser teklifleriyle başını kaşıyamaz hale geldi. Serdar Ortaç, Megastar Tarkan’ hangi konuda bir adım daha yaklaştı. İşte ayrıntılar.

Ortaç, sahne için aldığı ücreti 130 bin TL'ye çıkararak Tarkan'a bir adım daha yaklaştı. Konserleri büyük ilgi toplayan Ortaç, Unilife'ın organize ettiği konserde Fenerbahçe'deki True Blue'da sahne aldı. Sahnede yaklaşık iki buçuk saat kalan sanatçı seksi dansçılarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
SAHNE İÇİN 130 BİN TL İSTİYOR,LOCALARI İSE 1500 TL'YE SATILIYOR!
Ünlü popçu Serdar Ortaç önceki akşam Unilife'ın organize ettiği konserde Fenerbahçe'deki True Blue'da sahne aldı. Haziran ayının başında çıkardığı " Kara Kedi" albümü yaza bomba gibi giren sanatçı sahnede yaptığı şovlarla izleyenleri coşturdu. True Blue'yu hınca hınç dolduran Ortaç izlemeye gelenler tüm konser alanının doldurdular. İki kişilik özel locaların 2.100 TL'den, sekiz kişilik deluxe locaların 1500 TL'den, standların 900 TL'den biletlerin ise 100 TL'den satılan gecede Serdar hayranları boş yer bırakmadı. Serdar Ortaç konser tarzı geceler için 130Bin TL ücret aldığı söyleniyor.

KONSERDE COŞKU DORUK NOKTASINDAYDI
Serdar Ortaç konsere yeni albümünden " Poşet", " Mikrop", " Kara Kedi", gibi şarkıları seslendirirken eski albümlerinden " Şeytan", " Karabiberim", " Yaz Yağmuru", " Beni Unut" gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki dansçılarla şov yapan sanatçı dansçılarını öve öve bitiremedi. " Mikrop" şarkısında dansçıların giydiği robot kostümler dikkat çekti. Konsere söylendiği saat 22.30'da sahneye çıkan sanatçı iki saatten fazla süren konserin sonunda " Bize bu saate kadar müsade veren Belediye ve diğer devlet yetkililerine teşekkür ediyoruz."dedi.

Konserini " Şeytan" şarkısı ile kapatan sanatçı şarkıya başlamadan önce " Hayat Beni o kadar çok yordu ki artık yeter!"dedi. Sahnede yaklaşık iki buçuk saat kalan sanatçı izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin organizasyonun üstlenen Unilife hem izleyenlere hem de basın mensuplarına çalışmaları için hazırladıkları uygun alanlar sayesinde yaptığı organizasyondan tam not aldı.
Haber: İsmail BAYRAK/ GÜNEŞ

twilight
28-06-10, 12:25
:) Ahahaha,gülüyorum ben bu adama sadece yaaa...
Tarkana bi adım daha yaklaşmışmış...
Serdar,Tarkan olursa,Tarkan,Michael Jackson olur...yani anlatmak istedigim...serdar kim Tarkan kimmm? :) Peh...

meryem_17
28-06-10, 12:29
Çok saçma bi haber yapmışlar yine serdar ortaç para konusunda megastarımı geçse n olcak önemli olan müzikal anlamda geçmesidir bence serdarın böle şarkılarla yapması çooookkkk zorrr. Artııı TARKANIN BİR MEGASTAR OLDUĞUNU serdar ortaçın ise sırdan bir pop şarkıcısı olduğunu hatırlatayım.Bence ikisini bir kefeye koymak bile hatadır zaten.

*HiLaL*
28-06-10, 12:32
Dilli düdükler yaa :):):) gülünc bir haberrrr
Serdar = Tarkan ??? SACMALAMAYIN !!

eLiF
28-06-10, 12:36
bu adamın Tarkan'a yaklaşması için adım atması değil koşması gerekir... arada dağlar var!!

Zara
28-06-10, 12:45
puhahahahahahahahahahahahaha SACMASTAR MEGASTARA yaklasamazzz!!!!!!!!! cookk komikk yaa gulmekten karnima agrilar girdi :D :D :D

fatihvefatih
28-06-10, 13:08
:) Ahahaha,gülüyorum ben bu adama sadece yaaa...
Tarkana bi adım daha yaklaşmışmış...
Serdar,Tarkan olursa,Tarkan,Michael Jackson olur...yani anlatmak istedigim...serdar kim Tarkan kimmm? :) Peh...

Serdar Tarkan olursa, Tarkan Michael Jackson olur, bu süper söz herşeyi ne de güzel özetliyor, şahanesin Ewrim :))

jetaime
28-06-10, 17:01
Cok sacma vallah
ne kadar guldum ki sandalyeden dustum :))))

serennn
29-06-10, 19:53
o bi adım ilerleyip yaklaşmaya çalışıyosa da Tarkanım 10 adım koşarayak farkı gene açarr :d

ismail
30-06-10, 02:37
boş ötmekten başka birşey degil :) tarkanın albümünü dört gözle bekliyorlar eminim serdar hızlı davrandı saçma sapan albüm çıkardı piyasaya .. bir nevi geçme cabası boş

denizmavisi
30-06-10, 04:44
Tarkan'a yetişebilmesi için 10 fırın ekmek yese de bi fayda etmez çünkü serdar'da ses yok, karizma yok kısaca besteleri hariç hiçbir özelliği yok o yüzden Tarkan ile kıyaslamak bile çok komik:28:

sally
01-07-10, 22:54
cok komik bi adim daha yaklasmis Tarkan in basarisini kimse yakalayamaz