PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm gercekten cikiyor

Yakisikli89
25-06-10, 14:05
Seda Sayanin programinda su an Ibrahim Tatlises var. Yeni albümünün dokuz gün sonra cikicagini söyledi. Bi arkadasimizin gecenlerde paylastigi bilgiye göre Tarkan Ibrahim Tatlisesin albüm cikarmasini bekledigini yazmisti. Tarkanin albümü baskida, on/ onbes gün sonra piyasada gibi duyurular okurken pek inanmamistim, ama su an ibrahim tatlises dokuz gün icersinde albümüm piyasada dediginden sonra cok olumlu baktim. bir tesadüf olamaz.

TARQANIM
25-06-10, 14:11
tarkan baska sanatcilarin albümün cikartmasini bekledigni düsünmüyorum, baska nedenlerden dolay erteleniyodur sürekli, öyle bi siralamarda sacma olurdu yok sununki erken cikacak yok öbürününkü tarkandan sonra..

twilight
25-06-10, 14:31
Hahaha...Öncelikle beni cok güldürdünüz...Bi megastar...Ve ibrahim tatlises'i beklemek...hahaha....sadece böyle bir sey denk gelebilir...ve Tarkan,ibrahim tatlises'ten önce yada sonra albüm cikarabilir...ama albüm cikarsin,sonra eger iyiyse,yada kötüyse ben cikartirim demez...iki...albümü cok büyük merakla bekliyoruz...insallah artik cikar..ve üc...Tarkan umarim albümünde Ceceli'yle calismistir...Kendisini ne kadar sevmesem de fazla,sarki sözleri süper... :)

ozangüney
25-06-10, 14:33
tarkan niye iboyu beklesin ya saçmalığa bakk oufff :D

Buzlukahve
25-06-10, 14:46
albümün 10 gün içinde çıkıcağını zannetmiyorum nedeni çıkış parçasını şimdiden radyolarda çalmalıydı demekki çıkış şarkısı radyolara verilmediğine göre albümde 1 ay ı bulur

fincan
25-06-10, 14:48
Zamanlama olarak önce ibrahim tatlıses arkasından tarkanın albümünün çıkacağını söylemişti arkadaşımız yoksa bir bekleme söz konusu değil.Arkadaşımızın heyecanıda o yüzden belirtiler yakında çıkacağını gösteriyor diye.Tabi Tarkan bu belli olmaz içine sinmezse çıkarmaz ama ben çıkacağını düşünüyorum

start_the_fire
25-06-10, 14:58
Daha neler göreceğim hadi hayırlısı , Tarkan neden böyle birşey yapsın ki ? Tarkan'ın böyle birşey yapmasını kimi etkiler tabiki biz hayranları ki , tarkan böyle birşey yapmayacağı icin problem de yok , daha cok farklı konular göreceğiz albüm cıkmadan önce bunlar ne ki .

TorNadO
25-06-10, 15:00
Alakası yok.

özlemmis
25-06-10, 15:01
Böyle bişey olabilirmi ya bence iyice kafanızdan üretmeye başladınız.Koskoca Tarkan'ın işi yok ibrahim tatlısesi bekleyecek.Bunlar hep hayal
ürünü.

denizarya
25-06-10, 15:03
Bende hic sanmiyorum baska sanatcilarin albümünü bekledigini..onun böyle bir korkusu hic olmaz...daha cok rekabet oldugu icin sevinir tarkan....tarkan isinde titiz bir insan iste

Yakisikli89
25-06-10, 16:16
zamanlama olarak önce ibrahim tatlıses arkasından tarkanın albümünün çıkacağını söylemişti arkadaşımız yoksa bir bekleme söz konusu değil.arkadaşımızın heyecanıda o yüzden belirtiler yakında çıkacağını gösteriyor diye.tabi tarkan bu belli olmaz içine sinmezse çıkarmaz ama ben çıkacağını düşünüyorum

aynen öyle !! Anlayana iste :17:

denizmavisi
25-06-10, 16:44
Tarkan gibi bir insan kimsenin albümüne endeksli olamaz heleki ibo'nun albümüne...:7:Çok saçma bence, diyelim ki böyle bir durum var basına yansıtır mı sizce:15: o yüzden inanmayın bu tip haberlere

fatihvefatih
25-06-10, 17:29
hayal ürününden başka bişey değil..

levent_taka61
26-06-10, 11:51
albümün 10 gün içinde çıkıcağını zannetmiyorum nedeni çıkış parçasını şimdiden radyolarda çalmalıydı demekki çıkış şarkısı radyolara verilmediğine göre albümde 1 ay ı bulur

ne alakası var 1 ay filan dudu albümüde ve metamorfoz da 1 gün önce başladı çalmaya eski köye yeni adet mi bu her zaman 1 gün önce çalmıştır radyolar çıkış parçasını 1 ayda şarkı eskir be önceden albümden 3 ay önce single çıkarırıdı şimdi zaten pisyasada albüm satmıo singleyi ne etsin yani boşa masraf... ama unutmayın albümden 1 ay önce filan şarkı çalmaz radyo komik olmamak lazım daha önce sadece stüdyodan come closerin bounce,love speak ve mass confosion çalınmıştı o yüzden bizde 1 veya 2 ay önceden dinlemiştik yoksa Tarkan tarihinde böyle bişi yok...

meryem_17
26-06-10, 13:59
Tarkan mı iboyu beklio zuhahaha gülerim buna işte.:28::28::28: Bence ibrahim tatlıses Megastarımı bekliodur.:18::18::18:

jetaime
28-06-10, 16:28
Bana cok tuaf geliyo bu haber
neden tarkan ibo bekliyo ????