PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stüdyoda sabahladı

Lorenser
23-06-10, 10:13
GEÇTİĞİMİZ hafta “Beyaz Show”a konuk olan Kibariye, dört yıl önce “Gülümse Kaderine” adlı şarkıyı birlikte seslendirdiği Tarkan’la ikinci kez düet yapacağını açıklamıştı.

Bir süredir yurtdışında bulunan Tarkan, önceki gün Türkiye’ye döndü ve merakla beklenen şarkı için zaman kaybetmeden stüdyoya girdi. Kendi albüm çalışmaları da devam etmesine rağmen Kibariye ile düetine öncelik veren Tarkan, önce şarkının okumasını dinledi. Kayıtlar üzerindeki miks çalışması saatler süren Tarkan, şarkının tüm detaylarıyla yakından ilgilendi. Kibariye’nin yeni albümünde yer alacak şarkı için geceyi stüdyoda geçiren Tarkan, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte evinin yolunu tuttu.

Kaynak:Kelebek

İZMİRLİ
23-06-10, 10:18
Ben bunca seveninin Tarkan'ın albümünü dört gözle beklerken , kendi albüm çalışmasını bırakıp başka işlerle uğraşmasını sevmiyorum açıkcası.

trkntrkn89
23-06-10, 10:43
ben kibariyeyi hiç samimi bulmuyorum açıkcası herkesi kullanıyor,ekrandada iyi rol yapıyor..

ece**
23-06-10, 11:02
Ben bunca seveninin Tarkan'ın albümünü dört gözle beklerken , kendi albüm çalışmasını bırakıp başka işlerle uğraşmasını sevmiyorum açıkcası.

aynen.hiç gereği yoktu. tamam yapsın yapmasın da değil,ama acelesi yoktu..kıvrana kıvrana bekleyen milyon tane hayranı warken bu adamın kendi albümünden sonra uğraşmalıydı..

meryem_17
23-06-10, 11:42
Ben öle düşünmüyorum bence tarkanın yaptığı arkadaşlığı dostuğu wefakarlığı hiç kimse yapmıo sanat camiasında.Ne deim bir kere daha helal olsun sana megastarım. bravo Ama kendi albümünüde unutma tabikii çünküü SENİİİ ÇOKKKK ÖZLEDİİİKKKK MEGASTARIMMM...:10::10::10::10::10:

twilight
23-06-10, 12:21
:) Yine ertelenir bu albüm benden söylemesi...hic mirin kirin etmeyin...
tarkan akilli cocugu oynuyorsa,albümü cikarmicam,hadi bakalim seneye,
ben Kibos'umun albumuyle ilgilenirim...ben kimim ki Kibosum varken?
Derse benim ne sucum ne?Sonra twilight adli üye cok sivri dilli elestiriyor da elestiriyor...
Bakin,bu sefer elestirmedim.. :) Bravo Tarkan,helal sana!Milyonlarca hayranini sen beklet...Kibosunla ilgilen sen! :|

Dark_blue
23-06-10, 13:20
Birilerine hak tanirken birilerine haksizlik yapiliyor !

leyla
23-06-10, 13:28
kendi albumunu birakip baskalarin albumuyle ilgileniyor offffffffffffffffffff

start_the_fire
23-06-10, 13:34
:) Yine ertelenir bu albüm benden söylemesi...hic mirin kirin etmeyin...
tarkan akilli cocugu oynuyorsa,albümü cikarmicam,hadi bakalim seneye,
ben Kibos'umun albumuyle ilgilenirim...ben kimim ki Kibosum varken?
Derse benim ne sucum ne?Sonra twilight adli üye cok sivri dilli elestiriyor da elestiriyor...
Bakin,bu sefer elestirmedim.. :) Bravo Tarkan,helal sana!Milyonlarca hayranini sen beklet...Kibosunla ilgilen sen! :|

Evrim Albüm bu yaz cıkar ama hangi ay bilmiyorum , temmuz da cıkabilir ama sonlarında olabilir , e tabi her tarkandaş gibi bende ümitsizleniyorum

disiseytan
23-06-10, 13:44
bence çok büyütüllcek bi sorun yok yani kndi albüm çalışmasından sora kibariye ile ilgilenecek vakti kalmayablir ki herşey ona göre programlanmışdır zaten! sadece bi gün südüdyoda sabhladı die mi çıkmıcak koskoca tarkan albümü pehhh?bizde mızmızlanmak için yer arıoruz sanki:( 5_10 gün geç yada erken çıkıcak souçda yeterki çıktıgında hepimizn yüznde koskocaman bi gülümseme belirsin bekledigimz zamna verilen emege degsin inşalh...

start_the_fire
23-06-10, 13:47
aynen.hiç gereği yoktu. tamam yapsın yapmasın da değil,ama acelesi yoktu..kıvrana kıvrana bekleyen milyon tane hayranı warken bu adamın kendi albümünden sonra uğraşmalıydı..

eCe kardesim haklısın burada kaç aydır kıvrana kıvrana albüm beklerken kibosun albümüyle ilgilenmesi biraz tuhafıma kaçtı dediğin gibi tamam yapsın ama albüm cıktıktan sonra ilgilensin :(

gizem-akkaş
23-06-10, 14:20
ya nolur artk kendi albümüne bak bırak kibariyenin geç çıksn biz bekliorz seniii burdaa bize yazık deilmii hasret kaldk sanaa :((

hilfa
23-06-10, 14:53
Sadakaat+Sevgi+Dostluk+Arkadaşlık=TARKAN :29:
başka türlü davranmasını beklemek saçma olurdu:29:
Fanları olarak örnek alacağımız davranışlarbravo

start_the_fire
23-06-10, 15:19
Sadakaat+Sevgi+Dostluk+Arkadaşlık=TARKAN :29:
başka türlü davranmasını beklemek saçma olurdu:29:
Fanları olarak örnek alacağımız davranışlarbravo

Şekil A'da göründüğü gibi Serpil + Samet = Öz kardeşler :17: :29: :17:

_trkn_
23-06-10, 15:57
kendi albumunu birakip baskalarin albumuyle ilgileniyor offffffffffffffffffff

Çok saçma konuşuyorsunuz!!

Kibariye'yle bir şarkı için düet yapması kendi albümünü engellemez,merak etmeyin!!!

simgem__
23-06-10, 17:44
Tarkan çok fedakar bir insandır baksanıza bütün gece uyumamış kibariyenin albümü için şarkı okumuş tarkandan başkası yapmazdı bunu...tarkan farkı işte..:29:
Albüm konusunda da o da herşeyin farkında sevenlerinin ondan albüm beklediğini onu çok özlediğimizi biliyor... elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyodur zaten...ama bu konuda fazla titiz davrandığından albüm sürekli ertelendi ama artık kendi ağzıyla dedi son 1 şarkı okunacakmış en yakın zamanda çıkacak albümümüz az daha sabretmeliyiz...:23::23:

günışığım
23-06-10, 18:42
zaman kaybediyor kibariye nerden cikti be

ozgem__
23-06-10, 18:54
Tarkan fedakar bir insan bunu hepimiz biliyoruz :)) o asla insanları kıramaz.. Ondan istenen bir şeyi geri çeviremez. Onu böyle konularda suçlamak bize yakışmaz. Bir şarkı albümünü erteleyecektir diye bir konu söz konusu olmamalıdır. Yanlış düşünmeyelim bence. Tarkan hayranlarının albümünü dört gözle beklediğini biliyor. Bizi hayal kırıklığına uratacak bir şeyi zaten yapmaz. O yüzden bence biraz sabretmeliyiz bravobravo