PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Medya kralı

tarkaseksüel
21-06-10, 04:05
okan:

lstanbul kültür başenti falan değil. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Tarkan nın göbek dansıyla kültür başkenti mi olunur yahu...

trkntrkn89
21-06-10, 04:16
artık takılı kalmayalım okana bende izledim dünde tarkanla dalga geçti hep dalga geçiyor...

fatihvefatih
21-06-10, 04:24
Allah aşkına şu kendini bilmezin laflarını foruma taşımayın, onun kirli laflarıyla kirletmeyin şu güzelim forumu, ağzı olan konuşuyor işte, aslında burada taşı devlet görevlilerine atmış ama içinde Tarkan olunca ve Okan'ı bildiğimiz için haliyle kızıyoruz, boşverin benim umurumda bile değil, bu kadar kelime yazmam bile yazıktır yaa.

denizmavisi
21-06-10, 04:39
şu adam kadar gıcık bi insan var mı yahu yüzünün çirkinliği kalbine de yansımış işte:7:

twilight
21-06-10, 11:59
Okan okan...Biktim yaw! :| Bu bir,Nihat Dogan iki...Yemin ederim haa...İkisi de cok kötü kasiniyorlar...Hülya Avsar'i hic sevmem ama onun sözünü söylicem...''kasinirlarsa,kasiriz'' :)

meryem_17
21-06-10, 12:03
artık takılı kalmayalım okana bende izledim dünde tarkanla dalga geçti hep dalga geçiyor...

Onunla kim dalga geçsin bilmemm:7::7::7: ne sanıo kendni bu gerkesiz insan yhaaa tabi tarkanın yakışıklılığını we karizmasını çekemio gereksiz insan.:7::7::7:

jetaime
21-06-10, 12:23
Bende izledim dun aksam vay ne kadar gereksiz cumleler yapabilir bu adam vayyy

CanK
21-06-10, 12:30
açsın g.tü ile dalga geçsin.

ozgem__
21-06-10, 12:32
bu okan ne kadar saçma konuşmayı seven bir insan takılcak insan değil :)

zwolkan
21-06-10, 12:57
Arkadaşlar bunun için başlik açmama gerek yok sanirim , ancak burdan destek gelmezse başlik açacağim.

Bundan sonra her hafta okani arayip tarkan'nin dünya çapindaki başarilari söylereyerek destek olalim diyorum. Bunu okan'in söylediklerine cevap vermeden, sadece tarkan'nin başarilarini,yaptiği ilkleri ve kimsenin yapamadiklarini söyleyip, telefonu kapatarak yapalim. Yanliz düzgün hazirlanmiş bilgiler vermemiz gerek.

Biliyorsunuz okan erkekleri bağlamiyor telefona. Burda bizim kizlara iş düşüyor...

Beni destekleyen var mi?

devilmaycry11
21-06-10, 15:01
böylelerine kızarak onlara daha çok değer vermiş oluyorsunuz.sevilmemekte bir popülerliktir aslında.hiç takmayacaksınız olay bitecek. eğer yorum yaparsanız onu adam yerine koymuş olur ve prim vermiş olursunuz.

levent_taka61
21-06-10, 15:08
kimse sevmio ama maaşallah herkes izlio hem izilio sevio hemde tasvip etmio bravo!!!!

simgem__
21-06-10, 17:59
bencede artık okana takılıp kalmayalım gülüp geçelim ...zaten takan adı geçsin dalga geçmeden duramıyor... her lafına takarsak... boşverelim herkes Tarkanı biliyor...:23::23:

arau
21-06-10, 20:07
bu adamın tarkan kompleksi var nedeendir bilinmez??. daha öncede madagaskar'a fotoğraf çekmeye gittiğinde ben türkiyeden geliyorum sözüne karşılık olarak ''oooo tarkannn'' yanıtını aldığında tarkanı sevmediği için çok kızdığını anlatmıştı... hasta yani dikkate almaya değmez....

the_answer3535
22-06-10, 00:33
Altın vuruş dediğinde hakkaten çok sorumsuzca bişey sölemişti ve terbiyesizlikti.Ama bunda bişey yok bence.Doğrudur yanlıştır orası ayrı ama Adamın tarzı ve program konsepti herkesle dalga geçmek zaten..Fazla takmamak lazım.