PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz Röportajı

HakanÇelik
20-06-10, 17:42
Gay muhabbetinden gına geldi mi?

Hayır. Gay diyerek çok saldıranlar oldu.

Neden sen?

Bilmiyorum. Bunun kötü ve aşağılayıcı bir şey olduğunu düşünüp saldırıyorlar. Bana eşcinsel denmesi benden hiçbir şey götürmez.

Tarkan’la yakınlığın neden olabilir mi?

Olabilir. Her şey olabilir bir klibimde soyunmuştum, belki ondan. Belki de sadece başarılı ya da bakımlı olduğum için

http://www.posta.com.tr/pazarpostasi/HaberDetay/_GUNUN_ITIRAFI___Tek_gecelik_cok_iliski_yasadim_.h tm?ArticleID=33840

TARQANIM
20-06-10, 17:43
birak saldirsinlar, neden kendini savunma cabasinda sen kendini biliyosan sorun yok korkulari var murat bozun :)

schumaer
20-06-10, 18:13
güney amerikadan şiliden hayranlarım var demiş, ya bu adamı severim de,twitterına bakmıştım,sadece bi tane brezilyalı kızla konuşuo,kız seni çok seviorum falan diyo,kızda tarkan videoları paylaşıo kendi twitter sayfasında,muhtemelen tarkandan dolayı tanıyodur muratı,adam güney amerikada hayranlarım var diyo,tarkan çıksın bakim brezilya sokaklarına yolda yürüyebiliyomu mesela,ya da tarkan adına açılan hayran siteleri güney amerikada,ayrıca bounce uruguay ve kolombiyada 1 numara olmuştu falan filan,yani lafın kısası,güney amerikada hayranlarım var demekle olmuyo muratcım icraat görelim,uçmuşsun biraz :D:D

**MegaStarkan**
20-06-10, 18:27
Bu tür iftira ve sorulara karsi her insan elinde olan argümanlari kullanir dogal olarak. Facebook'da offical bir hesap ile (ne kadar inandirici tartisilir) Tarkan'i önesürmedigini ve bu röportajin bu sekilde gerceklesmedigini yayinlamisti. Ileti forumda tarkaseksüel tarafindan sunulmustu.

Dark_blue
20-06-10, 20:22
Muratin gay olmasi kime ne kazandiracak sacma sorular bikmiyorlar

Bamboo
20-06-10, 20:27
sorular saçma ama cevaplar ondan da saçma.. yaa nie tarkanı bu işe karıştırmasına izin veriyo ki bu adam.. ayy hayret bişey yaa.. cevap ''olabilir'' olmamalıydı.. daha akıllıca hemde tarkanı yermeyen bi cevap vermesi gerekiyodu.. o adam bunu tarkana borçlu..

jetaime
20-06-10, 20:31
Ne kadar sacma sorulari sorabilirler bunlar gazeteci vallah offf

meryem_17
21-06-10, 11:53
Bu muratta tarkanı işin içine karıştırmasa olmuo yha bırak sorsunlar tarknı onlar ne dediğini blmeyen gazeteci die gçinen insanlar bari sen onlara uyma yahu.

haluk seki
21-06-10, 13:11
gayyy diye insanlara neden hastalıklı muammelesi yapıyorlar onların kendi tercihleri ayrıca bundan kime ne....

gerçekten mb sıkılmadıysa bile ben sıkıldım bu konudan
tarkanı neden araya sıkıştırıyorlar,
bu bi reklam çabası ,
herkes kendi pisliğinde boğulsun artık tarkan araya katılmasın

twilight
21-06-10, 15:31
iki haftada bir klip cekilerek nasil basarili olunmaz?bir kac hafta sonra muratboz'un yeni kliplerini görebilirsiniz...Sonrada basariliyim diye hava at...3-4 ay da bir klip cek bakalim Tarkan gibi,o zaman görürüz ne kadar basarilisin Murat beeey? :)
Gay'lik muhabbetinden evet,gina geldi bana...! Muratboz'a sorulacak baska soru yok mu yaw?Hep ayni soru... :|

arau
21-06-10, 20:15
4 sene önce ayrılmış insanlar bile hala eskimiş ilişkileri hakkında soru sorabiliyorlarsa gay misin sorusu (ki bence dünyanın en gereksiz sorusu. sana ne ?? öğrenipte ne yapacaksın???) bir on sene gider herhalde .... ama murat boz yeni çıkmadı bunların tuzaklarına düşmemesi lazım artık...