PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll umudun bir parçası benim icin

start_the_fire
18-06-10, 22:15
Her geçen gün , kırmızı güllerle donatmak istiyorum bu güzel sitemizi , kimi zaman
düsüncelerimi yazarken bir anda müptela oluyorum konuya içimden ne geliyorsa yazıyorum
Bazen acı dolu itiraflarda bulunuyorum bazende mutluluğumu siz güzel insanlarla
paylaşmak istiyorum , Gerçekten bir itirafta bulunmak istiyorum hani derler ya
'' Gözden ırak olan gönülden de ırak olur '' İşte bu Tarkancoll Fan CluB Ailesi kimi zaman
bu düsünceleriyle boğuyor kimi zaman içinde kayboluveriyorum bu güzel insanların icinde , Ama asla pes etmiyorum. Düsüncelerimden
Vazgecmeyen bir karaktere sahibim , o kadar temiz yürekli insanlar ile tanıstım ki
Arkama baktığım zaman , ߀nden daha fazla Tarkan' ı sevenler varmıs diyorum ve Tarkan'ı bir kez daha
Övüyorum
'' Ben sizin kücük yaramaz kardesiniz Samet'im :)
Bir insan nasıl düsünüyorsa odur aslında , burada o kadar ceşit insanlar var ki ilk
Geldiğimden günden beri çesit cesit insanlar ile tanıstım, kaynasmak sohbet etmek en büyük
hobilerimden biri , burada bana destek olan Serpil ablama minnetarım gerçekten
beni buraya getirdiği icin onu cok seviyorum
teşekkürler , Ve bu güzel insanlar ile bizi birleştiren tüm tarkandaşları bir araya toplayan Tarkancoll Fan cluB sahibi Ebru Ablama teşekkürlerimi sunuyorum

Sevgiler saygılar
Start the fire

Pamela_beyazgul
18-06-10, 22:29
cok guzel konusmussun canim kardesim!!! Katiliyorum sana, benim icin de degerli insanlarin hepsi burda, hepinizi cok seviyorum

fatihvefatih
18-06-10, 23:07
Tarkancoll'u keşfedeli 3-4 sene oldu daha önceki nicklerimin şifrelerini kaybettiğimden iki kere yeniden kaydolmak zorunda kalmıştım en son fatihvefatih olarak kalıcı bir biçimde yer ettim sitede kendime :)) Burada zaman çok çabuk geçiyor, en az benim kadar Tarkan'ı seven bu güzel insanlarla bir arada olmak gerçekten inanılmaz keyif veriyor bana, sağ olun var olun hepiniz.

twilight
18-06-10, 23:17
:) Valla güzel yazmissin...Ellerine saglik!
Ama ben kendimden bahsetmicem... :D
Anlayan anlar... :P

start_the_fire
18-06-10, 23:17
Tarkancoll'u keşfedeli 3-4 sene oldu daha önceki nicklerimin şifrelerini kaybettiğimden iki kere yeniden kaydolmak zorunda kalmıştım en son fatihvefatih olarak kalıcı bir biçimde yer ettim sitede kendime :)) Burada zaman çok çabuk geçiyor, en az benim kadar Tarkan'ı seven bu güzel insanlarla bir arada olmak gerçekten inanılmaz keyif veriyor bana, sağ olun var olun hepiniz.

Tarkancoll sifreni bulmakta 5 dakikada sana yardımcı olurum cok basit , tarkancoll sifreni 5 defa üst üste giriyorsun e postanı yazıyorsun senin e postana mail geliyor ordan aktlifleştiyorsunuz bu kadar basit

TARQANIM
19-06-10, 15:23
yazdiklarin hepsi dogru kücük yaramaz samet :)

simgem__
19-06-10, 16:28
çok güzel şeyler yazmışsın:))
Tarkan hakkındaki en kapsamlı en aktif en güvenilir en sıcak site bence TARKANCOLL...bu sitede emeği geçen herkese ve burada kayıtlı ütün üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorumm :29::29:

ozgem__
19-06-10, 17:30
çok güzel paylaşmışsın duygularını :) bende burda olmaktan çok mutluyum:) bende ebru ablacım başta olmak üzere tüm herkese tesekkür ediyorum .. hepinizi çok seviyorum. Her zaman tarkancı olmanın ayrıcalığını bu sitede hissediyorum en önemliside bu zaten :) :10:

start_the_fire
19-06-10, 18:43
çok güzel paylaşmışsın duygularını :) bende burda olmaktan çok mutluyum:) bende ebru ablacım başta olmak üzere tüm herkese tesekkür ediyorum .. hepinizi çok seviyorum. Her zaman tarkancı olmanın ayrıcalığını bu sitede hissediyorum en önemliside bu zaten :) :10:

Benim bu konuyu Açmamım sebeni sadece '' Benim görüşlerim değil tüm Tarkancoll Fan Club '' görüsü aslında '' Neden '' diyecekseniz bakar mısınız benim görüslerimin % 99'u aynı düsüncede yani ben farklı birşey yada siz farklı birşey söylemiyorsunuz burda herkez birbirleri ile bağlantılı bir sekilde hayatını devam ediyor aslında , herkezin bu konuya bir yorum yapmasını istiyorum gerekiyor ve icindekilerini atması gerekiyor ki , neden burada olduğu ortaya cıksın ben tarkanı deliler gibi seviyorum

YusuF.KRK
12-07-11, 14:25
-İlginçççç

seyma_tt
12-07-11, 14:39
Güzel yazmışsın :) Burda herkesin bu şekilde toplanıp , Çok güzel arkadaşlıklar kurmasına Sebep olan Ebru Abla'ya bende teşekkür ediyorm :) bravo

secil.06
12-07-11, 22:30
bence de cok güzel yazmışsın ellerine sağlık keşke yasaklı olmasaydın biraz uslu dursaydın