PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dün aksam ...

jetaime
15-06-10, 20:26
siz biliyorsunuz belki ama ben su anda bodrum dayim :21:

dun aksam biz barlar sokaginda dolastik ondan sonra bir barda ortuduk sise actik:21:

ve ne dinledim dun aksam ???? ahhhh sok oldum vallah bir haftadir hic duymadim ne halikarnas ta ne catamaran da ama dun aksam sensi bar da tarkan sevdanin son vurusu duydum herkes dans etti sarki soylemis falan filan

vallah cok mutlu oldum o zamani bende kalcak hatirla gibi

ve sizle paylasmak istiyorum cunku cok guzel bir aksam oldu :20:

Dark_blue
15-06-10, 21:36
Bende dun buyuk bi supermarket te dinledim :))))))))) alisveris yaparken iyi geldiii

fatihvefatih
15-06-10, 21:42
Hele bi albüm çıksın inşallah o zaman gerçek manada duyacağız Tarkan'ı, biraz daha sabır ama az kaldığı bir gerçek!!

twilight
15-06-10, 21:45
bizim de okulda cogu kisinin telefonunda mevcut...gerci sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum...Tarkan sarkisi...Ama mp3 olarak bulunuyor... :| sonra albüm almiyorlar...oda ayri bi knu... :)

Bamboo
15-06-10, 23:58
bende 2 gün önce cool ve nezih olan 34 yaşındaki bi tanıdığımın face'te tarkanın şarkısını paylaştığını gördüm ve çok şaşırıdm.. onun tarkanı hiç dinlemediğini sanıyodum walla.. görünce çok mutlu oldum tarkan yeni yeni başka beyinlere ve kalplere girmeye başladı.. acayip sevindim hee :21:

ece**
16-06-10, 11:08
bende tarkanı pek dinlemeyen arkadaşlarımın facede paylaştıklarını görüyorum :) we çoğu girdiğim mağazada denk geliorum hep :))))))))

veli
16-06-10, 11:33
_____----:::'' ne mutlu ki biz TarkaN gibi mükemmel bi insanın fanlarıyız, ben TarkaN hayranı olduğum içn kendimle gurur duyuyorumm, iyiki TarkaN var şu dünyada O olmasa ne yapardık bilmiyorumm '':::----______

xurush'nine
16-06-10, 12:24
Ben de bugune Tarkan'la uyandim... Sabah sabah apartmanin onunden gecen bir araba tam qazla sevda'yi caliyordu..Bayildim ve hic ayilmak istemedim..:)

start_the_fire
16-06-10, 13:05
Bende kendi arabamla aksam üstü serin serin mahallede sevdanın son vurusunu dinletiyorum herkeze :)

simgem__
16-06-10, 13:17
bende mağazalarda rastlıyorum çoğu kez ....çok hoşuma gidiyor..:)))

leyla
16-06-10, 13:35
bende evden son sesle aciyorum ve apartmandaki herkese dinletiyorum

gizem-akkaş
16-06-10, 14:13
bendeee mağazalarda arabalardaaa son ses duyuyorum hep çok mutlu oluorumm ve Tarkanı dinlemeyen arkadaşlarım paylaşıo hep çok gurur verici buu :))

ozgem__
16-06-10, 14:31
bende ne zaman şarkı kanallarını gezsem hep tarkan:)
süper bir duyguuu

jetaime
16-06-10, 18:06
Evet nereye gidiyoruz bu sarki duyuyoruz cok guzel bir duygu vallah
ama bodrum da ne kadar hande yener sarki duyuyorum inanilmaz bir sey bodrum sarki normal belki yok mi ????

jetaime
17-06-10, 01:05
Ben du anda disardayim arkadasim izmirdeyim Buca'da hanci deyiz ve Ben su anda sevdanin son vurusu dinledim hmmmm ne kadar guzel oluyo
size cok dusunuyorumm
optummmmm

asd1234
17-06-10, 02:19
Ben Tarkan dinlemeyen arkadaşlarımın bile Sevdanın son vuruşunu dinlediklerini görüyorum son zamanlarda.radyolarda zaten -nazar değmesin- 10 dk içinde 3-4 kere rastlamak mümkün :) bi de albüm çıksa her şey daha güzel olacak inşallaahh...

Hüli 82
17-06-10, 16:10
bende izinde magzalarda radyoda duydum cok mutlu oldum

jetaime
17-06-10, 22:30
bende izinde magzalarda radyoda duydum cok mutlu oldum

huli sen almanyadasin turk magzalarda mi duydun yoksa ?

edudum
19-06-10, 00:29
ben de geçen gün kamilkoçun servisinde tarkan çalmaya başladığı zaman,iki hacimce büyük yaşları 25,28 arası iki delikanlının konuşması şuydu,,,tarkanın bu şarkısı çok güzel olmuş ya,,diğeri:duymadım ben,,,girişi çok iyi,çok etkileyici bir şarkı ...tarkan sevimli kerata :D