PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedi şarkı için 7 ay bekledi

kartales26
15-06-10, 10:20
Tarkan’ın yeni albümü Sezen Aksu yüzünden çıkamıyormuş HT MAGAZİN- MEHMET ÇALIŞKAN

İSTERSEN BAŞKA ŞARKILAR BUL
MEGASTAR yeni albüm hazırlıklarında son düzlüğe girdi! Geçen ay ‘Sevdanın Son Vuruşu ’ adlı single’ıyla hayranlarının ağzına bir parmak bal çalan Tarkan’ın yeni albümünün gecikme nedeni ortaya çıktı. Geçen yıl aralık ayında çıkması gereken albüm, Tarkan’ın illada Sezen Aksu şarkıları istemesi nedeniyle ertelenmiş. Aksu’nun “İstersen başka şarkılar bul. İstediğin şarkıları yetiştiremem” sözlerine Megastar, “Ya seninle çıkarım yada çıkmam” diye cevap vermiş.

SEZEN TATİL YAPACAK TAM
7 aydır bekleyen Tarkan, sonunda muradına erdi. Sezen Aksu, Megastar için aralarında ‘Acımayacak’ ve ‘Üşüdüm’ adlı iki şarkının da bulunduğu 7 parça hazırladı. Şarkıların hazır hale gelmesiyle havalara uçan Tarkan hemen stüdyoya girip kayıtları yapmaya başladı. Ünlü popçunun albümünde Aksu’nun oğlu Mithatcan’ında bir şarkısı yer alacak. Tarkan için hazırladığı şarkıları tamamlayan Sezen Aksu ise önümüzdeki günlerde yazı geçirmek için İzmir Mordoğan’daki yazlığına gidecek.http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/523666-yedi-sarki-icin-7-ay-bekledi

Yakisikli89
15-06-10, 11:38
Sezen tatile cikacak ise sanirim albüm bitti demektir (umarim ki öyledir) :21:
Temmuzun baslarinda cikar diye düsünüyorum.

twilight
15-06-10, 12:44
ya seninle çıkarım ya da çıkmam...vays tarkan yine tavrini koymus... :)
7 ay bekledik 1 ay daha bekleriz... :)

simgem__
15-06-10, 13:43
az daha bekleriz napalımm...yaz bizim nasılsa...

start_the_fire
15-06-10, 13:49
Önceden mayıs dı simdi haziran oldu Şimdide temmuz hadi bakalım Ağustos böcekleri sarmasın yakında etrafımızı

agustosa kalıcanı sanmıorum en geç 1 ay içinde çıkar gibi gelio sabır sabır sabırrr:)

Bence hic o kadar emin ve kesin konusma BernaCımm :) haziran ay'ı da cok kesindi herkez cok emindi ama Malesef temmuz'a kaldı :20:

disiseytan
15-06-10, 13:52
agustosa kalıcanı sanmıorum en geç 1 ay içinde çıkar gibi gelio sabır sabır sabırrr:)

bn hala sanmıorum vala haziran temmuz derken tarkanın yazı bu kadarda boş bırakıcanıı sonuçda albüm hazırrr yaniii o yüsden çok da sıkma tatlı canını samettt:P

badboyserkan
15-06-10, 14:12
TARKAN, SEZEN AKSU'DAN YEDİ ŞARKI SÖYLEDİ!

Tarkan’ın sürekli ertelenen albümü nihayet temmuz ayında piyasaya çıkacak. “Sevdanın Son Vuruşu” isimli şarkısıyla geçen ay dinleyicinin nabzını yoklayan Tarkan, mart ayından beri Kavacık’taki stüdyosunda çalışıyor.

Evdeki koltuğunu bile mekâna taşıyan Tarkan, aranjörü Ozan Çolakoğlu'yla gece gündüz çalışıyor. Tarkan bu kez aralarında Diyarbakır'da patlama sonucu ölen Ceylan'ın adına yazılan şarkının da yer aldığı 7 Sezen Aksu eseri birden seslendirdi. “Acımayacak” isimli hareketli şarkıyla yaz sıcağında hayranlarını coşturmaya hazırlanan Tarkan'a Sezen Aksu, bir sürpriz yaptı ve “Aşk Dansı” isimli yeni bir şarkıyı da son anda albüme yetiştirdi. Tarkan, şu günlerde “Aşk Dansı”nın okumasını yapıyor.

Kaynak: Gecce

fatihvefatih
15-06-10, 14:37
Beklediğimiz Tarkan'a tam 7 sene sonra (yani Dudu'dan sonra) yeniden kavuşacağımız için o kadar mutluyum ki tüm mutsuzlukları Tarkan'ı düşünerek bir kalemde silebiliyorum, Tarkan'dan bana armağan olan bu pozitif enerjiye hayranım, Tarkan'ın kaliteli bir albüm çıkaracağını hayal ettikçe coştukça coşasım geliyor xD

start_the_fire
15-06-10, 14:39
Teşekkürler içimizi biraz ferahlattın '' Aşk dansı '' Kulağa hoş geliyor adeta , Slow şarkı olabilir bence o,'' Acımayacak '' Adından da bellidir ki hareketli bir parça teşekkürler Serkan Paylaşım için .

zeliha
15-06-10, 14:41
tarkan 7 ay bekledi bizim günahmız ne çıksın artık doğurcam he tarkan yüsünden dayanamıyorm bu yazı kaçırmasına günler tarkansız tadsız tuzsuz yalın geçiyi resmen:(
dıptıs kalitesiz şarkılardan bıktım bi de işmiş gibi en hazzetmedğim sesler dicem ses kelimesiyle aynı cümlede yasık olmasın çakma şarkıcılar serdar hande demet gökhan özen zımbırtıları v.s valla hepsi bi arada Allahtan sertap artıkın tarkanın yeni çıkarcağı ve daha herkes tarafaından moda olcak şiarkıları hatta imajını bekleye bekleye kök salcaz yaf:))

sally
15-06-10, 15:22
Yakinda cikar albüm

ozgem__
15-06-10, 15:25
evet bu kdr bekledk braz daha beklerz

arau
15-06-10, 19:03
her yeni gelen şarkıyıda albüme alman gerekmiyor onlarıda bir dahaki albüme sakla. hazır olanları dinlet bize yeni gelenleri de 6 ay sonra single falan yaparsın yazı bitirdik daha konsere gidemedik.bizede acı biraz tarkan ne olur..........

SESA
15-06-10, 19:34
biraz daha beklemenin zararı olmaz muhteşem bi albüm geliyor

kujo
15-06-10, 20:32
bende arkadaşa katılıyorum ne demek daha bekle felan. sürekli bişeyler üret çıkar albüm single piyasayı salla. yazık ama o kadar beklemeye

T*A*R*K*A*N*C*I
15-06-10, 20:42
Bencede temmuz ayına kalacak gibi gözüküyor , ama tarkan bu süprizlere acık insan

TARQANIM
15-06-10, 21:28
su 7 sarki olayi gercek olmasa.. yaa bu ne ya 7 porsiyon ayni yemekten yenmezki..:)

mcayvaz
15-06-10, 23:20
Tarkan’ın yeni albümü Sezen Aksu yüzünden çıkamıyormuş HT MAGAZİN- MEHMET ÇALIŞKAN

İSTERSEN BAŞKA ŞARKILAR BUL
MEGASTAR yeni albüm hazırlıklarında son düzlüğe girdi! Geçen ay ‘Sevdanın Son Vuruşu ’ adlı single’ıyla hayranlarının ağzına bir parmak bal çalan Tarkan’ın yeni albümünün gecikme nedeni ortaya çıktı. Geçen yıl aralık ayında çıkması gereken albüm, Tarkan’ın illada Sezen Aksu şarkıları istemesi nedeniyle ertelenmiş. Aksu’nun “İstersen başka şarkılar bul. İstediğin şarkıları yetiştiremem” sözlerine Megastar, “Ya seninle çıkarım yada çıkmam” diye cevap vermiş.

SEZEN TATİL YAPACAK TAM
7 aydır bekleyen Tarkan, sonunda muradına erdi. Sezen Aksu, Megastar için aralarında ‘Acımayacak’ ve ‘Üşüdüm’ adlı iki şarkının da bulunduğu 7 parça hazırladı. Şarkıların hazır hale gelmesiyle havalara uçan Tarkan hemen stüdyoya girip kayıtları yapmaya başladı. Ünlü popçunun albümünde Aksu’nun oğlu Mithatcan’ında bir şarkısı yer alacak. Tarkan için hazırladığı şarkıları tamamlayan Sezen Aksu ise önümüzdeki günlerde yazı geçirmek için İzmir Mordoğan’daki yazlığına gidecek.http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/523666-yedi-sarki-icin-7-ay-bekledi
Rezalet, 7 sezen şarkılı tarkan albümümü olur o zaman bari Sezen&Tarkan yazsınlar albüm kapağına da. Vay anam Vay yani.

Buzlukahve
16-06-10, 00:18
hani nerde sevdanın son vuruşu remix hareketli hali? obenbudak dinlemişti sevdanın son vuruşununhareketli versiyonunu işe bu demişti bari onu verse radyolara da bizde zevkle albüm çıkana kadar dnleyerek beklesek bundan 1 ay önce bütün radyolara vericekler sevdanın son vuruşunun hareketli versiyonunu diyolardı neoldu?

denizmavisi
16-06-10, 01:05
bu yazı kaçırmaz zannetmiyorum çünkü tek parçayla nabız yokladı devamı da mutlaka bu yaz gelecektir ama lütfen bir an önce gelsin şu albüm kimsede sabır kalmadı bir de 7 sezen parçası bana çok fazla geldi demekki Tarkanın kendi bestelerinde eski tat kalmadı yoksa Tarkan bu kadar fazla beste almazdı neyse umarım bomba bi albümle karşımıza çıkar

leyla
16-06-10, 10:11
Rezalet, 7 sezen şarkılı tarkan albümümü olur o zaman bari Sezen&Tarkan yazsınlar albüm kapağına da. Vay anam Vay yani.

neden olmasin? simarik sikidim kotumuydu yani? eger sezen tarkana verdigi eski sarkilardan verirse ve 7 sarkinin her biri bir sikidim simarik kadar hit se ozaman bu album kac satar dusunemiyorum.
bence bomba gibi bir album geliyor

gizem-akkaş
16-06-10, 13:58
ama çıksn artkkk yaaaa vlla dayanamıorm eski şarkılarını dinliip duruorm özlem giderebilmek için ama olmuoooo ağustosa falan kalmasın yaaa temmuz başı çıksn işteee:(((

start_the_fire
16-06-10, 15:12
Tarkan'ın yeni albümünde yedi şarkı için yedi ay bekledi ama hala kasetini çıkaramadı.

HT Magazin’in haberine göre, Megastar yeni albüm hazırlıklarında son düzlüğe girdi! Geçen ay 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı single'ıyla hayranlarının ağzına bir parmak bal çalan Tarkan'ın yeni albümünün gecikme nedeni ortaya çıktı. Geçen yıl aralık ayında çıkması gereken albüm, Tarkan'ın ille de Sezen Aksu şarkıları istemesi nedeniyle ertelenmiş.

Aksu'nun "İstersen başka şarkılar bul. İstediğin şarkıları yetiştiremem" sözlerine Megastar, "Ya seninle çıkarım ya da çıkmam" diye cevap vermiş. 7 aydır bekleyen Tarkan, sonunda muradına erdi. Sezen Aksu, Megastar için aralarında 'Acımayacak' ve 'Üşüdüm' adlı iki şarkının da bulunduğu 7 parça hazırladı. Şarkıların hazır hale gelmesiyle havalara uçan Tarkan hemen stüdyoya girip kayıtları yapmaya başladı.

Ünlü popçunun albümünde Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın da bir şarkısı yer alacak. Tarkan için hazırladığı şarkıları tamamlayan Sezen Aksu ise önümüzdeki günlerde yazı geçirmek için İzmir Mordoğan'daki yazlığına gidecek.

Kaynak: http://starlounge.tr.msn.com/index.cfm?objectid=86362

Yazan STarLongue

twilight
16-06-10, 17:46
Yaa nedir bu illede kraliçe sendromu Tarkan'daki? :S
Braksin artik Sezen'i...15 yildir...Ya sezen,ya yildiz,ya nazan!
Baska isim yok mu piyasada...Simdi diyecekler bana hani sen Sezen'le düet olsun demistin simdi nie caydin?Cünki arkadaslar...Sadece düet istiyorum o da en fazla 2 sarkiya... 7 tane Sezen parcasi koyarsa,Tarkan söz ve müziksel anlamda bitmistir demektir...zaten KUZU KUZUdan sonra baska bir sarki yazamamakla ne kadar düstügünü görmüstük... :|
''kendine gel kendine,dönde bir bak haline TARKAN'' ne yapiyorsun Allah askina yaww? :S

duduboy
16-06-10, 18:19
Yemin ederimki yandik......... sezen..... hemde tam yedi sarki...... ooofffff tarkan oooffff....

start_the_fire
16-06-10, 18:22
Albüm cıksın sorucam ben size arkadaslar ne bu ya tarkan'a düsman gibisiniz mübarek tarkana karşı bu tutumunuzu kendinize saklayın bence yerden yere vurmadığınız kaldı kendinize gelin :13:

Bu haberler doğruysa Tarkan bitmiştir. Tarkan dudu albümü dahil eski albümlerinin müzik tarzı=Tarkan idi ondan sonraki iki albümü tarkan dışı bir albümdü. Bu albümde öyle olacak gibi.

Yaa nedir bu illede kraliçe sendromu Tarkan'daki? :S
Braksin artik Sezen'i...15 yildir...Ya sezen,ya yildiz,ya nazan!
Baska isim yok mu piyasada...Simdi diyecekler bana hani sen Sezen'le düet olsun demistin simdi nie caydin?Cünki arkadaslar...Sadece düet istiyorum o da en fazla 2 sarkiya... 7 tane Sezen parcasi koyarsa,Tarkan söz ve müziksel anlamda bitmistir demektir...zaten KUZU KUZUdan sonra baska bir sarki yazamamakla ne kadar düstügünü görmüstük... :|
''kendine gel kendine,dönde bir bak haline TARKAN'' ne yapiyorsun Allah askina yaww? :S

Yemin ederimki yandik......... sezen..... hemde tam yedi sarki...... ooofffff tarkan oooffff....

TARKANA HEP DESTEK TAM DESTEK !!!

özlemmis
16-06-10, 18:45
tarkan ne yapacağını bilir arkadaşlar haketen sizinki nasıl hayranlık anlamıyorum ayrıca ben 7 şarkı olduğunuda düşünmüyorum siz şarkılardan albümden şüphe ediyorsanız size diyecek lafım yok.

start_the_fire
16-06-10, 18:53
tarkan ne yapacağını bilir arkadaşlar haketen sizinki nasıl hayranlık anlamıyorum ayrıca ben 7 şarkı olduğunuda düşünmüyorum siz şarkılardan albümden şüphe ediyorsanız size diyecek lafım yok.

bravo tebrik ederim sana arkadasım helal olsun işte hayranlık budur

denizarya
16-06-10, 20:33
ben bir ay daha gecikecegini tahmin etmiyorum

schumaer
16-06-10, 20:44
albümün haziran sonu kesin çıkcağını düşünüorum,samsun demir son şarkı hazırlanıyo demişti çünkü,e diğer şarkıların mastering dahil herşeyinin bittiğini biliyoruz,ayrıca sezen aksunun bu zamana kadar tarkana verdği şarkıları biliyoruz,şıkıdımı hala konuşuyoruz,ayrıca 7 şarkı komple söz.müzik sezen aksu diil,tarkan ve sezen aksu ortak parçaları bence onlar,2 tane şarkı hariç galiba(acimicak,aşk dansı) bu 2 şarkı klasik kıvrak sezen şarkıları,albümün mega hitleri bence,tarkan çok ii nabız yokladı ve bu albüm gerçekten efsane olcak,öyle bi his var içimde..

trknmania
17-06-10, 18:27
allahım yarabbim kanser oldum şu albüm yüzünden ya:((tek bi şarkıyı tanıttı gerisi yok..korsan indirmediğim için de radyo kanallarını zaplamaktan deliricem yakında:((belki single çıkar diye hergün D&R a gidip geldim ama nafile:'(temmuzda çıkıcak bence albüm ama ben görebilirmiyim çıktığını orası meçhul işte:d