PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni albüm tarihi

trkntrkn89
14-06-10, 16:47
Uzun süredir yeni albümü beklenen Tarkan geçtiğimiz ay radyolara ve dijital müzik platformlarına dağıttığı sözü Aysel Gürel'e, müziği kendisine ait "Sevdanın Son Vuruşu" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplamıştı. Müzik dünyasında "Tarkan sonunda geri döndü" şeklinde yorumlanan bu şaşırtıcı çıkış albümle ilgili beklentileri de iyice artırdı. Herkes Haziran ayında yayınlanacak albümü daha da sabırsızlıkla beklemeye başladı. Çıkış şarkısı olması düşünülen "Acımıycak" isimli şarkının da tam bir hit olduğu kulaktan kulağa yayılmıştı. Ancak şimdi Tarkan hayranlarına bir iyi bir de kötü haberimiz var. İyi haber şu; albüme son anda yepyeni bir Sezen Aksu şarkısı dahil edildi. "Aşk Dansı" isimli bu şarkının çok güzel bir şarkı olduğu, albüme eklenmesinin son derece yerinde bir karar olduğu gelen duyumlar arasında. Böylelikle yeni Tarkan albümünde Sezen Aksu'nun imzasının bulunduğu şarkıların sayısı yediye çıktı. Kötü haber ise şu; tahmin edebileceğiniz gibi bu son dakika değişiklikleri yüzünden albüm çıkışı en az bir ay gecikecek. Kısacası Temmuz sonundan önce yeni Tarkan albümünü dinleyemeyeceğiz.
http://www.heryerdemuzik.net/muzik-magazin/36-muzikmagazin/694-tarkan-hayranlarina-bir-iyi-bir-de-kotu-haber.html

P.S bu haber tamamen twiter kaynaklı dün tarkanla ilgili arama yaptırırken yaşar gaganın söylediği herşeyi haber yapmışlar ama belirtmeliyim yaşar gaga albüm temmuz sonuna sarkar dedi ama espri gibi anladım ben samsun demire bilmiyorum ama 21 haziranda çıkar albüm ayrıca samsun demir studyoda son günler diye yazmıştı bakalım görecez....

nedjohnlansen
14-06-10, 17:25
temmuz mu? çok geç değil mi? haziranın 21'ini bile geç bulurken haziran'da çıkmasına razıyım artık. temmuz, hatta temmuz sonu demek tarkan'ın albümünü düşünmeyi bırakmak demek. şimdiden düşünsek ne? daha önümüzde 1,5 ay var... ayrıca 1 şarkı eklenmesi neden 1 ay arttırıyor onu hiç anlamadım ya neyse... umarım doğru değildir.

smh
14-06-10, 17:29
temmuz ortası....

pare pare
14-06-10, 17:46
Temmuzmu . . . :9::15::16:

bleyz
14-06-10, 17:48
Uzun süredir yeni albümü beklenen Tarkan geçtiğimiz ay radyolara ve dijital müzik platformlarına dağıttığı sözü Aysel Gürel'e, müziği kendisine ait "Sevdanın Son Vuruşu" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplamıştı. Müzik dünyasında "Tarkan sonunda geri döndü" şeklinde yorumlanan bu şaşırtıcı çıkış albümle ilgili beklentileri de iyice artırdı. Herkes Haziran ayında yayınlanacak albümü daha da sabırsızlıkla beklemeye başladı. Çıkış şarkısı olması düşünülen "Acımıycak" isimli şarkının da tam bir hit olduğu kulaktan kulağa yayılmıştı. Ancak şimdi Tarkan hayranlarına bir iyi bir de kötü haberimiz var. İyi haber şu; albüme son anda yepyeni bir Sezen Aksu şarkısı dahil edildi. "Aşk Dansı" isimli bu şarkının çok güzel bir şarkı olduğu, albüme eklenmesinin son derece yerinde bir karar olduğu gelen duyumlar arasında. Böylelikle yeni Tarkan albümünde Sezen Aksu'nun imzasının bulunduğu şarkıların sayısı yediye çıktı. Kötü haber ise şu; tahmin edebileceğiniz gibi bu son dakika değişiklikleri yüzünden albüm çıkışı en az bir ay gecikecek. Kısacası Temmuz sonundan önce yeni Tarkan albümünü dinleyemeyeceğiz.
http://www.heryerdemuzik.net/muzik-magazin/36-muzikmagazin/694-tarkan-hayranlarina-bir-iyi-bir-de-kotu-haber.html

P.S bu haber tamamen twiter kaynaklı dün tarkanla ilgili arama yaptırırken yaşar gaganın söylediği herşeyi haber yapmışlar ama belirtmeliyim yaşar gaga albüm temmuz sonuna sarkar dedi ama espri gibi anladım ben samsun demire bilmiyorum ama 21 haziranda çıkar albüm ayrıca samsun demir studyoda son günler diye yazmıştı bakalım görecez....

Arkadaşım stüdyoda son günler muhtemelen kaydın ve miksajın son günleridir. Bunun tekrar mastering'i var. Albüm bitince fabrikaya gidecek, orada basılacak. Albümün kitapçıkları basılacak. Hepsi paketlenecek ve daha sonra albüm müzik marketlere dağıtılacak. Bunlar öyle dünden bugüne olacak işler değil. Yani stüdyoda şarkı biter bitmez albüm çıkar mı sanıyorsunuz onu anlayamadım.

ozgem__
14-06-10, 18:14
ya ne temmuzu ya :( :6:

jetaime
14-06-10, 18:46
Bu ne ya temmuz ne demek yaaaa oyle bir yaz albumu mi caikatiyorlar
cok kotu yaaaa ben onu turkiyede almak istiyorum yaaaa

leyla
14-06-10, 19:09
her dakika tarkan albumunu dusunuyorum ya ciksin artik
7 tane sezen sarkisi super bir album geliyor

trkntrkn89
14-06-10, 19:09
Arkadaşım stüdyoda son günler muhtemelen kaydın ve miksajın son günleridir. Bunun tekrar mastering'i var. Albüm bitince fabrikaya gidecek, orada basılacak. Albümün kitapçıkları basılacak. Hepsi paketlenecek ve daha sonra albüm müzik marketlere dağıtılacak. Bunlar öyle dünden bugüne olacak işler değil. Yani stüdyoda şarkı biter bitmez albüm çıkar mı sanıyorsunuz onu anlayamadım.

sen niye bu kadar gerginsin anlamadım:16: ben yarın çıkar demiyorumki studyoda son günler heralde 1,5 ay da sürmez bu işlerin hepsi dimi çünkü mastering genelde 1 hafta sürer öbür albüm basım dağıtılması falanda zor işler değil anladın ayrıca bende şarkıcı falan değilim bilmem gerekmez bunları ama 1,5 ayda sürmez bu dediklerin...

denizmavisi
14-06-10, 19:16
haziranda çıkması imkansız artık en iyi ihtimalle temmuz 15'i ile 20'si arası filan çıkabilir o da benim tahminim tabi en kötü ihtimalle de ağustos başında çıkar karma albümü gibi

Dark_blue
14-06-10, 20:08
Belli birsey albumun sarkacagi , albumun tanitimi bile yapilmadi 1 haftaya kadar nasil ciksin...

disiseytan
14-06-10, 20:10
offffff !!!! beklemeye devam galiba:(

Bamboo
14-06-10, 20:19
haziran sonuna yetişmez yaa.. :( temmuzda çıksa ben ona da razıyım..

start_the_fire
14-06-10, 20:36
Daha sabah yorum yazdıydım yeni albüm hakkında Kalbimden 7 gün sonra geciyor ama bu ay albüm cıkmaz gibi yorumlar yazdım aman albüm iyi olsunda 1 ay geç cıksın problem değil

TARQANIM
14-06-10, 20:51
cok iyi düsünmüsler bence ertelemekle temmuz cok iyi bi tarih cok sevindim bu habere

twilight
14-06-10, 20:59
iyi ya biraz daha bekleriz...ha bir ay...ha iki ay...önemli olan albümün bu sene hatta bu yaz icinde cikmasi..Karma'da Temmuzda cikti ama harikalar yaratmisti...hatirlarsaniz ;)

inci tanesi
14-06-10, 22:44
Offff sabrim kalmadi yaaa :)

berkan
14-06-10, 22:50
çok şaşırdım =)

denizarya
14-06-10, 23:20
bence gecikmez..cikar zamaninda...bu güvenilir bi haber degil

sally
15-06-10, 00:37
Yakinda cikar albüm beklemeye devam

ozkan1907
15-06-10, 01:11
Arkadaşlar mantıklı olun dmc nin sitesinde yakında tüm müzik marketlerde yazıyor. böle bir durum olsa kaldırılırdı kaldırılmasa bile sadece yakında yazardı falan filan kısacası ben 10 gün içinde temmuza sarkmadan çıkıcaktır diyorum.

simgem__
15-06-10, 13:51
en yakın zamanda çıkar inş. temmuzda çıkacaksa da 1 ay daha bekleriz napalımm:((

trkntrkn89
16-06-10, 05:06
bence de 21 haziran da çıkar dediğim gibi bu haber sadece twitter üzerine kurulu yaşar gaga gülücük falan koymuştu sonuna hani sürekli erteleniyor diye temmuza da ertelenir gibisinden samsun demire yazdığı bişey albüm bence 10 güne çıkar hiç beklemediğimiz bi anda...

meryem_17
18-06-10, 10:43
:6::6::6: Haziran geç derken temmuza ayına uzadıı offf artık albümü elime almadan hiçbir habere inanmıycammm:5::5::5: