PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oben'den haberler

smh
11-06-10, 20:50
bugünkü yazısının bir bölümünde Tarkan'dan bahsediyor iki yeni şarkı girmiş albüme..işte o bölüm

Tarkan yerine BeeGee

Geçen gün masamda Tarkan’ın şirketi Hitt Müzik yazılı bir zarf gelince heyecanlandım. Çünkü ben dinledikten sonra iki yeni şarkı yakaladığını ve bunlar için Ozan Çolakoğlu’yla tekrar stüdyoya girdiğini biliyorum. Albümünü bu kadar çabuk çıkmayacağını biliyordum ama yine de bekleyiş büyük olunca insan umutlanıyor. Neyse, zarfın içinden Hitt’in destek çıktığı DJ BeeGee’nin albümü çıktı. Trance müziğinin sağlam ismi BeeGee’nn Tranceform 2010 isimli albümünün tanıtım gecesinde DJ’i Anjelique’de dinlemiştim. Hatta o gece Tarkan’ın son hiti ‘Sevdanın Son Vuruşu’ da remiksiz ilk kez çalındı. Bir ara Yasemin Kozanoğlu da çaldı, yaşıyormuş, görmüş olduk. Yaz partilerine uygun Tiesto, Bob Sinclar, Sander Van Door şarkılarının BeeGee yorumu dinlenir...

yazının tamamı için:http://www.haberturk.com/yazarlar/522570-modern-pavyon-kadinlari

denizmavisi
11-06-10, 22:04
maşallah bi biz dinleyemedik şu albümü herkes dinlemiş bu ne ya bi de yeni şarkılar eklenmiş görünen o ki Tarkan bu yazı da kaçıracak maalesef

denizarya
11-06-10, 22:24
acaba bu yeni iki sarkidan dolayi albüm cikis tarihi gecikirmi

start_the_fire
11-06-10, 22:34
maşallah bi biz dinleyemedik şu albümü herkes dinlemiş bu ne ya bi de yeni şarkılar eklenmiş görünen o ki Tarkan bu yazı da kaçıracak maalesef

Biz hayranlayırız biz kardesim neyiz ki , bize dinlettirecekler en son bizler dinleriz böyle bekleriz bekleyelim bakalım ölecek değiliz ya :16:

twilight
11-06-10, 23:03
Oben'de masallah her sarkiyi dinliyor...Olsun,en son biz dinleyelim ama onlardan cok dinleyelim :P

mordum
11-06-10, 23:33
bu ay imkansız çıkmaz bu albüm...

sally
12-06-10, 01:29
2 Sarki daha mi yaza yetisir albüm

fatihvefatih
12-06-10, 01:48
İlk defa böyle bir şey yaşıyoruz Tarkan'ın albümüyle alakalı, inşallah sonuda güzel olur, milyonlarca satar bu albüm hem Türkiye2de hem de tüm dünyada!!

günışığım
12-06-10, 03:38
12 yerine 14 sarki vardir belki 2 sarki daha girdiyse

meryem_17
12-06-10, 13:55
Yhaaa tmm 2 tne daha şarkı alması çok güzel ama haziranın 21'inde çıksın artık şu albümmmm sabrım kalmadııı artıkkkk...

fincan
12-06-10, 14:16
bunlar samsun demirin bahsettiği yeni şarkılar galiba
biri sezen aksu'nun olan ama şarkıyı dinletmemiş arkadaşlar kızmayın hemen yetiştirmeye çalışıyolar hem hepimiz süper bi çıkış yapsın istiyoruz değilmi o zaman birazcık daha sabır lütfen üzerinde yeterince baskı var zaten bide biz sitem edip üzmeyelim onu

ozgem__
12-06-10, 15:32
ya bir sürü şarkı giriyo.. ertelenmez inşallah..

Nzl
12-06-10, 16:00
hepsi seninmi şarkısıda a-acayipsin albümüne son anda eklenmiş ve tarkan'ın kariyerinde çok önemli bir yer edinmişti. Yine aynı durum söz konusu sanırım. Belliki yeni şarkılarında çok özel bir tılsım yakaladı Tarkan... Albüm tarihinin daha fazla erteleneceğini de sanmıyorum. Muhtemelen albümün mayıs sonundan Haziran sonuna kaydırılmasının sebebi de bu iki süpriz şarkı'dır...

jetaime
12-06-10, 18:53
Vay 2 daha sarki mi var vayyy album degil ya iki album cikartiyo bizim askim

ama ben cok uzgunum borumda hic calmiyorlar sevdanin son vurusu sadece hande yener bodrum sarkisi cikiyo

serennn
13-06-10, 20:05
demekki o yüzden geciktii albümm ama çatlamak üzereyiz orta yerimizdenn artıkkk çıksınn yaa !!! gerçi ben albümden çok vereceği konser yerlerini merak ediyorummm :D:D:D

pare pare
14-06-10, 01:21
Yeniden beklememizmi gerek . . . Kac ay surer bu isler (((

simgem__
14-06-10, 12:38
neyse bu kadar bekledik az daha bekleyebiliriz ...

gizem-akkaş
14-06-10, 14:02
yaaa yeter ama artııkk çok bekledikkkk ben çok özledimmmmm nolur ben 1 2 ay daha beklemek istemiorummm gerçi bukadar bekliyince sonu her zaman çok güzel oluyo bomba gbi patlıo kmse hzına yetişemio amaaaa ben çok çok özledm aşkımıııııııııı:(((

start_the_fire
14-06-10, 15:39
Benim kalbimden geçen 7 gün sonra cıkması ama bu tip haberleri görünce pek inanasım gelmiyor açıkcası temmuz da cıkabilir Albüm arkadaslar