PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : @samsun demir twitter

mordum
10-06-10, 01:19
@samsundemir Sezen aksu pop muzigin kralicesi ...muhteşem bir yeni şarkı ...Tarkan için...çok heyecanlandim...
40 minutes ago via Echofon

fatihvefatih
10-06-10, 01:20
Evet az önce bende gördüm, ya bu albüm yaza yetişmeli offffffff ;(((((((((

smh
10-06-10, 01:49
sanırm istediği şarkıyı buldu Tarkan artık Haziran sonuna çıkartabılır inş.

denizmavisi
10-06-10, 01:59
ooo daha yeni şarkı mı alıyor böyle giderse bu ay filan çıkartamaz bizler yine kök salarız bu sene de:11:bi kere de zamanında çıkartsa şaşardım zaten

xurush'nine
10-06-10, 02:05
Ben de az once Kral tv'de sunu duydum:Mustafa Ceceliye sordular yeni projelerini,o da evet bir projem var, ben de heyecanla bekliyorum, Tarkan albumunde bir kac sarkim var,cok yogun calisiliyor suan studyoda, insallah cok yakinda cikar dedi.. :17:

fatihvefatih
10-06-10, 02:35
Ben de az once Kral tv'de sunu duydum:Mustafa Ceceliye sordular yeni projelerini,o da evet bir projem var, ben de heyecanla bekliyorum, Tarkan albumunde bir kac sarkim var,cok yogun calisiliyor suan studyoda, insallah cok yakinda cikar dedi.. :17:

Haberler çok güzel bende çok heyecanlıyım ;))))))

denizarya
10-06-10, 02:43
ben halen inanmiyorum..samsun demir sanmiyorum twitter da yorum yazsin

Yakisikli89
10-06-10, 03:37
Bu sarki insallah coktan okunmus ve samsun demire dinletilmistir. Ama simdi bu sarkiyi ekliyorum derken, baska sarkisini cikarir albümden :16: Ya hepsini koysun dinliyelim :21:

nedjohnlansen
10-06-10, 03:43
tarkan 1 şarkı için mi bekletiyordu albümü? ayrıca sezen aksu'nun başka parçaları yok muydu albümde? bu şarkı yeni mi ekleniyor yoksa eklenmiş şarkıdan yeni diye mi bahsediyor onu anlamadım. ha yeni şarkıysa 21 haziran'a biraz zor çıkartmaları albümü. ayrıca tarkan hit mi bekliyor albüme? yok mu yani hiti? ben albümün tamamının hit olmasını beklerdim. umarım öyledir. karma, ölürüm sana, aacayipsin albümlerindeki her şarkı kendi başlarına ayakta durabilecek, hit olabilecek, single olarak çıkarılabilinecek şarkılardı. umarım bu da öyle olur.

günışığım
10-06-10, 04:01
ertelenir album temmuza bu gidisle =) artik beklemeyelim naparsa yapsin Tarkan beyimiz =)=)

hermes
10-06-10, 08:27
Bu "Acimayacak" adli parca olabilir... Cikis parcasi olarak karar vermislerdir. Bu album Haziran bitmeden cikar.

Demistim ki... Bu harbiden yeni bir sarki heralde.

İZMİRLİ
10-06-10, 10:13
Şu twitter muhabbetleri iyice baydı.

kartales26
10-06-10, 10:22
bu albümün haziranda çıkması artık imkansız gibi,artık bu gidişle albüm bence bayram sonrası çıkar inşallah yanılıyorumdur

start_the_fire
10-06-10, 10:46
Oh ne güzel yeni haberler alıyorum ama sanırım galiba bu ayın sonuna yetişmeyecek gibi hislerim var içimde insallah yanılıyorumdur

kartales26
10-06-10, 10:59
az önce samsun demir'in twiter daki yorumları okudum.samsun demir artık tarih vermek istemiyor.hatta sonbaharda mı çıkacak diye sormuşlar tarkan'ın kararına uyacağız diye yazmış.Böyle giderse sonbahara kalacak gibi.Bence zaten tarkan'ın kafasında haziran ayında albüm çıkartmak gibi bir düşünce yoktu.Çünkü sevdanın son vuruşunu çıkartmasından belliydi albümün gecikeceği.karma albümünde de öyle olmuştu kuzu kuzu mayısta çıkmıştı albüm ağustosta.

ece**
10-06-10, 10:59
yinemi çıkmıyo ya amaann .... bizde tatil planımızı bile kasıla kasıla yapıyoruz albüm çıkacak. diye.. :S

simgem__
10-06-10, 12:53
güzel haberler geliyor:))) umarımm albüm daha fazla gecikmeden elimizde olurr....

anakha26
10-06-10, 13:08
Ben anlayamıyorum. Ceceli ayrı, çolakoğlu ayrı, samsun demir ayrı şeyler söylüyor. biri yeni şarkı var diyor, biri çopk az kaldı gün sayıyoruz diyor. Biri mixler mastering tamamlandı diyor. Nedendir bu kopukluk anlayamıyorum. Habire tahmin yürütmek zorunda kalıyoruz. tarkan.com deseniz ayrı bir muamma. DMC sitede çok yakında yazıyor. doğru düzgün haber alabileceğimiz hiç bir kaynak yok. Albüm nasıl gidiyor? ne zaman çıkacak? hangi şarkılar var? Basın danışmanı mı yok. aylar öncesinde medyada dinleyen insanlar var. Şarkılara yorum yapan gazeteciler var. Ama doğru düzgün haberi olan bir hayran, fan...vb.yok.
Niye inemiyorlar topluma? Neler oluyor gerçekten anlayamıyorum :(:(

Yakisikli89
10-06-10, 13:13
Iki ihtimal var:

1. En gec yedinci ay cikarir, yada agustos basi ..
2. Bence 'Sevdanin Son Vurusu'nun bu kadar sevilmesi üzerine yeni bir yaz hiti cikarmak istemiyor, yada planlamiyor ... ki kisin cikarmak istiyebilir

ozgem__
10-06-10, 14:31
tarkan için çok sevindim ama albüme girerse albüm işi çok uzayacak :(

yigit
10-06-10, 17:21
hayırlısı olsun :)

Dark_blue
10-06-10, 17:25
Album agustosa sarkar demedi demeyin hehe

jetaime
10-06-10, 17:31
Evet insallah yakinda cikacak yaaa

CanK
11-06-10, 01:51
Yeni şarkı demesi yeni eklendiği anlamında söylenmemiş ki niye heycan yaptınız.
Ben bizzat görüştüm 21-25 Haziran arası yetiştirmeye çalışıyoruz ekibin yetiştireceğinden eminim sözlerini size aktarabilirim..(:

günışığım
11-06-10, 03:13
erteleme yokmus arkadaslar haziran ortasi yada soylenen 21 haziranda cikmasi olasiligi devam ediyormus cok guzel :-)

ece**
11-06-10, 11:47
Yeni şarkı demesi yeni eklendiği anlamında söylenmemiş ki niye heycan yaptınız.
Ben bizzat görüştüm 21-25 Haziran arası yetiştirmeye çalışıyoruz ekibin yetiştireceğinden eminim sözlerini size aktarabilirim..(:

yoksa tarkan senmisin :P :P :P :P :24:

HakanÇelik
11-06-10, 12:11
Arkadaşlar hepinizi çok tedirgin görüyorum. Lütfen arkanıza yaslanın ve sakin olun. Aldığım bilgilere göre albüm bu ay çıkacakmış. Derin derin nefes alın ve mutlu olun. Güzel günler bizi bekliyor. Emin olabilirsiniz...

TarkanColl FanClub Yönetimi

HakanÇelik

CanK
11-06-10, 12:33
yoksa tarkan senmisin :P :P :P :P :24:

Yok cnm okadarda değil ancak yazdıklarım gerçekten samimi bilgilerdi..:8:

simgem__
11-06-10, 13:34
Arkadaşlar hepinizi çok tedirgin görüyorum. Lütfen arkanıza yaslanın ve sakin olun. Aldığım bilgilere göre albüm bu ay çıkacakmış. Derin derin nefes alın ve mutlu olun. Güzel günler bizi bekliyor. Emin olabilirsiniz...

TarkanColl FanClub Yönetimi

HakanÇelik

:20::20: bencede ...sakin olmakta fayda var...
harika ya gerçekten çok az kaldı bu seferr :20: