PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rihanna kime niyet kimse kısmet!

smh
08-06-10, 22:53
http://www.posta.com.tr/magazin/magazinde/HaberDetay/Rihanna_kime_niyet_kimse_kismet_.htm?ArticleID=325 16

TARQANIM
08-06-10, 22:59
rihannayi bi zamanlar cok severdim oda düsüse dogru gidiyo artik.. yabanci sanatcilarla ayni sahne alma konusunda tarkan agir davraniyo rihannayla olacaksa bu 2-3 sene önce olmaliydi.. neyse kendi bilir

xurush'nine
08-06-10, 23:10
Bildigim kadariyla Nil'in babasi show dunyasiyla(ya da muzik sektoruyle) hasir nesir birisi..Odan dolayi ola bilir..Abarticak bir sey yok ki..
Bana kalirsa Rihanna Tarkan'la sahneye cikmak icin para odesin.Rihannadaki sartlar, sahne Tarkan'da olsaydi ooo neler yapmazdi.. ;)

schumaer
08-06-10, 23:11
rihanna düşüşe doğrumu gidiyo... :D:D:D:D güzel espri :D :D

inci tanesi
08-06-10, 23:21
Bize ne Rihnna'dan yaaa...Tarkan'im tek basina bize yetiyo da artiyo bile

start_the_fire
08-06-10, 23:22
Of rihanna kim ya şunun surasında 4, 5 senelik bir gecmisi var bu kadar büyütmeyin jennefer lopez olsa gam yemicem

tarkaseksüel
08-06-10, 23:31
Of rihanna kim ya şunun surasında 4, 5 senelik bir gecmisi var bu kadar büyütmeyin jennefer lopez olsa gam yemicemgeçmişini mi bakmalı yaptığı işin kalitesine mi

schumaer
09-06-10, 00:16
şu anda kadınlarda l.gagayla birlikte dünyanın en iyisi tartışılmaz.. düet olsa çok büyük sükse olur

bounce
09-06-10, 00:20
Michael abimizden sonra pop bunlara kaldı işte. lady gagalara rihannalara ona buna.....
Tarkan'dan daha başarılı olduğunu hiç sanmıyorum. tek şansı amerikan vatandaşı olması. ha diyeceksiniz ki türk vatandaşı olmak şansızlık mı... kalbinizi kırarım.

DaLy
09-06-10, 00:39
rihannayi bi zamanlar cok severdim oda düsüse dogru gidiyo artik.. yabanci sanatcilarla ayni sahne alma konusunda tarkan agir davraniyo rihannayla olacaksa bu 2-3 sene önce olmaliydi.. neyse kendi bilir
Rihhanna'nın yaptığı müziği pek beğenmem ama kadının düşüşe falan geçtiği yok.Sayısız billboard birincilikleri vs var..

Haberin geri kalan kısmıyla ilgilenmiyorum çünkü Nil Özalp gelip geçici bi balon=)

TARQANIM
09-06-10, 00:59
Rihhanna'nın yaptığı müziği pek beğenmem ama kadının düşüşe falan geçtiği yok.Sayısız billboard birincilikleri vs var..

Haberin geri kalan kısmıyla ilgilenmiyorum çünkü Nil Özalp gelip geçici bi balon=)
evet birincilikleri var suan starligin en yüksek noktasindan düsmek üzere demek istedim baska starlarin dönemi olacka önümüzdeki yil falan yani tipki digerlerin dönemi gectigi gibi ne demek istedigmi anlatamadim neyse.. kisaca tarkan onunla düet yapmasini istemem

emremurat
09-06-10, 01:01
rihan na felan hepsi boşşşş TARKAN HOŞ TARKAN.... boşverin bunları biz megasıtarımıza bakalım yaptığım işlerle gurur duyalım!!! arkadaşlar...

tarkan bir numaradır herzaman yine bir numar... sevdanın son vuruşuna bayıldım yine harika yine özelbir şarkı öteki sanaçıların şarkıları gibi boşet, balon deyil... lokomotif şarkıalr deyil hiçde olmadı tarkan herzaman özel kaliteli işler yapdı ve öyle olacak herzaman.. albümü sabırsızlıkla bekliyorum herkese sevgiler..

Dark_blue
09-06-10, 01:09
o bu degilde , her ismi yazildiginda tarkanin eski sevgilisi lafini yapistirdi ya uzerine bravo valla...ayrica tarkan neden buna para versin ayni sahneye cikmak icin sacmalik inandirici bile degil...

DaLy
09-06-10, 01:45
evet birincilikleri var suan starligin en yüksek noktasindan düsmek üzere demek istedim baska starlarin dönemi olacka önümüzdeki yil falan yani tipki digerlerin dönemi gectigi gibi ne demek istedigmi anlatamadim neyse.. kisaca tarkan onunla düet yapmasini istemem
Tekrar belirtiyim Rihanna'nın yaptığı müziği beğenmiyorum ama şu bir gerçek ki Rihanna,Xtina,Lady Gaga gibi isimlerin büyük bir düşüşe geçeceklerini düşünmüyorum çünkü hepsinin ayrı ayrı onlarca rekorları var ve albümleri milyonlar satıyor.Bunca rekor kıran bunca birincilikleri bulunan ve çağımızda albümleri milyonlar satan starların kolay kolay düşüşe geçeciğini düşünmüyorum.Teknolojonin ilerlediği bu çağda milyon satmak her stara nasip olmuyor çünkü..

nedjohnlansen
09-06-10, 01:54
nil özalp mıdır nedir sinirlerimi bozmaya başladı, neden bilmiyorum.

Yakisikli89
09-06-10, 04:07
rihanna düşüşe doğrumu gidiyo... :D:D:D:D güzel espri :D :D

Belki tam olarak düsüse gecmiyor ama Chris Brown ile yasadiklari olay kariyerini cok zedeledi. Son albümüylede ciktigi anda umdugu ilgiyi bulamadi.

kartales26
09-06-10, 10:24
şu anda kadınlarda l.gagayla birlikte dünyanın en iyisi tartışılmaz.. düet olsa çok büyük sükse olur

hayır yanılıyorsun şu an lady gaga ile birlikte en büyük beyonce bunu bütün dünya kabul etti.rihanna daha sonraki gelen grupta...

start_the_fire
09-06-10, 10:34
geçmişini mi bakmalı yaptığı işin kalitesine mi

Yaptığı işe bakarsan jennefer lopez , thalia , shakira'nın yanından gecmez ki tarkanın yanından asla gecmez , rihanna kim ya

Michael abimizden sonra pop bunlara kaldı işte. lady gagalara rihannalara ona buna.....
Tarkan'dan daha başarılı olduğunu hiç sanmıyorum. tek şansı amerikan vatandaşı olması. ha diyeceksiniz ki türk vatandaşı olmak şansızlık mı... kalbinizi kırarım.

Sana %100 katılıyorum

ozgem__
09-06-10, 13:38
bence bizi hiçbiri enterese etmez.. artık nill le tarkan anılmasa diye umuyorum..

meryem_17
09-06-10, 19:21
Rihannayıda sewiorum ama bizim Megastarımızın tırnağı olamaz asla. :P :P :P Dua etsin ki sadece amerikalı

jetaime
09-06-10, 22:39
Rihana hic sevmedim ben

denizarya
09-06-10, 23:57
keske tarkan ile ayni sahnede olsaydi..bu arada nil özalp in tarkanin sevgilisi olduguna inanmiyorum

arau
10-06-10, 20:30
rihanna düşüşemi geçti ben daha yeni başlıyor diye düşünüyorum. 40 yaşındaki kyle minogue bile hala zirvede. 22 yaşındaki yeni yetme mi düşüşe geçimiş çok komiksiniz. tarkan'la düet fikrine gelince ses renkleri ve müzik türleri birbirlerine yakışmaz diye düşünüyorum. yani düet yapmak için sadece iki güzel ses değil iki birbirine uyumlu güzel ses lazım sanki................

TARQANIM
10-06-10, 20:45
iyki bi yorum yaptim yani! adi üstünde herkes düsündüklerini söylüyo buda benim düsündüklerimdi ve bunu düsünen ve gören tek ben degilim .. biri ne yazarsa herkes onun pesinden gidip ayni düsünyo bunu görüyorum bazi arkadaslarimizda .. birakinda herkes düsündüklerini özgürce yorumlasin!!! ayrica yeterince yabanci sanatcilari takip eden biriyim

serennn
11-06-10, 15:24
keske tarkan ile ayni sahnede olsaydi..bu arada nil özalp in tarkanin sevgilisi olduguna inanmiyorum

aynennnnnnn:20: