PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yine okan ve yine 'tarkan'

smh
07-06-10, 01:58
az önce medya kralında bedük konuktu bedük columbia recordsla anlastığını agustosta new yorka gideceğini fln söyleyince okanda espriyi patlattı tabi hemen'tarkan'ada bi el uzatırsın artık dedi bedükde estağfurullah diyerek mütevazı takıldı yorumları beklıyorum arkadaşlar..

TARQANIM
07-06-10, 02:02
okan da tarkanin albümü sabirsizlikla bekliyo koyu tarkan hayrani ve o yüzden espirili sekilde takiliyo..

CanK
07-06-10, 13:01
Kıskanıyor..(:

haluk seki
07-06-10, 13:16
arkadaşlar okan tarkanın başarısını yakışıklılığını
vee en önemliside bütün kızların tarkana hayran olmasını kıskanıyor
belki eşide tarkana hayrandır da ondan kıskanıyordur

MARY JANE
07-06-10, 13:27
reytingleri arttırmak için herhalde devamlı tarkandan bahsediyor. ama artık bu sataşmaları bıraksın. kendine gelsin. orda olmayan birinin arkasından konuşmak insanlığa yakışmaz. bu adamın her lafı sinirime dokunuyor yaa.

ece**
07-06-10, 14:00
ya nekdar büyütüp takıyosunuz okan'ın dediklerini.adam iyi bişey bile dese ondada bişey arayacaksınız.herkese takılıoyo okan,onun da tarzı bu ne yapalım yani..reklamın iyisi kötüsü olmaz..öyle düşünün bari her hafta tarkan diyosa okan,tarkanı sewdiğindendir.bukadar büyütmeye gerek yok...tarkan bile tebessüm ediyodur bence dediklerine..

hilfa
07-06-10, 14:05
:5:bigün bu bücüre biri dur diyecek ya bakalım ne zaman:5:

meryem_17
07-06-10, 14:30
:5:bigün bu bücüre biri dur diyecek ya bakalım ne zaman:5:

Aynen arkadşım bencede biri bu okana haddini bildirmeli adamı hiç sewmiorum yhaaa:13:

ozgem__
07-06-10, 15:23
okan niye bu kadar tarkanla ilgileniyor acabaaa:))))) ne alıp veremediği varr

İZMİRLİ
07-06-10, 15:27
Medya Kralı, Değil Medya maymunu olmalıymış programın adı, hiç değilse gelen konuklar okan'a fıstık atardı.

DaLy
07-06-10, 15:34
Okanı seviyorum Tarkanı da seviyorum.Ne Okan'ın ne de Tarkan'ın reklama ihtiyacı yok.Ayrıca sadece Tarkana takılmadı bir sürü şarkıcı ismi geçti programda...

özge
07-06-10, 15:49
iyi izlememişsin arkadaşım tek Tarkan demediki Tarkan kenan doğulu bir kaç kişiyi daha söledi hatırlamıyorum amaa birsürü isim saydı bedükte estafurullah dedi gayette ciddi şekilde bir konuşma geçmişti...yani medya gibi hayranlarda ortalığı kızıştırmasın bu siteyi tüm medya takip ediyo unutmayalım..okana herkez alıştı adamın tarzı o değişmez artık..örn; nihat doğanlaa acaip alay ediyo ama nihat halen çıkıyo nedenn çünki herkeze aynı şeyi yapıyo ordaki konuklara ve telefonla bağlanan herkeze aynı şeyi yapıyo bence bu kötü niyet değil sadece show amaçlı doğal olarak..

smh
07-06-10, 16:14
iyi izlememişsin arkadaşım tek Tarkan demediki Tarkan kenan doğulu bir kaç kişiyi daha söledi hatırlamıyorum amaa birsürü isim saydı bedükte estafurullah dedi gayette ciddi şekilde bir konuşma geçmişti...yani medya gibi hayranlarda ortalığı kızıştırmasın bu siteyi tüm medya takip ediyo unutmayalım..okana herkez alıştı adamın tarzı o değişmez artık..örn; nihat doğanlaa acaip alay ediyo ama nihat halen çıkıyo nedenn çünki herkeze aynı şeyi yapıyo ordaki konuklara ve telefonla bağlanan herkeze aynı şeyi yapıyo bence bu kötü niyet değil sadece show amaçlı doğal olarak..

iyi izledimde arkadaşım tarkan'la olan kısmı beni ilgilendiriyo...;)

özge
07-06-10, 16:28
iyi izledimde arkadaşım tarkan'la olan kısmı beni ilgilendiriyo...;)

:):):) haklısınn amaa yani tek Tarkana taş atmıyo zaten kendide diyo ben programaa starları çağırmam diyo yani onların büyüklüğünü kabul ediyo:D bizim buna sevinmemiz lazım..kendi ağzıyla dedi yabancı yerde Türküm diyince Tarkanı soruyolar o yüzden gıcığım diyo:):) adam daha ne desin..

günışığım
07-06-10, 19:06
okan iste aman takilmayin

fatihvefatih
07-06-10, 19:23
ya nekdar büyütüp takıyosunuz okan'ın dediklerini.adam iyi bişey bile dese ondada bişey arayacaksınız.herkese takılıoyo okan,onun da tarzı bu ne yapalım yani..reklamın iyisi kötüsü olmaz..öyle düşünün bari her hafta tarkan diyosa okan,tarkanı sewdiğindendir.bukadar büyütmeye gerek yok...tarkan bile tebessüm ediyodur bence dediklerine..

Nasıl büyütmeyeceğiz Ece!! Dediği laflar kavgada söylenmez!! Okan'ı 10 senedir izlemiyordum yaklaşık 10-15 gün önce Nihat Doğan konukken bi bakayım dedim 15-20 dakika zor dayandım aynı afra tafra devam ediyor!! Bir daha bana Okan'ı övmeyin lütfen!!

start_the_fire
07-06-10, 21:22
OKanın söyledikleri umurum bile değil ya :), kendini gündeme sokmak icin elinden geleni yapıyor yazık

denizarya
07-06-10, 22:01
sadece tarkana da bi el atarsin degil..kenan doulu icin de dedi..bedük sanmiyorum dünya capinda birsey yapabilsin..cünki onda o tarkan da oldugu gibi bir karizma yok

ece**
08-06-10, 11:15
Nasıl büyütmeyeceğiz Ece!! Dediği laflar kavgada söylenmez!! Okan'ı 10 senedir izlemiyordum yaklaşık 10-15 gün önce Nihat Doğan konukken bi bakayım dedim 15-20 dakika zor dayandım aynı afra tafra devam ediyor!! Bir daha bana Okan'ı övmeyin lütfen!!

sen sewmiyosun diye yalandan rol kesecek halimiz yok kusura bakmada...

kendi ağzıyla dedi yabancı yerde Türküm diyince Tarkanı soruyolar o yüzden gıcığım diyo:):) adam daha ne desin..

özge açıklamış zaten,benim açımdan sevmemek gibi bi sebep yok...

simgem__
08-06-10, 12:00
off artık takmıyorum bu adamı ne dediği de umrumda bile değil istediği kadar sataşsın birilerine , reklam yapsınn ...:12:.tarzı öyle onun alışmamız lazım artıkk ...:12::12::12:

gülcan
08-06-10, 13:15
Bu adamın söyldiklerine ne yorum yapılırki ıyyy görmeye bile tahammül edemiyorum konuştuklarına yorum yapayım.. Egosunu bir türlü tatmin edemiyor.. Tarkan'la neden uğraşıyor anlamıyorum.

smh
08-06-10, 13:46
sadece tarkana da bi el atarsin degil..kenan doulu icin de dedi..bedük sanmiyorum dünya capinda birsey yapabilsin..cünki onda o tarkan da oldugu gibi bir karizma yok

sana katılmıyorm bunun karizmayla alakası yok bedük dünya standartlarında müzik yapıyo bilmiyorm son albümünü dinledin mi gerçekten süper columbia records aptal değil herhalde bu adamla anlaşma yaptığına göre zaten türk de demezsin,tabıkı tarkan'ın basarısı bence daha büyük çunku turkçe şarkılarla dünyada tanındı tarkan.Bedük amerikan piyasası için uygun 5 yıl içinde grammy alırsa şaşırmam

sally
08-06-10, 20:03
Dilli düdük okan Tarkan sayesinde gündemde kalmaya calisiyor

Dogancan_Bay
09-06-10, 00:00
arkadaşlar okan , tarkan ' ı sevmedi hiç.hatta gay demişti ona o yüzden sevmez yani .

jetaime
09-06-10, 22:37
Kiskaniyo yaaa ahahaha