PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan biten aşkin peşinden koşuyor!

ozangüney
03-06-10, 11:31
Uyuşturucu olayından sonraki suskunluğunu yepyeni bir single ile bozmaya hazırlanan Tarkan'ın şimdi de aşk hayatının sekteye uğradığını öğrendim! Yedi yıllık avukat sevgilisi Bilge Öztürk'le Temmuz 2008'de yollarını ayıran Tarkan, 2009'un ilk aylarından Nil Özalp ile aşk orucunu bozmuştu. Hoş, aşıklar herkesin yaptığı gibi başlarda aşklarını yalanlasa da sonra kabullenmişlerdi! Hatta Tarkan, gözlerden uzak ilişki yaşadığı sevgilisi Nil Özalp'e, şubatta çıkardığı albümüne adını verdiği 'Acıkolik' adlı şarkıyı da hediye etmişti. Ancak öğrendim ki, yaklaşık bir yılı aşkın süredir devam eden ilişki, Tarkan'ın kıskançlıkları yüzünden bitmiş!

NİL YÜZ VERMEMİŞ!
Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Tarkan; Selim-Marcella Hamamcıoğlu çiftinin Kız Kulesi'ndeki Formula 1 partisine gidince şaşırmıştım. Sonrasında öğrendim ki; Tarkan, kendisini terk eden Nil Özalp'ı görüp konuşmak için partiye gitmiş. Ancak partideki bir arkadaşımdan öğrendiğime göre, Nil ile Tarkan mekanda köşe kapmaca oynamış; Nil kaçmış, Tarkan kovalamış!!! Tarkan, Kız Kulesi'nin ardından Reina'ya geçen Nil'in yine peşinden gitse de, amacına ulaşamamış! Nil'le barışmak için bin takla atan Tarkan, bakalım amacına ulaşabilecek mi!!!

http://www.gecce.com/yazarlar/bulent-cankurt/tarkan-biten-askin-pesinden-kosuyor-150483.html

start_the_fire
03-06-10, 11:43
Hahaha ya yok böyle birşey sabah sabah uyandım habera bak ya dünya tersine döndü, herhalde daha uyanamadım

ekrem
03-06-10, 11:54
hiç sanmıorum doğru olduğunu

twilight
03-06-10, 11:57
:14: Oldu,nane...
Baska,bir de Tarkani affetsin die pirlanta yüzük de almis mi Nil'e? :)
Abarttilar da abarttilar yaw...Ne zaman sevgiliydiler ki ne zaman ayrilmislar ki yani... :) Yuh diyorum ben baskada bi sey demiyorum...Bide en cok seye güldüm...Tarkan arkasindan kosuyormus Nil'in...Tarkan caddeye ciksa yemin ederim en az 1000 kiz arkasindan gelir ya...Ne nil'i...Tarkan Madonna'nin bile pesinden kosmaz yaw... !:15:

hilfa
03-06-10, 12:37
:18::18::5:pesssss yani magazinciler aşmış kendini artık:5::18::18:

fincan
03-06-10, 13:07
hangsine inanalım iki gün öncede aynı gazete tarkan yüz vermedi Nil e demiyormuydu bari kendi haberlerini takip etseler de kendileriyle çelişmeseler madem asparagas yapacaksınız devamlılığı olsun haberin

ece**
03-06-10, 13:07
puhahahaha yuhh yaaa :))) tamam aşk adama herşeyi yaptırır ama bilge için yapardı bukadarını en kötüsünden yani:) biraz üsturuplu atın beee :D:D

MARY JANE
03-06-10, 13:16
bunu görenlerin gözleri bozuk olduğu için kim kimin peşinden koşmuş ayırt edemediler herhalde. dünyada bayan nesli mi tükendi acaba? tarkan o reklamcının peşinden koşmuşmuş.
aşk yaşamadan nasıl eski sevgili olunur çok merak ediyorum. madem geçen yıl vardı bu ilişki de geçen haziran ayında tarkan "sevgilim yok", geçen ramazanda da "bu dövmenin sahibini arıyorum" dedi. yok arkadaş bu gazetecilerin beyni sulanmış bence.
bu haberi geçen gün yazılan habere nispet olsun diye yazmadılarsa bende insan değilim.

fatihvefatih
03-06-10, 13:36
Türk Magazincilerine "Dünya Asparagas Haber Ödülü" verilmeli bu haber üstüne zuhahahahahahhaaaaa

Bamboo
03-06-10, 14:26
Türk Magazincilerine "Dünya Asparagas Haber Ödülü" verilmeli bu haber üstüne zuhahahahahahhaaaaa

kesinlikle... :20:

DaLy
03-06-10, 14:39
Kaynağa bak yalnız:18:

günışığım
03-06-10, 14:47
:28: :28: :28: :28: :28: :28: :28:

xurush'nine
03-06-10, 15:11
Bi elime gecsin bu Tarkan oldurucem valla..Bak bak neler yapmis kimin icin hem de..;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jetaime
03-06-10, 15:11
hep guluyorum ne kadar sacma bir haber
yalan yalan yalan

ozgem__
03-06-10, 15:20
NİL YÜZ VERMEMİŞ!
Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Tarkan; Selim-Marcella Hamamcıoğlu çiftinin Kız Kulesi'ndeki Formula 1 partisine gidince şaşırmıştım. Sonrasında öğrendim ki; Tarkan, kendisini terk eden Nil Özalp'ı görüp konuşmak için partiye gitmiş. Ancak partideki bir arkadaşımdan öğrendiğime göre, Nil ile Tarkan mekanda köşe kapmaca oynamış; Nil kaçmış, Tarkan kovalamış!!! Tarkan, Kız Kulesi'nin ardından Reina'ya geçen Nil'in yine peşinden gitse de, amacına ulaşamamış! Nil'le barışmak için bin takla atan Tarkan, bakalım amacına ulaşabilecek mi!!!
bu bölümünü çok komik yazmışlar bayıldım :) anca bu kadar güzel senaryo yazılır yaaa :) nill kaçmış tarkan kovalamış ha :) çok güldüm :18:

serennn
03-06-10, 15:32
hayatımda bu kadar saçma haber görmedim yok daha neler yaniii tam tersi olmasın o !!

TARQANIM
03-06-10, 15:53
:21:kovaladikca kacan ates böcegimmisin haha cok seker bi haber bence kizmaya gerek yok

denizarya
03-06-10, 15:56
hic inandirici degil...

impossible
03-06-10, 16:09
hikaye haberler bunlar...

tarkanın kızlarla işi yok gerçek aşkını buldu dövmesini yaptırdı fazla söze gerek yok...
dediğimin arkasındayım...

gülcan
03-06-10, 16:41
Nil yüz vermemiş.. yalan bir haber daha..

disiseytan
03-06-10, 16:45
Bencede haber hiç inandırıcı degil ki Tarkan aşık oldugu zamn belli edio zaten kndini sadece söledikleriyle deil gözleriyle bile aşkını ilan edio tüm dünyaya!! çokkk eskilerde kalsada Elif Dagdevirene ciden aşıkdı ciden çok sevmişdi belki onun için böyle koşardııı orda burda peşinden ama şahıs için sanmam:)

tarkaseksüel
03-06-10, 17:16
Senaryo süper valla...

starzu
03-06-10, 18:03
Uyuşturucu olayından sonraki suskunluğunu yepyeni bir single ile bozmaya hazırlanan Tarkan'ın şimdi de aşk hayatının sekteye uğradığını öğrendim! Yedi yıllık avukat sevgilisi Bilge Öztürk'le Temmuz 2008'de yollarını ayıran Tarkan, 2009'un ilk aylarından Nil Özalp ile aşk orucunu bozmuştu. Hoş, aşıklar herkesin yaptığı gibi başlarda aşklarını yalanlasa da sonra kabullenmişlerdi! Hatta Tarkan, gözlerden uzak ilişki yaşadığı sevgilisi Nil Özalp'e, şubatta çıkardığı albümüne adını verdiği 'Acıkolik' adlı şarkıyı da hediye etmişti. Ancak öğrendim ki, yaklaşık bir yılı aşkın süredir devam eden ilişki, Tarkan'ın kıskançlıkları yüzünden bitmiş!

NİL YÜZ VERMEMİŞ!

http://www.gecce.com/yazarlar/bulent-cankurt/tarkan-biten-askin-pesinden-kosuyor-150483.html

Tarkan önceki gece, 'sevgilisi olduğu iddia edilen' Nil Özalp tarafından Reina ve Kız Kulesi'nde yakın markaja alındı. Megastar ise ona karşı umursamaz tavırlar sergiledi.

Kaynak:sabah

oooo piti pitiiii kararamela sepetiii acaba hangi habere inansak mmm bana sabahın haberi daha inandırıcı geldi:20:

pare pare
03-06-10, 18:25
Bencede yalnish haber . . .

au13
03-06-10, 18:57
HAHAHA hic Tarkanin boyle shey yaparmi ya cok komik. Nille konushmak istese gider konushur yalan bak

sally
03-06-10, 19:45
Yalan haber Tarkan deyil de Nil Tarkanin pesinden kosmustur

simgem__
03-06-10, 20:17
:28::18::18::18::18:hiç güleceğim yoktu:18: tarkan kovalamış nil kaçmışşş hahaa haa:18::18::18:

OmerFaruk
04-06-10, 02:28
Alıntı:
impossible´isimli üyeden Alıntı

tarkanın kızlarla işi yok gerçek aşkını buldu dövmesini yaptırdı fazla söze gerek yok...
dediğimin arkasındayım...

bu lafla nedemek istediğini anlamadım tam olarak biraz açarmısın.

meryem_17
04-06-10, 11:41
Wallahi bencede ödül almalı bu gazeteciler yalan haber yapmakta üzerlerine tanımıyorum bu kadarda yalan olmaz ki kardeşim pes doğrusu :13::13:

yigit
05-06-10, 01:45
sadece komik :)

Dark_blue
05-06-10, 02:39
Ben gazetede okudum bu haberi baya gulmustum :))) insanlarin aklina yanlis haberler sokmaya bayiliyorlar ne gerek var boyle birseye...

prenses_elaa
05-06-10, 09:23
o kadını hiç sevmiyor tarkana hiç yakışmıyor

eLiF
05-06-10, 20:38
yalanın da bu kadarı olmaz Tarkanın kıskançlıkları mı :D