PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan dünya stari olabildi mi??

fatihvefatih
03-06-10, 00:19
Tarkan'ı tartışanlara iftiharla sunulur!!
Alkışlar Megastarımıza!! bravo bravo bravo

http://www.uzmantv.com/tarkan-dunya-stari-olabildi-mi

start_the_fire
03-06-10, 00:31
Fatih, olaya aslında şöyle bakmak lazım , tarkanın uzun bir müzik geçmişi var , lakin yaptığı besteler , yaptığı klipler, ve en önemlisi hayran kitlesi ap acık ortada kardesim , tarkan avrupada cok önemli konserler verdi bunu hepimiz cok iyi biliyoruz, e tabiki her başarılı bir sanatcının belli bir zaman da duraksamaları olacaktır , tarkan bana sorarsan bu dönemden geçmiş olmalı ki bomba bir albüm ile geri döndü , ama ne bomba , her radio açısımda listelerde bir numara e tabi arkasında koskoca bir tarkancoll var

Gelelim Dünya starı konusuna , Tarkanın Türkiyenin bir numaraları starı bu bir gerçek bunu zaten hic bir medya buna yanlış bir tepki vermiyor , kimlere sorarsanız sorun herkez tarkan diye cevabı sana verir yani , Bizim türk insanın ben düsüncelerini anlamış değilim , E Türkiyem Siz madem tarkanın dünya starı olduğunu kabul etmiyorsunuz olaya bir de şu göz ile bakalım Neden tarkan amerikaya gittiğinde neden yanlış anlasılıyor , Avrupa da konser versin ki tanınsın öyle değil mi arkadaslar ben kendi türk milletimindeki müzik anlayısını anlamıyorum arkadas

Şu görüşleri ben seneler önce çok gördüm tarkan türkiyeden ayrıldı , tarkan artık avrupalı oldu , tarkan avrupadan dönmez , tarkan türkiyeyi unuttu, tarkan türkiyede programa cıkmıyor gibi düsünceler oldu ben bunların hic birine zerre kadar katılmıyorum katılmayacağımda hic bir zaman

Ohbee içimi döktüm sonunda yaşasın :4:

DaLy
03-06-10, 00:56
Naim Dilmener diyosa doğrudur...

denizarya
03-06-10, 02:52
bunu bende izlemistim..

starzu
03-06-10, 10:27
olamadı diyenleri artık kafalarını gömdükleri delikten çıkarıp gerçekleri görmeye davet ediyoruz:14:

günışığım
03-06-10, 14:57
gozleri kor olanlar goremezler Tarkan dunya yildizi dir turkiyeninde gelmis gecmis en buyuk staridir...artik bu boyle biline. gormek istemeyenlere gelince nokta...

ozgem__
03-06-10, 15:21
tarkan dünya starı olmayacak da kim olacak tartışılamaz bir konu bu:)

serennn
03-06-10, 15:28
bende izlemiştim bunu öncedenn..herşey ortada söze gerek yok aslında da yok diyenlere kapak olsunn..

impossible
03-06-10, 16:16
olmasını isterdik ama olamadı kimse kendini kandırmasın. bir sanatçının dünya starı olması için albümlerinin birçok ülkede hatırı sayılır şekilde satılması lazım. come closer ile tarkanın kapasitesini gördük.

denizarya
03-06-10, 16:26
eger o eskiden yakaladigi basariyi avrupada devam ettirseydii..büyük bir star olabiöirdi belki..en az ricky martin gibi

_trkn_
03-06-10, 16:53
olmasını isterdik ama olamadı kimse kendini kandırmasın. bir sanatçının dünya starı olması için albümlerinin birçok ülkede hatırı sayılır şekilde satılması lazım. come closer ile tarkanın kapasitesini gördük.

Asıl sen kendini kandırıyorsun!!!

Tarkan'ın bir çok albümü Avrupa'da milyonlar satarak büyük bir başarı yakalamıştır.

Tarkan , bir çok Dünya Starının aldığı World Müzik ve Pud ödüllerini alarakta Avrupa'da ki başarısını kanıtlamıştır.

Ama Dünya Starı dendiğinde Michael Jackson'la Tarkan'ı kıyaslamayın!

Shakira, Beyonce, Britney Spears gibi şarkıcılarda dünya starıdır, Tarkan'da onlar gibidir.

meryem_17
04-06-10, 11:15
:20::20::20:Süper bi paylaşım çok teşekkürler ediyorum burdan paylaşan arkadaşıma wllahi ne yalan söleim izlerken göğsüm kabara kabara izledim.İşte sonunda birilernin aklına girebilmiş^^Megastarımızın GERÇEK BİR DÜNYA STARI OLDUĞU...^^Bu hberi bence her yerde paylaşalım ki herkez gerçeği duysun öğrensin we kabullensin artık.Ayrıcada bu haber :54::35::52::30::35::48:'IMI ÇEKEMEYENLEREDE KAPAK OLSUNNN...

twilight
04-06-10, 11:56
oldu tabii...Ama maalesef Şımarık şarkısıyla tanınıyor bütün dünyada,Vay Anam Vay'la değil... :)

Bamboo
04-06-10, 14:10
bu dünya sadece amerika ve ingiltereden oluşmuyo tabiki dünya starı oldu tarkan.. lakin hala şımarık ve şıkıdım ile hatırlanıyo artık yenilerin eklenmesi gerektiği bi gerçektir yani..

simgem__
04-06-10, 18:14
teşekkürler paylaşım için gerçekten çok güzel söylemiş...:)
tarkan kim ne derse desin türkiyenin 1 numarası......:)

TARQANIM
04-06-10, 20:48
bu cekim naim dilmenerin eski bi konusmasi.. son yillarin degil yani

xurush'nine
04-06-10, 21:43
Bi tanesin arkadasim.. :22: Cekim eski olsa bile hatirlanmasi dahi cok guzel..Bi daha gurur duydum yildiz askimla.. bravo Tarkan!!!

It's impossible.. diyorsun ama muzik isini Naim Dilmener'den cok mu biliyorsun ? O bir mizik elestirmeni.Oyle diyorsa dogrudur demek ki..

Istersen wikipedi'sine bi goz at:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Naim_Dilmener