PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne olacak halim?

pdrlütfiye
31-05-10, 20:58
slm arkadaşlar... dün gece yine rüyamda tarkanı gördüm. tam ellerinden tutup her şeyi anlatacakken, tarkan bana, ona duyduğum bu sevginin büyüklüğünden korktuğunu söyledi ve ne olur anlatma dedi.

arkadaşlar söylediğim bu sözlerin hiçbirinin içi boş değil. ben onu ölesiye seviyorum. onun dostluğunu kazanmak adına bile hiçbir zaman evlenmemeyi düşünüyorum. dostluğu bana bi ömür boyu yeter. ve size bi sır vereyim mi? bugüne kadar hiç erkek arkadaş edinmedim tarkan için. halen de aynı duygular içerisindeyim ve halen tarkanı bekliyorum. daha beklerim de... ben onu kelimelerle ifade edilemeyecek kadar çoook seviyorum. onsuz ölmeyeceğim arkadaşlar. bu doğrultuda iyi dileklerinizi hep beklerim...

şimdiden iyi dilekleriniz için teşekkür ederim...

Dark_blue
31-05-10, 22:12
hepimiz seviyoruz ne yapmak lazim sen bize soyle :))

pdrlütfiye
31-05-10, 23:39
hepimiz seviyoruz ne yapmak lazim sen bize soyle :))

ah bi bilsem keşke... :6:

start_the_fire
01-06-10, 00:05
Görüşlerine birşey söyleyemem , sen bir bayansın yani diyecek bir sözüm olamaz kendi görüsün o senin

**MegaStarkan**
01-06-10, 01:26
Duygularin yogun olabilir ama gercekten yazdigin kadar tutuklu isen bence saglikli bir tutum degil... inan Tarkan'da böyle olmani istemez. Belkide bilinc altinda olan baska bir nedeni Tarkan olarak adlandiriyor olabilirsin de ama sanirim kimsenin haddine degil sanaldan spekülasyonlarda bulunmak. Bu acidan sadece dogru yol olmadigini düsündügümü dile getirmek istiyorum.

gülcan
01-06-10, 11:00
Sevgine saygı duyuyorum..Ama bence bu durum pekte sağlıklı değil.. Kendini bu kadar Tarkan'a dayalı yaşamamalısın.. Konserlerine gidip, şarkılarını dinlersin.. TV den seyredersin imza günleri vs. Bence sağlığın içinde bu kadar Tarkan merkezli bir dünya sana zarar verir.. Tarkan'da duysa hayatınla ilgili böyle kararlara sahip olduğunu o da istemezdi.. Üzülürdü..
Ama en güzel dileklerim seninle inşallah hayallarin normal boyutlarda sana zarar vermiyecek şekilde gerçek olur.

ozgem__
01-06-10, 14:26
bende sevgine saygı duyuyorum ama bence duygularını bi gün belki tarkanı görürsen onunla paylaşman daha iyi olur..

TorNadO
01-06-10, 15:16
Yaşınız kaç bilmiyorum ama bence zaman içersinde bu sevgi daha çok saygıya dönüşecektir.
Ayrıca tanımadığınız yani sadece ünü ile işte mendyadan tanıyıp yada müziğiyle tanıyıp destek verdiğimiz insanlar gösterdiğimiz sevgi bize göre ne kadar gerçekçi olsada , bunun yanında bi o kadar karşılıksızdır.

Saygıda ise bazı şeylerin farkında olarak ona göre davranırsak ,bu destek verdiğimiz insana daha çok yardımcı olur.

Sevgimiz çünkü zarar verir yeni bir kız arkadaşı olduğu zaman mesela'' özellikle bayan hayranlar için söylüyorum.

Bunun yanında son bir şey: Fanatik boyuta gelmiş bizlerin hislerinize dicek yok, ve bir çok kişide bu şekilde.
Tarkan'ın yanındayız.

pdrlütfiye
01-06-10, 17:23
hepinize duyarlılığınız için teşekkürler... elbette tarkana karşı olan bu yoğun sevgimde onunla özdeşleştirdiğim şeylerin etkisi büyük. çocukluğum, eski güzel günlerim ve tarkanın kendisi... ve belki de onu göremediğim her an, sevgimi biraz daha arttırdı. yalnız şunu söyleyeyim; bugüne kadar bu sevgiden hiç zarar görmedim. hatta ona kavuşmak arzusuyla, elimi attığım hemen her şeyde başarılı oldum. anlayacağınız bütün mutluluk ve başarılarımın arkasında bana destek olmuş oldu. inanın sadece dış görünüşüne değil, çok garip, tanımıyorum ama onun duygularına, hislerine, şarkılarına karşı taaa en başından beri çok farklı şeyler hissediyorum. ve 23 yaşındayım, bu söylediklerinizin de inanın farkındayım. ama yine de durum böyle...

bu arada, onun kız arkadaşı falan olduğunda tabiii ki keşke o kızın yerinde ben olabilseydim bütün varımı yoğumu verirdim diyorum; ama üzülmüyorum. eğer tarkan mutluysa ben bunu kesinlikle problem yapmıyorum. yanındaki doğru insansa ve tarkan için iyi olan buysa sorun yok diye düşünüyorum.

değerli görüşleriniz ve ilginiz için tekrar tekrar teşekkür ederim...

simgem__
01-06-10, 17:43
inşallah en yakın zamanda doğru kararları alırsın...herşey gönlünce olsunn...

efsane_01
05-07-10, 09:52
Bazen Ne Dushunuyorum biliyormusunuz?...:6:TARKAN Kadar Sevilen Ikinci Bir Sanatci Varmi Bu Dunyada Acaba:15::10:...Bence YOK!:15:...

ipekhulya
27-09-10, 16:38
süphesiz yok..

Bakinka
27-09-10, 16:59
kesin YOK!

tarkan_mania
27-09-10, 18:03
bi ara bende snn gbi tutukluydum her gece rüyamda görrdm fln hatta bazen ağlardm ama hayatın neler getireceği hiç belli olmuyor cnm : )
hakkında hayrlısı olsn..
Tarkanı hala cok seviyrm , hayranıyımm hatta manyakıyım : )
ama Sözlümün yeri apayrı, Allah karşına iyi birini çıkarırsa ozamn snn sevginde saygıya dönüşür...
Tamamen Tarkan odaklı yaşama hayatı, bu seni çok üzer..
saygılar..

pdrlütfiye
28-09-10, 01:48
sürekli onu düşündüğüm için ilk çıktığı günden beri kimseyi sevemedim. zaten kimseye o gözle bakamadm bile...

inanın tarkan bende apayrı bi dünya... tertemiz, saf, sevgi dolu...

Elif Yokgörme
02-03-11, 15:00
Ben de Tarkan'ı çok seviyorum.Ben de çok diliyorum.Onu dilemediğim tek bir saniye bile yok.Yani bu konuda yalnız değilsin.Bende onu sevdiğim için kimseyle birlikte olmadı ve olmayı da düşünmüyorum..Ben de onsuz ölmeyeceğim diyorum hep.Her nekadar o kadar güçlü umudum olmasa da ben onu ölesiye seviyorum.Ben de onu rüyalarımda görüyorum.Hem de çok güzel görüyorum.Rüyalardan yola çıkılmaz bence çünkü onlar rüya gerçek değil insanlar sevdiğini rüyada görebilir...Onu herkesten herşeyden çok diliyorum ve olacağına inanıyorum.Çok büyük bir umut değil belki ama öyle içimde böyle bir umut var...:10::10::10:

pdrlütfiye
02-03-11, 20:03
ama benim bu konuda çok çok büyük umutlarım var. hatta kesin olacağına inanıyorum. ben sadece zamanını bekliyorum... kendimi de onsuz düşünemiyorum...

Elif Yokgörme
07-03-11, 11:25
ama benim bu konuda çok çok büyük umutlarım var. hatta kesin olacağına inanıyorum. ben sadece zamanını bekliyorum... kendimi de onsuz düşünemiyorum...

Benim de çok büyük umutlarım.Ben çok seviyorum Tarkan'ı.Ben de inanıyorum ona ulaşabileceğime.Sen yalnız değilsin bunu anlamanda yarar var.Ben Tarkan'ı bu dünyada ki herşeyden herkesten çok seviyorum.Ona olan sevgim tarifsiz.Ben de kendimi onsuz düşünemiyorum.Onu kelimelere sığmayacak kadar büyük ve gerçek bir aşkla sevdim.Senin anlayamayacağın büyüklükte bir aşkla.Her duamda onu diledim.Her saniye onun için dua ettim.Benim ona olan sevgime bir tek Yüce Allah'ım şahit.Onun için çektiğim acıları bir tek Rabbim şahit oldu bu güne kadar.Ben sevgimden çok eminim.Tabi ki herşeyin en iyisini Rabbim bilir ama ben Rabbim'e de dualarıma da çok güveniyorum.Allah'ın izniyle ben ona ulaşıcam.Ona ulaşabilmek için günlerce dualar ettim.Günlerce yalvardım.Bir damlacık umudumun olmadığı günler de bile onu dilemekten hiç vazgeçmedim.Çok büyük zorluklara,çok büyük acılara katlandım.Yine de katlanırım.Ömür boyu sadece bir hayal olarak kalsa bile onu dilemekten onu sevmekten Allah'ın izniyle bir an bile vazgeçmiyeceğim.Onu sonsuza kadar seveceğim.Bazı dualar bu dünyada olmasa bile öbür dünya da olur ben bu duamın gerçekleşeceği güne kadar devam edeceğim.Ben Tarkan'ı çok seviyorum.Tahmin edemiyeceğin kadar çok....Ben onda hiç vazgeçmiyeceğim hiç...:8:

Elif Yokgörme
07-03-11, 11:33
Ben de zamanını bekliyorum unutma.Sen yalnız değilsin.Benim ona olan sevgimi görsen işte o zaman anlarsın.Benim onun için ne kadar dua ettiğimi.Onun için ne acılara katlandığımı bilsen.Onu gerçekleştirmek için neler yaptığımı bir bilsen...Ozaman herşey çok farklı olurdu inan bana.Ben de kendimi onsuz düşünemiyorum.Ben onsuz ölmeyeceğim.Tabi kiyine de herşeyin en iyisini Rabbim bilir ama diyorum ya Rabbim'e de sevgime de dualarıma da çok güveniyorum...Ben de onu çok seviyorum bende anladın mı?Hem de gerçek bir aşkla delicesine bir aşkla çok sevdim...

pdrlütfiye
07-03-11, 21:28
acıdan kahrolsam da mutluluktan dört köşe olsam da her an tarkan aklımda... bilemem kim daha çok sever ama ben benden fazlasını yaptım bu konuda. onu o kadar çok sevdim ki bu sevgi beni aştı hatta benden taştı. gerçekten kalbimin saflığına ve sevgimin yüceliğine ayrıca dileklerimin samimiyetine güveniyorum... olacağına inanıyorum... ve umarım sen de ulaşırsın ona...

TARQANIM
07-03-11, 21:54
vay be siz cok kaptirmissiniz kendinizi aramiza dönün lütfen korkutmayin beni :/

pdrlütfiye
07-03-11, 22:36
vay be siz cok kaptirmissiniz kendinizi aramiza dönün lütfen korkutmayin beni :/

demetim sen biliyosun beni... ben artık bu yoldan dönemem... zaten dönmeye de niyetim yok... ben onu çok seviyorum. onu sevmeyi seviyorum... huzur ve dinginlik veriyo bana... :29:

baktıkça bakasım geliyo ona, kopamıyorum bi türlü...

TEVETOGLU
07-03-11, 23:38
Herşey gönlünüze göre olur umarım.

pdrlütfiye
08-03-11, 13:01
Herşey gönlünüze göre olur umarım.

umarım canım.... :29:

Elif Yokgörme
08-03-11, 14:44
acıdan kahrolsam da mutluluktan dört köşe olsam da her an tarkan aklımda... bilemem kim daha çok sever ama ben benden fazlasını yaptım bu konuda. onu o kadar çok sevdim ki bu sevgi beni aştı hatta benden taştı. gerçekten kalbimin saflığına ve sevgimin yüceliğine ayrıca dileklerimin samimiyetine güveniyorum... olacağına inanıyorum... ve umarım sen de ulaşırsın ona...

doğru söylüyorsun herkes kendi yaşadığını bilir.inşallah herşey seninde gönlünce olur.ben de çok seviyorum.ben de aynı duygular besliyorum Tarkan'a karşı bende çok ağır bedeller ödedim.ben Tarkan'ı gerçek ten çok seviyorum.Amacım seni kırmak değildi.Eğer kırdıysam özür dilerim.Tarkan ömür boyu bir hayal olarak kalsa bile ben onu çok seviyorum.Ne olur ki hiç ama hiç gerçekleşmese dileğim ben onu o kadar çok seviyorum ki.Ne olur ki ne bu dünya ne öbür dünya bana onu getirmese ben onu her koşulda her şartta seviyorum.Bir insanı sevmek için illa onun yanında yanıbaşında olması gerekir.Varsın olmasın.Ben onu böyle sevdikten sonra.Ben onu küçücük bir resmiyle sevdim.O resimden bir Tarkan yarattım kendime.Günlerce gecelerce o resimle teselli buldum hep.Ama hiç bir zaman yorulmadım onu sevmekten.Hiçbir zaman sıkılmadım.Herşeyin kapkaranlık olduğu dünyam da bile küçücük bir ışık bulamazken bile ben onu çok sevdim.İnan ki ben onu her koşulda sevdim.Çok mücadele ettim.Herkes ne yaşadığını ancak kendi bile bilir.Benim amacım seni kırmak değildi.Eğer kırdıysam gerçekten özür dilerim...:29:

pdrlütfiye
08-03-11, 23:19
doğru söylüyorsun herkes kendi yaşadığını bilir.inşallah herşey seninde gönlünce olur.ben de çok seviyorum.ben de aynı duygular besliyorum Tarkan'a karşı bende çok ağır bedeller ödedim.ben Tarkan'ı gerçek ten çok seviyorum.Amacım seni kırmak değildi.Eğer kırdıysam özür dilerim.Tarkan ömür boyu bir hayal olarak kalsa bile ben onu çok seviyorum.Ne olur ki hiç ama hiç gerçekleşmese dileğim ben onu o kadar çok seviyorum ki.Ne olur ki ne bu dünya ne öbür dünya bana onu getirmese ben onu her koşulda her şartta seviyorum.Bir insanı sevmek için illa onun yanında yanıbaşında olması gerekir.Varsın olmasın.Ben onu böyle sevdikten sonra.Ben onu küçücük bir resmiyle sevdim.O resimden bir Tarkan yarattım kendime.Günlerce gecelerce o resimle teselli buldum hep.Ama hiç bir zaman yorulmadım onu sevmekten.Hiçbir zaman sıkılmadım.Herşeyin kapkaranlık olduğu dünyam da bile küçücük bir ışık bulamazken bile ben onu çok sevdim.İnan ki ben onu her koşulda sevdim.Çok mücadele ettim.Herkes ne yaşadığını ancak kendi bile bilir.Benim amacım seni kırmak değildi.Eğer kırdıysam gerçekten özür dilerim...:29:

rica ederim canım kırmadın. benim için bütün dünya bir yana tarkan bir yana ve ben de aynen senin gibi düşünüyor, büyük ihtimalle de senin gibi hissediyorum. düşüncelerine de aynen katılıyorum... herkes sevdiği derecede tarkana sahip olsun... herkesin tarkanı kendine... zaten onun o güzelliği, ışıldayan yüzü herkese yeter... :22:

Elif Yokgörme
10-03-11, 13:57
rica ederim canım kırmadın. benim için bütün dünya bir yana tarkan bir yana ve ben de aynen senin gibi düşünüyor, büyük ihtimalle de senin gibi hissediyorum. düşüncelerine de aynen katılıyorum... herkes sevdiği derecede tarkana sahip olsun... herkesin tarkanı kendine... zaten onun o güzelliği, ışıldayan yüzü herkese yeter... :22:

evet canım çok haklısın gerçekten söylediklerinin tümüne katılıyorum.seni kırmadığıma sevindim.inşallah herşey gönlünce olur.ben de senin gibi düşünüyor senin gibi hissediyorum.çünkü benim amacım kimseyi kırmak değildi.gerçekten çok güzel bir yüreğe sahipsin bence.kendine iyi bak...:29:

pdrlütfiye
10-03-11, 14:25
evet canım çok haklısın gerçekten söylediklerinin tümüne katılıyorum.seni kırmadığıma sevindim.inşallah herşey gönlünce olur.ben de senin gibi düşünüyor senin gibi hissediyorum.çünkü benim amacım kimseyi kırmak değildi.gerçekten çok güzel bir yüreğe sahipsin bence.kendine iyi bak...:29:

canımsın... :29:

efsane_01
23-08-12, 20:57
süphesiz yok..
Aynen öyle...Allah ONU kalbimizden eksik etmesin inşallah...

secil.06
24-08-12, 10:41
hepimiz cok seviyoruz büyük ihtimalle bilinc altı gördümüz her rüya gercek olmuyo

Büşra ÇAĞLAR
20-01-13, 15:33
Bende rüyalarimda Tarkanı görüyorum onunla tanıştığımı görüyorum ve her seferinde rüyamda sen yine gerçek degilsin diye ağlıyorum rüyamda sonra gerçek olduguna inandırıyo beni konuşuyoruz :) uyanınca hayal kırıklıgıyla saf saf geziyorum :) bende kendime çare bulamadım

lovetark
03-02-13, 12:01
bence kendini fazla kaptırmamaya çalış sonra çok üzülürsün

melly
09-05-13, 00:43
bir kaç kere bende rüyamda görmüştm ya o ne mutluluktu bir arada kıvançla sevgiliydim falan öyle şeyler işte :)

twilight
09-05-13, 00:56
bir kaç kere bende rüyamda görmüştm ya o ne mutluluktu bir arada kıvançla sevgiliydim falan öyle şeyler işte :)

Hehehehe :))) Alemsin. :D

melly
09-05-13, 01:19
Hehehehe :))) Alemsin. :D

bu aldatmaya girmez değil mi :))

twilight
09-05-13, 01:22
bu aldatmaya girmez değil mi :))

Kıvanç'la olması girmez... :D Tarkan olsaydı girerdi :))))

melly
09-05-13, 23:42
Kıvanç'la olması girmez... :D Tarkan olsaydı girerdi :))))

ben tarkanı,tarkanla aldatmak istiyorum,ikisini de yine tarkanla aldatabilirim hiç sorun değil :))