PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu kadarına pes:)))

tarkan_karma
23-06-06, 08:39
bu tarkan fanatikliginden cok öte bir şey olsa gerek kuzen:36_11_6: :36_11_6:

http://img156.imageshack.us/img156/5452/foto0606010231276kf.jpg (http://imageshack.us)

eastanbul
23-06-06, 08:57
güzelmiş...

tarkan_karma
24-06-06, 01:43
cok mersii eastanbul bendece hoş

duygu
24-06-06, 01:48
ben bişi desem komk mi olur bilmiorm ama
ben ney komk olduğunu anşamdmmm
ne war ki o resmdee...:36_1_42: :36_1_42:

Khaos
24-06-06, 01:49
komik olan ne ben anlayamadımda?

tarkan_karma
24-06-06, 03:13
sakın söyle düşünmeyin burda komik olan tarkan a olan sevgi asla deyil--burda komik olan bu sevgisinin hayatın ın bir parcasıolarak görmesii artık resimler i cerceveletmek onalr ca defter tutup haberlerii o defterlere yapıştırmak altına düşüncelerini yazmasıı bu na benzer şeyler komik ben bunları bu sevgiden fazlası oldugunu düşünüyorum...bende cok severim tarkan ı ama evin her yerini ailem -sevgilim -dostum un resmi varken tarkan resimleri ile donatacak kadar deyil...benden cok farklı düşünüyorsanız saygı yuyarım yeterki sizde duyun

duygu
24-06-06, 03:28
sakın söyle düşünmeyin burda komik olan tarkan a olan sevgi asla deyil--burda komik olan bu sevgisinin hayatın ın bir parcasıolarak görmesii artık resimler i cerceveletmek onalr ca defter tutup haberlerii o defterlere yapıştırmak altına düşüncelerini yazmasıı bu na benzer şeyler komik ben bunları bu sevgiden fazlası oldugunu düşünüyorum...bende cok severim tarkan ı ama evin her yerini ailem -sevgilim -dostum un resmi varken tarkan resimleri ile donatacak kadar deyil...benden cok farklı düşünüyorsanız saygı yuyarım yeterki sizde duyun
sen beni yanlış anlamışsn benm soruş amacım bu diildi....acaba bunun bi esprisi mi war die merak etmm...tabikii düşüncene saygı duyuorm....konunun bunula alakası yok ama...:36_3_15:

Khaos
24-06-06, 03:39

Kardeş burda güzel hoş bi açıklama yapmışsın ama senin konunun ilk başında bi gülümseme ifadesi vardı..bu 1.

2.Serkan güzelmiş diye cevap vermiş sen evet serkan bence de komik diye yanıtlamışsın..

3.bizde duygu ile bunlara bakarak komik olan ne diye sorduk...ama sen bakıyorumda yukardaki mesajı yazabilmek için önceki komik yazan mesajını editlyip aşagıdaki mesajını yazmışsın...

Yani şimdi biz durduk yere lafmı söylemiş gibi olduk duygu ile:...

Bakınız edit: Tarkan_karma 3 mesaj....

cok mersii eastanbul bendece hoş

Orijanli

cok mersii eastanbul bendece komik

gerek yok bunlara

Blg
24-06-06, 03:42
Evet ya çiçek falan, kartpostal, çok komik (?).
Olur böyle vakalar ya herkesin komiklik anlayışı farklıdır, boşverin.

Khaos
24-06-06, 03:48
olmuyor ama bu tür oyunları sevmem..
uyanıklık olmasın mümkünse...

gerçekten komik çiçekler çerçeveler (?) :)

tarkan_karma
24-06-06, 04:34
Kardeş burda güzel hoş bi açıklama yapmışsın ama senin konunun ilk başında bi gülümseme ifadesi vardı..bu 1.

2.Serkan güzelmiş diye cevap vermiş sen evet serkan bence de komik diye yanıtlamışsın..

3.bizde duygu ile bunlara bakarak komik olan ne diye sorduk...ama sen bakıyorumda yukardaki mesajı yazabilmek için önceki komik yazan mesajını editlyip aşagıdaki mesajını yazmışsın...

Yani şimdi biz durduk yere lafmı söylemiş gibi olduk duygu ile:...

Bakınız edit: Tarkan_karma 3 mesaj....

ordaki bir anlık hata onu da fark ettim ve düzeltim anlamıyorum aklım almıyor niçin ufacık bir kelimeigi bile bu kadar büyütüyorsunuz sonra da bu konu ile acıklama yaptım ..ve en önemlisi saygı duyuyorum sizin düşüncenize yeterki siz benim kine duyun dedim ama saygısızlık denilen şey den artık cok sıkıldım :36_1_30:

Orijanli

gerek yok bunlara
ordaki bir anlık hata onu da fark ettim ve düzeltim anlamıyorum aklım almıyor niçin ufacık bir kelimeigi bile bu kadar büyütüyorsunuz sonra da bu konu ile acıklama yaptım ..ve en önemlisi saygı duyuyorum sizin düşüncenize yeterki siz benim kine duyun dedim ama saygısızlık denilen şey den artık cok sıkıldım :36_1_30:

tarkan_karma
24-06-06, 04:36
olmuyor ama bu tür oyunları sevmem..

gerçekten komik çiçekler çerçeveler (?) :)
ben acıklamayı yaptım sanırsam komik gelmesinin nednini ihaz ettim sizlere ve kendi düşüncem oldugunu da ekledim bunun uyanıklık la falan alakası yok hem öyle olsa bile seni hiç ama hiç alakadar etmezdi sıkıldım senden artık khaos

tarkan_karma
24-06-06, 04:46
khaos- kaos yaratma artık durul yakam dan düş benim senle bri derdim yok duygu nun söylediklerine göre derdim sizlerle imiş ve ugraşıyormuşum benim kimse ile bir alıp veremedigim yok ama her adım atıgım da bir yerden sen cıkıyorsun bıktım artık acayip sıkıldım ve artık sınırları fazlasıyla zorluyrosun

EmiLy
24-06-06, 11:41
ben bişi desem komk mi olur bilmiorm ama
ben ney komk olduğunu anşamdmmm
ne war ki o resmdee...:36_1_42: :36_1_42:
duygucum ben de aynı soruyu soracaktım, siz önce davranmışsınız :))
kaç kere baktım ama komik olanın ne olduğunu anlayamadım...
neyse ben zaten geç kalmışım, konu kapanmış :))

Khaos
24-06-06, 12:28

zaten bütün olay bu kelime de gizli:)
kardeş bi konu açmışsın ortayada komik birşeyler var gibi gözükmüş..
serkan güzelmiş diye bi cevap yazmış sende bencde komik demişsin..
şimdi böyle olunca bizde komik nedir diye sorduk..
sende komik olan mesajını düzeltip sonra bize bi açıklama yapmışsın...
yani biz boş yere mi komik olan ne diye sorduk:))
ilginçsin arkadaşım..
Bak emine de komik olan ne diye soracakmıştı:)
tamam haklısın biz 3 müz anlayamadık olayı ..ok..haklsın kardeş:))

Khaos
24-06-06, 12:32
khaos- kaos yaratma artık durul yakam dan düş benim senle bri derdim yok duygu nun söylediklerine göre derdim sizlerle imiş ve ugraşıyormuşum benim kimse ile bir alıp veremedigim yok ama her adım atıgım da bir yerden sen cıkıyorsun bıktım artık acayip sıkıldım ve artık sınırları fazlasıyla zorluyrosun

yanlız dikkat et hep senden dolayı sorunlar çıkıyor..
birine laf söylüyorum aradan sen çıkıyorsun bende dayanamıyorum...
bugüne kadar sen bana bi atakta bulunmadan ben bişey dedimmi sana?
bu komik olayında da hakikaten komik birşey bulamadım bende mi sorun var diye soru sordum.Sen tutup birşeyler yapmışsın, gereksiz bi açıklama yapmışsın.
deseydinki arkadaşlar komik birşey yok ben yanlış anlaşıldım sadece hoş bi durum var orda kusura bakmayın...bunu deseydin tamamdı.Ama bizi yalanlar gibi edit yapıp laf sokar gibi açıklama yapman hoşuma gitmedi..:)

zynprtrk
24-06-06, 12:40
Arkadaşlar....Olmuyor....:36_1_30: :36_1_30: :36_1_30:

tarkan_karma
24-06-06, 12:48
2resim koydum bir tenesini sildim sonra morlaim in bozuk olduug bir saati ve esatanbula komik yazdıgımı gördüö yanlışlıkla siz söyleyince fark ettim sonra komik olan şeyin resmi sildigim için tarkana olan sevgsinin aşırlıgından bahsettim ama eni cileden cıakrtan su söz:olmuyor ama bu tür oyunları sevmem..

bu uyanık bu siteye artık girmiyor herkeze de iyi günler diler ..bir yanlış varsa da o zaman benim dir bu kadar güzel bri sitede yanlışların olması cok hoş bir şey deyil

Khaos
24-06-06, 13:04
bana o lafı söyletecek cümleler kurmasaydın kardeş..
ilk başta son yazdığın şeyleri yazsaydın güzeldi...
olurmu gitmek..
bi yere gitmek yok...
tarkan için burdayız hepmiz...
sadece biz pek anlaşamıyoruz...
herkes iyi anlaşmak zorunda değil he...:36_3_15:

scorpioness
25-06-06, 20:46
heeyy noluo yavv:36_1_25: :36_1_23: kimse biryere gitmesin:36_3_12:

tarkan_karma
27-06-06, 05:09
gece 4 -5 gibi siteye giriyor bakıyorum ne var ne yok o da bana yetsin artık herkeze iyi geceler