PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seninki özel hayatta tarkan'ın ki kamu malı mı??

arau
28-05-10, 01:27
Önder Bekensir’in basın açıklamasında gazetecilere hitap şekli de kendini savunmak için Tarkan’ın yıllar önce çektirdiği fotoğrafları hatırlatması da çok ayıp....

Demet Akalın’ın eşi Önder Bekensir’in Bodrum’da bir zodyakta çekilen fotoğraflarını gördünüz mü? Söz konusu fotoğraflar önce Takvim’de çıktı. Sonra o fotoğrafları Kelebek manşet yaptı. Dün de Vatan’da Önder Bekensir’in bu fotoğraflara ilişkin dava açtığına dair haber vardı.
Yıllarca fotoğraf çektiğim için bilirim, bazen objektifiniz öyle enstantaneler yakalar ki, ortaya çıkan görüntü çekeni bile şaşırtır. Bekensir’in Vatan’a yaptığı açıklamadan anladığım o ki, böyle bir durum gelmiş başına:

“Bu fotoğraf mutlaka espri konusu yapılacaktır. Yapılan da pek hoş bir şey değil tabii... Resim zodyakta çekildi. Tabii bu resmi çekenler hayatında zodyağa bile binemedikleri için gaza bastığında zodyağın ne kadar külfetli bir iş olduğunu bilemezler. Bir saniyelik bir kare o ama çok güzel yakalamışlar, tebrik ederim. Önder Bekensir’e bir bu b.k atılmamıştı. Onu da attılar, sağ olsunlar. Olsun ben kendimi biliyorum. Zodyağı gaza taktığınız zaman ben otomatikman devrildim. Ondan sonra kalktım, zaten gülerken de resmim var. Doğaldır, yaparlar. Basına karşı boynumuz kıldan ince. Ülkemizde yargı çok ağır ve çok komik işliyor. Dava açmanız için zengin olmanız gerekiyor. 5 milyar pul, 5 milyar avukat. 10 dava açtığınızda 50-100 bin liradan bahsediyoruz. Tazminat davası açacağım.”

Seninki özel hayat da Tarkan’ın ki değil mi?
Tartışılan o karedeki zodyağın ipine, üçüncü kişinin duruşuna ve de Bekensir’in kendini savunurken sarf ettiği cümlelerden birine dikkatinizi çekerim:

“Tabii bu resmi çekenler hayatında zodyağa bile binemedikleri için...” Ne demek şimdi bu? Muhabirler fakir, sen zenginsin yani... “Paramla seni döverim” kompleksinin tezahürü bu... Bekensir’in “Dava açmanız için zengin olmanız gerekiyor” deyip, ardından bir sürü dava açacağını söylemesi de zenginliğinin bir başka göstergesi! Bekensir’in, “O fotoğrafta biseksüel iması yapılmış” sorusuna verdiği yanıt ise daha bir facia: “Evet, yapılmış, ama biraz arşivlere dönüp bakarlarsa, Önder Bekensir’e de bu tabir kullanılıyorsa helal olsun diyorum. O zaman demek ki Tarkan’ın ya da başkalarının bu ülkeyi terk etmesi lazım. Benim kimlerle çıktığım ve beraber olduğum çok açık ve net ortada.” Tarkan’ın şimdiye kadar ‘biseksüelim’ dediğini ne duydum, ne okudum. Ancak Bekensir, kendini savunurken Tarkan’ı örnek göstermesine ne demeli? Bekensir’in, bazılarının bir fotoğraf karesinde zihinlerinde oluşan ‘biseksüel’ imajıını silmek için Tarkan’ın yıllar önce bir erkek arkadaşıyla plajda çekilmiş fotoğraflarına gönderme yaparak onu Türkiye’yi terk etmesi gerekenler listesine koyması ayıp değil mi? Seninki ‘özel hayat’ da, Tarkan’ın ki ‘kamu malı’ mı? Sana ve arkadaşına yapılan yanlışı, bari sen başkalarına yapma!

Milliyet, Ali Eyüboğlu

http://www.superpoligon.com/haber/17563

schumaer
28-05-10, 01:34
demet akalının eşi bu,insanlar sonradan görme olunca,görgüsüz oluyolar normaldir,aielelerinden aldıkları terbiyede önemli bu durrumda onlarada bişey diyemiyorum ama bu insanların nasıl bi karektere sahip olduğunun toplumda farkında zaten..

TARQANIM
28-05-10, 01:37
tencere yuvarlanmis kapagini bulmus demet akalin sonunda kendisi gibi bi esi bulmus sivri dilli ille baskalarini katacak ya konuya.. konuyu resmen tarkanin üzerine cekmisler

DaLy
28-05-10, 01:42
Üzüm üzüme baka baka kararır

veya

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..

Eşi ne ki kendisinden nasıl açıklamalar bekliyoruz..Bence forumda konusunun bile açılması gereksiz..

pembe_cin
28-05-10, 01:43
aslında evet tarkan kamuya ait yani bu ülkeye ait bu ülkenin demirbaş sanatçılarından biridir o beyde demet akalınla evlenerek zaten layıkını bulmuş diycek bişey yok

**MegaStarkan**
28-05-10, 02:12
En zor is haddini bilmek olsa gerek.

Olayi tanimadigim icin eksi sözlüge bakmistim, bu yorumu begendim.

bir arkadasiyla sarilmis fotograflari icin "zodyak bota omrunde binmemis gazeteciler bilmez, gaza basilinca savurur, bir saniyelik bir olay, arkadasimin uzerine yigildim" gibi bir aciklama yapmis. iyi de fotografta botun dumenindeki adam da gorunuyor, ayakta ve size bakarak gulerek dinliyor, yani bot calisir duruma gecmemis, iskelede, hatta halatina bakilirsa bagli bile olabilir... boyle sacma bir aciklamaya ne gerek vardi ki? acikcasi ben o resimde hicbir falso goremedim, yani manken yarismasi birincisi adam biseksuel olsa gider o cirkin adama mi sarilir allah askina! gazetecilerin yaptigi ayibi sacma bir aciklamayla uzatmaya ne gerek vardi?

hilfa
28-05-10, 10:40
:13:Önce söze bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye ...:14:
Tarkanın adını anması için adam olması gerekir:13:

simgem__
28-05-10, 10:58
Ancak Bekensir, kendini savunurken Tarkan’ı örnek göstermesine ne demeli? Bekensir’in, bazılarının bir fotoğraf karesinde zihinlerinde oluşan ‘biseksüel’ imajıını silmek için Tarkan’ın yıllar önce bir erkek arkadaşıyla plajda çekilmiş fotoğraflarına gönderme yaparak onu Türkiye’yi terk etmesi gerekenler listesine koyması ayıp değil mi? Seninki ‘özel hayat’ da, Tarkan’ın ki ‘kamu malı’ mı? Sana ve arkadaşına yapılan yanlışı, bari sen başkalarına yapma!
Bu kısmı çok beğendim yüreğine ağzına sağlık Ali Eyüboğlu...bravo

twilight
28-05-10, 12:22
hahaha Demet akalin kim ki bi de bunun kocasi var di mi ayyy unutmustuk!

meryem_17
28-05-10, 12:29
Tencere kapak olmşlar bunlar karı koca:7::7::7:

MARY JANE
28-05-10, 13:16
erkek olmadan önce keşke adam olsaymış da böyle ucuz numaralarla insanların kalbini kırmasaymış. önce bi kendi geçmişini gözden geçirsin sonra tarkan hakkında konuşsun. bu hayatta insan olmak önemli. ama bunları unutmuş birinden de başka bir açıklama beklenmezdi zaten.

starzu
28-05-10, 13:20
dikkate alıncak biri olarak görmüyorum vereceyim cevaba yazık:15:

ozgem__
28-05-10, 14:21
tarkan'la kıyasladığı duruma bakar mısınız ya? :S

TorNadO
28-05-10, 14:33
İşte böyle nefret ettiriyorlar insanları kendilerinden.

veli
28-05-10, 16:21
......:::''':::....... bu haber sanki daha öncede çıkmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam .........:::''':::..........

Yakisikli89
28-05-10, 16:25
tencere yuvarlanmis kapagini bulmus demet akalin sonunda kendisi gibi bi esi bulmus sivri dilli ille baskalarini katacak ya konuya.. konuyu resmen tarkanin üzerine cekmisler

:4::4: cok güldüm. allahda seni güldürsün. ''Tencere yuvarlanmis kapagini bulmus'' tam üstüne bastin!
Katiliyorum

hulya-savci
28-05-10, 16:38
erkek olmadan önce keşke adam olsaymış

ne guzel de soylemi$sin ... :1:

belfü
28-05-10, 18:48
Erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülenen Önder Bekensir, tepkili: "Erkekliğimi karalatmam
Bodrum'da erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülenen Demet Akalın'ın kocası Önder Bekensir, "Erkekliğimi bu kadar kolay karalatmam" dedi.

Sabah gazetesinin haberine göre; Bekensir, şunları söyledi: "Utanmadan Tarkan'ın daha önce çekilmiş fotoğraflarıyla benimkini kıyaslıyorlar. Yaşantısı beni ilgilendirmez ama Tarkan bugüne kadar sadece iki kadınla anıldı."

DEMET DE FOTOĞRAFA BOZULDU

Demet Akalın twitter'daki sayfasında konuya değindi: "Biz sevgilimle ne ayrı tatil yaparız, ne ayrı uyuruz ne de erken döneriz. Uğraşsınlar bakalım.

Nereye kadar? Ayıp ayıp. Önder'in bensiz tatil yapması mümkün mü! Ben teknedeydim o fotolarda. Botdan beraber de döndük! Hiçbi şey bulamadılar yaa bu kadarı da pess..."

http://www.nethabercilik.com/haber/erkekligimi-karalatmam.htm

TARQANIM
29-05-10, 01:40
Erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülenen Önder Bekensir, tepkili: "Erkekliğimi karalatmam
Bodrum'da erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülenen Demet Akalın'ın kocası Önder Bekensir, "Erkekliğimi bu kadar kolay karalatmam" dedi.

Sabah gazetesinin haberine göre; Bekensir, şunları söyledi: "Utanmadan Tarkan'ın daha önce çekilmiş fotoğraflarıyla benimkini kıyaslıyorlar. Yaşantısı beni ilgilendirmez ama Tarkan bugüne kadar sadece iki kadınla anıldı."

DEMET DE FOTOĞRAFA BOZULDU

Demet Akalın twitter'daki sayfasında konuya değindi: "Biz sevgilimle ne ayrı tatil yaparız, ne ayrı uyuruz ne de erken döneriz. Uğraşsınlar bakalım.

Nereye kadar? Ayıp ayıp. Önder'in bensiz tatil yapması mümkün mü! Ben teknedeydim o fotolarda. Botdan beraber de döndük! Hiçbi şey bulamadılar yaa bu kadarı da pess..."

http://www.nethabercilik.com/haber/erkekligimi-karalatmam.htm
suna bakin ya bugune kadar tarkan sadece 2 kadinla anilmis.. cok büyük bi marifet sanki cok kadinla anilmak hem bu tarkanin sadakatini ve secicilgini gösteriyo az kisilerle anilmasini.. komik ya söylicek bisey bulamiyorum.. haa birde demet akalinin eski esinden normal ayrilmasi adamin agzi vardi dili yokdu ona hic yakismiyodu..

pembe_cin
29-05-10, 02:16
ya ne istiyolar benim tatlı tarkanımdan kimseye sataşmaz bulaşmaz kendi işinde gücünde bi adamcağız işte kıyamam ben ona kimsede çatmasın ona artık:7:

flores
29-05-10, 11:25
ne diyorsa desinler.ben inaniyorum.onu oyle olduguna.bize Turkiyeden bir hoca gelmisdi..Sizin Demet akalin onun hastasiymis.onda sexsual problemler var.ne oldugunu soylemeyim.(bilmiyorum bunu burda soylemem dogrumu) .yani ola bilir onu oyle esi olsun.yani siz demisken tencere gelib kapagini bulur meselesi dogru.ama yene de...gunaha girmiyelim

pare pare
29-05-10, 13:33
Ilginc Haber dogrusu . . .

serennn
29-05-10, 18:52
:13:Önce söze bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye ...:14:
Tarkanın adını anması için adam olması gerekir:13:

ablam süperesinnn walla o kimki TARKANIMI ağzına doluyo :14:

start_the_fire
30-05-10, 13:07
Demet akalın ve sevgilimidir eşimidir , her neyse ne zaman televizyona cıksa hep gündem yaratma peşindeler , bu tip kisilik sahibi insanlar hic bir zaman başarıyı elde edemez , ki türkiyenin megastarı hakkında ileri geri konusmak mı, onlar ne yaptığından habersiz hayatlarını yaşıyorlar, 1 albümde 1 şarkı ile bütün yazı idare ediyorlar işte

xurush'nine
30-05-10, 16:20
Arkadaslar bize de onlarin seviyesine inip ozellerinde yaptiklarini didiklemek yakismaz bu yuzden olay'i hic merak etmiyorum.. Bize ne erkekse degilse..Dimi?
Ona yetenek ya da guc deyelim, bu Allahin isidir.. Istedigine istedigi sekilde verir.. Bununla da ovunulmez ki.. Kime ne kanitliyacaksin ki?Ya da kanitlamak zorunda misin? Derdin ne ki kanitliyorsun? Ve s.Tartismasi bile sacma..Ben daha iyiyim, o birisi kotu..
Ayni mesela Ibrahim Tatlisesin cogu zaman programinda konuklarini asagilamasi gibi(sesnini kullanarak) sacma bi sey.. Adama sormazlar mi ki sen bu gucu edinmek icin naptin? Allah iste verir de alir da..
Bu yuzden orasi beni ilgilendirmez amma ve lakin;
Zaten kendi pacasini kurtarmak icin baskasna camur atma huyu onun nasi bir erkek oldugunun en guzel kaniti..Eskiden erkekligin gucunu esas fiziksel yeteneklerde degilde karakterde gorurlerdi..Hemen ilk hamlede kendini bu tarz savunan birisi erkegin en krali olsa ne yazar?..Yaptigi cok ayip bi sey. Hem de cok ayip!
Iste bu yuzden seviyorum birtanemizi..Boyle seylerde kimseyi kendi savunmasina alet etmez camur atmaz bulasmaz Tarkanimiz..

Ayrica Tarqan'im cok da dogru soyluyor.Malesef bizim toplum erkek cocuklarini ta kucuklukten yalnis bicimde buyutuyor..Daha ilk okuldan en cok sevgili degistirenlerden aslanim be diye met ediyorlar.. Iste buyudukleri zaman da en kral erkek saatte bi sevgili degistiren oluyor.. Bu ozellikle bizim toplumumuzun cok buyuk bi kusuru..

Meyarlarimiz kriterlerimiz deyismeden bu dunyada insan ogluna rahat yok..Insanlar inkilabi sokaklarda ariyor ama bu cevrilisi ilk once kafa modellerimizde etmeliyiz! Eskiden erkek ya da bayan sadakatiyla ovunerdi simdi hayanetiyle..Nasil bi hale geldik? Sasarim boyle ka..(lles) insanlara...
Sonra da bin pisman dua ediyoruz..Tanri bizi affet,dunyamizi kurtar diye.. Cahillik iste..

jetaime
30-05-10, 20:20
cok ilginc bir haber