PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Moskova'yı Coşturdu

zynprtrk
23-06-06, 03:52
Tarkan Moskova'yı coşturdu

Ünlü Türk pop yıldızı Tarkan, 'Come Closer' adlı İngilizce albümünün tanıtım turu çerçevesinde Moskova'da verdiği konser ile Rus hayranlarını coşturdu.

Tarkan'ın iki yıl aradan sonra Moskova'daki Olimpik konser salonunda verdiği konserine yaklaşık 12 bin kişi katıldı. Büyük bölümünü Rus genç kızların oluşturduğu seyirciler Tarkan'ın hit Türkçe şarkılarına eşlik ederken, konserin son bölümünde sahneye fırlayan bazı hayranları Tarkan ile birlikte göbek attı.

Konserde yeni İngilizce albümünüm yansıra tanınmış eski şarkılarından da parçalar seslendiren Tarkan, Moskovalı hayranlarının açtığı 'Seni seviyoruz' pankartına 'Ben de sizleri çok seviyorum' diyerek karşılık verdi. Yaklaşık bir saatlik gecikme ile başlayan konser için hazırlanan görsel efektler ve ışık şovları da dinleyicilerden tam not aldı. Yere göre 40 ila 160 dolar arasında değişen fiyatlardan satışa sunulan konser biletlerinin günler öncesinden tükendiği bildirildi.

Bu arada Rus resmi televizyon kanalında yayınlanan 'Yıldızlar Fabrikası' adlı programa üç hafta önce katılarak canlı yayında şarkılar söyleyen Tarkan'a Rus basınından da övgüler yağarken, bazı gazetelerin Tarkan'ı sadece Türkiye'nin değil bir dünya yıldızı olduğunu özellikle vurgulamaları dikkat çekti.

http://www.stargazete.com/starextra/index.asp?haberID=33285

:4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4:

Khaos
23-06-06, 03:58
O bir Dünya starı....
O "Tarkan"...

tarkan_karma
23-06-06, 06:38
ruslar bile tarkan ın dünya starı oldugunu kabulenirken kendi ülkesinde hala bu tartışma konusu olması cok kötü....

EmiLy
23-06-06, 08:59
Tarkan'ın hit türkçe şarkılarına eşlik etmeleri ne kadar gurur verici bişey..ama Türkiye'de bunu anlayan yok...
Tarkan yine 1 numara....
Zeynepçim teşekkürler toplamışsın bütün haberleri :))