PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat boz show radyoda

özlemmis
27-05-10, 14:13
murat boz bugün saat 14.00 de show radyoda ona karşı tarkandan dolayı hırsı olanlar mesaj yollayabilir.Ben yollamayı düşünüyorum.

mage
27-05-10, 14:33
Murat Bozun son açıklamaları hep Pozitif yönde önceden dedikleri hataydı belki ama hatasını asnladı belkide düzeltmek için telafi ediyor bence biz Tarkan fanları olarak tarkanı son zamanlarda her yerde öven bir insana bunu yapmalıyız bu benim şahsi görüşüm.

start_the_fire
27-05-10, 15:17
Murat boz'u ben cok seviyorum , inşallah hayatında hep böyle emin adımlar ile ilerler , gerçekten bir albüm yaptığı zaman cok sağlam atarak birşeyler yapmaya calısıyor ve başarıyor da , bunun telafı etmek gibi acıklaması olamaz diye düsünüyorum murat boz , bu tip etkinlikleri cok yapıyor geçtiğimiz hafta ''şeffaf oda '' programında gerçekten beğenerek izledim , tarkan hakkın da ben Murat Boz'un hic yanlış bir acıklama yaptığını görmedim acıkcası inşallah show radio' da güzel dakikalar geçirmesini istiyorum keyifli dakikalar murat boz

pembe_cin
27-05-10, 15:32
şu anda dinliyorum bence iyi gidiyor tarkan soruları geldimi bilmiyorum ama

fatihvefatih
27-05-10, 18:59
Sahi dinleyenler varsa anlatsın lütfen, Tarkan hakkında konuşuldu mu?

pembe_cin
27-05-10, 19:02
ben ilk25 dakikasını kaçırdım sonrasında tarkan adı geçmedi yada ilk25 dakikada konuşuldu ben kaçırdım

Nzl
27-05-10, 19:43
Ben tesadüf eseri tarkanla ilgili muhabbete denk geldim. Sanırım tarkan sevenleri tarafından sitem dolu mesajlar yollanmış. Proğramı yapan kişi tarkanla aranızda bir sorunmu var neden böyle mesajlar geliyor şeklinde konuya girdi. Murat Boz'sa aralarının hiç bir zaman bozulmadığını, aynen görüşmeye devam ettiklerini söyledi. Patron diye hitap etmesi Tarkan'ında çok hoşuna gitmiş ayrıca. Uzun uzun tarkan'ın şarkısından ve türkiye için öneminden bahsettiler. Murat B. tarkan türkyenin kanıdır gibi bide ilğinç bir laf etti...

günışığım
27-05-10, 20:02
murat boz Tarkanin kotu gununde yaninda olmus mu asil onu soylesin...Tarkan yeni album cikariyor her yerde yeni sarkisi caliyor murat boz kendinide mansetlerde duyurmak icin Tarkanin adini anmaya basliyor neden Tarkanimiz gozaltindayken cikip iki kelime soz soylemedi desteklemedi asil o zaman samimiyetine inanirdim ama simdi ne soylese bos hemde bombos.

hulya-savci
27-05-10, 20:03
murat boz bugün saat 14.00 de show radyoda ona karşı tarkandan dolayı hırsı olanlar mesaj yollayabilir.Ben yollamayı düşünüyorum.

ah canim bu knou tam bana gore! ama gec geldim galiba ... ufff

özlemmis
27-05-10, 20:04
murat boz Tarkanin kotu gununde yaninda olmus mu asil onu soylesin...Tarkan yeni album cikariyor her yerde yeni sarkisi caliyor murat boz kendinide mansetlerde duyurmak icin Tarkanin adini anmaya basliyor neden Tarkanimiz gozaltindayken cikip iki kelime soz soylemedi desteklemedi asil o zaman samimiyetine inanirdim ama simdi ne soylese bos hemde bombos.

sana sonuna kadar katılıyorum.Ben mesaj yolladım radyoya murat bozun tarkanla ne alıp veremediği var bir iyi bir kötü konuşuyor mümkünse hiç konuşmasın dedim.

hulya-savci
27-05-10, 20:05

aynen katiliyorum :1:

twilight
27-05-10, 20:59
murat boz'a yazilmis sarkilar...'kafayi yormam sonuna bakmam ben adam olmam o deli gönlüm neler isterde seni aldatamam' ;)
ben seviyorum ama cok ikili konusuyor ya...tarkan dostu mu düsmani mi belli deil.. :)
Cikar yakinda kokusu...hele bi albüm ciksin... ;)

disiseytan
02-06-10, 19:51
sanırım herkesin şöhretten başının döndügüü dönemler oluyor Murat bozda öyle bi dönem geçirdi ve o dönemlerdede haliyle biraz saçmaladı. şimdi bişeyler yerine oturmaya başladı bazı şeyleri sindirdi ve haliyle Tarkan gerçegini oda herkes gibi kabullendi:)

ozgem__
02-06-10, 20:39
murat tarkan hakkında olumlu şeyler söyledi bence eleştirmeye gerek yok :S