PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni ev yeni hayat

mordum
26-05-10, 11:38
Tarkan evinden taşınma kararı aldı
26 Mayıs 2010 Çarşamba, 10:33:16

Tarkan uyuşturucu kullandığı iddiasıyla 26 Şubat 2010’da Beykoz’daki çiftliğine yapılan baskında gözaltına alınmıştı.

4 gün sonra da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Tarkan 1 yıldır yaşadığı Beykoz’daki çiftlikten, Tarabya’daki 3 katlı, havuzlu villasına taşınmaya karar verdi.

Tarkan daha önce meslektaşı Yalın’ın oturduğu villayı Mart 2006’da almış, içini A’dan Z’ye değiştirmişti.

hilfa
26-05-10, 11:47
kötü bir dönemin ardından yeni bir başlangıç:20:inşallah uğurlu gelicek:8::22:

start_the_fire
26-05-10, 12:29
Tarkan bunu daha önce de yapmıştı , ve geri dönüşü muhteşem olmuştu, yeniden öyle olacağına ve muhteşem bir geri dönüş yapacağına eminim , tarkan böyle süprizleri cok seven bir sanatcı artık ezberledik diye düsünüyorum tarkanımızı :) bekletmeyi cok sever bekleriz canım ne olacak önemli olan albüm cıksın da , jetaime adında bir arkadasımıs '' Tarkan hep albümü erteler ama hep aynı tarih de çıkartır , sana cok katılıyorum kardeşim benim takip etmeliyiz ön yargıda bulunmamalıyız tarkan hakkında , ama dün aksam ki olaylar cok canımı sıktı

jetaime
26-05-10, 12:37
[/B] jetaime adında bir arkadasımıs '' Tarkan hep albümü erteler ama hep aynı tarih de çıkartır , sana cok katılıyorum kardeşim benim takip etmeliyiz ön yargıda bulunmamalıyız tarkan hakkında , ama dün aksam ki olaylar cok canımı sıktı[/QUOTE]

cok saol canimmmmm
ve benim canimi oda cok sikti

haber icin cok saol ben az once haber turk sitinde okudum
saol paylasmak icin

Dark_blue
26-05-10, 12:46
Evinden diger evine gecse haber oluyor MEGASTAR farki :))

twilight
26-05-10, 13:02
ev değiştirirse bile olay oluyor,megastar farki bu...
yeni bir baslangica herkesin ihtiyaci var... ;)

ozgem__
26-05-10, 20:07
yeni bir baslangica herkesin ihtiyaci var... ;)

evet yeni bi başlangıç olabilir..

jetaime
26-05-10, 21:28
Yeni bir baslangica herkesin ihtiyaci var... ;)

evet dogrusun:20:

Hüli 82
26-05-10, 23:56
tarkanada iyi gelcekdir yeni bir baslangic

fatihvefatih
27-05-10, 00:15
Değişiklik her zaman iyidir!!

pembe_cin
27-05-10, 00:18
kötü günlerden sonra yeni başlangıca yeni bir evle başlamak iyi fikir inşallah yeni evinde çook mutlu olur eski evide tarkan coll bağışlasın müze yapalım arada ziyaret turları falan düzenlensin onun oturduğu koltuğu görmek çay içtiyi fincana falan dokunmak ayyy ne güzel olurdu herhalde bizi ordan silah zoruyla falan çıkarırlardı:5:

fatihvefatih
27-05-10, 00:26
kötü günlerden sonra yeni başlangıca yeni bir evle başlamak iyi fikir inşallah yeni evinde çook mutlu olur eski evide tarkan coll bağışlasın müze yapalım arada ziyaret turları falan düzenlensin onun oturduğu koltuğu görmek çay içtiyi fincana falan dokunmak ayyy ne güzel olurdu herhalde bizi ordan silah zoruyla falan çıkarırlardı:5:

Aramıza yeni katıldın ama, şimdiden senden iyi fikirler duymak çok güzel. Evet gerçektende müze olsa beykozdaki çiftliği acayip süper olurdu, dediğin gibi oturduğu koltuğa oturmak, çay içtiği fincana dokunmak, uyuduğu yastığa dokunmak süper olurdu yaa, bu harika bir fikir İnci ;))

pembe_cin
27-05-10, 00:32
acaba o yastık kaç kişinin elinde darmadağın olurdu çok keskin fanları var tarkanın kesin yağmalarlar orayı :28:

Bounce21
27-05-10, 11:17
Iyi ki degistirmis.. kotu anilar var orda onun icin.. canim benim yaa

fatihvefatih
27-05-10, 13:54
acaba o yastık kaç kişinin elinde darmadağın olurdu çok keskin fanları var tarkanın kesin yağmalarlar orayı :28:

Haklısın 2 güne kalmaz kapanırdı orası sağlam eşya falan kalmadı diye ;))))

starzu
27-05-10, 14:57
olsun kırılıp dükülenlerin taliplisi bile olurdu bence tarkana ailt bir eşya sahibi olma fırsatı herzaman ele geçmez
ne diyoruz biz ya kız cin kafamızı karıştırdın dur konu neydi:28:

TARQANIM
27-05-10, 15:47
normal tabi yazin havuzlu villaya tasinmasi kisin yine döner ciftligine .. yeni bir baslangic icin degildir

ece**
27-05-10, 16:44

ne süper olurdu yaaaa :5: ben o yastığa kafamı koyar yaka paça atılana kadar daa çıkmazdım :)allem eder kallem eder alırdım o yastığı sonrada xurush'nineciiğme hawa atardım :) :P:P :22:

simgem__
27-05-10, 17:12
hayırlısı olsun ... değişiliklik iyi gelecektirr....

pembe_cin
27-05-10, 17:14
ne süper olurdu yaaaa :5: ben o yastığa kafamı koyar yaka paça atılana kadar daa çıkmazdım :)allem eder kallem eder alırdım o yastığı sonrada xurush'nineciiğme hawa atardım :) :P:P :22:

işte keskin fan dediyim böyle olurda ya o turda xurush'nine de olursa artık seyreyleyin cümbüşü artık sen yastığı alırsın Xurushninede çorabının tekinemi razı olur yoksa kazağınamı bilemem ama bildiyim bişey varsa sizi o tura bidaha almazlar hiiii yine onlar geliyo kapatın kapıları derler herhalde:18::29:

ece**
27-05-10, 17:40
işte keskin fan dediyim böyle olurda ya o turda xurush'nine de olursa artık seyreyleyin cümbüşü artık sen yastığı alırsın Xurushninede çorabının tekinemi razı olur yoksa kazağınamı bilemem ama bildiyim bişey varsa sizi o tura bidaha almazlar hiiii yine onlar geliyo kapatın kapıları derler herhalde:18::29:

ben çorabınıda alabilirim canım :) ha yastık ha çorap ha don ha peçete ha kazak ne olursa ayrım yok bende :):4:

meryem_17
28-05-10, 12:11
İnş yeni ewi megastarıma uğur we bol şans getirir şimdiden güle güle otursun:20 :20: