PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Karagöz" Kampanyası

redjingle
26-05-10, 10:33
Arkadaşlar....Tarkan'ın "Karagöz" şarkısının albümüne alınması konusunda bir mail kampanyası başlatmaya karar verdim... Bu albümün biraz ertelenmiş olabileceği konuşuluyor. Kimbilir belki bu albüme bile eklenmesini sağlayabiliriz. Bu olmasa da önümüzdeki albümler için hayran kitlesinden böyle yoğun bir talep olduğu aklının bir köşesinde olmuş olur...Bu kampanyaya destek vermek isteyenler, şu cümleleri, aşağıdaki mail adreslerine gönderirlerse sevinirim...

---Sesimize Kulak Verin----

"Tarkan ve ekibinin dikkatine ! Bizler Tarkan hayranları olarak Tarkan'ın yıllar önce bir tv kanalında söylediği ve o günden bugüne kadar her hangi bir albümde yer almadığı, dolayısıyla klibi olmadığı ve Tarkan tarafından sadece bir defa söylendiği halde herkesin sözlerini ezbere bildiği muhteşem şarkısı Karagöz'ün, artık bir albümde yer almasını istiyoruz...Lütfen sesimize kulak verin..."

Bir Tarkan Hayranı...

info@dmc.com.tr
info@hitt.com.tr

**MegaStarkan**
26-05-10, 11:59
Konu tüm üyelere acilmistir.

veli
26-05-10, 12:35
.......:::''':::...... bence ne yaparsak yapalım bu şarkıyı koymaz albümee ,,çabalr boşuna olur .........::::'''::::........

start_the_fire
26-05-10, 12:39
Çok haklısın arkadasım ben o eseri 1 kere dinlediğimde ezberlemiştim muhteşemin ötesinde bir şarkı neden klip yapılmadı neden albüme konmadı aslında bu sorunun cevabı tarkan ve ekibinde gizli diye düsünüyorum arkadaslar , aslında biz ne yaparsak yapalım tarkan onu albümüne koymaz cünkü yeni baslangıclar peşinde olduğu icin o eski raflar da kalır , lakin Sezen Aksu'nun '' Yürüyorum Düş bahçelerinde '' Albümü gibi ilerleyen senelerde böyle bir karma albüm yapar ise ancak , böyle şekilde albüme koyar , yani şöyle olur o albüm , '' Çakmak çakmak , Kara gözler , Alaturka , Ben sen olamam Çantada keklik , Püfle üfle gibi eserleri bir araya toplayıp ancak böyle bir albümde ona yer verir diye düsünüyorum ben acıkcasıbravo

Dark_blue
26-05-10, 12:45
o tarihten bu tarihe 10 sene olmusdur neredeyse , koysa coktan bi albume almisti tarkan.

dilaraer
26-05-10, 13:34
ben kendisine 4 sene önce konser öncesi sormustum...cok sasirmisti "nerden cikti bu simdi?!" diye sormustu...bende "herkes cok seviyo o sarkiyi, herkesin dilinde" demistim
"öylemi?! düsünelim o zaman" demisti...

bilmiyorum - belki Ayrilik Zor, Özgürlük Icimizde, bide baska sanatcilara verdigi sarkilari toplayip albüm gibi bisey yaparsa anca o zaman düsünür gibime geliyo...o da belki :) hersey mümkün

start_the_fire
26-05-10, 13:40
ben kendisine 4 sene önce konser öncesi sormustum...cok sasirmisti "nerden cikti bu simdi?!" diye sormustu...bende "herkes cok seviyo o sarkiyi, herkesin dilinde" demistim

bilmiyorum - belki Ayrilik Zor, Özgürlük Icimizde, bide baska sanatcilara verdigi sarkilari toplayip albüm gibi bisey yaparsa anca o zaman düsünür gibime geliyo...o da belki :) hersey mümkün

Seninle aynı fikirdeyiz arkadasım okuduysan yorumumu :17:

dilaraer
26-05-10, 13:50
Seninle aynı fikirdeyiz arkadasım okuduysan yorumumu :17:

pardon...sonuna kadar okumamistim - ayni fikirde olan en azindan 2 kisiyiz demek :)

tarkaseksüel
26-05-10, 14:55

bunu okuyana kadar ne kadar gereksiz yapmaz boyle birsey demiştim..
tarkan ın öyle dediğimi duyunca yolladım
:)

İZMİRLİ
26-05-10, 16:32
Çok hoş bir şarkı, ama bu saatten sonra Tarkan onu ilerde çıkaracağı herhangi bir albüme koyacağını sanmıyorum...

fatihvefatih
26-05-10, 17:54
Koymaz bu şarkıyı üstünden 10 sene geçmiş, boşa kürek sallamaktan öteye gitmez!!

ozgem__
26-05-10, 20:15
Bnce koymayabilir üzerinden yıllar geçmiş fakat çok iz bırakan bi şarkı bende ilk dinleyişimde ezberlemiştim..

ece**
26-05-10, 20:23
aman deyim hazır albüm çıkıyoken aklını çelmeyin adamın.mazallah önümüzdeki bi 10 yıl çıkmaz albüm falan o şarkıyı bu albüme koyacaz diye ekleyip çıkarmaktan :D:D

sally
27-05-10, 18:55
Karagöz sarkisini albüme koyacak olsa simdiye kadar koyardi Tarkan belki ileride bi best of albümü yaparsa olabilir

onursamed
27-05-10, 21:36
klip de olsa süper olur;)))

twilight
27-05-10, 21:51
cok eski bu sarki...o zaman bu kis nolur sev beni'yi de koysun albüme ?
eski sarkilar maalesf eskide kaliyor.. :)

jetaime
28-05-10, 00:18
evet yaaa insallah bir best of yapacak
dogru sallycimm

simgem__
28-05-10, 11:13
şarkı çok güzel ama tarkanın albüme koyacaını sanmıyorum üzerinden yıllar geçti:12:

redjingle
28-05-10, 11:25
"neyin" üzerinden ? ve ne olmuş ? :) modasımı geçti ? ayrıca tarkan ın moda ile pek işi olmaz...modayı tarkan yaratır.

starzu
28-05-10, 13:35
yeni albüme gireceyini sanmam ama bi bestof yaparsa belki o kadar güzel şarkıları varki klip çekilsin diye can attığımız ama malesef albümlerde olmasına rağmen değerlendirilmeyen o güzelim şarkılar ona sıra gelirmi orasıda tartışılır:15: