PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozan çolakoğlundan haber var son dakika!!!

mage
26-05-10, 01:13
Arkadaşlar ozan Çolakoğluna Twitterdan su msjı yazdım az önce

@ozancolakoglu Tarkan Fanları suan şok halindeler herkez bir açıklama bekliyor albümn ertelendiği haberi doğrmu acba bilgi vrbilirmisiniz

Ozan Çolakoğlundan Gelen cevap

@Gokhanberber Haziran ortasi

ARKADAŞLAR DMC MÜZİĞİN MÜDÜRÜ SAMSUN DEMİRİN AÇIKLAMASINDADA EN GEÇ HAZİRAN 20 DİYOR OZAN ÇOLAKOĞLU HAZİRAN ORTALARINDA YANİ TARİH BELLİ HAZİRAN ORTASINDA ALBÜM ÇIKACAK İNŞALLAH.

start_the_fire
26-05-10, 01:15
Eğer haber doğru ise , kaynak pek ağır olmadığı icin yine telaşlı gözlerle bakıyorum konuya, lakin ozan colakoğlu'nu hepimiz yakından biliyoruz uzun zamandır tarkan ile calısıyor , boş boğazlık yapacağını tahmin etmez kimse etmiyordur zaten , o yüzden haziran ortası banada uygun geliyor hislerime soracak olursam bencede haziran ortası en uygunu olur ama az önce ki üzücü kaynak da o paylasım sitesindendi .

twilight
26-05-10, 01:16
artik hangi habere inanacagimi bilmiyorum..ozan colakoglu deil..tarkan söylese bile inanmicam... :( napim bunu tarkan istedi!!!

jetaime
26-05-10, 01:17
zaten tarkan her album cikista boyle yapiyor
ertenleniyo
ama sonunda album tarihinde cikiyooo

berkan
26-05-10, 01:24
adam gibi açıklama yapan yok , kimse takmıyo hayranları flan ben bunu söylüyorum.

fatihvefatih
26-05-10, 01:26
adam gibi açıklama yapan yok , kimse takmıyo hayranları flan ben bunu söylüyorum.

Çoook doğru söylüyorsun!! düne kadar neydi bugün ne oldu!! Ya biz fanlar, bizim hayallerimiz beklentilerimiz, sağda solda Yaza Tarkan damga vuracak, herkesi silip süpürecek dediklerimiz hepsi çöpemi gitti, peki sorarım size biz neyiz Tarkan için!!

start_the_fire
26-05-10, 01:29
Çoook doğru söylüyorsun!! düne kadar neydi bugün ne oldu!! Ya biz fanlar, bizim hayallerimiz beklentilerimiz, sağda solda Yaza Tarkan damga vuracak, herkesi silip süpürecek dediklerimiz hepsi çöpemi gitti, peki sorarım size biz neyiz Tarkan için!!

Fatih kardesim sakın ol kardesim tamam bu kadar sıkma kendini albüm elbet ki cıkacak rahat rahat dinleyeceksin albümü bu kadar telaşlanmana lüzüm yok kardesim ama cok ağır konusuyorsun yapma böyle canım kardesim :41:

MARY JANE
26-05-10, 01:30
haziran ortası çıkacak işte. yaza yine damga vuracak. hiçkimse merak etmesin. ayrıca biz tarkan için değerliyiz, o bizim için değerli.

fatihvefatih
26-05-10, 01:31
Fatih kardesim sakın ol kardesim tamam bu kadar sıkma kendini albüm elbet ki cıkacak rahat rahat dinleyeceksin albümü bu kadar telaşlanmana lüzüm yok kardesim ama cok ağır konusuyorsun yapma böyle canım kardesim :41:

Ağır konuşmadım, üslubunca gerçekleri söyledim!!

twilight
26-05-10, 01:36
ne yalan söyleyim...ben artik hic bir habere inanmiyorum...bu haberde dogru deil bence...albüm agustosta gibi gözüküyor...ya öyle olursa? :S

mage
26-05-10, 01:39
ne yalan söyleyim...ben artik hic bir habere inanmiyorum...bu haberde dogru deil bence...albüm agustosta gibi gözüküyor...ya öyle olursa? :S

Mustafa ceceli dediki dün yarın son mix iyi hoş tamam dedik bitti mixler bugun yazdı albüm galiba ertelendi mixleri biten bir albüm niye ertelenir? Tabiki Tarkan yine pürüz çıkardı kesin en tutulacak şarkılardan birinin mixini beğenmedi yerine başka şarkı koyalım dedi bence öyle oldu

fatihvefatih
26-05-10, 01:44

Bence kesinlikle oldu bile!! Hatta Ağustos'tan bile şüpheliyim, yoksa herşeyi biten albüm sadece mix ya da mastering için Ağustos'a ertelenmez demekki çıkış parçasını beğenmedi yeni parça aramaya karar verdi artık 2012 yazında belki çıkar albüm tabii bi aksilik çıkmazsa!!

Bamboo
26-05-10, 01:53
tarkandaki bu kaplumbağ hızı olduğu sürece kaç haziran bekleriz kim bilir..

schumaer
26-05-10, 02:01
ps: ozan çolakoğlu tarkanın albümüyle ilgili bi espri yapıo lost bile bitti bizim albüm bitmedi diye,samsum demir darısı başımıza güzelmi herşey dio,ozan çolakoğluda süper diye cvp veriyo,albüm ii gidio ii,haziranda çıkar rahat olun ;)

Dark_blue
26-05-10, 02:07
yakin zamanda daha net bi aciklama gelecektir diye dusunuyorum

devilscream
26-05-10, 02:15
Boş şeylerle yoruyoruz kafamizi
Sevdanin Son Vuruşu cikti,hiç beklemezken
Simdi zevkle dinliyoruz,Tarkan'ın son şansı olmasi için kötü bi albüm yapmasi lazim
Albüm güzel olursa zaten sevilir,dinlenir...İlla yazın hiti tarkandan olmak zorunda değil
Bu kadar konusmamiz albümün erken cikmasina neden olmaz...Geç cikacaksa yine geç cikar
Bekleyelim ve görelim,albüm ciksin,bi dinleyelim
Sonra dersiniz Tarkan son şansını kullanamadi diye...

Yakisikli89
26-05-10, 05:09
Bence kesinlikle oldu bile!! Hatta Ağustos'tan bile şüpheliyim, yoksa herşeyi biten albüm sadece mix ya da mastering için Ağustos'a ertelenmez demekki çıkış parçasını beğenmedi yeni parça aramaya karar verdi artık 2012 yazında belki çıkar albüm tabii bi aksilik çıkmazsa!!

hak veriyorum. ama benim anlamadigim. alti saat sonra yaratilmis olan bir vay anam vay ile cikis yapmaya cesaret eden tarkan simdi sarki begenmiyor ki o zamanlardada metamorfoz albümü baya bir ertelenmisti ...

hulya-savci
26-05-10, 05:15
Gerçi ben seviyorum "vay anam vay" şarkısını ama okadar üzerine gelindi ki belki fazlasından titiz davranıyor ... kimbilir...

veli
26-05-10, 10:49
.......:::''':::....... walla yalan rüzgarına döndü , TarkaN tarkacoll a bi girse herhalde utanırdı bu olaylar karşısında , çıkıpta demiyor ki şu tarihte die , tamm dinleniyo falan ama birzda biz TarkaN hayranlarınıda düşünmesi gerekmez mi?????!!! ........:::''':::........

jetaime
26-05-10, 11:37
ps: ozan çolakoğlu tarkanın albümüyle ilgili bi espri yapıo lost bile bitti bizim albüm bitmedi diye,samsum demir darısı başımıza güzelmi herşey dio,ozan çolakoğluda süper diye cvp veriyo,albüm ii gidio ii,haziranda çıkar rahat olun ;)

ben dusunuyorum ki onlar bizle oynuyorlar

sally
26-05-10, 14:04
Beklemek lazim saten Tarkan simdiye kadar her albüm cikis tarihini erteledi.

haluk seki
26-05-10, 14:29
ben artık zamana bıraktım yorum yok...

tarkaseksüel
26-05-10, 14:46
dahada ertelenır bu :) :P

dilaraer
26-05-10, 14:46
her albüm öncesinde niye böyle yapiyosunuz?
yok hayranlari düsünmüyolarmis da yok gene ertelenmis de...
ortada tarih yoktu ki ertelenme durumu olsun.

twitter, facebook gibi platformda resmi bi Tarkan kanali olmadigi icin yorumlari bu kadar takmayin, verilen tarihleri önemsemeyin...
son söz yine Tarkan'da...Ozan Colakoglu yada Samsun Demir sadece albümün hangi asamasinda olduklarina dahi bilgi verebilirler...Tarkan istese bugün mixleri bitirttirip seneye cikartabilir. Adamin kendine göre planlari vardir...bize sabirla beklemek düser.

TorNadO
26-05-10, 14:58
Biz bu kadar büyük beklentiler içindeyken,damdan düşer gibide albüm çıkartmasını kimse beklemesin.
Albüm için resmi hiçbir şey yok, tarih her zaman ki belirsiz yarın ötürgün neyin ne olduğu belli olur.

Obenbudak şarkıları dinleyebilmiş,isimlerini söylemişken zaten çok çok ileri tarihlere erteleneceğini zannetmiyorum,kaldı ki Tarkan'ı birileriyle kıyaslıyıp,ona göre yorum yapanlar şöyle bir ayrıntıyı unutmasınlar.
Tarkan başarısını katlamak için albüm çıkartır.
Başarılarına başarı katmak için çalışıyor.
Sıradan bir şey olmayacaktır ve bunun için çabalamaktadır.

Tarkan'da biliyor her sene yazın bir single yapıp para'yı cebe indirmeyi, yada sıradan sıradan besteler yapıp ona buna vermeyi.

Tarkan'ın farkını anlamak, ona göre yaşamayı öğrenip gerçekler bilmek gerek.

ozgem__
26-05-10, 20:13
albüm elinde sonunda çıkıcak sabırlı olmalıyız..

ece**
26-05-10, 20:20
hadi haziran ortası olsun bakalım...susup beklicem bundan sonrasında.yine wardır bi bildiği diyorum istemeye istemeye...ama bişeye ne kadar çok düşersen n ekadar çok uğraşırsan okadar sorun çıkar.sabrettim bukadar bi 10 gün daha fazladan sabredecem diye awutuyorum kendimi..

pare pare
26-05-10, 21:47
Super iste sabirsizlikla bekliyoruz yeni Albumu ve Yeni Tarkani . . . !

jetaime
26-05-10, 21:50
Vallah ben size bir sey soyleyim mi ?
Ben beklmek sevmiyorum cok stress oluyorum offf yaa

smh
26-05-10, 22:23
15 haziran demiştim ama bu daha uzun sürücek sanırım Bu arada ben basında fln Tarkan'ın yurtdısına çıkma yasağı var dıye bı haber okumadım her tutuksuz yargılanan yasaklanıyomu bilmiyorm biri bilgilendirirse forumdakılerde aydınlanır yada ben:)

Hüli 82
26-05-10, 23:51
ofya niye hep tarkanin albümleri erteleniyor

fatihvefatih
27-05-10, 00:21
Dün bende çok sinirlenmiştim artık bundan sonra erteleme olaylarına yorum yok, belkide Tarkan bize sabrı öğretiyordur ;))

qüccin
27-05-10, 00:29
Hangi habere inanıcağımızı şaşırdık artık... Şu albüm çıksada artık tüm fanlar rahatlasak :5:

simgem__
27-05-10, 17:32
tarkanın bize öğrettiği en önemli şeylerden biri de sabretmek oldu.. her albümde mutlaka biraz bekleriz sabrederiz ama sonunda fazlasıyla karşılığını alırız .. bu albümdede öyle.. az kaldı azcık daha bekleyeceğiz ama bütün yaz bizim olacakk!!!
tarkanında dediği gibi: Geçici bu ayrılık bir rüya farzet ..Sonunda zafer bizim olacak sabret !!..
bu ayrılıklar gelip geçici ..sonunda zafer tarkanın ve bizlerin olacak konserler, imza günlerii.....çok güzel günler çok güzel bi yaz bizi bekliyorrr ...
'' FANLAR HAZIR MIYIZ?? ''

fatihvefatih
27-05-10, 18:27
tarkanın bize öğrettiği en önemli şeylerden biri de sabretmek oldu.. her albümde mutlaka biraz bekleriz sabrederiz ama sonunda fazlasıyla karşılığını alırız .. bu albümdede öyle.. az kaldı azcık daha bekleyeceğiz ama bütün yaz bizim olacakk!!!
tarkanında dediği gibi: Geçici bu ayrılık bir rüya farzet ..Sonunda zafer bizim olacak sabret !!..
bu ayrılıklar gelip geçici ..sonunda zafer tarkanın ve bizlerin olacak konserler, imza günlerii.....çok güzel günler çok güzel bi yaz bizi bekliyorrr ...
'' FANLAR HAZIR MIYIZ?? ''

Hazırııııııııııııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!! Fazlasıyla hemde :18:

pembe_cin
27-05-10, 18:38
ya albümü bekliyoruz tamamda benim merak ettiyim bişey daha var sevdanın son vuruşuna klip çekilmiycekmi bi zahmet twitterde bunuda sorarmısınız ben anlamıyorum bu twitter olayını:15:

fatihvefatih
27-05-10, 18:44
ya albümü bekliyoruz tamamda benim merak ettiyim bişey daha var sevdanın son vuruşuna klip çekilmiycekmi bi zahmet twitterde bunuda sorarmısınız ben anlamıyorum bu twitter olayını:15:

Ozan Çolakoğlu'na bir soralım bakalım, Tarkan'ı bulsak herşeyi soracazda onu bulana aşk olsun ;))

Az evvel sordum aynen twitliyorum ;))

@ozancolakogluOzan Bey merhaba. Tarkan'ın albüm Haziran'da kesin olarak çıkar mı? Birde Tarkan SSV'na klip çekecek mi? Teşekkürler.

pembe_cin
27-05-10, 18:58
Az evvel sordum aynen twitliyorum ;))

@ozancolakogluOzan Bey merhaba. Tarkan'ın albüm Haziran'da kesin olarak çıkar mı? Birde Tarkan SSV'na klip çekecek mi? Teşekkürler.

çook teşekkür ederim fatih abi inşallah cevap gelir:29:

fatihvefatih
27-05-10, 19:03
çook teşekkür ederim fatih abi inşallah cevap gelir:29:

Bende heyecanla bekliyorum, inşallah cevap iyi haberlerle birlikte gelir, önemli olan bu ;))

jetaime
28-05-10, 00:27
eee fatih haber geldi mi ???

fatihvefatih
28-05-10, 00:54

Ozan çolakoğlundan maalesef cevap gelmedi ama benzer soruyu Samsun Demir'e de sormuştum oda dediki "bana göre haziran'da çıkar, ama son karar Tarkan'ın" dedi hayırlısıyla şu albüm çıksaydı en güzel şekilde ne güzel olacaktı sıkıntılar bitecekti coşkuya verecektik kendimizi ;))

start_the_fire
28-05-10, 00:59
Bir konuya 1 kere görüş yazılır fatih, ve jetaime , dikkat ediyorum bir konuda defalarca kez aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz , rütbeniz yükselir ama böyle olmaz benim görüsüm

jetaime
28-05-10, 01:12
Bir konuya 1 kere görüş yazılır fatih, ve jetaime , dikkat ediyorum bir konuda defalarca kez aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz , rütbeniz yükselir ama böyle olmaz benim görüsüm

ooooo cok ozur dilerim her yerde zipliyorum karsitiriyor

Ozan çolakoğlundan maalesef cevap gelmedi ama benzer soruyu Samsun Demir'e de sormuştum oda dediki "bana göre haziran'da çıkar, ama son karar Tarkan'ın" dedi hayırlısıyla şu albüm çıksaydı en güzel şekilde ne güzel olacaktı sıkıntılar bitecekti coşkuya verecektik kendimizi ;))

insallah bir cevap gelcek

pembe_cin
28-05-10, 01:23

galiba bi haber yok:16:

jetaime
28-05-10, 01:34
galiba bi haber yok:16:

evet maalesef

fatihvefatih
28-05-10, 01:42

Hayır arkadaşım aynı cevabı yazmadım, daha dün (perşembe günü) Samsun Demir'e ve Ozan Çolakoğlu'na Twitter'da sordum Tarkan'ın albümü ne zaman çıkacak (ozan çolakoğlu'na ayrıca beraberinde şu soruyuda sordum SSVuruşuna Tarkan klip çekecek mi?) neden çıkıştın anlayamadım doğrusu, ben bişeyler yazmak için yazmıyorum!! Neyse sakin ol lütfen..

**MegaStarkan**
28-05-10, 02:06
Konuya geri dönünüz. Gerekdiginde müdahale edilirdi.

Tesekkürler