PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm ertelendii!!!!

mage
26-05-10, 00:28
Arkadaşlar mustafa ceceli twitter'a yazdı

@ Mustafa Bey merhaba, bişey sormak istiyorum Tarkan'ın albümü Ağustos'a ertelenmiş doğru mu? Haziran'ın ilk haftası çıkacaktı!
25 minutes ago via web in reply to mustafaceceli

@ Sanirim bir sure ertelendi

Niye ertelenir ya hala anlamıyorum şu yüzden desin ya yemin ediyorum bıktım artık ya ne heyecan bırakıyolar ne istek ya insan su tarihte çıkarıtıtrm diince çıakrtır kardeşim ne bu boyle

twilight
26-05-10, 00:30
su Mustafaceceli olayina deginmek istiyorum...kendisi bi programda''internetle aram yok,facebook ve twit kullanmiyorum''demisti die hatirliyorum...cakma musti olmasin? :)

schumaer
26-05-10, 00:32
hayır gerçek,resmi internet sitesinden girebiliyosun,bu arada ertelendi derken haziranı kastetmiştir,mayıs sonuna yetişmicek diye..

mage
26-05-10, 00:32
hayır gerçek kesin yani gerçek olduğu o önemli değilde NİYE ERTELENŞİYOR YA NİYE YANİ BİZİMDE Bİ SABRIMIZ YOK MU

start_the_fire
26-05-10, 00:33
Of gözlerime inanamıyorum ya rüya olsun bu hala haziranın ikinci haftası icinde cıkacağına inanıyorum ne ağustos'u kardeşim ya

fatihvefatih
26-05-10, 00:34
Arkadaşlar bu mesajı Twitter'dan ben atmıştım Mustafa Bey'e!! Evet ertelenmiş Haziran sonu falan değil Ağustos'a şükredin!! Buyrun burdan yakın!!

twilight
26-05-10, 00:35
:) Eee aynen,çıksın diye bekliyoruz biz albümü adam gidiyor erteliyor...neyse vardir bi hayir... :)

Bamboo
26-05-10, 00:37
off yinemi yaa.. :11:

ece**
26-05-10, 00:38
hewes bırakmıolar ya insanda..amaaaan ne yapıolarsa yapsınlar artık yıldım ben ..küstürüyo kendini böle..

schumaer
26-05-10, 00:44
albüm normal şartlarda bu hafta çıkcaktı ama ertelendi haziran sonuna kaldı 1 ay gecikmme işte,ağustos olmaz,samsun demir 20 sine kadar çıkar dedi..

fatihvefatih
26-05-10, 00:46
albüm normal şartlarda bu hafta çıkcaktı ama ertelendi haziran sonuna kaldı 1 ay gecikmme işte,ağustos olmaz,samsun demir 20 sine kadar çıkar dedi..

Sende inandın!! Ağustosta çıksa iyi, Tarkan artık Aralık'ta çıkartıyor yeni albümlerini, sonu hüsran olsun diye!! Ya insanlar kış ayında ne albümü dinleyecek, kar bir yandan, yağmur çamur, diğer yandan kış aylarında millette almış başını gidiyor bir karamsarlık Tarkan albüm çıkarmış kimin umurunda!!

Dark_blue
26-05-10, 00:49
bugun isler nasi karisti boyle , birileri cikiyor albumu dinledim cok guzel diyor , digeri cikiyor daha album hazir degil diyor , biri haziranda cikar diyor digeri agustos digeri tarkan amerikaya gidiyor diyor , daha bakalim neler cikicak...bu arada tarkandan duymadikca inanmiyorum diger haberlere.

twilight
26-05-10, 00:50
Sende inandın!! Ağustosta çıksa iyi, Tarkan artık Aralık'ta çıkartıyor yeni albümlerini, sonu hüsran olsun diye!! Ya insanlar kış ayında ne albümü dinleyecek, kar bir yandan, yağmur çamur, diğer yandan kış aylarında millette almış başını gidiyor bir karamsarlık Tarkan albüm çıkarmış kimin umurunda!!
:14: iyice abarttin fatih...
kisin cikardigi albümlerin toplam satisi 2 milyon...evet yazin cikardigi albümlerin tiraji 5-6 milyon arasi ama napalim yani her albümü yazin cikarirsada kendini taklit ediyor diyecekler...bi ilk bahar,bi son bahar,olmaz mi yani? :15:

badboyserkan
26-05-10, 00:52
Evet bazi puruzlukler cikmis. Albumde Titizlik hafsafada.Belki ramazandan sonrayada album cikabilir.

Buzlukahve
26-05-10, 01:01
heveslendiriyorlar heveslendiriyorlar bizlerde ne hayallerle ümitlerle ha geldi gelicek derken insanın hevesini kırıyorlar

ece**
26-05-10, 01:01
küstürdüün,canımdan bezdim.insafa geell yeteeerr !!! :))))

--JOHNSON--
26-05-10, 01:04
Ooooooooofffffffffffff oooooooofffffffffffffffffffffff valla oooooffffffffffffffff

nedjohnlansen
26-05-10, 01:05
bitti diyorum ben. eski tarkan yok artık. o istekli adam, o işlerinin mükemmel olması için çabalayan adam yok. ne demek ağustos ya? haziran'dan uygun zaman mı var? ne oldu da ertelendi albüm? nedir yani? hiç bir mantıklı açıklaması yok. albüme dair umutlarımı da bırakıyorum. belli ki kötü bir albümdü, tarkan da bunu anladı. belki müziği bile bırakabilir albümü çöpe atarsa. ertelendiyse düşünüyor demektir. albümünden emin değil demektir. ozan çolakoğlu bu işin mutfağında ve mixleri tamamlamışlardı. o pürüz çıkarmadı, çıkaran tarkan muhtemelen. bravo diyorum.

fatihvefatih
26-05-10, 01:06
Çok sıkıldım artık çoook!! Benki tarkan'ın en büyük hayranlarındanım, ona kızmak istemiyorum ama kızıyorum, sıkılıyorum artık bu saçma sapan erteleme işlerinden!! tarkan şu anda kariyerini kurtarma derdinde olmalı, bununda ilk şartı Yaz başı bomba gii bir albümle dönmek olmalı!! Ve bunun hazırlıklarıda şu saate kadar çoktan yapılmalıydı!! Taa Ocak/2009'da izlemiştim kendi gözlerimle bu yaz (2009 yazı) sürprizlerle geliyorum demişti, hani nerde şimdi Eylül Ekim'e ertelendi yeniden, o tarihlerde de Aralık Ocak/2011'e ertelenir, ohh ne ala memleket bizim hayallerimiz ne olacak!! Bırakın Allah aşkına, Tarkan kendi kendini imha ediyor, zaten ondan başkasıda Tarkan'ı imha edemezdi, ne yaparsa kendine yapar!!

mage
26-05-10, 01:06
Tarkan artık dalga geçtiğini düşünmeye başladım gerçekten senle ve albümünle ilgili içimde tek bir heyecan yok çünkü heyecan bırakmadın gerçekten çok büyük hayal kırıklığına uğrattın bizi...

MARY JANE
26-05-10, 01:12
olumsuz olumsuz konuşan arkadaşları kınıyorum burdan. bi albüm ertelendi diye bizler bitirirsek düşmanları napmasın. en geç haziran sonu çıkacak bu albüm. müziği bırakırsa kim sevinecek aramızda. adama müziği bile bıraktırdınız valla. insaf ama. bari siz yapmayın. destek olmamız lazım. benim desteğim yeter diyosanız sizin bileceğiniz iş. ama biz gerçek tarkan fanı olarak hep destek tam destek.

Bamboo
26-05-10, 01:14
inanmayacaksınız ama dün gece tarkanı rüyamda gördüm ona sarıldım ama dikkatimi çeken çok ufak tefek ve zayıf olduğu idi.. neyse ne alaka diyeceksiniz şimdi, kendi kendime diorum bu erteleme haberini alcağıma imiş.. hemde çok paralel oldu rüyamla bu haber.. offf bazen rüyamda birini göreyim mutlaka o insanla alakalı bi haber duyarım olumlu yada olumsuz.. tarkan da da böle oldu malesef.. umarım yanlış alarmdır.. :(

anakha26
26-05-10, 01:14
Her kafadan bir ses çıkıyor... Herkes olumsuz şeyler yazıyor :( bu tarz haberlerle adamı bitirdiniz kendi çapınızda... Bir gün albüm çıkacak bomba gibi patlayacak sonra hepiniz "ay ben zaten öyle demek istememiştim." diyeceksiniz... Size de eğlence oldu bu haberler....

Yazık...

berkan
26-05-10, 01:21
verilen sözler tutulmuyor . kukla yerine koymasınlar bizleri . her albüm ertelendi haberini görünce tamam bekleriz yazmaktan sıkıldımmm. haziranın ilk haftası albüme ve tarkanın bizimle oynamadıgına inanadıgım son tarih eger çıkmassa benden paydoss . bana kzııcaksın biliyorum ama her insan aynı degildir benim kalbim bunları yazıdıryo kusura bakmayın.

anakha26
26-05-10, 01:23
verilen sözler tutulmuyor . kukla yerine koymasınlar bizleri . her albüm ertelendi haberini görünce tamam bekleriz yazmaktan sıkıldımmm. haziranın ilk haftası albüme ve tarkanın bizimle oynamadıgına inanadıgım son tarih eger çıkmassa benden paydoss . bana kzııcaksın biliyorum ama her insan aynı degildir benim kalbim bunları yazıdıryo kusura bakmayın.

Sanki kalbin Tarkan da değil zaten belli...

Kimin çıkardığı belli olmayan haberlerden gaza gelip herşeyi silip atabilyosan bir kalemde güle güle sana :(

twilight
26-05-10, 01:28
valla şu ana kadar kimseyi şak şaklamadım...Tarkan albüm çıkarınca,beğendiysem beğendim beğenmediysem beğenmedim yazdim...mesela karmaya taptim,metamorfozu o kadar çekici bulmadim...ama tarkan bunu yillardir yapiyor..ertele baba ertele...10 yildir var...berkan arkadasima bende katiliyorum..albüm haziran ayinda elimde olmazsa...bi perdeyi daha kapaticam...umarim tarkan hakkinda hayirlisi olur... :)

mage
26-05-10, 01:36
Tarkan haziranda çikartirsan o albümü alirim dinlerim senin için yine çabalarim ama bu şekil oynarsan artik ben yokum ...

MARY JANE
26-05-10, 01:38
tarkana yeri geldiğinde bende kızıyorum ama hiçbir zaman hakkında olumsuz yada bu kadar ağır konuşmadım. mesleği bırakması, onsuz bir hayat sürmek hayatta belki de isteyeceğim en son şey. çoğu kişide benim gibi düşünüyordur eminim. şuanda bize düşen birlik olup tarkana destek olmak. niyeti bu olmayanlara karışamam. ama düşünceleri uygun bir dille söylemek gerekir. bu kadar ağır konuşmayın bence.

--JOHNSON--
26-05-10, 02:02
arkadaşlar sakin olun biraz ya ne oldu adammı öldürdük.ortada henüz kesin bişey yok sadece konuşuluyor falan filan die bu kadar katı tabularınız olmasın konuyu tartışırken birbirnizde belkide söylmyceğiniz kelimeleri kullanıyorsunuz.Tarkan gerekli zamanı düşünmüştür ve zamanı gelince çıkar albüm,bende sizin gibi kendi kendime söyleniyorum içim içimi yiyor ama bi anda herşeyi yıkmıyorum bende sizler kadar üzülüyorum herkesin üzüntüsü kendince daha büyük tabiki ama biraz sakinleşelim ve bu sinirle olmuyacak kelimeler kullanmayalım..

günışığım
26-05-10, 02:12
birkac hafta ertelenmis sanki ne var bunda olabilir yani ben dogal karsiliyorum sukredinki gelecek yaza ertelemiyor

**MegaStarkan**
26-05-10, 02:16
Bazen derler, insan sevdigine en cok kizarmis yada cok sevdigi icin hatalarini görmemezlikten gelirmis. Forumun ruh halide suan bu olaydan ibaret. Bunlar ikisi suan catisiyor. Gec oldu, yarin olaya daha sakin bir sekilde yaklasicaksiniz. Bu gece icin kapatalim bu konuyu artik, fazla tartismayalim.

hulya-savci
26-05-10, 05:22
Gülü seven dikenine katlanır arkadaşlar ... hem hiç bir zaman Tarkan'in ağzında haziran çıkmadı ya, hep Ozinga veya Samsun abı'den gelmişti, e onlar değil bu albüm'un siperi olan. Tarkandir. Hem erteletmiş ise kalbimizi kırmak için değil, bize en iyisi sunmak içindir ...

ben burada kimseyi kınamıyorum, genç arkadaşlarımız heycanına veriyorum. :1:

leyla
26-05-10, 09:31
ben anlamiyorum bir album cikatmak o kadar mi zor dunya starlari her sene album cikartiyor ve cokta guzel isler yapiyorlar tarkan bu kadar ara veriyor beklentilerde cok daha yukseliyor.bence hata tarkan da da degil turk muzisiyenlerinde sezen aksu mesela neden eskisi gibi guzel sarkilar yapamiyor tarkan bir sarkicidir ona sarki verilmeli ama nedense dogru duzgun bir beste yapilmiyor artik.hangi dunya starlari kendileri beste yapiyorlar onlara guzel besteler veriyorlar ve onlar da guzel yorumliyorlar.

tarkanin albumu ertelemesi daha iyi bir is cikartmasi icindir ve ben bunun icin uzulmiyorum sadece biraz korkuyorum cunku albumune o kadar guvenmiyor belki.ama yinede umudum var tarkanin eski zamanlara donmesine.

veli
26-05-10, 10:41
........:::''':::......... ne diyeceğimi inanın bilmiyorum bütün herkes benm TarkaN hayranı olduğumu biliyolar ve bana yeni albümne zman diyolar ve bende her sorduklarında başka bi tarih veriyorum sonra bana yalan rüzgarına döndü , len bu böyle deyip duruyolar ......:::''':::........

xanatoliax
26-05-10, 12:13
Bu habere inanmak istemiyorum ....

gülcan
26-05-10, 17:10
Olsun dedim ya Sevdanın Son Vuruşu var ilk vuruş geldi diğer vuruşlarda gelicek
ben inanıyor ve Tarkan'a güveniyorum Rammazan Bayramından sonra olsa bile beklerim yeterki yüzünden tebessüm eksik olmasın..
Albümün içine sinsin hazırlıklarını yap bizde bekliyoruz bu haberlerede inanmıyorum Tarkan'dan bir açıklama gelmediği sürecede inanmam. ayrıca bir kaç hafta denmişti bir iki haftaya inşallah çıkar...

Hepinizi anlıyorum albüm beklerken böyle bir haber duyunca hayal kırıklığı oluyor ama bence her habere inanmıyalım yargısız insaf yapmayalım elde sağlam bir kaynak yok... Biraz sabır ve zaman...

eLiF
26-05-10, 17:42
çıkarmasa da albümü "sevdanın son vurusu" yeter bize... yetinemeyenler, gitmek isteyenlere diyecek söz bulamıyorum.. Tarkan'ın hangi albümü zamanında çıktı ki gecikince bu kadar tepki gösteriliyo

flores
26-05-10, 17:49
Ben biliyorum niye? birinci sarkisi tutdu.istiyorku biraz ondan kazansin:)))

eskalen
26-05-10, 18:10
Sunu demistim...Tarkan Sevdanin Son Vurusu parcasindan sonra arayi fazla acmamali...Guncel ve gundemdeyken cok bekletmemeli....Ben en gec haziran ortasinda cikar diye dusunuyordum... Cunku cok gec cikarsa Ramazan ayina denk gelir... Yazin bekletmeden Harbiye ve turne konserlerine baslamali...Ama Tarkan'in huyu beklemektir hep..Onceden de dedigim gibi bu sarki bir yemdi :)

asd1234
26-05-10, 20:14
Bazen soruyorum kendi kendime Tarkan neden bunu böyle yapıyor?.. Elbette biz hep bekleriz,ki zaten bekliyoruz da ama hazır şarkılardan biri tüm radyolarda çalınıyorken,biz resmi sitenin bu sefer açılacağı için ümitlenirken,dört gözle albüm beklerken,bizden başka herkes,tüm köşe yazarları şarkıları dinlemiş bi de üstüne "şu şöyle bu böyle" diye yorum yapmışken şimdi bu ne yahu?.. Bir yandan kızıyorum "yeter artık" diye,diğer yandan da "vardır bi bildiği Tarkan'ın" diyorum ya,duralım bakalım biraz,hayırlısı.Çok sert çıkmamak lazım,öyle de düşünüyorum bazen..beklemek kızgınlık oluşturmadı bende,hele hele asla "bir daha Tarkan dinlemem,albümü almam" diyemem,olamaz öyle bir şey.O albüm Aralık ayında da çıksa elbette hemen yine alır dinlerim,çünkü söz konusu Tarkan.. ama tabii o kadar bekletmezse daha iyi olur..

En geç haziran sonunda albüm çıkar umarım..Çıkmazsa da yine bekleriz..

ozgem__
26-05-10, 20:17
Belki de Haziran ortalarını kastetmiş olabilir.. Böyle düşünmek istiyroumm:) yksaa çokk üzülürümm hep ertelendi zaten sabrediyoruzz neyse ki sabrın sonunda tam Birr bomba olacak...

pembe_cin
26-05-10, 20:26
benim bildiyim tarkanın tarihlerle arası yok en iyisi tarıh vermesin bi sabah bakalım aaaaa albüm çıkmış bizede süpriz olsun gerilmeden dinleriz albümü nasıl ama

xurush'nine
26-05-10, 21:07
Simdi okuyorum bu haberi.. Dun bir arkadas baska konuda dile getirmisdi aslinda(milliyete istinaden) link koymamisti ve qazetede de bulamayinca inanmadim..
Icimdeki bi hiss her seyin iyi olucagini soyluyor..Insallah "sagduyu amca" beni mahcup etmez..
Olaylara kronolojik olarak baktigimizda da mantikli gelmiyor bu erteleme olayi..
Ya, arkadaslar biz onun icin (hem de kendimiz icin) bu kadar uzuluyorsak , endiseleniyorsak kendisi bunlari hic dusunmuyor mu saniyorsunuz?
Bizler kiziyoruz asip kesiyoruz da anliyorum, insanlik halimiz normaldir,dayanamayip isyan ediyoruz sonunda.. Ama dusunuyorum ki gercekden oyleyse ya vardir bi bildigi, ya vardir bir onemli sebebi..
Yoksa bunca insana kaseti dinlettikten sonra ve de sagdan soldan her kese haber saldiktan sonra, kim keyfinden boyle bir sey yapar ki Tarkan da yapsin? Olayin maddi manevi boyutlarini O anlamiyor mu sizce? Neyse..
Oyle ya da boyle iyi yapiyor demiyorum, ama madem bu yola bas koyduk basa gelen cekilir artik... Bekleyip gorucez..

P.S. Okudunuz mu bilmiyorum Face'de Serdar Gungor yazmisdi:"Tarkanla telefonla konusdum,selam soyledi ve yakinda bekleyin bomba gibi geliyorum dedi.." Insallah oyledir...