PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT-4 'u acin..

xurush'nine
25-05-10, 00:40
Arkadaslar, Fatihin bir duyurusu varmis aynen "twitliyorum".. :)

@Fatih:

Nineciğim acilen konu açar mısın, ben yapamıyorum, şu anda Türkiye'de TRT-4 kanalında Megastarımızın eski kliplerini yayınlıyorlar 30 dakika sürecekmiş, acilen lütfen herkese bildir ;))))

Rumeli59
25-05-10, 00:42
izliyorum:-)))

fatihvefatih
25-05-10, 00:43
Arkadaslar, Fatihin bir duyurusu varmis aynen "twitliyorum".. :)

@Fatih:

Nineciğim acilen konu açar mısın, ben yapamıyorum, şu anda Türkiye'de TRT-4 kanalında Megastarımızın eski kliplerini yayınlıyorlar 30 dakika sürecekmiş, acilen lütfen herkese bildir ;))))

Çooooook teşekkürler, süpersin sen, SEN BAŞKASIN!! ;))) İlk açtığımda Asla Vazgeçmem şarkısının bir klibi vardı ilk kez gördüm stüdyo ortamındaydı ve saçlarını arkadan bağlamıştı, inanılmaz yakışıklıydı yaa görmeliydiniz ;)) Bu arada sen izleyebilirsin sanırım internetten TRT-4'ü, izleyebiliyor musun?? Bu arada şu anda HÜüüüüüüp diye içine çekiyor bizi Tarkan ;)))))))))))))

**MegaStarkan**
25-05-10, 00:45
Duyuru icin tesekkürler. Fatih, sen neden konu acamiyorsun? Ayarlarinda sorun yok bana veya baska bir yöneticiye sorununu daha önce belirttin mi? Tam olarak ne gibi bir engel cikiyor, aciklarsan caresine bakariz.

start_the_fire
25-05-10, 00:45
Şuan izliyorum sorma kalbim gösteriyor cok süper teşekkürler ellerine sağlık arkadasım benim

TARQANIM
25-05-10, 00:46
tsk bildirdigniz icin..

fatihvefatih
25-05-10, 00:49
Duyuru icin tesekkürler. Fatih, sen neden konu acamiyorsun? Ayarlarinda sorun yok bana veya baska bir yöneticiye sorununu daha önce belirttin mi? Tam olarak ne gibi bir engel cikiyor, aciklarsan caresine bakariz.

Hata kodunu şu anda hatırlamıyorum ama daha öncelerdende hata veriyordu sürekli. Bir dahaki denemede hata kodunu not edip bildiririm ;))

xurush'nine
25-05-10, 00:51
Evet, Fatih aceleden tesekkur bile edemedim sana .. :22:
Uydudan izliyorum.. YES!!!!!!!!!!! :17: :17: :17:

fatihvefatih
25-05-10, 00:57
Evet, Fatih aceleden tesekkur bile edemedim sana .. :22:
Uydudan izliyorum.. YES!!!!!!!!!!! :17: :17: :17:

Sevindim ;)) şimdi "pare pare" acılarını paylaşıyor megastarımız bizlerle, çok güzel yaa, ilk kasedinden bugüne geldiler, sanırım bu son şarkısı olur, ama 30 dakika az Tarkan'a yaaa çünkü onun bütün şarkıları Hitt ;))

pdrlütfiye
25-05-10, 01:01
çok sağol fatihvefatih. ben izlemeye çalıştım ama sadece pare pareye yetiştim. umarım diğerlerini de sonra izleyebilirim... tekrar teşekkürler...

veli
25-05-10, 09:26
.........:::''':::......... ben kaçırdım ya tekrarı yada video sitelerinde var mı? varsa bildirin lütfen teşekkürler .....:::''':::......

simgem__
25-05-10, 16:11
evet bende izleyemedimm ..:(((

ozgem__
25-05-10, 17:15
izleyemedimm malesef :(