PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkani kardelene benzetiyorum

denizarya
24-05-10, 15:56
TARKAN'I KARDELENE BENZETİYORUM!

Yıllar önce Tarkan'In vokalistliğini yapan Murat Boz, Tarkan'ın yeni şarkısın "Sevdanın Son Vuruşunu" çok beğendiğini söyledi. " Tarkan, zorlu kış şartlarında öyle güzel bir şarkıyla döndü ki kardelen gibi oldu" dedi…

magazinci.com

twilight
24-05-10, 16:10
bu adam da dost mu düsman mi anlayamadim ya...hadi neyse!

TARQANIM
24-05-10, 16:28
cok abarttilar murat boz zirt pirt tarkan hakkinda bi yorum yapmamisdir.. 1 kez yeni sarkisi hakkinda bisey demisse üce katlayip degistirip tekrar yaziyolar

DaLy
24-05-10, 16:52
Yağcılarda inecek var.

start_the_fire
24-05-10, 17:11
Murat boz sonuna kadar destekçinim , sen türk popunun eskimeyen bir sesi olacaksın , umarım bu yolda devam edersin , tarkanın her zaman arkasında durdun simdi ise sen var oldukça tarkanda var olacaktır , eleştirilerin iyisi kötüsü olmaz , şu televizyonlara bakıyorum murat boz ve mustafa ceceliden baska erkek bir pop sanatcısı tanımıyorum gerisi hikaye

eLiF
24-05-10, 18:23
samimiyetsiz geliyo bu adam ne derse desin konusmasın artık Tarkan hakkında.

starzu
24-05-10, 19:12
çok güzel bi benzetme
" Tarkan, zorlu kış şartlarında öyle güzel bir şarkıyla döndü ki kardelen gibi oldu"
bravobravobravobravobravo

Dark_blue
24-05-10, 19:16
Gelsin Tarkancoll uyesi olsun madem , hergun tarkan hakkinda yorum yapicagina burda yazsin :)

sally
24-05-10, 19:18
Sonucta sarki hakinda yorum yapmis bunda ne kötülük varki.

hulya-savci
24-05-10, 19:22
kotuluk su: samimiyetsizlik, nedeni de su, bu "guzel sozleri" niye simdi soyluyor. Reklam kokuyor hep bunlar, reklam bence. Tarkan tkr yukseliste bir gorunum veriyor medya, bu da tutunmak istiyor o kadar, cunku bir yerde o nun adi Tarkan'a bagli.

Tarkan simdi "iyi gununde" ya dost oldu, ama kotu gunude neredeydi?

start_the_fire
24-05-10, 19:25
kotuluk su: samimiyetsizlik, nedeni de su, bu "guzel sozleri" niye simdi soyluyor. Reklam kokuyor hep bunlar, reklam bence. Tarkan tkr yukseliste bir gorunum veriyor medya, bu da tutunmak istiyor o kadar, cunku bir yerde o nun adi Tarkan'a bagli.

Tarkan simdi "iyi gununde" ya dost oldu, ama kotu gunude neredeydi?

Hanım efendi oradan buradan gazetelere inanıp lütfen murat bozu bu kadar eleştirmek anlamsız eleştirmekte özgürsünüz ama bu kadar aşırı eleştirmene karsıyım Murat boz' un nereden geldiğine bir bak araştir istersen

ozgem__
24-05-10, 19:26
nolursa olsunnnn hatada yapsaa doğru yola girmişş :) tşkklerr murat boz :)

hulya-savci
24-05-10, 19:46
Hanım efendi oradan buradan gazetelere inanıp lütfen murat bozu bu kadar eleştirmek anlamsız eleştirmekte özgürsünüz ama bu kadar aşırı eleştirmene karsıyım Murat boz' un nereden geldiğine bir bak araştir istersen

beni nerelere geldigi ilgilendirmez beyefendi, konu Tarkan oldugunda ilgilendiri sadece, ve zamaninda abisiyle elele verip Tarkan hakkinda cok soledi, en son ropotajinda bile Sabah'a ben Tarkan aramadim karakoldeyken haberim yoktu diye demecler verip, Serdar Ortac pop fenomen'i diyen adam soylediklerine pek onem vermem ben. Bu benim dusuncem.

ece**
25-05-10, 20:47
yalanın batsıın yalancısııın :D ....samimiyetsiz şey

özlemmis
25-05-10, 20:59
hülya sana sonuna kadar katılıyorum.

schumaer
25-05-10, 21:07
ben bu adamın 50 kere tarkanı övdüğünü gördüm ama hiçbizaman kötü bşey söylediğne rastlamadım,pigme olayını da yalanlamıştı söylemedim dedi,ayrıca bi programda müziğn fenomeni serdar ortaçtır dedi,hülya avşar ya tarkan dedi,o da tarkanı artık saymıorum bile o bu ülkeye fazla çok değişik bir marka,dünyaya malolmuş falan dedi,çok abartıyosunuz gerçekten..

hulya-savci
25-05-10, 23:19
@ schumaer bak güzel kardeşim, Tarkan fanlarının en kralı zeynep (Zynprtk) bir sor istersen Ali boz ve Murat Boz Tarkan hakkında neler solediler ilk açılan resmi sitesinden yayınlanan mektuplarda. Kaç kere soyup saymış zeynep ama bir türlü çıkartmadılar ablayı email listesinden. Mazıyı şimdi farklı yansıtma.

Hülya Avşar'da sıkıştırıldığı için onu solemiş, bak göresin serdardan yakında şarkısı çıkar, benden solemesi. Onun solediğin her lafın altında bir neden var.

Zeynep abla vesile oldu buradan kucaklaıyorum.

fatihvefatih
25-05-10, 23:56
@ schumaer bak güzel kardeşim, Tarkan fanlarının en kralı zeynep (Zynprtk) bir sor istersen Ali boz ve Murat Boz Tarkan hakkında neler solediler ilk açılan resmi sitesinden yayınlanan mektuplarda. Kaç kere soyup saymış zeynep ama bir türlü çıkartmadılar ablayı email listesinden. Mazıyı şimdi farklı yansıtma.

Hülya Avşar'da sıkıştırıldığı için onu solemiş, bak göresin serdardan yakında şarkısı çıkar, benden solemesi. Onun solediğin her lafın altında bir neden var.

Zeynep abla vesile oldu buradan kucaklaıyorum.

Hülya sana sonuna kadar katılıyorum, Murat BOZ müziğin Brütüs'üdür!!

haluk seki
26-05-10, 00:20
palavra palavra palavra murat nerderse yalaaan yaaaln yaalaan
hadi murat çok işimiz var