PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral Tv röportaj

tarkaseksüel
24-05-10, 12:54
http://www.youtube.com/watch?v=OWrkjNM1syU

**MegaStarkan**
24-05-10, 12:58
Seneye ödül alicak zaten, gelir tekrar ;)

tarkaseksüel
24-05-10, 13:05
Seneye ödül alicak zaten, gelir tekrar ;)Genelde ödül almaya gelmiyor :)

**MegaStarkan**
24-05-10, 13:15
Bundan artik emin degilim... artik iletisimi iyi Kral Tv ile.

jetaime
24-05-10, 13:17
Seneye ödül alicak zaten, gelir tekrar ;)

evet alicak hihihihi:1::1::1::1:

meryem_17
24-05-10, 13:19
Paylaşım için teşşekürler.Gerçi tarkaseksüel arkadaşımın dediği doğru tarkan ödülünü almaya gitmior.Ama sneye gelir inş ödülünü almaya...

eskalen
24-05-10, 13:27
Tarkan seneye odul almaya ya gelmeze? Ne anlasilir o zaman?? Tanitim icin geliyorsun, odul alinca yoksun....Gecmiste Tarkan'in arkasindan az sallamadilar, biliyoruz da...Bence Tarkan. Ajda Pekkan, Sezen Aksu gibi sanatcilar birak odulu aday olmalarina bile gerek yok...Kendileri ispatlamis, kult sanatcilar bunlar... Kral tv ile iletisiminin iyi oldugunu kucuk bir roportajla ve tek kacamak tanitimla anlayasilmaz...Iletisim ve iliski uzun soluklu bir is...Uzun soluklu Kral Tv ile iliskilerini gorelim ondan sonra iletisimin ne boyutta oldugunu anlariz..

sally
24-05-10, 19:29
tskler bence de odül almaya gelir

start_the_fire
24-05-10, 19:35
Tarkan'ın kral tv ile uzun yıllar bir beraberliği var zaten kuzu kuzu dönemleri gözümün önüne gelince cok mutlu oluyorum , bundan sonra ki seneler de tarkan sevdanın son vurusu ile ödül alacağına inanıyorum bize böyle güzellikler yaşattığı icin kral tv'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

starzu
24-05-10, 19:45
canım çok sevdik şarkıyı bizde çok mutluyuzz:8:

hulya-savci
24-05-10, 19:50
Tarkan seneye odul almaya ya gelmeze? Ne anlasilir o zaman?? Tanitim icin geliyorsun, odul alinca yoksun....Gecmiste Tarkan'in arkasindan az sallamadilar, biliyoruz da...Bence Tarkan. Ajda Pekkan, Sezen Aksu gibi sanatcilar birak odulu aday olmalarina bile gerek yok...Kendileri ispatlamis, kult sanatcilar bunlar... Kral tv ile iletisiminin iyi oldugunu kucuk bir roportajla ve tek kacamak tanitimla anlayasilmaz...Iletisim ve iliski uzun soluklu bir is...Uzun soluklu Kral Tv ile iliskilerini gorelim ondan sonra iletisimin ne boyutta oldugunu anlariz..

harfi harfine katiliyorum

TARQANIM
24-05-10, 20:43
seneye gelir cünkü bu sene sahne alipta bidahaki seneye gelmezse tenezzül etmemis gibi olur..

twilight
24-05-10, 21:28
:) seneye 3 tane dalda aday gösterilir(En iyi klip,en iyi şarkı,en iyi erkek) ve 3ünü de evine götürür inşallah :) Ve Tarkan bence orada olucak... :)

mmuurrsseell
06-06-10, 22:15
teşekkürler

fatihvefatih
06-06-10, 22:23
:) seneye 3 tane dalda aday gösterilir(En iyi klip,en iyi şarkı,en iyi erkek) ve 3ünü de evine götürür inşallah :) Ve Tarkan bence orada olucak... :)

En iyi albüm, en iyi şarkı sözü, en iyi beste bunları unutmuşsun bu dallarda da ödülleri alır, yani kısacası 2011 ödül törenindeTarkan ödülleri siler süpürür ekleyeyim dedim ;))

tarkaseksüel
06-06-10, 22:27
En iyi albüm, en iyi şarkı sözü, en iyi beste bunları unutmuşsun bu dallarda da ödülleri alır, yani kısacası 2011 ödül törenindeTarkan ödülleri siler süpürür ekleyeyim dedim ;))Törenın adı değişmeli o zaman :)