PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm hakkinda flaş flaş flaş!!!

mage
22-05-10, 00:55
Arkadaşlar Yıldız Tilbenin Tarkana verdiği şarkılar albüme konulmamış köse yazarlarıda söylemiş bunu

ayrıca albüm suan MİX aşamasında 24 ünde MASTERİNG'e gidecek yani son aşamaya umarım hazirana kalmadan çıkacak albüm

Kaynak: http://twitter.com/Gorkie_/status/14435449442

**MegaStarkan**
22-05-10, 01:01
Kaynak? Yildiz Tilbe olayini bende duymustum... ama kesin bir bilgi degildi.

fatihvefatih
22-05-10, 01:06
Teşekkürler, hayırlısıyla çıksada sallasa ortalığı Tarkan!!

jetaime
22-05-10, 01:07
Nerden cikti bu haber ???

twilight
22-05-10, 01:08
:) Yok daha cikmaz masteringe daha varmis...

TARQANIM
22-05-10, 01:09
cok bekletiyolar ama bizi olmazki böyle.. sarkiyi dinleyeli 2 hafta olacak sicagi sicaginla cikartcakti aslinda..

MonaRıza
22-05-10, 01:29
Kaynak: http://twitter.com/Gorkie_/status/14435449442

berkan
22-05-10, 01:52
okadar bekliyoruz insalah bekledigimize degecek .

nedjohnlansen
22-05-10, 02:05
yıldız tilbe'yi sevmeyen birisi olarak sevindim. şarkıları bana çok arabesk geliyor. gerçi kendisinin yorumuyla bu durum böyle. mustafa ceceli şarkıları olacaktı 2 tane. onlardan hiç ses yok. olmayacak sanırım. bu 2 şarkı başarılı olabilirdi bence. mustafa ceceli kaliteli şarkılar yapıyor bana göre. özellikle de türkiye ortalamasının bayağı üstünde.

Buzlukahve
22-05-10, 02:17
yıldız tilbeye arabesk yapıyo diyosun kış güneşini necabuk unuttun ? ayrıca yıldız söz yapmazada deli yazar:) NE CECELİLİSİ YA bırakın limon çiçekleri youtube de izleyin resmen çalmış limon çiçekleri yazmış şarkıyı okumuş ben hiç beğenmiyorum ceceliyi sıradan soner in şarkıları çok güzel ayrıca OBENBUDAK TA yorumunda yıldız tilbe sözleriyle yapılan çarkılarda pek şık demişti hatırlarsanız? albümü dinlemş obenbudak çıkarıcaklarını sanmıyorum mayıs sonu çıkar albüm

günışığım
22-05-10, 05:45
yildiz tilbesiz album daha guzel olur kis gunesinden baska ne var yildizin elinde

Yakisikli89
22-05-10, 09:50
peki o zaman bu habere ne demeli? ->
“Kayıp” isimli şarkı ise şarkıları kadar kendisine de hasta olduğum Günay Çoban imzalı. Yıldız Tilbe sözlerine yapılan Tarkan besteleri de pek şık doğrusu! (haberturk.com)
Bu albümü Tarkan herkeze böyle dinletti diye okumustum
:13:

Eger dogruysa sundugun duyuru hafif sevindim diyebilirim. Yildiz Tilben'in son albümü bence cok kötü. Ama Tarkan'a verdigi sarkilari güzelse neden olmasin ..?

redjingle
22-05-10, 12:05
Bu ne saçma bir haber ya :) Neden ? Çünkü albüm hazır. Albüm hazır olmasa herşey hazır olmasa hiçbir şey sunulmaz, hiç bir adım atılmaz. Profesyonel işler böyle yürür. Dünya müzik endüstrisinde de sinema endüstrisinde de. Mesela adamlar bir film yapıyolar atıyorum "Super 8" diye bir film gösterime girecek. Adamlar şimdiden gösterim tarihini gününe kadar açıklıyolar : 23 Temmuz 2011 diye...Hatta 2012'de gösterime girecek filmlerin bile gösterime gireceği tarih açıklanıyor. Yani ciddi ve profesyonel her tür proje, önce hazırlanır, biter ve bir süre sonra, sunulur...Mesela telefon şirketlerinde de böyledir. Önümüzdeki yıl çıkacak modeller şu anda şirket patronlarının ceplerinde. Bu nasıl bir iştir ki (eğer gerçekse) daha albümün masteringi yapılacak !!

ozgem__
22-05-10, 12:34
nerden duydunn bu haberiii arkadasımm....

Dark_blue
22-05-10, 13:38
1 hafta icinde cikmasini umuyorum

schumaer
22-05-10, 14:02
mastering albümün son halidir,bi nevi ciladır,çok fazla zaman almıo 3 saatte bitirilen masteringler vardır( 1 şarkı için 3 saat bu arada) ozan çolakoğlu 24 ü mastering ve bi aksilik olmazsa mayıs sonu da albümün çıkcağını yazdı twitterında,bakabilirsiniz..

cerkain
22-05-10, 14:04
yok öyle birşey... tamamen uydurma..

yıldız tilbe nin bir şarkısı var albümde.. oda sadece sözleri yıldıza ait.. Yıldız hanım kendisi de belirtmişti..

Ayrıca son albümünü dinlemediğiniz apaçık ortada... Bir dinleyin bakalım ne şarkılar var Hastayım Sana Albümünde...

Buzlukahve
22-05-10, 15:26
yıldızın hastayım sana albümünde (sevgilim benim &seni düşüneceğim) i dinleyinde karar verin çok güzel müziği intro su herşeyi 4 4lük bir şarkı bu şarkıyı bile tarkan okusa kış güneşi gibi yıkılır tarkanın yorumuyla, ayrıca herkesin zevki farklı ben yıldızın albümünü beğendim orjinal cd sini alacağım 1 tarkan 1 yıldız tilbe ikisinide seviyorum....ayrıca yıldız tilbenin şarkılarıda pek şık olmuş dediğine göre OBENBUDAK albümde 2 tane yıldız tilbe imzası var....

mordum
22-05-10, 15:39
arkadaşlar ben samsun demir e dün bi kez daha sordum bana yine aynı cevabı verdi.haziranın ilk 10 günü içinde çıkacak albüm dedi...

eskalen
22-05-10, 16:02
Tarkan albumu cikartmakta cok beklememeli...Az kaldi diyor cevreler ama umarim az kalmistir...Cunku Sevdanin Son Vurusu Tarkan cikartti, simdi bunu pekistirmeli...Heyecan etkisini mesafe olarak cok acmamali... Yakinda cikar diye umuyorum kim sarki vermis vs. falan her sey o zaman ortaya cikacaktir zaten...

simgem__
22-05-10, 16:10
neye inanıcaz şaşırdık valla ... albüm bi çıksada herşey netleşse...

start_the_fire
22-05-10, 17:46
Albümü sabırsızlıkla bekliyorum nasıl dayanacağımı bilmiyorum gerçekten