PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitedeki Resim Hiç Hoşuma Gİtmiyor!!!

mage
21-05-10, 00:40
Arkadaslar Tarkanın sitesi yenileniyor yeni albüm çıkıyor ama tarkancollde bi değişiklik yok. Ayrıca sayfanın üstüdneki resim hiç hoşuma gitmiyor

http://img1.loadtr.com/k-582219-Tarkan.jpg (http://www.loadtr.com/582219-Tarkan.htm)

yeni resimlerden bişi yapılsın örneğin kral tv gecesidnen güzel olmazmı?

schumaer
21-05-10, 01:00
kraltvdeki şovun sonunda mj vari işaret parmağını kaldırığı resim şahane olur bence siteye.. =)

ece**
21-05-10, 01:00
seninde hiç bişey hoşuna gitmiyo arkadaşım yaa :S

**MegaStarkan**
21-05-10, 01:07
Forum yeni albüm ile birlikte yenilenicek. Suan Tarkan'in veya Tarkan.com'un konsepti ne olucagini bilmedigimiz ve albümün yakinda cikicagini umdugumuz icin kisa süreli gecici bir degisime harcanan zamana degmedigine de inandigimiz icin suan yapmamaya karar verdik. Gelismeler olabilir bu konuda fakat, dikkate alicagiz.

Bu arada Forum Yönetim bölümünde ayri bir elestiri bölümü var. Bu tür konulari genel elestiri bölümüne eklemeyin, o bölüm Tarkan hakkinda sadece.

Tesekkürler
TarkanColl FanClub | Kenan I.

pare pare
21-05-10, 01:52
Forum yeni albüm ile birlikte yenilenicek. Suan Tarkan'in veya Tarkan.com'un konsepti ne olucagini bilmedigimiz ve albümün yakinda cikicagini umdugumuz icin kisa süreli gecici bir degisime harcanan zamana degmedigine de inandigimiz icin suan yapmamaya karar verdik. Gelismeler olabilir bu konuda fakat, dikkate alicagiz.

Bu arada Forum Yönetim bölümünde ayri bir elestiri bölümü var. Bu tür konulari genel elestiri bölümüne eklemeyin, o bölüm Tarkan hakkinda sadece.

Tesekkürler
TarkanColl FanClub | Kenan I.

Bence bir yarişma düzenlense daha güzel olur en iyi resmi hazırlayan kim oluçak.Tarkancoll üyeleri oy versin ve hemen resim yerleşdirilsin ne dersiniz ?

jetaime
21-05-10, 02:16
Bence bir yarişma düzenlense daha güzel olur en iyi resmi hazırlayan kim oluçak.Tarkancoll üyeleri oy versin ve hemen resim yerleşdirilsin ne dersiniz ?

sana katiliyorum

pare pare
23-05-10, 23:41
Hey millet ne dersiniz ? Yorumunuz lazim bizlere

DaLy
09-08-10, 01:34
Yeni tema eskisinden çok daha iyi olmuş fakat asıl merak ettiğim sitedeki değişimin bunla sınırlı kalıp kalmayacağı..

denizarya
09-08-10, 01:39
bence eger böyle kalcaksa degisiim olmaz ama sanmiyorum böyle kalsin...bi kere desgin degismeli..renkler resimler degismeli..görüntü olarak komple bi degisim gecirmesi lazim

**MegaStarkan**
09-08-10, 01:45
Suan forumumuzda resim ekleme sorunu yasadigimiz icin, forumun anasayfasindaki yesil banner hala durmakta. Bu sorun cözüldügünde bitmis sayiliriz. Yorumlarinizi sonra alalim.

Tesekkürler
TarkanColl FanClub | Yönetim

Dark_blue
09-08-10, 02:25
harika olmus

starzu
09-08-10, 05:06
ben sevdim yeni renkleri aydınlık olmuş galiba biraz daha yenilik olucak şimdiden ellerinize sağlık:1:

ece**
09-08-10, 11:14
herkesi memnun etmek çok zordur tabii ama, bu hali her renkten çalıyo gibi bence.renkler birbiriyle çok alakasız . truncu yeşil mavi şu toprak rengi gibi olan renk falan...

twilight
09-08-10, 11:33
bence çok şık olmuş...ellerinize sağlık... :)

jetaime
09-08-10, 12:35
yeni renkler cok guzel olmus
ellerine saglik ve insallah bu yesil banner degiseceksiniz