PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan kaçtı, Ajda şaşırdı

tarkaseksüel
19-05-10, 09:27
http://www.hurhaber.com/images/news/101832.jpg

Bu yıl 16'ncısı düzenlenen Kral TV Müzik Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde önceki gece gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.
Tarkan açılışta yeni albümünden "Sevdanın Son Vuruşu" şarkısını söyledi. Ancak törenin ortasında sahneye çıkan Ajda Pekkan"ı beklemeden gitti.

Oysa ki, iki starın düet yapacağı açıklanmıştı. Şaşırdığını gizleyemeyen Ajda Pekkan “Evet birlikte sahneye çıkacaktık, ama nedense olmadı.

Aramızda bir kırgınlık yok. Sık sık telefonda konuşuyoruz” dedi.

http://www.hurhaber.com/news_detail.php?id=264929

jetaime
19-05-10, 11:42
ama kral tv oyle soylemisler ki sadece 1 sarki soylecek
ne demek bu yaaa ???

twilight
19-05-10, 11:51
:) Allah Allah şaşırdım...
iyi de düet olsa neden Kral Tv'düet var'demez ki ? :)
Hem Kral gecesinden sonra da Ajda hanim cekip gitmistir bunlari söylemez... :)

Dark_blue
19-05-10, 11:55
Ben gecede canli orkestra göremedim , öyle bi sistem yoktu bence , nasil düet olsun ki ?

Yakisikli89
19-05-10, 11:57
:) Allah Allah şaşırdım...
iyi de düet olsa neden Kral Tv'düet var'demez ki ? :)
Hem Kral gecesinden sonra da Ajda hanim cekip gitmistir bunlari söylemez... :)

Söylemistir bence. Ajda'nin bir tarz konusmasi ..
Belkide geceden sonra Ajda'yi aradi, neden gittigini söyledi.
Nede olsa Tarkan sahneden konusma bile yapmadan apar topar ayrildi.
Ama en iyisini yapti. Tas yerinde agirdir! :20:

SESA
19-05-10, 12:41
Tarkan şarkıyı söyleyip gitti hem orkestra fln yoktu düet yapacaklarsa böyle bi hazırlık olurdu

xurush'nine
19-05-10, 13:12
Söylemistir bence. Ajda'nin bir tarz konusmasi ..
Belkide geceden sonra Ajda'yi aradi, neden gittigini söyledi.
Nede olsa Tarkan sahneden konusma bile yapmadan apar topar ayrildi.
Ama en iyisini yapti. Tas yerinde agirdir! :20:

Yakisikli'm, bence de Tarkan'in apar topar ordan ayrilmasi sebepsiz degildir..
Perde arkasini bilemeyiz ama bence hani bu kadar ustune gidildi ya..Medya bilmem nerenin delikanlisiyla ne farkin var, diye elestiriyordu,yerden yere vuruyordu ya.. Sanki siz bana siradanmisim muamelesi yaptiniz, ben de ona uydum ve sessizce gelip gittim dedi cancigazimiz.. :23:

Ama gel gor ki ismini gecmesi bile yeterliydi.. Siradan insanlari geciyorum, sanatcilar nasil mutluydular Tarakan'ni sahnede gorucez diye..Ve bunu belli ediyor,dile getiriyordular.. Atiyesi olsun,Aysesi olsun,Dogusu olsun,Kenan'i olsun, hatta Tatlises bile durmadan alkisliyordu o sahnedeyken..
Budur Tarkan farki.. Siradan degil Tarkan Serencigim, en siradan haliyle bile olagan ustu biricik yildizimiz.. Ve bu oyle bi fark ediliyor ki.. :4:
Ne mutlu bizlere!!

ozgem__
19-05-10, 14:12
Tarkan 5 dk okudu ve gitii ... Keske Ajdayla Düet yapsaydıı

serennn
19-05-10, 17:26
Ajdayı beklemeyi bırakın keşke şarkısnı söyledikten sonra iki kelime konuşsaydı ama buna da çok şükürr yaaa

start_the_fire
19-05-10, 17:28
Arkadaşlar gerçekten söylediğiniz gibi tarkan bir kelime dahi konuşmamış ise kesinlikle bir problem vardır diye düsünüyorum , bu akşam izleyeceğim tekrarını bir aksilik çıktı diye düsünüyorum ben Ajda pekkan ile bir düet olacağını hepimiz biliyorduk yani

eskalen
19-05-10, 18:49
Kral Tv o kadar haberlerinde Ajda Tarkan dueti olacak diye soyleyip durdu...Sonuc fos! Tarkan gosterdi kacti kendini yarari kime? Biz fanlara...Tarkan cikti diye bi 5 dk. gorduk diye seviniyoruz...Guzeldi tabii ozlemisti herkes ama 5 dk lik tanitim olmaz ki..Cikmasi cok buyuk bir seyi degistirdigini zannetmiyorum Tarkan'in...Tarkan'in bole kacamak tanitimlara ihtiyaci yok artik...Benim dusuncem en basindan beri Tarkan'in Kral Tv'ye cikmamasi yonundeydi...

sukranuzal
19-05-10, 19:20
milliyetti sanırım tam hatırlamıyorum düet yapmıycaklarını daha önce duyurmuşlardı çünkü ikiside playback yaptı diye yazıyodu.

günışığım
19-05-10, 19:58
ilginc demekki kafasina oyle esti uyguladi olsun olsun cilgin Tarkan :28:

ece**
19-05-10, 21:52
ajda yalan sölemez bence...niye tarkan böle yaptı ona sormak lazım :) benide çok şaşırttı :) en kötü oraya kadar giden hayranlarının hatırına iyi akşamlar diyebilirdi..hadi bizi geçtim twde izleyenleri falan...

nehir gözlüm
20-05-10, 00:13
Ajda söylemesede olurdu.tarkani çok az görebildik sahnede.bekle allah bekle bi daha çikmadi.ben şahsen yikildim valla.ağlamamak içten değil

xurush'nine
20-05-10, 16:13
Kral Tv o kadar haberlerinde Ajda Tarkan dueti olacak diye soyleyip durdu...Sonuc fos! Tarkan gosterdi kacti kendini yarari kime? Biz fanlara...Tarkan cikti diye bi 5 dk. gorduk diye seviniyoruz...Guzeldi tabii ozlemisti herkes ama 5 dk lik tanitim olmaz ki..Cikmasi cok buyuk bir seyi degistirdigini zannetmiyorum Tarkan'in...Tarkan'in bole kacamak tanitimlara ihtiyaci yok artik...Benim dusuncem en basindan beri Tarkan'in Kral Tv'ye cikmamasi yonundeydi...

Gokhancigim her kes dusunce ozgurlugune sahiptir.Cok sukur ne kadar ugrassalar bile buna el koyamamislar hala.. :)
Dusunduklerine saygi duyarim, ama ben de bu konuda dusuncelerimi paylasmak istiyorum:
Bazen ciksin, ciksin nolur ozledik falan diye zipliyor(d)um da ama bunun altinda daha derin dusuncelerim yatiyor(du)..
Bi kere sanatcinin tanitim konserindeki performansi cok onlemlidir, bu belli..Nitekim insanlar bi seyi ilk nasil algilarsa, oyle kabul eder genelde.. Sonraki adimlar pek fazla etkili olmaz malesef..
Ozlem tamam da hepimiz ozlemistik, ama mantikli dusunursek (yani taktik ve stratejik;) ) bu sonuk(kuskun) haliyle tanitima ciksa, Tarkan'in suan icinde bulundugu sartlarda album icin ilk onemli adimi fiyasko olmaz miydi?
Ardinan gelen tepkileri, yazilip cizilecekleri,(hatta album satislarini, konser dolulugunu .. )dusunmek bile istemiyorum..Toplumumuz birisini ileri itmekten cok bitirmekte kararli biliyorsun..

Simdi tersini varsayalim:Tutalim ilk olarak tanitima ve bomba gibi fikir fikir kipir kipir cikdi.. Biz hayranlari geciyorum (ki biz bile dusunurduk ..) buna millet ne derdi? Milyonlarca insanin kendine idol secdigi biri bunca olay yasadiktan sonra boyle vurdumduymazsa, ona arsiz demezler miydi?..

Bundan kesinlikle ama kesinlikle eminim, toplum yuzde seksen bunu profesionellik gibi degil de ukalalik, karaktersizlik gibi algilardi.. Sanki hic bir sey olmamis gibi karsimiza cikti, arsizca gobek atiyor, derlerdi.. Bu ise artik biricik Tarkan'imiza sevdanin degil de mantigin en son vurusu olurdu.. Kaybeden taraf bu kes kesinlikle biz olurduk..

Ve boylece her iki halde hayalimiz suya duser, suan zaten kritik bir noktada olan karyeri cok daha buyuk bir sekilde etkilenirdi diye dusunuyorum..
Zaten basina gelen olaylar karyerini belli bi oranda etkiledi, fakat tipki ordu olaylari misali, toplumun onemli bir kismi (esasen dusunur olan kismi..) duzeni yargiliyor biliyorsun..

Aslinda santranc oyunuyla kiyaslarsak( ki hayat basadan basa bi oyun..;) ) bu "felegin" onceki kale hamlesine karsin Tarkan'in sessiz bi hamlesiydi.. Ama bu gidis cok onemliydi.. Sonuclari Tarkan'i mat'a kadar goture bilecek kapastede onemli..
Tarkan hamleyi piyonla yapti, belki bu cok da goze carpmayan bi hamleydi.. Amma ve lakin;
Piyonla da mat'a goturule biliyor, biliyorsun.. Her oyunda oldugu gibi sartancta da yenilmemek onemlidir..Ve bana gore Tarkan bu oyunda da( isiyle, ameliyle ve tavirlariyla) yenilmedi ..

Bunlar isin "gozle gorunen" tarafi..
Tarkan her zaman sahnesine ozen gosteriyor,calisiyor ediyor..Bu da tamam..

Simdi olayi bi de fizik otesinden - gorunmeyen tarafindan inceleyelim:
Bunu dusmanlari bile kabul ediyor, Tarkan'in cok farkli bir sahne isigi var..Cunki pozitiv enerji tasiyor ve de bunu konserlerinde insanlara paylasiyor.. Bu da sahnesine yansiyoir.. Bu emekle kazanilacak bir sey degil.. Ona hep "nasil devlesiyorsunuz sahnede?" dendiginde "ben de bilmiyorum,kendi kendine olusuyor bazi seyler.." diyor.. Bu isik boyle bi sey..
Dusunsene tum bu olaylardan sonra(Tanri olmadigina gore..) istemeden bile olsa icinde olusan ofke, nefret, mahcubiyet ve s negatifle sahneye cikip ta nasil inanilmaz bi performans gostere bilir ki? Bi kere Tarkan artizlik yapamiyor, ama zorlamakla da olmayacak bir sey bu..

Oysa Kral tv'de sahneye ciktiginda eski tanidigimiz bi Tarkan havasi yoktu..Genel ifadesi qururlu uzgun bur az mahcup insani duygulari yansitiyordu.. Ama hic de pisman bir yuzu yoktu.. Torene sessizce gelip gitti, fakat tum tavirlari bir seylere ofkeli oldugunu belli ediyordu.. Gerek yeni sarkisi(kapak resmi,sozleri), gerek ilk cikisiyla aslinda her kese susuarak ve isini yaparak cevabini verdi Tarkan.. Hem ilerisi icin de negatif enerjisinden(ya da buyuk bi kismindan) kurtuldu..
Bu da isin matafizik tarafi..

Ayrica sahnelerden uzun bi sure uzak klamak sanatcinin performasina da yansir, ki cok da rahat biri degildir biliyoruz.. (Konserlerinde de cogu zaman ilk sarkisinda hep cekingendir daha sonra rahatlar,konusur..)

Yukarida gosterdigim sebepledendir ki ben farkli dusunuyorum..Iyi ki cikti diyorum.. Ve tanitima insallah bomba gibi girer diyorum..
Hepimiz onu cok seviyoruz ama her kes kendince hakli..

P.S. Sanirim o kadar ziplamamin nedenini yeterince uzun uzun anlattim.. "Kafanizi sisirmemek" icin sadece zipliyordum.. Sanirim bir az basit algilanmis ozlem dolu ziplayislarim.. :)

Sevgiler hurmetler,
:23:

meryem_17
21-05-10, 11:21
Walla bnde düet yapacaklarını sanıodum ama tarkan bi şarkı söleip gitti ama olsun yha megastarımı gördümmm yha benn o yetti bana. Ama düet yapsalardı daha ii olurdu tabiiki.