PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : emre aydın röpörtajı

ozkan1907
19-05-10, 02:31
http://www.poptakip.com/2010/04/emre-aydn-roportaj-dunyada-ricky.html

fatihvefatih
19-05-10, 02:44
Onur verici sözler sarfetmiş çok mutlu oldum teşekkürler Emre Aydın ;))

tarkaseksüel
19-05-10, 09:33
Yurtdışına çıkan bir Tarkan örneği var elimizde...

- Bence o işte bir yanlış anlama var. Tarkan orada ne kadar tanındığını anlatamadı bence. Benim gördüğüm ve duyduğum, dünyada Ricky Martin’den sonra en çok tanınan ikinci erkek sanatçı olduğu...

vay vay vay :)

simgem__
19-05-10, 12:43
yüreğine sağlık emre aydın:)):20:

berkan
19-05-10, 12:48
valla bende bi zmanlar öyle düsünüodum ama tarkan kendini öyle göstermemek için öldü bitti valla =)

ozgem__
19-05-10, 14:10
Emre Aydın'ı severimm tesekkrlerr:)

sally
19-05-10, 21:27
güzel cevap icin tskler emre aydin diger sanatcilar örnek alsinlar

TorNadO
19-05-10, 22:28
Siz birde Emre'nin hayranlarını görseniz çok bencil düşünceleri var .
Emre Tarkan kıyası yapıp neler neler diyorlar Tarkan için, 1 kere forumlarına ziyaretci girmem yetti yani.

Tamam Emre çok iyi gidiyor bende bir dinleyici olarak memnunum ama hayranlarıda kendilerine bir çeki düzen versin.

Öncelerin atladığı bir şey var Tarkan Emre'nin yaşındayken aşmıştı her şeyi. bu hayranlarınaydı.

Benim kişisel görüşüm Emre çok özel, iyiyi ayırt edebilen,müziği herkez yapabilir ama bilemez. Emre müziği bilen,kendine has söz yazabilen besteleyen,enturman çalabilen çok özelliği aynı anda barındıran biri ,Tarkan içinde güzel şeyler söylüyor devamlı.

Zaten taktir ediyorum bu sözlerden dolayı dahada taktir ettim.

jetaime
19-05-10, 22:31
cok guzel bir cevap vermisss

berkan
20-05-10, 04:39
Siz birde Emre'nin hayranlarını görseniz çok bencil düşünceleri var .
Emre Tarkan kıyası yapıp neler neler diyorlar Tarkan için, 1 kere forumlarına ziyaretci girmem yetti yani.

Tamam Emre çok iyi gidiyor bende bir dinleyici olarak memnunum ama hayranlarıda kendilerine bir çeki düzen versin.

Öncelerin atladığı bir şey var Tarkan Emre'nin yaşındayken aşmıştı her şeyi. bu hayranlarınaydı.

Benim kişisel görüşüm Emre çok özel, iyiyi ayırt edebilen,müziği herkez yapabilir ama bilemez. Emre müziği bilen,kendine has söz yazabilen besteleyen,enturman çalabilen çok özelliği aynı anda barındıran biri ,Tarkan içinde güzel şeyler söylüyor devamlı.

Zaten taktir ediyorum bu sözlerden dolayı dahada taktir ettim.

emre aydının fanları çoluk çocuk ondan anlamazlar =)