PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Balkan Ülkeleri En İyi Kadın Sanatçısı'...............................

belfü
18-05-10, 19:19
Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da dün gece düzenlenen “Balkan ülkeleri En İyi Kadın Sanatçısı “ yarBulgaristan'ın başkenti Sofya'da dün gece düzenlenen “Balkan ülkeleri En İyi Kadın Sanatçısı “ yarışmasında birinci seçilen Hadise bugün İstanbul'a geldi. THY'ye ait bir uçakla saat 12.30'da Sofya'dan İstanbul'a gelen sanatçı Hadise Atatürk Havalimanı'nda çiçeklerle karşılandı. Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevaplandıran Hadise oylamanın Balkanika TV ve aynı televizyonun internet sitesinden yapılan oylama sonucu belirlendiğini söyledi ve şöyle konuştu: “Balkan ülkeleri En İyi Kadın Sanatçısı ödülünü aldım. çok mutluyum. çok gururluyum. Ayrıca bir ödül daha aldım. O da Türkiye'nin En İyi İngilizce Şarkısı ödülü. Dün 16 Mayıs'tı geçen sene 16 Mayıs da Eurovision final gecesiydi. Tam bir yıl sonra Balkan ülkelerinin En İyi Kadın Sanatçısı seçilmek benim için büyük bir olay. Bana oy veren bütün sevenlerime teşekkür etmek istiyorum. İnanılmaz çok gurur verici bir şey. Bu ödülümü anneme armağan ediyorum. Annemi de çok özledim bu arada. Onu da dile getirmek istiyorum"

Birkaç gün sonra New York'a gideceğini ifade eden Hadise, "Orada çok güzel şeyler yapacağız. Sizleri haberdar edeceğiz. New York'tan sonra Endonezya'ya uçuyorum. Orada İngilizce albümümün promosyonunu yapacağım. çok güzel şeyler oluyor.çok mutluyum. Ramazan Bayramından sonra bir albüm geliyor. çok güzel Türkçe bir albüm hazırlıyorum. Bu albüm hayatımı anlatan bir albüm olacak" dedi. Tokat'ta konserde yaşadığı şok için de Hadise hayran sevgisine bağlarken Serdar Ortaç'a yapılan çatal fırlatma olayını da saygısızlık olarak değerlendirdi. Tarkan'ın yeni şarkısını soran gazetecilere Hadise yorum yapmaktan kaçındı.

(ya neden hadise yorum yapmadı pek anlam veremedim. arkadaşlar çünkü hatırlıyorumda tarkan hadiseye çok dostca yaklaşmıştı herzaman orda bir kaç kelime söyleyebilirdi.. )

http://www.haberler.com/balkan-ulkeleri-en-iyi-kadin-sanatcisi-secilen-haberi/

özlemmis
18-05-10, 19:36
hadise kim ya o kendi yaptığı şarkılara baksın ayrıca rica ederim böyle herkesi kaale almayın.

belfü
18-05-10, 19:39
evet takmaya değmez ama tarkanın hakkınıda vermeleri gerekiyor tarkan onlar çıkmadan önce hep vardı bu piyasada ve herzamanda var olacak

twilight
18-05-10, 19:48
Olabilir...Bende Hadisenin Eurovision sarkisini begenmedim..
Ve hic bir zaman Hadiseyi desteklemedim...Desteklemem de...saygilar ;)

P.s ( Neden her 1 kelimesinde yada 1 cümlesinde Tarkan yazan seyleri medyamiz AAA BAK BAK TARKAN HABERİ die gösterir anlamaya calisiyorum yillardir... :P Lütfen kaale almayiniz,bir hadise haberidir,ve ''bence''forumda yer almasi o kadar sacma ki...

xurush'nine
18-05-10, 20:02
Cocuklar bana oyle geliyor ki bu kiz Erovizyondan sonra bayagi bi havalara girdi..
Ya, bu nasil hayranlik onceleri ove ove bitiremedigi Tarkan bunca olaydan sonra yeni sarkiyla cikmis, sarki nerdeyse ezbelendi, bu kiz hala sarkiyi dinlememis.. Daha neler..
Hic mi merak etmez,yurtdisinda olsa bile hic mi 5 dakikasini ayirip ta tarkan.com'a bi goz atmaz hayran olan kisi? Yalanci!
Oysa Tarkan sana ustune gidilen zaman sahip cikmisti hep(erovizyon oncesi ve sonrasi)..
Qicik sey seni!
P.S. Bu arada sakin ola ninnos Hadisenin guzelligini kiskandigi icin boyle soyluyor demeyin,ben Erovizyonda oyumu Hadiseye vermistim..;)))

belfü
18-05-10, 20:05
kesinliklle katılıyorum