PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral tv müzik ödülleri’nin 16’ncisi .....................

belfü
18-05-10, 16:14
16.Kral TV Müzik Ödülleri Haliç Kongre Merkezinde yapılan muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.
Kral TV; müzik sektörünün en büyük etkinliği olarak gösterilen 16. Kral Müzik Ödülleri Töreni’nde unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı. Yıldızların görkemli kırmızı halı geçişiyle başlayan geceye; sanat, iş ve cemiyet dünyasından birbirinden önemli isimler katıldı.

Sunuculuğunu Bay J’nin yaptığı 16.Kral Müzik Ödülleri Töreni’ne Tarkan ve Ajda Pekkan’ın muhteşem performansları damga vurdu. İlk kez bir ödül töreninde sanatçıların fan’leri sahnenin hemen ön kısmında, özel olarak düzenlenen bölümde yer aldılar. Fan’lerin yoğun katılımı ve sanatçıların performansları gecenin temposunu iyice yükseltti.

Tarkan yeni şarkısıyla, Ajda Pekkan süper şovu ile sahnedeydi!

16. Kral Müzik Ödülleri’nde sahne alan Tarkan ve Ajda Pekkan, hem salondaki konuklara hem de ödül törenini televizyonları başında izleyenlere müzik ziyafeti yaşattılar. Tarkan, “Sevdanın Son Vuruşu” şarkısını ilk kez 16. Kral Müzik Ödülleri’nde seslendirdi. Gecenin bir diğer sürprizi pop müziğin Süperstar’ı Ajda Pekkan ise şarkılarını Behzat Gerçeker ve orkestrası eşliğinde seslendirdi. Geceye özel bir repertuar hazırlayan Ajda Pekkan’a özel şovlarıyla dansçılar da eşlik etti.

16. Kral Müzik Ödülleri Töreni’ne sesleri ve eşsiz yorumlarıyla damga vuran Tarkan ve Ajda Pekkan’ın yanı sıra İngiltere’den gelen 14 kişilik dans ekibi de sahne şovlarıyla geceye renk kattı. Dans ekibi 5 dakikalık özel şovuyla unutulmaz bir performans sergiledi.

Türkiye’nin Müzik Ödülleri töreninde sahne de bu özel gece için tasarlandı. Sahne dekorunda 450.000 adet kristal taş kullanıldı. 450 m2 led ekran, 250 robot ışık, 4 adet medya server ve cyberhost motor sisteminin kullanıldığı gecede 150 kişilik teknik ekip görev aldı.

16. Kral Müzik Ödülleri’nin prodüksiyon ve organizasyonunda ise HİTT imzası vardı.

Geceye katılan ünlü isimler, Kral TV’nin hem oylama sistemi hem de organizasyon konusunda çok başarılı olduğu konusunda hemfikir olduklarını söyledi.

İşte 16.Kral Müzik Ödülleri’nin sahipleri

En İyi Çıkış Yapan Sanatçı: Yusuf Güney
En İyi Film Müziği: Nefes:Vatan Sağolsun / Fırat Yükselir
En iyi Dizi Müziği: Ezel/Toygar Işıklı
En İyi Klip / Yönetmen: Ah Be Kardeşim / Ömer Faruk Sorak
En İyi Şarkı: Sevişmeden Uyumayalım / Sıla
En İyi Şarkı Sözü: Sevişmeden Uyumayalım / Sıla
En İyi Beste: Açık Adres/Soner Sarıkabadayı
En İyi Grup: Manga
En İyi Kadın Sanatçı: Ajda Pekkan
En İyi Erkek Sanatçı: Mustafa Ceceli
Yılın Albümü: Mustafa Ceceli “Mustafa Ceceli 2009”
En İyi REMİX şarkı/ DJ: Burak Yeter / Oyalama Beni / Ajda Pekkan
MÜYAP Ödülü-Digital Satış: Gülben Ergen
MÜYAP Ödülü-Mekanik Satış: İbrahim Tatlıses
Onur Ödülü: Emel Sayın
Özel Ödül-Radyolarda En Çok Çalınan Şarkı: Murat Dalkılıç / Kasaba
Özel Ödül-Radyolarda En Çok Çalınan Sanatçı: Serdar Ortaç
KRAL TV/KRAL FM Özel Ödülü:
Türk Halk Müziği Özel Ödülü: Volkan Konak
Türk Sanat Müziği Özel Ödülü: İncesaz

http://www.magazinkolik.com/Haber/12802/KRAL-TV-MUZIK-ODULLERININ-16NCISI

start_the_fire
18-05-10, 17:02
İşte bu en iyi erkek sanatcı mustafa ceceli bunu cok istiyordum helal olsun yılın albümü ceceli yine benim tahminlerim tuttu

ece**
18-05-10, 18:39
mustafa ceceli en hak eden adamdı...ben çok sewindim..yılın sanatçısı o bence.

ozgem__
18-05-10, 18:55
Kazananlar beniim tahminm ettiğim kişilerdi....:)
---İlk kez bir ödül töreninde sanatçıların fan’leri sahnenin hemen ön kısmında, özel olarak düzenlenen bölümde yer aldılar. Fan’lerin yoğun katılımı ve sanatçıların performansları gecenin temposunu iyice yükseltti.---
Bu bölümde yer almak benii çok mutlu ettii:)

jetaime
18-05-10, 20:25
Hadi ya serkan bize bir cevap ver bekliyoruz seni ???