PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pankart dikkatimi çekti

start_the_fire
18-05-10, 14:24
Arkadaşlar dikkatimi birşey cekti kral tvde cıktığı zaman en önde acılan bir beyaz bir pankart vardı icinde ne yazıyordu onun söyler misiniz :29:

twilight
18-05-10, 14:28
Tarkan ciktigi zaman acilan pankart,Tarkan albümünün kapagiydi...
Hani ellerini arkasina bagladigi resim oydu...Eger sorunu yanlis anlamadiysam...
Tesekkürler...

özlemmis
18-05-10, 14:40
albüm kapağı değil yazı yazıyordu bende okuyamadım

veli
18-05-10, 15:37
.......:::''':::..... Pankarti bende okumaya çaliştim ama okunmuyo maleseff .......:::''':::..........

eskalen
18-05-10, 15:56
Pankarti Serdar yaptirmisti konser oncesinde soylemisti ne yazdigini ama unuttum...Guzel bir sey yazdirmisti...

start_the_fire
18-05-10, 16:57
Serdar mı hım mesaj atayım bakayım ne zaman serdar cok dikkatimi çekti

ozgem__
18-05-10, 18:59
Pankarti Serdar yaptirmisti konser oncesinde soylemisti ne yazdigini ama unuttum...Guzel bir sey yazdirmisti...

evett serdar abii yaptırmış oldukça büyüktüüü ve muhteşem bir söz yazıyordu arkadaşlarr tutarken bile zorlandık.. Amaa bnde ne yazdığınııı unuttum..

simgem__
19-05-10, 12:34
evet biz açtık o pankartı üzerinde şöyle yazıyor: Kenetlenmişiz asil benliğine altın harflerde yazılısın gönlümüzde....

xurush'nine
19-05-10, 12:42
Samet,bak pankarti soruyordun,Iste pankart'in sloqani yaziyor..:)

Megastar'a bağlılık yemini

Kral TV Müzik Ödülleri’ne Tarkan damga vurdu! Uyuşturucu operasyonu sonrası ortadan kaybolan ünlü popçu, gecenin açılışını yeni şarkısı ‘Sevdanın Son Vuruşu’ ile yaptı.
Bir grup hayranı, ‘Kenetlenmişiz asil benliğine altın harflerle yazılısın gönlümüze’ yazılı pankart açtı..
Kenan Doğulu da Tarkan’a, “Gönlümün en güzel yerinde onun için ayrılmış bir yer var” diye destek verdi...

P.S.Valla ben de "Sabah"in yalancisiyim.. :))

ozgem__
19-05-10, 14:22
kenetlenmışiz asil benlıgıne altın harflerde yazılızın gönlümüze..
süperrizz yaa:)

start_the_fire
19-05-10, 15:28
Samet,bak pankarti soruyordun,Iste pankart'in sloqani yaziyor..:)

Megastar'a bağlılık yemini

Kral TV Müzik Ödülleri’ne Tarkan damga vurdu! Uyuşturucu operasyonu sonrası ortadan kaybolan ünlü popçu, gecenin açılışını yeni şarkısı ‘Sevdanın Son Vuruşu’ ile yaptı.
Bir grup hayranı, ‘Kenetlenmişiz asil benliğine altın harflerle yazılısın gönlümüze’ yazılı pankart açtı..
Kenan Doğulu da Tarkan’a, “Gönlümün en güzel yerinde onun için ayrılmış bir yer var” diye destek verdi...

P.S.Valla ben de "Sabah"in yalancisiyim.. :))

Teşekkür ederim ninnosum benim , bu iyiliğini unutmayacağım :23: